Jump to content

Cosmote internet on the phone! internet για όλους!


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτο με τα 500mb ειναι για να τα καναλωσεις μεσα σε 30μερες;

που βλεπω ποσο υπολοιπο εχω;

 

στέλνεις info στο 1313

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 403
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω!!

τελικα ισχυει μονο για 30 ημερες και σε καρτοκινητα αλλα και σε συμβολαιο;

αυτο με τα 5 ευρω 500mb

μερικοι πιο πανω ειπαν οτι οταν ειχε τις προσφορες τοτε εβαζαν πολλα πακετα για να εχουν συνεχως..

P30 AURORA
Link to comment
Share on other sites

Τελείωσε η προσφορά με τα 500MB ή πήρε κι άλλη παράταση?
Link to comment
Share on other sites

Τώρα μπορείς να σερφάρεις ακόμα περισσότερο από το κινητό σου με το πακέτο COSMOTE Internet On The Phone 500!

 

Γιατί έχεις:

  • 500MB για 1 μήνα πλοήγησης στο Internet μόνο με 5€
  • Απεριόριστη πλοήγηση στο COSMOTE my view
  • Ενιαία χρέωση μετά την κατανάλωση των δωρεάν MB (1,0332€/MB)

 

 

Τι έχετε να πείτε για το εν λόγω πακέτο?

Link to comment
Share on other sites

Έχει λήξει η προσφορά....
Nokia 3510i - Nokia 3250 - Samsung D500 - Sony Ericsson W850 - Sony Ericsson K850i - Sony Ericsson W902 - iPhone 3G - Sony Ericsson x10 Mini - iPhone 4S - iPhone 5s
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι παιδες, εγω εχω τωρα στην κοσμοκαρτα μου 3,90 ευρω υπολοιπο. Αν ενεργοποιησω αυτην την υπηρεσια με τα 60mb, αφαιρουνται αυτοματα τα 3 ευρω απο το υπολοιπο?

 

Επισης εδω γραφει "Η χρήση του πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60 γίνεται είτε ο συνδρομητής επιλέξει στη συσκευή του τη ρύθμιση COSMOTE Internet είτε τη ρύθμιση COSMOTE WAP."

Σε ποιο σημειο επιλεγω αυτην τη ρυθμιση και τί απ'τα 2 πρεπει να επιλεξω?

Edited by epivitor3
http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι παιδες, εγω εχω τωρα στην κοσμοκαρτα μου 3,90 ευρω υπολοιπο. Αν ενεργοποιησω αυτην την υπηρεσια με τα 60mb, αφαιρουνται αυτοματα τα 3 ευρω απο το υπολοιπο?

 

Επισης εδω γραφει "Η χρήση του πακέτου COSMOTE Internet On The Phone 60 γίνεται είτε ο συνδρομητής επιλέξει στη συσκευή του τη ρύθμιση COSMOTE Internet είτε τη ρύθμιση COSMOTE WAP."

Σε ποιο σημειο επιλεγω αυτην τη ρυθμιση και τί απ'τα 2 πρεπει να επιλεξω?

 

ναι άμα το ενεργοποιήσεισ θα σου αφαιρέσει 3€. Το πακέτο ισχύει για έναν μήνα και δεν ανανεώνεται αυτόματα κάθε μήνα το ενεργοποιείς οπότε θέλεις εσυ. Όσο για το προφίλ σύνδεσης θα το βρεις ανάλογα με το μοντέλο του κινητού σου στισ ρυθμίσεις του προφίλ σύνδεσης του browser του κινητού σου.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

ναι άμα το ενεργοποιήσεισ θα σου αφαιρέσει 3€. Το πακέτο ισχύει για έναν μήνα και δεν ανανεώνεται αυτόματα κάθε μήνα το ενεργοποιείς οπότε θέλεις εσυ. Όσο για το προφίλ σύνδεσης θα το βρεις ανάλογα με το μοντέλο του κινητού σου στισ ρυθμίσεις του προφίλ σύνδεσης του browser του κινητού σου.

 

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε και μπραβο για την υπογραφη σου :clap:

http://mowned.com/sig/epivitor.jpg
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει ακουστει τιποτα για καμια καλη προσφορα σαν αυτη με τα 500mb. Εχω αναγκη για ιντερνετ στο κινητο επειδη ειμαι φανταρος και ουτε θελω να κανω συμβολαιο γιατι σε τρεις μηνες απολυομαι. Μονο η wind εχει 500mb με 5 ευρω αυτη τη στιγμη?
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,χρονια πολλα.Επειδη θα λειπω καιρο απο καποιο ασυρματο δυκτιο και τα 300mb ιντερνετ της συνδρσης τα εχω ξεπερασει εδω και καιρο,παιζει καμια προσφορα για ιντερνετ στο whatsup;;;Καιγομαι

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια πολλά!

Διάβασε εδώ http://www.whatsup.gr/services/internet-phone

Να γνωρίσεις ότι μπορείς να αγοράσεις όσα πακέτα θες και αυτά προσθέτονται.

Ανα περιόδους βγάζει και προσφορά 500Mb με 5 ευρώ, απλά είσαι άτυχος και αυτό το καιρό δε παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Ήθελα να ρωτήσω τι πρόγραμμα προτείνετε για φουλ γρήγορο ίντερνετ στο κινητό (HTC Desire). Είχα μέχρι τώρα ένα Sony Ericsson της κακιάς ώρας και δεν το χρησιμοποιούσα, αλλά θέλω να αλλάξω πρόγραμμα στην ίδια σύνδεση/κάρτα όπως πριν. Θα χρειαστώ άλλη sim; (έχω μια 2in1 που έχει αχρηστευτεί το δεύτερό της πρόγραμμα και τη χρησιμοποιώ σαν κανονική).

Πόσα mb θα "τρώει" το μήνα λέτε με όλα στο auto τα widgets (να μην κάθομαι να τρέμω αν τραβάνε updates ή όχι) και καμιά φορά βόλτα με A-GPS και ελάχιστο surfing;

Edited by Makinen

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
κανένα αξιόλογο πακέτο πχ για 1 gb με 10ευρώ παίζει?

 

Νομιζω οτι το μονο πακετο τωρα ειναι αυτο με τα 3 ευρω για 120 mb που ισχυει μεχρι 31/8 αν γνωριζει κανεις κατι αλλο ας το πει.

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παιδιά ενεργοποίησα σήμερα την υπηρεσία Internet on the phone Basic για συνδομητές συμβολαίου (100mb - 5 ευρώ).

 

Πώς μπορώ να κάνω ενημέρωση υπολοίπου???

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενεργοποίησα σήμερα την υπηρεσία Internet on the phone Basic για συνδομητές συμβολαίου (100mb - 5 ευρώ).

 

Πώς μπορώ να κάνω ενημέρωση υπολοίπου???

 

Στείλε 1 στο 1256.

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι το μονο πακετο τωρα ειναι αυτο με τα 3 ευρω για 120 mb που ισχυει μεχρι 31/8 αν γνωριζει κανεις κατι αλλο ας το πει.

 

1gb 15 euros κ ο πρωτος μηνας δωρεαν..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ενεργοποίησα σήμερα την υπηρεσία Internet on the phone Basic για συνδομητές συμβολαίου (100mb - 5 ευρώ).

Tελικά αυτό ενεργοποίησα κι εγώ (Μέχρι να δώσουν κάτι καλύτερο)

Νομίζω οτι 100ΜΒ το μήνα είναι ΟΚ αν θες να κάνεις τα βασικά μια στις τόσες...

(Διάβασμα mail, check ebay, update AGPS, weather+news)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

1gb 15 euros κ ο πρωτος μηνας δωρεαν..

 

Δεν το βρισκω.Μπορεις να δωσεις link?

Android is simple, it just takes a genius to understand its simplicity.

Samsung Galaxy S4 die hard !!

Samsung Galaxy S7

Link to comment
Share on other sites

Δεν το βρισκω.Μπορεις να δωσεις link?

 

αν απευθυνθεις σε καταστημα η στην τηλ εξυπ θα σου πουν.αφορα συμβοαλαια..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...