Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχω κανει ...αλλα απο το μαγαζι,οχι μεσω τηλεφωνου η ιντερνετικα...

που δεν μπορεις να κλικαρεις?

Κάτω κλίκαρες στις επιλογες Προφιλ | Προιοντα | κτλ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γι αυτο το καταστημα τι γνωμη έχετε?

http://www.aromatopolion.gr/

 

Πρωτη φορα το βλεπω.Εχει στη λιστα με τις ανδρικες μια κολωνια την οποια την ψαχνω γυρω στα 4 χρονια και δεν την βρισκω πουθενα στην αθηνα.Θα παρω τηλεφωνο να ρωτησω αν υπαρχει ακομα και πως μπορω να την αγορασω.

Link to comment
Share on other sites

γι αυτο το καταστημα τι γνωμη έχετε?

http://www.aromatopolion.gr/

εχω την εντυπωση πως προκειται για χυμα κολωνιες με εσανς

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
http://www.aromataki.gr εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος αλλα ειναι το καταστημα στην Θεσσαλονικη και εχει ανοιξει και στην Δραμα... ακομα δεν εχει online shop αλλα οι τιμες του ειναι καλες και τα προιοντα τους πολυ καλα.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παίδες, μπορείτε να προτείνετε μία ελαφριά αντρική κολόνια?

happy for men by clinique cologne spray Είναι πολύ ωραία και καλοκαιρινή.

Link to comment
Share on other sites

Μυρισε κι αυτην.

http://frgrnc.com/wp-content/uploads/2011/07/Armani-Acqua-Di-Gio.jpg

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Androidoθαυμάστρια.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Ξέρει κανείς κανένα κατάστημα στην Αθήνα που να έχει κολώνιες Creed για να τις δοκιμάσω;
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

το καινουριο αρωμα του cavalli

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQZLKfmbKJ68_7ze1-_jOKGfuARn14Z-2JOSL-h_NYo0Ny-y9cM1Q

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

πηγα την Παρασκευη και εκανα ενα καλο στοκ απο αρωματα για το καλοκαιρι , μια απο αυτες που μου αρεσε πολυ ηταν και η καινουργια dolce sport , ειχα καιρο η dolce να βγαλει ενα καλο αρωμα , απο τον καιρο που ειχε βγαλει το κλασσικο με την μπλε ετικετα.

 

οποιος περασει απο καποιο μαγαζι ας την μυρισει , πιστευω θα του αρεσει

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς κανένα κατάστημα στην Αθήνα που να έχει κολώνιες Creed για να τις δοκιμάσω;

 

soho soho Κηφησια.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
soho soho Κηφησια.

Έστω και καθυστερημένα, ευχαριστώ! :)

 

Έχει αγοράσει κανείς από εδώ; Οι τιμές του μου είναι αρκετά χαμηλές σε ορισμένα αρώματα.

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Έστω και καθυστερημένα, ευχαριστώ! :)

 

Έχει αγοράσει κανείς από εδώ; Οι τιμές του μου είναι αρκετά χαμηλές σε ορισμένα αρώματα.

 

Οντως οι τιμες ειναι αρκετα καλες θα το εχω στα υποψιν.Ρε παιδες οι κολωνιες οι creed ειναι πανακριβες,αξιζουν?Στο Soho στην κηφισια ξερετε αν δινουν δειγματακια για να τις τεσταρεις?

Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο δίλημμα... είμαι μεταξύ τριών αρωμάτων και δεν ξέρω τι να επιλέξω... μεταξύ Dolce & Gabbana The One Sport, Burberry Brit Summer for Men και Kenzo Homme Sport; Θέλω γνώμες...

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οντως οι τιμες ειναι αρκετα καλες θα το εχω στα υποψιν.Ρε παιδες οι κολωνιες οι creed ειναι πανακριβες,αξιζουν?Στο Soho στην κηφισια ξερετε αν δινουν δειγματακια για να τις τεσταρεις?

 

Ναι, γενικά είναι πολύ καλές και ακριβές κολώνιες.

Δειγματάκια δε ξέρω αν δίνουν, πάντως έχουν αρκετές Creed για να δοκιμάσεις. Για δείγματα, υπάρχουν και ορισμένα site από Αμερική για παραγγελία. (πχ. surrendertochance , theperfumedcourt )

He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο δίλημμα... είμαι μεταξύ τριών αρωμάτων και δεν ξέρω τι να επιλέξω... μεταξύ Dolce & Gabbana The One Sport, Burberry Brit Summer for Men και Kenzo Homme Sport; Θέλω γνώμες...

 

Burberry Brit Summer for Men για μενα.το καλυτερο φετινο καλοκαιρινο αρωμα.ξεκιναει λεμονατο αλλα με καπως διαφορετικη αισθηση απο τα αλλα και μετα αλλαζει και εχει λιγο απο την μυρωδια του μπριτ αλλα πολυ πιο διακριτικη,ελαφρια και ευχαριστη.τιπ.μην ψεκασεις πολυ.2 φτανουν.αλλιως αλοιωνεται η μυρωδια.

το περσινο λακοστ το ασπρο επισης πολυ ωραιο και διακριτικο.για μενα ολα τα αλλα μοιαζουν μεταξυ τους.ολα τα αλλα ειναι λεμονατα.

 

Ναι, γενικά είναι πολύ καλές και ακριβές κολώνιες.

Δειγματάκια δε ξέρω αν δίνουν, πάντως έχουν αρκετές Creed για να δοκιμάσεις. Για δείγματα, υπάρχουν και ορισμένα site από Αμερική για παραγγελία. (πχ. surrendertochance , theperfumedcourt )

 

ειναι λενε χειροποιητες,με καλα υλικα γιαυτο κοστιζουν τοσο.και οι μυρωδια τους ειναι πιο παραδοσιακες αντρικες.δεν εχω δοκιμασει,οτι διαβασα καποτε σου λεω.παντως οσοι πηραν πρωτη φορα τους αρεσε.

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο δίλημμα... είμαι μεταξύ τριών αρωμάτων και δεν ξέρω τι να επιλέξω... μεταξύ Dolce & Gabbana The One Sport, Burberry Brit Summer for Men και Kenzo Homme Sport; Θέλω γνώμες...

Παντα συμβουλευομαι την παρακατω ιστοσελιδα πριν κανω μια αγορα.

Dolce & Gabbana The One Sport

Burberry Brit Summer for Men

Kenzo Homme Sport

Link to comment
Share on other sites

ειναι λενε χειροποιητες,με καλα υλικα γιαυτο κοστιζουν τοσο.και οι μυρωδια τους ειναι πιο παραδοσιακες αντρικες.δεν εχω δοκιμασει,οτι διαβασα καποτε σου λεω.παντως οσοι πηραν πρωτη φορα τους αρεσε.

 

Δε νομίζω ότι είναι χειροποίητες, πλέον ελάχιστα πράγματα είναι χειροποίητα... Το κακό με τις Creed είναι ότι παρόλο που δημιουργούνται από αρκετά ποιοτικά υλικά, πάσχουν από παρτίδα σε παρτίδα, δηλαδή κάποιος με καλή "μύτη", θα δει διαφορές σε μία συγκεκριμένη κολώνια του 2010 σε σχέση με μία ίδια του 2011, μάλλον παίζει ρόλο η ποιότητα των πρώτων υλών που αλλάζουν από χρόνο σε χρόνο.

 

Ένα μεγάλο δίλημμα... είμαι μεταξύ τριών αρωμάτων και δεν ξέρω τι να επιλέξω... μεταξύ Dolce & Gabbana The One Sport, Burberry Brit Summer for Men και Kenzo Homme Sport; Θέλω γνώμες...

Burberry Brit Summer for Men

Edited by daospi
He who controls the past,commands the future.He who commands the future,conquers the past.
Link to comment
Share on other sites

Ένα μεγάλο δίλημμα... είμαι μεταξύ τριών αρωμάτων και δεν ξέρω τι να επιλέξω... μεταξύ Dolce & Gabbana The One Sport, Burberry Brit Summer for Men και Kenzo Homme Sport; Θέλω γνώμες...

 

Τις εχω και τις 3 μιας και εχω ψύχωση με τα αρωματα , το θεμα δεν ειναι να σου πουμε εμεις τις γνωμες μας , γιατι ο καθενας μπορει να του αρεσει διαφορετικη , θεμα γουστου.. Το πιο μυριζει πιο ωραια "επανω" σου ειναι το θεμα .Εχω μυρισει αρωμα σε φιλο μου που ειχα και εγω και δεν ειχε σχεδον καμια σχεση με το μυρωδια που εβγαζε πανω μου , οι παραγοντες ειναι πολλοι..

 

Σε αυτες τις 3 που αναφερεις εγω θα επαιρνα την Dolce .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Παιδες χρειαζομαι την βοηθεια σας.Εχω φαει τον κοσμο να βρω την παλια μου κολωνια Dolce&Gabbana By Man(ζεβρε μπουκαλακι)αλλα οπου εχω παει μου λενε οτι εχει σταματησει να βγαινει.Ειναι πραγματικα το πιο ωραιο αρωμα που εχω μυρισει αλλα επειδη ειχα καποια αλλα αρωματα εδω και 4 χρονια περιπου δεν το ειχα ξανααγορασει και τωρα που εφαγα φλασια δεν υπαρχει πουθενα!Μηπως,λεω μηπως καποιο καλο παιδακι τσακαλακι εχει παρει το ματακι του πουθενα κανα μπουκαλι???
Link to comment
Share on other sites

Παιδες χρειαζομαι την βοηθεια σας.Εχω φαει τον κοσμο να βρω την παλια μου κολωνια Dolce&Gabbana By Man(ζεβρε μπουκαλακι)αλλα οπου εχω παει μου λενε οτι εχει σταματησει να βγαινει.Ειναι πραγματικα το πιο ωραιο αρωμα που εχω μυρισει αλλα επειδη ειχα καποια αλλα αρωματα εδω και 4 χρονια περιπου δεν το ειχα ξανααγορασει και τωρα που εφαγα φλασια δεν υπαρχει πουθενα!Μηπως,λεω μηπως καποιο καλο παιδακι τσακαλακι εχει παρει το ματακι του πουθενα κανα μπουκαλι???

 

Ψάξε στο ebay μήπως βρεις κανένα μπουκάλι. Μου έχει τύχει να βρω αρώματα που έχουν σταματήσει να βγαίνουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...