Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μυρτώ...ΛΕΒΑΝΤΑ...καλή και απολυμαντική...

 

Χωρίς να έχω διάθεση να κρίνω το συγκεκριμένο θέμα το βρίσκω ολίγον τι γκομενικό...αλλά όπως είπα...λέω την προσωπική μου άποψη...

 

Αυτό έβαζε ο παππούς μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια ψαχνω ενα σχετικα καλοκαιρινο αρωμα το οποιο να διαρκει πολυ.

 

τι λετε για την dg light blue???

την καινουργια dior home sport την εχει κανεις για να μας πει εντυπωσεις???

 

αν εχετε κατι να μου προτινετε ευχαριστως.

Link to comment
Share on other sites

Απ' οτι ειδα το axe στην δημοσκοπηση για το "ποιο αποσμητικο χρησιμοποιείτε;" ειναι με διαφορα πρωτο! απο axe εχω δοκιμασει το marine, το click και το africa. δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιασαν. :worry: το marine ειχε καποτε σε αφρο ξυρισματος πολυ ωραιο αρωμα, αλλα πηρα roll on και δεν ηταν το ιδιο αρωμα:mad:. εσεις τι ακριβως μαρκα axe χρησιμοποιειτε (ή θεωρειτε την καλυτερη)? τα καινουργια axe vice και axe dry sharp focus αξιζουν?
Link to comment
Share on other sites

παιδια ψαχνω ενα σχετικα καλοκαιρινο αρωμα το οποιο να διαρκει πολυ.

 

τι λετε για την dg light blue???

την καινουργια dior home sport την εχει κανεις για να μας πει εντυπωσεις???

 

αν εχετε κατι να μου προτινετε ευχαριστως.

 

τσεκαρε και την miyake ;)

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω αποσμητικο μασχαλης το οποιο 1)να ειναι οσο το δυνατον πιο αοσμο

2) να μην με κανει να ιδρωνω απο λιγο εως καθολου.

 

δεν με πειραζει αν θα ειναι στικ, ρολ ον, ή σπρει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εδω και πολλα χρονια χρησιμοποιω το noxzema pilot σε σπρευ και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος σε σχεση με αλλα ποιο γνωστα αποσμητικα που ειχα δοκιμασει κατα καιρους
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά! Πόσο κανει η Hugo Boss Energize των 125ml (όχι το after shave); Με χρέωσαν 105 € και μου φαίνεται πολύ υψηλη τιμή. Υπολογιζα γυρω στα 60-70 €. Αλλα μόλις ειδα την αποδειξη την συνολικη (γιατι μαζι με τη γυναικα μου πηραμε και αλλα πραγματα και χρεωσαμε την καρτα) και ειμαι σπίτι. Αυτοί θα ανοιξουν τη Δευτερα. Υπάρχει πιθανοτητα να εγινε λάθος? Ευχαριστώ
Με τα λεφτά αγοράζεις πάντα φτηνα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Είναι πολύ πιθανό να κοστίζει όντως τόσα. Είναι 125ml, συνήθως 60-70 κάνουν τα 100ml. Νομίζω...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Άρα είναι λάθος η χρέωση.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ παιδια. Μαλλον την Δευτερα θα ζητησω διευκρινησεις χωρις να φοβαμαι οτι θα ρεζιλευτω.
Με τα λεφτά αγοράζεις πάντα φτηνα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

Πολυκαταστημα. Τι περιμενεις? Βρηκα την κοπελλα, ζητησα το αρωμα, μου το εδωσε και μαζι με τα υπολοιπα ψωνια πηγα ταμειο, στο οποιο γινονταν χαμος.
Με τα λεφτά αγοράζεις πάντα φτηνα πράγματα
Link to comment
Share on other sites

TIN KANOURGIA LACOSTE Challenge TIN DOKIMASE KANIS.POLLI ORAIA KAI DIAFORETIKI KOLONIA APO TIS ALLES

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish». Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ξερετε αξιοπιστα site για αγορα αρωματων online;Αν καποιος ειναι σιγουρος για 2-3, καλο θα ηταν ενας moderator να κανει edit στο πρωτο ποστ και να τα προσθεσει.
Link to comment
Share on other sites

http://www.hellascosmetique.gr, http://www.e-men.gr ,http://www.theperfumeshop.com. Αυτα ειναι τα καλητερα εχω αγορασει και απο τα 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Giorgio Armani - Aqua Di Gio

DSquared2 - Wood (με το σκούρο καπάκι)

Καταπληκτικά αρώματα...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

παιδια βοηθεια!!!δεν ξερω ποιο αρωμα να επιλεξω...ειμαι αναμεσα σε armani code και hypnotic poison...ειναι τελεια και τα 2!! ποιο προτεινετε?

ετσι για να εχετε μια εικονα ειμαι 19 χρονων φοιτητρια...για την hypnotic...ειναι παρα πολυ βαρια?μια φιλη μου παντως τη φοραει και στη σχολη ακομα και μυριζει υπεροχα..δεν περναει απαρατηρητη αλλα ειναι ευχαριστη πολυ!!!ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

oxi...de 8elw th light blue gia diaforous logous an kai ontws einai uperoxh kai idiaiterh...anamesa se autes pou sas eipa?dior hypnotic poison h armani code?

 

Προσοχή! Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» όπως επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

http://www.fragrancedirect.co.uk/page/home

 

Το συγκεκριμενο το εχει κανεις υποψιν του??Εχει τρομερες τιμες ή μου φαινεται???Φοβαμαι για τη γνησιοτητα..Αν και επειδη εχει τετοια ποικιλια σε προιοντα,δε νομιζω να ειναι μαιμου...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...