Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν υπάρχουν αλλά εχω double sim και μπορώ να την βαλω σε ενα bb που εχω και να τις αντιγράψω. (?) Λογικά θα μπορώ. Μετά?

 

εννοητε! αν καταφερεις και τις αντιγραψεις στην sim απο ενα αλλο κινητο,τοτε ανετα τις περνας στο trophy με απλη αντιγραφη,επιλογη που εχει στο μενου των επαφων.

Εγω ετσι το κανα παντος στο δικο μου!

My Phones:

Sony Z1,Z5,Z7,J7,Ericsson T28s,T39m,Nokia 6110,lumia 800Siemens sl42,sl45,Motorola RAZR V3,Sony Ericsson P910,P990,P1i,XperiaX1-X2,Satio,Mio A501,A701,HTC P3750,kaiser,Diamond,HD2,Magic,Iphone3GS,BB 9800,storm2,LG optimus 7,Sony Xperia S

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εννοητε! αν καταφερεις και τις αντιγραψεις στην sim απο ενα αλλο κινητο,τοτε ανετα τις περνας στο trophy με απλη αντιγραφη,επιλογη που εχει στο μενου των επαφων.

Εγω ετσι το κανα παντος στο δικο μου!

 

Ναι αλλά εμενα το "θεμα" μου με το trophy είναι οτι δεν θα μπορώ να κανω αναζήτηση στις επαφες, γι αυτό θα τις αντεγραφα. Τωρα μου λές οτι δεν θα μπορώ να κανω συγχρονισμό με outlook όπως κάνω πάντα σε όλα τα κινητα? Ο μόνος τρόπος να περασω τις επαφες μου ειναι μεσω σιμ? Κανενα είδος συγχρονισμού? Θενκς για την βοήθεια

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά εμενα το "θεμα" μου με το trophy είναι οτι δεν θα μπορώ να κανω αναζήτηση στις επαφες, γι αυτό θα τις αντεγραφα. Τωρα μου λές οτι δεν θα μπορώ να κανω συγχρονισμό με outlook όπως κάνω πάντα σε όλα τα κινητα? Ο μόνος τρόπος να περασω τις επαφες μου ειναι μεσω σιμ? Κανενα είδος συγχρονισμού? Θενκς για την βοήθεια

 

τις επαφες τις συνχρονιζεις και με το windows live. οπως και στα android με το αντιστηχο gmail. απλα θα σου ζητησει να κανεις ενα λογαριασμο αν δεν εχεις στο windows live. ενα email δηλαδη hotmail η live.

My Phones:

Sony Z1,Z5,Z7,J7,Ericsson T28s,T39m,Nokia 6110,lumia 800Siemens sl42,sl45,Motorola RAZR V3,Sony Ericsson P910,P990,P1i,XperiaX1-X2,Satio,Mio A501,A701,HTC P3750,kaiser,Diamond,HD2,Magic,Iphone3GS,BB 9800,storm2,LG optimus 7,Sony Xperia S

Link to comment
Share on other sites

τις επαφες τις συνχρονιζεις και με το windows live. οπως και στα android με το αντιστηχο gmail. απλα θα σου ζητησει να κανεις ενα λογαριασμο αν δεν εχεις στο windows live. ενα email δηλαδη hotmail η live.

 

μια χαρα μου ακούγεται.....θενκς, αυριο το χτυπάω....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
τις επαφες τις συνχρονιζεις και με το windows live. οπως και στα android με το αντιστηχο gmail. απλα θα σου ζητησει να κανεις ενα λογαριασμο αν δεν εχεις στο windows live. ενα email δηλαδη hotmail η live.

 

Αν δεν θέλεις όμως να πάρει μαζί του και τις επαφές που έχεις στο windows live... φτιάξε άλλο λογαριασμό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν θέλεις όμως να πάρει μαζί του και τις επαφές που έχεις στο windows live... φτιάξε άλλο λογαριασμό.

 

Μαλλον ετσι θα γίνει...ευχαριστω, θα τα ξαναπούμε με απορίες......:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι τοσο κοστιζει σαν σκετη συσκευη στα καταστηματα της Vodafone (με παραγγελια βεβαια, θα ξεστοκαρουν οτι εχουν και τελος).

Γιατι να προτιμησει καποιος αυτο, παιδια, κι οχι το LG Optimus 7 που ειναι ποιοτικα ανωτερο, με περισσοτερη και γρηγοροτερη μνημη κλπ...?

 

τελικα αυτο δεν ισχυει. οπως ενημερωθηκα μετα το nodo ειτε nand εχουν ειτε microSD επειδη αλλαξε ο τροπος προσβασης στη μνημη δεν υπαρχει διαφορα.

 

οποτε ειναι καλη ευκαιρια καποιος να παρει το trophy

 

δες αυτο το video

 

 

και μετα δες αυτο

 

 

οπως διαπιστωνεις οι αλλαγες στην ταχυτητα ηταν δραματικες για τα κινητα με microSD ενω αυτο με το τσιπακι οχι ιδιαιτερα

Edited by Voltron
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλο πασχα , το παραγγειλα απο καταστημα voda... και εγω, την παρασκευη θα το εχω .Μια ερωτηση, το πληκτρολογιο που βγηκε για τα sms στο hd 7 μπαινει και στο trophy?

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab :respect

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα και καλο πασχα , το παραγγειλα απο καταστημα voda... και εγω, την παρασκευη θα το εχω .Μια ερωτηση, το πληκτρολογιο που βγηκε για τα sms στο hd 7 μπαινει και στο trophy?

 

ναι ολα ιδια αναλυση εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρέλαβα...

Ποιοτική κατασκευή, συμμαζεμένη, να πω την αλήθεια, το LG δε μου φάνηκε ποιοτικότερο, το αντίθετο μάλιστα. Την ίδια άποψη έχει κι ένας συνάδελφος που πήρε το Optimus.

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

ωραιος. βαλε το Nodo αν δε το εχεις ηδη και πες μας ποσο σφαιρατο ειναι :!:
Link to comment
Share on other sites

Δεν το άναψα ακόμη... Απλά τα βγάλαμε από τα κουτιά τους και τα... κοιτούσαμε.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον το παρηγγειλα απο καταστημα της Χαλκιδας αλλα μου ειπαν προς το τελος της αλλης βδομαδας θα το φερουν λογο εορτων!!

Μα καλα κατευθειαν απ το εργοστασιο τα φερνουν!:p

 

Ερωτησεις..

Εχω τις επαφες σε gmail με συγχρονισμο της περναει?

Search στα Ελληνικα δεν εχει,τουλαχιστον μπορουμε να βαλουμε μερικες στα αγαπημενα να της βρισκουμε πιο ευκολα η θα μας φαει το scrolling?

 

Και file explorer απ οτι βλεπω γιοκ,τι παιζει σε αυτη τη περιπτωση,πως θα βρισκουμε τα αρχεια μας,αλλα iphone?

 

Τουλαχιστον καποιο προγραμμα σημειωσεων εχει,μπορω καπως να κανω φακελους στη συσκευη?

 

Στo edit στο office μοιαζει με τα wm που ξεραμε,μπορεις να αποθηκευεις τα αρχεια σου σε φακελους η ειναι χυμα και εκει?

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Kαλοριζικα παιδια..Ρωτησα σχεδον παντου(οπου ειχα φιλους Λειβαδεια-Πρεβεζα Γιαννενα)..Ετοιμοπαραδοτο το βρηκα στην Πατρα στα κεντιρκα..Την Παρασκευη θα το εχω στα χερια μου..

Οποτε αρχιζουμε να γινομαστε πολλοι!!

Omnia i900 - htc Trophy
Link to comment
Share on other sites

Αυτή τη στιμγή στο site της vodafone δεν έχει διαθεσιμότητα πλέον..!!! Όποιος πρόλαβε...

Εγώ το έκανα παραγγελία σε κατάστημα vodafone, μου είπαν την Τρίτη παράδοση... Στο σύστημα τους μου είπαν ότι έδειχνε διαθέσιμα κομμάτια, μέχρι να παραλάβουν όμως δεν ξέρουν τι θα γίνει!!! Δηλαδή υπάρχει και περίπτωση να μην τους το στείλουν τελικά! Μα καλά, πως δουλεύουν έτσι? Κάνεις παραγγελία και δεν ξέρεις αν θα παραλάβεις....!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι όλοι να το παραλάβετε... Πολύ ωραίο interface!!!!

 

Απορία τώρα: ΓΙΑΤΙ δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτε από το marketplace;

Έφτιαξα ένα Windowslive λογαριασμό, βέβαια δεν πέρασα πιστωτική όπως στο Apple Market, αλλά δε μου ζητήθηκε κάτι τέτοιο. Βλέπω τις εφαρμογές, πατώ install, αλλά μου βγάζει ότι καμμιά δεν είναι διαθέσιμη αυτή τη στιγμή στο marketplace. Τί κάνω λάθος;

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι όλοι να το παραλάβετε... Πολύ ωραίο interface!!!!

 

Απορία τώρα: ΓΙΑΤΙ δεν μπορώ να κατεβάσω τίποτε από το marketplace;

Έφτιαξα ένα Windowslive λογαριασμό, βέβαια δεν πέρασα πιστωτική όπως στο Apple Market, αλλά δε μου ζητήθηκε κάτι τέτοιο. Βλέπω τις εφαρμογές, πατώ install, αλλά μου βγάζει ότι καμμιά δεν είναι διαθέσιμη αυτή τη στιγμή στο marketplace. Τί κάνω λάθος;

 

Όρισε τα Region σωστά από τα Settings (Για Browser και Search άφησέ τα English US) και κάνε ένα restart την συσκευή.

Το μέλλον είναι ήδη εδώ !:p
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Έκανα φορητότητα στην Vodafone και την Τρίτη θα παραλάβω την επιταγή της επιδότησης για να πάω σε ένα κατάστημα να πάρω συσκευή. Αξίζει να πάρω την HTC Trophy? Τώρα είμαι χρήστης Android κ έχω μείνει ευχαριστημένος από το συγκεκριμένο λογισμικό. (δεν ξέρω εάν θα ρωτήσω χαζομάρα) Υπάρχει περίπτωση να περάσω λογισμικό Android στο Trophy?
...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει.

 

Άσχετο

Ένας mod να βγάλει το [Φήμες] δεν υπάρχει κάτι μήνες τώρα ;

 

Εσύ χρησιμοποιείς το trophy ή γενικότερα windows phone 7? Εάν ναι αξίζει να το πάρω? Μπορείς να μου πεις πια τα θετικά και πια τα αρνητικά στο περίπου?

...:::Joe:::...
Link to comment
Share on other sites

Το απόθεμα μας τελείωσε δυστυχώς. Ήταν πολύ καλή η τιμή, όντως.
Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εσύ χρησιμοποιείς το trophy ή γενικότερα windows phone 7? Εάν ναι αξίζει να το πάρω? Μπορείς να μου πεις πια τα θετικά και πια τα αρνητικά στο περίπου?

 

Ρίξε εδώ μια ματιά για τα windows mobile γενικότερα... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=259203

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

οσοι θελετε μπορειτε να αγορασετε και το LG στην ιδια τιμη. εκει εχει ακομα αποθεμα :!:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42127.action?menuId=629&statsSearchId=409912

Link to comment
Share on other sites

οσοι θελετε μπορειτε να αγορασετε και το LG στην ιδια τιμη. εκει εχει ακομα αποθεμα :!:

 

http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42127.action?menuId=629&statsSearchId=409912

 

Τέλος και το LG.... έχει τελειώσει από τις 9:30 ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...