Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Legend


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους.

Το έχω και εγώ στα χέρια μου.

Είναι όντως αρκετά καλό.

Μόνο που ακόμα δεν έχω καταφέρει να το συγχρονίσω με τον υπολογιστή για να φορτώσω τις επαφές μου.

Εχω κατεβάσει το htc sync για το Hero, σωστά?

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα σε όλους.

Το έχω και εγώ στα χέρια μου.

Είναι όντως αρκετά καλό.

Μόνο που ακόμα δεν έχω καταφέρει να το συγχρονίσω με τον υπολογιστή για να φορτώσω τις επαφές μου.

Εχω κατεβάσει το htc sync για το Hero, σωστά?

Αν ξέρει κάποιος ας μου πει.

Ευχαριστώ

 

Ναι θα τους περασει το κινητο τους drivers

Επαφες καλυτερα συγχρονισε με gmail και μετα μπαμ θα μπουν στο κινητο

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη νομιζω οτι τα εχουμε μπερδεψει ολοι τα πραγματα ας τα ξεκαθαρισουμε λιγακι. Το τηλεφωνο ειναι κορυφαιο απο ποιοτητα κατασκευης κ συναρμογης. Θυμιζει την στιβαροτητα του iphone 2g και ακομα καλυτερα. Η οθονη ειναι αρκετα καλη κ το touch ισως το καλυτερο της htc μεχρι τωρα. Ηχος ικανοποιητικος , ποιοτητα συνομιλιας στο αριστο, μπαταρια απο οτι φαινεται ικανοποιητικη και το μενου αρκετα μα αρκετα γρηγορο. Το τηλεφωνο οταν το ξεκινας με ελληνικη καρτα sim σου βγαζει ελληνικα κατευθειαν αν κ αγορασμενο απο expansys. Προχωροντας βλεπεις οτι κ το πληκτρολογιο ειναι ελληνικο επισης αλλα εδω υπαρχει ενα μικρο προβληματακι.....Ενω συγχρονιζεις τις επαφες σου απο gmail τελεια κ τις εχεις (over the air) οταν πας να κανεις αναζητηση απο τα contacts το ελληνικο πληκτρολογιο δεν σου εμφανιζει καμια απολυτος. Ε δε γινοταν κ ολα να ειναι τελεια λεω καποιο ελλατωμα θα υπηρχε κ νατο. Λοιπον η λυση στο προβλημα ειναι η ακολουθη οποιος την χρειαστει . Πηγαινεται απο το τις ρυθμισεις-αναζητηση-αναζητησιμα στοιχεια οπου κ απο εκει αφεινεται τσεκαρισμενα μονο τα προσωπα (contacts) και ξετσεκαρετε ολα τα υπολοιπα. Πηγαινεται ενα βημα πισω κ ξετσεκαρετε τις επιλογες απο το μενου του Ρυθμισεις αναζητησης Google και επιστρεφεται στην βασικη οθονη του τηλ. Θελετε να κανετε μια αναζητηση μιας επαφης τωρα, πατατε το κουμπι της αναζητησης στην βασικη οθονη γραφετε με το ελληνικο πληκτρολογιο κ ιδου οι επαφες................Πιστευω να εγινα κατανοητος κ να βοηθησει κ του υπολοιπους αυτο.

 

Αρα λετε αξιζει τα 450 ευρω?
Τα αξιζει φιλε μου κ με το παραπανω....

 

Απο που το πηρες

Σε τι γλωσσα ειναι η επαφες σου ...

τι Keyboard χρησιμοποιεις...

δωσε μας πληροφοριες

Οι επαφες μου ειναι στα ελληνικα οπως κ το keyboard του Legend μαμα ελληνικο.

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Από τη στιγμή που έκαναν την εμφάνισή τους οι πρώτες συσκευές συνεχίζουμε στο παρακάτω σε ότι έχει να κάνει με το HTC Legend και το παρόν κλειδώνεται.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3120362

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...