Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Legend


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αντροιντ μαρκετ.Τοποθεσια στο ιντερνετ οπου διατιθενται οι εφαρμογες και τα παιχνιδια που υπαρχουν για το αντιστοιχο λειτουργικο.αντιστοιχο του απ μαρκετ για τα αππλ,η το οβι στορ για τα νοκια.

 

α οποτε θα ειναι και διαθεσιμη ελληνικη γλωσσα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

α οποτε θα ειναι και διαθεσιμη ελληνικη γλωσσα.

 

Μα.... κανονικα με ελληνικα θα πωληθει η συσκευη :)

 

Ιδου

(οχι δεν ειναι αλλη συσκευη με το theme του Legend , το ιδιο ειναι :D )

Link to comment
Share on other sites

Αφού τα έχεις που τα έχει (το Desire σου το δώσανε; ) γιατί δεν μας λες λίγες παραπάνω πληροφορίες?? :O

 

Υ.Γ.Πάντως ακόμα προσπαθώ να καταλάβω ποιοι γίνονται "beta-testers" σαν εσένα

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Παντως σε mail που εστειλα στο αγγλικο expansys για την εγγυηση κτλ μου απαντησαν oτι με συμβουλευουν να το αγορασω καλυτερα απο το ελληνικο expansys...το οποιο βεβαια εχει σχεδον την ιδια τιμη με το play247.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Έχω την εντύπωση πως ούτως ή άλλως πλέον με την αλλαγή της πολιτικής των καταστημάτων expansys δεν μπορείς να αγοράσεις από άλλο expansys εκτός του ελληνικού.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

για τους επίδοξους αγοραστές το κινητό είναι διαθέσιμο από το ελληνικό expansys :)

http://www.expansys.com.gr/d.aspx?i=196169

 

ναι αλλά το αγγλικό expansys το έχει 407 ευρώ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ναι αλλά το αγγλικό expansys το έχει 407 ευρώ ;)

 

Ναι αλλά λέει επίσης...

 

Availability: Due Tuesday 6th April

 

(Όπως και το ελληνικό πλέον)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

HTC Legend ή HD2 ?

 

Αν βάλει κανείς την διαφορά τιμής στην άκρη...

Να το επιχειρήσω για android η να μείνω...στ' αβγά μου αγοράζοντας WM 6.5?

Link to comment
Share on other sites

HTC Legend ή HD2 ?

 

Αν βάλει κανείς την διαφορά τιμής στην άκρη...

Να το επιχειρήσω για android η να μείνω...στ' αβγά μου αγοράζοντας WM 6.5?

 

Για τέτοιου είδους συζητήσεις, πρέπει να απευθυνθείς στους Διαξιφισμούς.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κ απο μενα , μολις πηρα στα χερια μου το legend και οι εντυπωσεις ειναι τρομερες αν κ χρηστης iphone. Το μοναδικο προβλημα που εχω δει μεχρι τωρα ειναι οτι ενω εχει ελληνικο μενου το τηλεφωνο αναγνωριζοντας την sim στο ελληνικο πληκτρολογιο οταν κανεις αναζητηση μια επαφη δεν την δειχνει. Οποιος ξερει κατι παραπανω ας βοηθησει .
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι συμβαινει και το htcsync ενω αναγνωριζει το τηλεφωνο το διεχνει αποσυνδεδεμενο και δεν μπορω να κανω συχρονισμο με το computer μου
Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι συμβαινει και το htcsync ενω αναγνωριζει το τηλεφωνο το διεχνει αποσυνδεδεμενο και δεν μπορω να κανω συχρονισμο με το computer μου

 

Εάν έχεις Windows 7 πιθανότατα είναι θέμα με τους drivers. Ρίξε μια ματιά εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω? Δεν δινω ιδιαιτερη σημασια στις περισσοτερες android συσκευες , το Sense εχει καποιες διαφορες απο το tattoo που ηταν η τελευταια συσκευη με αυτο που ασχοληθηκα μαζι της .

Μπορει να αντιστοιχισει τις επαφες του καταλογου με τα προφιλ σε facebook και twitter που εχει η καθε επαφη σου , στελνει και λαμβανει αρχεια με Bluetooth (αυτο ειναι ενα σημαντικο βημα) , η μπαταρια κραταει αρκετα για τα δικα μου δεδομενα , αν και δεν ειμαι απαιτητικος σε αυτον τον τομεα , αν μια συσκευη βγαζει την ημερα μου φαινεται μια χαρα .

Το bluetooth θα μπορουσε να δουλευει καλυτερα με bluetooth ακουστικο , η AMOLED οθονη ειναι εντυπωσιακη , οχι ομως οσο αυτες των Samsung κινητων , το multitouch στον browser εχει πλακα αλλα δεν εχω βρει που αλλου ειναι χρησιμο , ειναι λιγο γρηγοροτερο απο τα προηγουμενα χωρις ομως να φτανει τα Snapdragon Χ10 , Desire και Nexus One .

 

Το χρησιμοποιω για βασικο μου κινητο παντως , οποτε για τα δικα μου δεδομενα μαλλον μου κανει

 

Ενδιαφέρον αυτά που λες. Αν μπορείς πες μας ποιότητα κατασκευής, GPS (όχι τόσο χρήσιμο για εμένα αλλά για άλλους ναι), ποιότητα ήχου (εξωτερικό ηχείο και ακουστικά) κτλ.

 

Beta-testers? Δεν εχω κανενα τετοιο "επισημο" τιτλο , απλα βρισκω τις συσκευες και "παιζω" με αυτες .

The question is "how"?

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κ απο μενα , μολις πηρα στα χερια μου το legend και οι εντυπωσεις ειναι τρομερες αν κ χρηστης iphone. Το μοναδικο προβλημα που εχω δει μεχρι τωρα ειναι οτι ενω εχει ελληνικο μενου το τηλεφωνο αναγνωριζοντας την sim στο ελληνικο πληκτρολογιο οταν κανεις αναζητηση μια επαφη δεν την δειχνει. Οποιος ξερει κατι παραπανω ας βοηθησει .

 

απο πού το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

ναι απο που το πηρες ...

οι επαφες σου ειναι μεσα στην sim ? εε

gmail επαφες στηστα ωραια και ολα θα πανε καλα

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

ναι απο που το πηρες ...

οι επαφες σου ειναι μεσα στην sim ? εε

gmail επαφες στηστα ωραια και ολα θα πανε καλα

Οι επαφες παιδια ειναι απο gmail και δυστυχως δεν τις αναγνωριζει οταν κανω αναζητηση, πολυ παραξενο μιας κ το hero τις δουλευε μια χαρα. Αν καποιος βρει λυση ας βοηθησει.
Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφέρον αυτά που λες. Αν μπορείς πες μας ποιότητα κατασκευής, GPS (όχι τόσο χρήσιμο για εμένα αλλά για άλλους ναι), ποιότητα ήχου (εξωτερικό ηχείο και ακουστικά) κτλ.

 

The question is "how"?

 

Να σου πω την αληθεια παντως , δεν υπαρχει συγκεκριμενη διαδικασια για να "γινεις" :)

Link to comment
Share on other sites

Οι επαφες παιδια ειναι απο gmail και δυστυχως δεν τις αναγνωριζει οταν κανω αναζητηση, πολυ παραξενο μιας κ το hero τις δουλευε μια χαρα. Αν καποιος βρει λυση ας βοηθησει.

 

Απο που το πηρες

Σε τι γλωσσα ειναι η επαφες σου ...

τι Keyboard χρησιμοποιεις...

δωσε μας πληροφοριες

[sIGPIC][/sIGPIC]

αν θέλετε κατεβαστε την εφαρμογη μου Olympiakos Voices ,Panathinaikos Voices and AEK Voices όπως και DrGonzo[/b] (Fear and Loathing to Las Vegas)http://www.cyrket.com/p/android/com.DrGonzo/ και την Veggos http://apps.doubletwist.com/search?q=Veggos απο το Android Market

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους!!

Το τηλεφωνο ειναι αριστο

γρηγορο στο internet και γενικα παει σφερα εχει ελληνικο Keyboard και μενου.το μονο προβλημα που ειδα ειναι οταν κανεις αναζητηση επαφων στο ελληνικο πληκτρολογιο μια επαφη δεν την δειχνει.κατα τα αλλα το σωμα εχει περιβλημα αλουμινιου η οθονη τελεια οπως και η αφη του. και μπαταρια μιαμιση μερα περιπου!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασε την εφαρμογη acontacts και θα εισαι οκ με τις επαφες.Το εχω στα χερια μου οπο το πρωι και ακομα ειναι νωρις για σιγουρα συμπερασματα.Η πρωτη εντυπωση παντως οσο επιφυλακτικος και να θελω να ειμαι , ειναι αριστη.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω ότι τα αξίζει και με τα λεγόμενα του φίλου R.I.P. φαίνεται αρκετά καλό. Αν θες κάτι πιο δυνατό μπορείς να δεις το Desire ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη το desire ελεγα αλλα ηδη τα 450 ειναι αρκετα, ποσο μαλλον τα 550... Επισης τα 400mhz παραπανω του επεξεργαστη και η μεγαλυτερη οθονη/αναλυση δεν ειναι τοοοοσο σημαντικα για μενα + οτι το legend μ'αρεσει πιο πολυ οποτε προς τα 'κει παω... Αυτες δεν ειναι οι μοναδικες διαφορες (και η λιιιγο μικροτερη μπαταρια του legend εννοειται)??

 

Να δουμε αν τελικα τα δωσω!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...