Jump to content

[Προς Κυκλοφορία] HTC Desire (HTC Bravo)


pik.
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν μπορείς ρίξε μια ματιά στο manual του κινητού να μας πεις sar στο σώμα και στο κεφάλι.Ευχαριστώ.

Λογικα θα το λεει στο κουτι στην πισω μερια στον Ηρωα ετσι ηταν παντως

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 660
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν μπορείς ρίξε μια ματιά στο manual του κινητού να μας πεις sar στο σώμα και στο κεφάλι.Ευχαριστώ.

 

Το λέει στο κουτί! 0,752 κεφάλι και 1,12 σώμα!

 

Έχω πάθει πλάκα! Πέρασε και τις επαφές από το Outlook μέσα σε 1 λεπτό χωρίς κανένα πρόβλημα!!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Η αίσθηση είναι τέλεια σε σχέση με όσα Smartphone/Pda έχω χρησιμοποιήσει. Με το iphone λίγο έχω παίξει και η αίσθηση είναι αν όχι η ίδια, ίσως καλύτερη. Απόκριση τρομερή λόγω και της ταχύτητας του! Από το πρωί παίζω και μόλις τώρα έβαλα task killer και είδα ότι έτρεχαν 40 ναι 40, εφαρμογές!! (όλα τα 'χα ανοίξει :-) )!!

 

Το Navigon δουλεύει άψογα με μια γρήγορη ματιά!

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

 

Περιμένω σε λίγες μέρες να μου έρθει το HTC Desire UK Specs SIM free. Θα ήθελα να κάνω μερικές ερωτήσεις σε περίπτωση που μπορούν να απαντηθούν απο χρήστες με ανάλογη εμπειρία.

 

1ον - Το κινητό θα έχει την αγγλική LOCALE version θα μπορώ να την αλλάξω σε ελληνική? Έχει να κάνει με την HTC ή το android OS?

 

2ον- Οι αναβαθμίσεις OTA πώς θα πραγματοποιούνται? σε περίπτωση που δεν πραγματοποιούνται θα μπορώ να εισάγω το serial No στην HTC Ελλάδος ή θα πρέπει να κάνω τις ανάλογες ενέργειες απο το HTC Αγγλίας?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Μεγειές στους πρώτους τυχερούς!

Δεν αλλάζουμε και τον τίτλο του thread; Το κινητό πλέον είναι σε κυκλοφορία...

Link to comment
Share on other sites

παρελαβα και εγω αλλα θα μεινω στο Legend ειχα παραγγηλει και τα δυο οποιος το θελει ειναι σφραγισμενο απο Play247 pm
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου ηρθε εσενα σημερα ? μενεις μηπως Αθηνα η κοντα στη Πατρα ? διοτι εγω το περιμενω την Δευτερα :S

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σου ηρθε εσενα σημερα ? μενεις μηπως Αθηνα η κοντα στη Πατρα ? διοτι εγω το περιμενω την Δευτερα :S

 

σημερα Αθηνα ειμαι

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Από τη στιγμή που έκαναν την εμφάνισή τους οι πρώτες συσκευές συνεχίζουμε σε καινούργιο thread...

 

[Επίσημο] HTC Desire

 

Παρακαλώ όλους να διατηρήσουμε τη συζήτηση όσο το δυνατόν πιο κοντά στην συγκεκριμένη συσκευή και να αποφεύγουμε τα off-topic. Ευχαριστώ και καλή συνέχεια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...