Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

king τι GPU φοράς;
6700xt φίλε μου στα 3440x1440 παιζω. Από 60 μέχρι 90 fps παίζει το παιχνίδι. Αγαπώ τις μάχες με τα ρομπότ πραγματικά.

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μετα το Horizon εχει σειρα το παρακατω το εβαλα πριν λιγο να κατεβαινει απο steam. Iανουαριο ερχεται god of war Φλεβαρη ghost of tsushima και μετα η DC του death stranding. Εχω αγορασμενη την κανονικη εκδοση εδω και 1 μηνα αλλα ειπα να περιμενω να ερθει και η DC να το παιξω οπως πρεπει. Θα βγει ο χειμωνας νερακι στο PS3 τα ειχα λιωσει ολα τα exclusives που ειχε και περιμενω πως και πως και Uncharted collection τα πρωτα 3 τα εχω παιξει απο 3 φορες το 4 οχι αλλα θα τα ξανα παιξω με ελληνικα τα πρωτα 2 το 3 ειχε και στο ps3 ελληνικα. Εμπειρια το καθε exclusive της sony και χαιρομαι που ερχονται επιτελους στον υπολογιστη. Μετα το days gone που μου αρεσε παρα πολυ τωρα το zero dawn ερχονται αρκετα διαμαντακια μεσα στο 2022. 

Screenshot-1.png

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που είναι και η Sony και παίζετε κανένα παιχνίδι της προκοπής οι PCάδες.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, kaluas said:

Πάλι καλά που είναι και η Sony και παίζετε κανένα παιχνίδι της προκοπής οι PCάδες.

Nα τος ο Johny με τα καρφια του!

Platinum σε Pumpkin Jack και Visage αισίως και δεν ξέρω που να πάω μετά...

Amnesia Collection; Subnautica; ΑC Syndicate; Τitan Fall 2; Shadow of the Tomb Raider; Far Cry 4; Watch Dogs 2; Sleeping Dogs; Max Payne 3;

Ενας χαμός μέσα στο κεφάλι μου.

 

υγ: Γιαννη, γιατι έβαλες τα τροπαια και την δραστηριότητά σου στο private;

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, thePRODIGY said:

Nα τος ο Johny με τα καρφια του!

Platinum σε Pumpkin Jack και Visage αισίως και δεν ξέρω που να πάω μετά...

Amnesia Collection; Subnautica; ΑC Syndicate; Τitan Fall 2; Shadow of the Tomb Raider; Far Cry 4; Watch Dogs 2; Sleeping Dogs; Max Payne 3;

Ενας χαμός μέσα στο κεφάλι μου.

 

υγ: Γιαννη, γιατι έβαλες τα τροπαια και την δραστηριότητά σου στο private;

Με ψαρώνεις ρε; Friends of Friends το χω βάλει... Να μην flexάρω 83 πλατίνες;

Edited by kaluas

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kaluas said:

Πάλι καλά που είναι και η Sony και παίζετε κανένα παιχνίδι της προκοπής οι PCάδες.

Εβαλα μολις RDR 2 κατεβηκε πριν λιγο για να δουμε. Ισχυει οτι εχει εξαιρετικα παιχνιδια η sony ps3 ειχα 5 χρονια επαιξα οτι ειχε και δεν ειχε. Υπαρχουν ομως και αλλες παιχνιδαρες πχ το RDR 2 Dying Light Nier Automata Mafia Metro Max Payne 3 Ori Forza Horizon Wolfenstein Yakuza age of empires. Γενικως η καθε πλατφορμα εχει τα δικα της διαμαντακια η Sony ομως και λογο ελληνικων εδω και λιγα χρονια για μενα ειναι κορυφη σε οτι βγαζει. Με το καλο να ερθουν ολα στον υπολογιστη μεχρι στιγμης παει καλα οτι εχει φερει και θα φερει ηθελα να τα παιξω. Το spiderman δεν προκειται να φερει οπως το βλεπω αλλα θα δουμε. Με ενα backlog 600 παιχνιδιων στο steam/uplay/origins υπομονη υπαρχει ας παρουν τον χρονο τους για καθε port. 

1 hour ago, thePRODIGY said:

Nα τος ο Johny με τα καρφια του!

Platinum σε Pumpkin Jack και Visage αισίως και δεν ξέρω που να πάω μετά...

Amnesia Collection; Subnautica; ΑC Syndicate; Τitan Fall 2; Shadow of the Tomb Raider; Far Cry 4; Watch Dogs 2; Sleeping Dogs; Max Payne 3;

Ενας χαμός μέσα στο κεφάλι μου.

 

υγ: Γιαννη, γιατι έβαλες τα τροπαια και την δραστηριότητά σου στο private;

Αν εχεις τελειωσει τα πρωτα 2 tomb raider πηγαινε στο τριτο ειναι καλο οχι σαν το πρωτο ομως που ειναι το καλυτερο απο τα 3. Μετα far cry 4 μαζι με το DLC το ειχα πλατινιασει στο ps3 και το ξανα πλατινιασα πριν κατι μηνες στον υπολογιστη ποσο fun παιχνιδι. Για το sleeping dοgs ακουω τα καλυτερα οπως και για max payne 3. Το syndicate ειναι κλασικο AC παιχνιδι οχι το καλυτερο ομως προτιμω unity/black flag. 

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα, το Tomb Raider 1 είναι όντως το καλύτερο από την πρόσφατη τριλογία ε... Και τα άλλα δύο είναι must play.

 

King θα έρθει και το Spider-Man σε κάνα χρόνο, δύο, ο καινούργιος τσέος δείχνει τελείως διαφορετική πορεία πλεύσης.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Just now, kaluas said:

Κακά τα ψέματα, το Tomb Raider 1 είναι όντως το καλύτερο από την πρόσφατη τριλογία ε... Και τα άλλα δύο είναι must play.

 

King θα έρθει και το Spider-Man σε κάνα χρόνο, δύο, ο καινούργιος τσέος δείχνει τελείως διαφορετική πορεία πλεύσης.

Το 1 ειναι τελειο παιχνιδι ναι εχει την καλυτερη ιστορια. Το 3 το κατωτερο αλλα παλι ανω του μετριου. Στο rise μου αρεσε πολυ το DLC που εισαι στη βιλα των croft. Μαθαινεις πολλα πραγματα. 

Μακαρι να ερθει και το spiderman ειναι το μονο που δεν ακουγεται τιποτα ακομα. Ας κανει και 3 χρονια δεν εχω κανενα προβλημα μονο να ερθει. Υπαρχει πολυ χρημα και στον υπολογιστη αργα το καταλαβε η sony αλλα και το days gone και το horizon πουλησαν εξαιρετικα καλα και οχι αδικα. Εγω ως gamer καθαρα χαιρομαι να βλεπω τετοιες προσπαθειες και ας ειναι καθαρα για τα λεφτα. Σαν μικρα παιδια κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, kaluas said:

Με ψαρώνεις ρε; Friends of Friends το χω βάλει... Να μην flexάρω 83 πλατίνες;

Οχι ρε συ, αληθεια. Τελευταια φορα που ειπα να τσεκαρω τα τροπαια σου (πανε βδομαδες) δεν μπορουσα να τα δω. Θα το ξανα τσεκαρω τωρα.

Όντως, τωρα σε δειχνει. Παλιοτερα ομως κατι ειχες αλλαξει και δεν σε εδειχνε.

83 platinums!! ΟΜG

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Το βλεπω το καψιμο να ερχεται παιδια. Κρυσταλλο τα γραφικα αργο αλλα απολυτα ρεαλιστικο παιχνιδι. Αψογοι οι διαλογοι και η ατμοσφαιρα. 
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-17-09.p
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-17-16.p
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-17-16-1
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-17-18.p
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-17-24.p
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-17-18-24.p

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Τελειώνω σιγά σιγά το farcry3 (καταπληκτικό με nexus mod King...είναι λες και βγήκε χθες και όχι το 2012, gpu έχω μια sapphire Radeon rx 580 pro max) και μετά με βλέπω να πιάνω το rdr2 που το έχω αγοράσει εδώ και καιρό σε οπτική μορφή για το PS4 pro ή θα συνεχίσω το farcry5 εκεί για να πάω μετά πάλι στο farcry new dawn που το έχω στο πισι.. καλά και πόσα άλλα έχουμε να παίξουμε, συν τα σταθερά που παίζουμε πάντα.

Edited by Inevar

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Inevar said:

Τελειώνω σιγά σιγά το farcry3 (καταπληκτικό με nexus mod King...είναι λες και βγήκε χθες και όχι το 2012, gpu έχω μια sapphire Radeon rx 580 pro max) και μετά με βλέπω να πιάνω το rdr2 που το έχω αγοράσει εδώ και καιρό σε οπτική μορφή για το PS4 pro ή θα συνεχίσω το farcry5 εκεί για να πάω μετά πάλι στο farcry new dawn που το έχω στο πισι.. καλά και πόσα άλλα έχουμε να παίξουμε, συν τα σταθερά που παίζουμε πάντα.

Χαιρομαι που δεν σε ξανα κολλησε φιλε μου γιατι ειχες καποια θεματα στην αρχη. Ειναι πολυ ωραιο παιχνιδι 2 φορες το τελειωσα και λεω να το ξανα πιασω αργοτερα με το παραπανω mod. Πιασε RDR 2 να το παιζουμε ταυτοχρονα εξαιρετικο γραψιμο γραφικα ατμοσφαιρα. Τι να πρωτο παιξουμε ασε το backlog ειναι τεραστιο. Ενδιαμεσα παιζω και κανα indie διαμαντακι που μου αρεσουν πολυ σπανε τη μονοτονια των μεγαλων open world που παιζω. Far cry 5 παει μαζι με new dawn. Δεν ειναι αψογα παιχνιδια εχουν τα θεματα τους αλλα ειναι οσο fun γινεται οπως ολα τα far cry φυσικα. Εκανα τα παντα και στο 5 και στο new dawn απλα δεν τα μνημονευεις μετα απο καιρο. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πριν, thePRODIGY said:

Nα τος ο Johny με τα καρφια του!

Platinum σε Pumpkin Jack και Visage αισίως και δεν ξέρω που να πάω μετά...

Amnesia Collection; Subnautica; ΑC Syndicate; Τitan Fall 2; Shadow of the Tomb Raider; Far Cry 4; Watch Dogs 2; Sleeping Dogs; Max Payne 3;

Ενας χαμός μέσα στο κεφάλι μου.

 

υγ: Γιαννη, γιατι έβαλες τα τροπαια και την δραστηριότητά σου στο private;

Να παίξεις σίγουρα κάποια στιγμή το Shadow of tomb raider! 

 

Δυστυχώς έπαιξα την τριλογία στα γρήγορα και δεν την απόλαυσα. 

Με την πρώτη ευκαιρία θα την ξεκινήσω όμως! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά ..κάποιο παιχνίδι ανάλογης αισθητικής με το metro υπάρχει που μπορείτε να μου προτείνετε ;
Το far cry 5 Που παίζω αυτές τις μέρες δεν με ενθουσιάζει και πολύ και ήδη με κούρασε ....

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, mol said:

Να παίξεις σίγουρα κάποια στιγμή το Shadow of tomb raider! 

 

Δυστυχώς έπαιξα την τριλογία στα γρήγορα και δεν την απόλαυσα. 

Με την πρώτη ευκαιρία θα την ξεκινήσω όμως! 

To εχω παθει αρκετες φορες αυτο. Να παιζω βιαστικά ενα παιχνίδι και εν τελει να μην το απολαμβάνω. Μετά επέστρεφα και το κατα ευχαριστιόμουν. 

Mερικά τέτοια παραδειγματα από το πολλά που έχω είναι η hardcorίλα το Zombi (2015), το AC3, το Mad Max, το Prey (2017) κλπ

38 minutes ago, pantelis1971 said:

Καλησπέρα παιδιά ..κάποιο παιχνίδι ανάλογης αισθητικής με το metro υπάρχει που μπορείτε να μου προτείνετε ;
Το far cry 5 Που παίζω αυτές τις μέρες δεν με ενθουσιάζει και πολύ και ήδη με κούρασε ....

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Tα S.T.A.L.K.E.R. τσέκαρε.

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Ευκαιρία να το βάλω...δωρεάν!

splintercell

https://register.ubisoft.com/sc-chaostheory/en-GB

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το stalker έχει σαφώς κατώτερα γραφικά ...θα ψάξω να δω κάποια space fps..ευχαριστώ

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 18/11/2021 at 3:10 ΜΜ, pantelis1971 said:

Καλησπέρα παιδιά ..κάποιο παιχνίδι ανάλογης αισθητικής με το metro υπάρχει που μπορείτε να μου προτείνετε ;
Το far cry 5 Που παίζω αυτές τις μέρες δεν με ενθουσιάζει και πολύ και ήδη με κούρασε ....

Στάλθηκε από το IN2020 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Singularity και το Wolfenstein του 2009. Για μένα είναι must.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Μια βολτιτσα στην κορυφη

Horizon-Zero-Dawn-Wed-Nov-17-14-12-57-20

Horizon-Zero-Dawn-Wed-Nov-17-14-09-49-20

Μια ομορφη δυση του ηλιου

Horizon-Zero-Dawn-Sat-Nov-13-12-49-17-20

Zeta Cauldron

10.png
9.png

Stormbird Override

5.png

Thunderjaw Override και δυνατη μαχη με δευτερο Thunderjaw

6.png
7.png
8.png

Link to comment
Share on other sites

Bundlara απο humble. Εφυγε αγορα χωρις δευτερη σκεψη μπραβο. Βλεπω να περνω και το Detroit Become Human μπαινει το κουπονι πανω απο το sale που εχει το humble τωρα και βγαινει ιστορικο χαμηλο. Το beyond two souls το εχω πλατινα στο ps3 το heavy rain ισως το μονο exclusive που δεν ειχα παιξει οταν πηρα το ps3. Και που να ερθουν και τα steam sales αντε να δουμε που θα παει αυτη η δουλεια.

https://www.humblebundle.com/games/choose-wisely-bundle

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Κουμπωσα ενα δικο μου reshade να δωσουμε λιγο χρωμα και να καθαρισει λιγο μια αχνη ασπριλα που εχει

Reshade

Red-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-50.p

Stock
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-50-1

Reshade
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-51.p

Stock
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-51-1

ReshadeRed-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-53-1

Stock
Red-Dead-Redemption-2-2021-11-20-15-53.p

 

Link to comment
Share on other sites

Εντωμεταξυ σκέφτομαι να βάλω και το πρώτο farcry που είναι της crytek, αλλά και το farcry2 χαχα..

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Inevar said:

Εντωμεταξυ σκέφτομαι να βάλω και το πρώτο farcry που είναι της crytek, αλλά και το farcry2 χαχα..

Το 1 ειναι τουμπανο το 2 αν και εχει physics εχει καποια πολυ σπαστικα οπως το respawn των εχθρων καθε τρεις και λιγο και το ειχα παρατησει. Για το 1 ομως φουλ αξιζει με τα χιλια ακομα και σημερα. Με καποιο καλο mod εννοειται.

Link to comment
Share on other sites

 Πως σκοτωνουμε ενα Thunderjaw σε λιγοτερο απο 1 λεπτο. Τελειωσα πριν λιγο και τα τελευταια 3 Hunting Grounds τσιμπησα τα 3 οπλακια απο το Lodge περιμενα να με δωσει και καποιο κανονικο με hardpoint arrows αλλα τουλαχιστον το ropecaster θα τιμηθει δεοντως. 

 

Αλλαξτε το xww σε www μιας και η σελιδα δεν αφηνει να βαλουμε βιντεο. 

https://xww.youtube.com/watch?v=rBB-dZHnug4

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...