Jump to content

Ποιό παιχνίδι παίζετε αυτό τον καιρό;


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

UNRAVEL[100% Secrets]

 

 

imageproxy.jpg

 

Τι να γραψω για αυτο το αριστουργημα? Μοναδικο υπεροχο ποιητικο και περναει πολλα μηνυματα για ολη τη ζωη. Η παρομοιωση που γινεται μεταξυ δεσμων ανθρωπων και της κλωστης που ενωνει πραγματα ειναι απιστευτη. Το καθε level ειναι ενα ξεχωριστο εργο τεχνης και προχωραει την ιστορια που θελουν να πουν οι developers. Τα γραφικα του οτι πιο αληθοφανη εχω δει και η μουσικη ταιριαζει απολυτα και βοηθαει στο ταξιδι και αναλογα το mood του level υπαρχει και το καταλληλο μουσικο background. Για 21:9 θελει ενα μικρο tweak στο exe μεσω hex μισου λεπτου και αποζημιωνει απιστευτο immersion. Challenge υπαρχει σε αρκετα levels και επειδη μαζεψα και ολα τα μεταλλια θα χρειαστειτε και αρκετη προσοχη μην προσπερασετε κανενα.

 

Για μενα οτι καλυτερο εχω παιξει οχι μονο ως παιχνιδι αλλα και ως εμπειρια με αυτο που θελουν να περασουν με πραγματικο νοημα. 10/10

 

Τραβηξα 245 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου

 

https://postimg.cc/gallery/3a9vbeyxw/

Link to comment
Share on other sites

Bully 2 ???

 

Γ$΅$%νο iPhone SE. Ειλικρινά τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να γράψω τίποτα. :lol:

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Γ$΅$%νο iPhone SE. Ειλικρινά τις τελευταίες μέρες δεν μπορώ να γράψω τίποτα. :lol:

 

Ωραίο παιχνιδάκι ήταν πάντως. Ήταν το αγαπημένο μου GTA :")

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

What Remains of Edith Finch

 

imageproxy.jpg

 

Παιχνιδι με την καθαρη εννοια της λεξης δεν ειναι οχι. Αλλα το ακριβως 2ωρο που θα περασετε θα σας μεινει αξεχαστο. Δεν θελω να spoileriasw για αυτο θα πω παιξτε το οπως και να εχει ειναι κατι πρωτοτυπο που δεν περιμενετε. PC Exclusive και για 21:9 θελει να κατεβασετε ενα αρχειο exe και απλα το τρεχετε και φτιαχνει μονο του τις ρυθμισεις. 10/10

 

Τραβηξα 66 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια

 

https://postimg.cc/gallery/t37osxus/

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο παιχνιδάκι ήταν πάντως. Ήταν το αγαπημένο μου GTA :")

 

Έχω μια αδυναμία Στα παιχνίδια που είναι ξεχωριστά. Κρίμα που δεν υπάρχει στον ορίζοντα καινούργιο Alice να γουστάραμε :(

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Late Shift

HomeLaurels.jpg?fit=2048%2C1152&ssl=1

 

******. Στην κυριολεξια μια interactive movie. Η καθε επιλογη που κανεις εχει και τις αναλογες συνεπειες οι ηθοποιοι παιζουν παρα πολυ καλα και το soundtrack δενει απολυτα. Υπαρχουν 7 τελη επαιξα 3 playthrough και ξεκλειδωσα τα 3. Τα υπολοιπα τα ειδα στο youtube. Ελπιζω να γινουν και αλλες παρομοιες προσπαθειες μιας και ειναι κατι τελειως πρωτοτυπο απο οσα εχουμε συνηθισει μεχρι σημερα. 9/10

 

https://postimg.cc/gallery/h9ti9l2c/

Link to comment
Share on other sites

PC Exclusive

 

Η "καλημέρα" είναι και εκείνη pc exclusive ? PC exlucive σημαίνει ότι το παιχνίδι διατείθεται αποκλειστικά για pc. Πράγμα λάθος γιατί έχει κυκλοφορήσει και για XB1 και για PS4. Καλό θα ήταν να αφήσεις τις φράσεις "exclusive" κτλ εκτός εάν γνωρίζεις πραγματικά τι κυκλοφορεί στις άλλες πλατφόρμες και τι όχι.

 

Σε άλλα νέα, παρουσιάστηκε το Unravel 2.

 

Που ούτε και εκείνο είναι pc exclusive, για να σε προλάβω.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Assassin's Creed Origins[Main Game]

 

Assassins-Creed-Origins-Preview.png

 

Το ειχα τελειωσει τον Νοεμβριο αλλα δεν ειχα κανει καποιο review. Το παιχνιδι ειναι απολαυστικο. Ο κοσμος που καταφεραν να φτιαξουν ξεπερναει καθε προσδοκια. Πολυ μεγαλος χαρτης πολλα πραγματα να κανεις μια απεραντη ερημος πυραμιδες με tombs Κλεοπατρα Καισαρας αρχαια Ελληνικα Αλεξανδρεια μαχη του Νειλου. Τα ειχε ολα οπως καταλαβαινετε. Το story ακομα μια ιστορια εκδικησης αλλα με αρκετα καλο περιτυλιγμα. Στα τεχνικα χαρακτηριστικα το παιχνιδι εδωσε ρεστα απο τα πιο ομορφα open world που εχω παιξει και το στυλ μαχης τελειως διαφορετικο απο τα αλλα AC. Overall ενα παιχνιδι που μολις το τελειωσεις θα σε αφησει πληρως ικανοποιημενο χωρις να πεις οτι εχασα το χρονο μου. Για 100% που το πηγα εκανα 63 ωρες αρκετες ομως απλα περιπλανιομουν και χαζευα τα τοπια. Τα αλλα DLC δεν τα εχω παιξει ακομα θα γινει review μολις τα τελειωσω.

 

Εβγαλα 227 φωτογραφιες σε ολη τη διαρκεια του παιχνιδιου σε 16:9 ολες.

 

https://postimg.cc/gallery/2widtnup0/

Link to comment
Share on other sites

Θα τις κατεβάσω να τις κάνω φόντο στο pc

Έχει κάποιες πολύ όμορφες όντως. Περισσότερο τις βγάζω για να τις δουν αυτοί που δεν γνωρίζουν και να πάρουν μια ιδέα από το παιχνίδι.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Injustice 2 αυτό το παλιό παιχνίδο. το κατέβασα αρχικά για να παίζει ο γιος μου με το Superman. Είναι η πρώτη φορά που παίζω παιχνίδι στο κινητό και τάμπλετ και έχω κολλήσει κιόλας τώρα στα γεράματα. Έφτασα να σκάσω και λεφτά για έξτρα διαμάντια. Χαχα
Link to comment
Share on other sites

Injustice 2 αυτό το παλιό παιχνίδο. το κατέβασα αρχικά για να παίζει ο γιος μου με το Superman. Είναι η πρώτη φορά που παίζω παιχνίδι στο κινητό και τάμπλετ και έχω κολλήσει κιόλας τώρα στα γεράματα. Έφτασα να σκάσω και λεφτά για έξτρα διαμάντια. Χαχα

Μην δίνετε χρήματα στα in app παιδιά. Παίξτε μέχρι εκεί που μπορείτε και τέλος. Η παίξτε το στον υπολογιστή ή κονσόλα.

Εδώ και 3 χρόνια βγαίνουν 95% παιχνίδια με in app purchases και ψάχνω αυτά που σου δίνουν το παιχνίδι από την αρχή χωρις extra πληρωμές κτλ. Θυμάμαι το asphalt 7 χωρίς in app το είχα πάει 100% το είχα ευχαριστηθεί και το asphalt 8 20 λεπτά έπαιξα και έφαγε delete. Το ίδιο με modem combat 3 4 απολαυστικά το 5 το κατέστρεψαν. Δεν μου αρέσει εκεί που πάει η βιομηχανία του gaming αρμεγωντας και μετα την αγορά παιχνιδιού με in app purchases. Μην το πάρεις προσωπικά αδερφέ απλά βρήκα πάτημα να τα γράψω γιατί έχω 60 παιχνίδια αγορασμένα και τα έχω σιχαθεί αυτά τα δήθεν free με in app purchases για να πας παρακάτω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μην δίνετε χρήματα στα in app παιδιά. Παίξτε μέχρι εκεί που μπορείτε και τέλος. Η παίξτε το στον υπολογιστή ή κονσόλα.

Εδώ και 3 χρόνια βγαίνουν 95% παιχνίδια με in app purchases και ψάχνω αυτά που σου δίνουν το παιχνίδι από την αρχή χωρις extra πληρωμές κτλ. Θυμάμαι το asphalt 7 χωρίς in app το είχα πάει 100% το είχα ευχαριστηθεί και το asphalt 8 20 λεπτά έπαιξα και έφαγε delete. Το ίδιο με modem combat 3 4 απολαυστικά το 5 το κατέστρεψαν. Δεν μου αρέσει εκεί που πάει η βιομηχανία του gaming αρμεγωντας και μετα την αγορά παιχνιδιού με in app purchases. Μην το πάρεις προσωπικά αδερφέ απλά βρήκα πάτημα να τα γράψω γιατί έχω 60 παιχνίδια αγορασμένα και τα έχω σιχαθεί αυτά τα δήθεν free με in app purchases για να πας παρακάτω.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

 

Όχι φίλε μου και εγώ της ίδιας άποψης ήμουν μέχρι που αγόρασα διαμάντια για το injustice

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε μου και εγώ της ίδιας άποψης ήμουν μέχρι που αγόρασα διαμάντια για το injustice

Αν θέλεις αδερφέ σου δίνω link για mod με άπειρα διαμάντια να μην χρειάζεται να δίνεις χρήματα σε in app. Χαίρομαι που συμφωνούμε.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κανείς γνώμη για For Honor ; Κατεβαίνει ήδη για να πάρω το charm για το Rainbow Six , αλλά αν αξίζει, ίσως το κρατήσω. :up:

 

http://i65.tinypic.com/24e4948.png

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Κανείς γνώμη για For Honor ; Κατεβαίνει ήδη για να πάρω το charm για το Rainbow Six , αλλά αν αξίζει, ίσως το κρατήσω. :up:

 

http://i65.tinypic.com/24e4948.png

 

Τι εννοεί 12MB/s ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεί 12MB/s ?

120ara ταχύτητα είναι. Γράφει κάτω σε 1 ώρα 52gb. Εγώ με 50αρα κατεβάζω 18gb την ώρα. Οπότε με 120 κοντά 45.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω τζίνιους. Και εγώ 30άρα έχω, πιάνω 29.93.

 

Αλλά 12MB/s ? Έχω φλασάκια που είναι πιο αργά.

Τα περισσότερά μου φλασάκια είναι πιο αργά.

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω τζίνιους. Και εγώ 30άρα έχω, πιάνω 29.93.

 

Αλλά 12MB/s ? Έχω φλασάκια που είναι πιο αργά.

Τα περισσότερά μου φλασάκια είναι πιο αργά.

Έγραψες τι εννοεί με τα 12mb δεν απάντησα ειρωνικά. Απλά νόμιζα δεν γνώριζες. Τα φλασακια πριν 10 χρόνια είχαν τέτοιες ταχύτητες. Μιλάμε για 12mb απλά στο download δείχνει μεγάλη ταχύτητα. Η κάρτα sd που έχω έχει 90mb write και ο ssd 550 δηλαδή 900mb και 5.5gb VS 120mb που είναι η ταχύτητα παραπάνω. Μακάρι να έρθει 200αρα να αναβαθμίσω τα 50 μου φαίνονται λίγα μετά από 4 χρόνια.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να έρθει 200αρα να αναβαθμίσω τα 50 μου φαίνονται λίγα μετά από 4 χρόνια.

 

Σου έχουν παραπονεθεί πελάτες για την ταχύτητα του σέρβερ ?

Nokia N9 & S.E.X. Play User x )

 

Απελπισμένες ρητορικές διαστρεβλώσεις !

Link to comment
Share on other sites

Σου έχουν παραπονεθεί πελάτες για την ταχύτητα του σέρβερ ?

Δεν έχω server απλά η παραπάνω ταχύτητα μονο καλό κάνει. Streaming 4k ταινίας on demand σε OTE TV και κατεβαίνουν και 60gb την ώρα. Ειδικά με τα 4k release που βγαίνουν καθημερινά.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το παρακάτω έπος. Πιστεύω 90 100 ώρες θα με πάει άνετα. Μαζί με unity και crash bandicoot που βγαίνει σε 10 μέρες από gaming είμαστε καλυμμένοι για το καλοκαίρι.

 

Screenshot_99.png

Screenshot_94.png

Screenshot_85.png

Screenshot_79.png

Screenshot_70.png

Screenshot_54.png

Screenshot_5.png

Screenshot_105.png

Screenshot_101.png

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι το forza horizon 3 με όλα τα DLC του.

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σίγουρα με όλα;

We live for the beats

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...