Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πές μου που είναι το παράθυρο σου να είμαι απ΄όξω :lol::lol:

ναι μη χασεις το κελεπουρι..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

αρχίζουμε σιγά σιγά...ΝΕΟ βίντεο από sonyericsson με οδηγίες για το πώς να κάνουμε την αναβάθμιση

Link to comment
Share on other sites

ΕΔΩ περιμεναμε 6 μηνες που του αγορασαμε το κινητο για αυτη την αναβαθμιση τωρα θα το πεταξεις//??

 

Εγω πλεον αποφασισα να σταματησω να ασχολουμαι με το ποτε θα βγει η αναβαθμιση,οταν βγει θα ειδοποιηθουμε....Ετσι και αλλιως η sony ericsson μας συμβουλευσε μεσω το φοβερου blog της να μην γινουμε παρανοϊκοι, οταν η ιδια μας οδηγει στην παρανοια με της ψευτικες της υποσχεσεις......

Αν μετανιωνω για κατι δεν ειναι που αγορασα το τηλεφωνο...γτ ειναι καλη συσκευη,μετανιωνω μονο που εδωσα 600ευρω οταν τωρα κανει 400.....του χρονου βεβαια δεν θα δει λεφτα απο μενα η sony ericsson τοσο ευκολα!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα ξεκινησε ή πλακα κανεις ?:)

Αν ερθει προτιμωτερο ειναι με pc cmpanion ,OTA ή Sony Ericsson Update Service ?

 

Ξεκίνησε, με nordic fw

Link to comment
Share on other sites

?????????????

εγω το συννδεσα και δεν λεει πουθενα για update...

 

μια απο τα ιδια.

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο κολπο για να το δει (rooted ή κατι αλλο) ?

Γιατι και σε μενα λεει οτι εχω το τελευταιο firmware αν και εκανα update το companion.

Link to comment
Share on other sites

Κάνατε update το companion?

 

Αυτό που έκανα ειναι να κατεβάσω το companion από το παρακάτω link :

 

http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/786/189/1288082474/Sony_Ericsson_PCCompanion_2.01.058.exe

 

Και το εγκατέστησα (υπήρχε ήδη companion) , δεν έκανε τις ερωτήσεις του video και αφού έκανα connect το κινητό απλά με κοιτά.

 

Το κινητό ειναι rooted, αυτοί που κάνουν update εχουν non-rooted κινητά, ή ειναι rooted σαν εμένα;

 

Υ.Γ. α, με αλλαγή fw...

Edited by aroutis
Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έκανα ειναι να κατεβάσω το companion από το παρακάτω link :

 

http://www.sonyericsson.com/cws/download/1/786/189/1288082474/Sony_Ericsson_PCCompanion_2.01.058.exe

 

Και το εγκατέστησα (υπήρχε ήδη companion) , δεν έκανε τις ερωτήσεις του video και αφού έκανα connect το κινητό απλά με κοιτά.

 

Το κινητό ειναι rooted, αυτοί που κάνουν update εχουν non-rooted κινητά, ή ειναι rooted σαν εμένα;

δεν εχει να κανει με το αν ενα κινητο ειναι rooted η οχι. δες ενα ποστ που εβαλα το απογευμα με links και θα καταλαβεις

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.xperiax10.net/2010/10/29/xperia-x10-android-2-1-update-rolling-out-from-sunday-evening-nordic-handsets-first/

Παιδια μονο Νορβηγια ,Δανια για σημερα ,ας παμε για υπνο και βλεπουμε απο Δευτερα και περα .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα Generic Global τίποτα.

Κατεβάζω Nordic.

 

ΥΓ. Αλήθεια ελληνικά έχει η Nordic?

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

εχει ελληνικα.Παντως απο εμφανιση σκιζει οχι ομως και σε ταχυτητα.

 

Μιλάς για την 2.1 γενικά ή για την Nordic συγγεκριμένα?

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει λογος αφου μετα απο τοση αναμονη ειναι θεμα ωρων ή λιγων ημερων ?

 

Για μένα το φλασάρισμα είναι ο κυριότερος λόγος για να έχω smartphone. Δεν περιμένω άλλο. Αρκετά με την κ..λοSE.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

To δωσε ο griniaris στην 215

τα καταφερα .δες εδω.http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=823115 .

επισης δες και αυτο το βιντεο αλλα μονο το step 1 που μας ενδιαφερει.Σου δειχνει στο περιπου τα βηματα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...