Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Συμφωνώ και γω ο adw μετά την τελευταία αναβάθμιση κάνει διάφορα κουλά .

 

Όταν με το καλό θα έρθει η 2,1 θα χάσουμε τα πάντα απο το κινητό, επαφές φωτο εφαρμογες παιχνίδια και θα πρέπει πάλι απο την αρχή ΟΛΑ και όταν θα έρθει η 2,1χ άντε πάλι τα ίδια ??:wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και γω ο adw μετά την τελευταία αναβάθμιση κάνει διάφορα κουλά .

 

Όταν με το καλό θα έρθει η 2,1 θα χάσουμε τα πάντα απο το κινητό, επαφές φωτο εφαρμογες παιχνίδια και θα πρέπει πάλι απο την αρχή ΟΛΑ και όταν θα έρθει η 2,1χ άντε πάλι τα ίδια ??:wacko::wacko::wacko:

ας ερθει και θα βρουμε λυση.Γιατι εγω πριν το τελος του μηνα δε τη περιμενω παρολο που στο xda εχουν καει και μπαινουν καποιοι ανα δυο ωρες για να δουν αν ανεβηκε.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ αφορμη εψαχνα ακομη για να παρω iphone!

Ιδου! http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/09/23/update-on-updates/

Εχει πεσει στα ματια μου τελειως αυτη τη φορα! Ποτε ξανα δεν κανω το λαθος να συστησω SE κινητο σε κανεναν! Πεταμενα λεφτα!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΜΙΑ αφορμη εψαχνα ακομη για να παρω iphone!

Ιδου! http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/09/23/update-on-updates/

Εχει πεσει στα ματια μου τελειως αυτη τη φορα! Ποτε ξανα δεν κανω το λαθος να συστησω SE κινητο σε κανεναν! Πεταμενα λεφτα!!!

 

Καλα γίνεται χαμός στο blog.....:blink::blink::blink:

Link to comment
Share on other sites

Το 2.1 θα καθυστερησει μεχρι τελη οκτωβρη

http://www.engadget.com/2010/09/23/sony-ericsson-pushes-android-2-1-upgrade-for-x10-family-back-to/

Link to comment
Share on other sites

Το 2.1 θα καθυστερησει μεχρι τελη οκτωβρη

http://www.engadget.com/2010/09/23/sony-ericsson-pushes-android-2-1-upgrade-for-x10-family-back-to/

 

Σε προλαβα :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

lame..... τι να πω... παραμυθια... αν δεν κανει αυτα που επισημα υποσχεται ...της αξιζει η πτωχευση. Η NOKIA μπορει να μην έχει ενσερνιστει android αλλα τα καινουρια Symbian της ειναι πολυ καλυτερα ... και φθηνοτερα (flash , multitouch , whatever)
Link to comment
Share on other sites

Τσάμπα πονοκέφαλος ,

η αγορά είναι γεμάτη συσκευές ,

δίνεις τη μια και παίρνεις κάποια άλλη ,

εκεί θα κολλήσουμε τώρα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ακριβως θα κανω κι εγω. Αφοσιωμενος στην Ericsson χρονια τωρα,αλλα το παρακανανε!!! Desire,σου'ρχομαι!

:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Aπογοητευση.επρεπε να φτασουμε στο τελος του μηνα για να βγει ανακοινωση.αξιοι της μοιρας τους...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Προβλέπεται βροχή από Χ10 στο buy&sell... Το θέμα είναι ποιος θα τα πάρει... :lol:

αστειο?γελασαμε...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παιδιά θα γίνει χαμός, όλοι θα τρέξουμε να τα πουλήσουμε τώρα... χωρίς το 2.1 είναι για πέταμα το κινητό... αλλά φυσικά κανείς δε θα το θέλει... Καθυστέρηση για κανα μήνα ακόμα? Λογικά θα αρχίσουν να μας πετούν αυγά ντομάτες και γιαούρτια όπου μας πετυχαίνουν σε δημόσιους χώρους και τολμούμε να εμφανίσουμε το ελεεινό X10 με το ταπεινό 1.6... Ξεφτιλίκια... Το βάφω μπλε τώρα για να το πετάξω αύριο πρωί στη Βάρκιζα... :lol::ninja:
Link to comment
Share on other sites

αστειο?γελασαμε...

Από ότι θα έχεις καταλάβει και εσύ, ως κάτοχος X10, μόνο για γέλια μπορεί να είναι... ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπομονη λεμεεεεεεεεεεεεε :p

Καλυτερα να αργησει αλλον ενα μηνα και χωρις προβληματα παρα τωρα και με κολληματα.Μην απογοητευστε υπομονη ισως τελικα να αξιζει τον κοπο ;)

DESIRE S 2.3.3 :p
Link to comment
Share on other sites

ηρεμια παιδια,οσα κινητα εχω αλλαξει 15,20 ειναι sony ericsson αλλα εχω απογοητευτει και εγω παρα πολυ απο χθες γιατι περιμενα πως και πως την αναβαθμιση,αλλα τι να κανουμε λυση ειναι αντε πουλαω το αλλαζω,στο xperia.net εκει εχουν ξεφυγει τελειως οι βρισιες βροχη πεφτουν.απο την μια δικαιολογημενα γιατι οταν σου ταζουν κατι και το αναβαλουν ξενερωνειςκαι ξεσπας,απο την αλλη ομως σημφωνω με την samy_roula7 καλυτερα να αργησει και να ειναι σωστο παρα να βιαστουν και να εχει προβληματα.στην τελικη ρε παιδια οταν το αγοραζαμε δεν ξεραμε οτι ειναι πισω απο αποψη λογισμικου?ολο το καλοκαιρι τωρα δεν ηταν το αρχαιο μοντελο που εχει 1,6?το καλοκαιρι δεν ντρεποταν κανενας να κυκλοφορει στην παραλια με το αρχαιο χ10 και μας πειραζει ο ενας μηνας παραπανω?πιστευει καποιος οτι η οποιαδηποτε εταιρεια δεν μπορει να βγαλει ενα κινιτο που να εχει τα παντα πανω και στο ποιο τελειο λογισμικο?μπορουν αλλα δεν το κανουν γιατι αλλιως θα εβγαζαν ενα μοντελο καθε 2 χρονια ενω τωρα βγαζουν καθε 3 μηνες και σε βαζουν στην μπριζα να το αλλαζεις σηνεχεια.για αυτο σας λεω υπομονη και ηρεμια........
Link to comment
Share on other sites

Εδω στη δουλειά μου δουλευω ακόμα με XP και με πείραξε το αν εχω 1.6 και όχι 2.1 για ένα μήνα...

 

Δεν μαζευόμαστε λέω εγω ;

 

Η συσκευή ως συσκευή ειναι μια χαρά, το upgrade θα έρθει (απλά καθυστερεί), αυτό που ήθελα σε ένα τηλεφωνο (κοινως ποιότητα και εφαρμογες, free και μη) το έχω βρει, σιγά μη τρέχω να το πουλάω μόλις το βρήκα)...

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

εχουμε ολοι δικιο, να παραπονιομαστε, αλλα και να περιμενουμε για να βγει μια σταθερη εκδοση.

Ομως έχει καθυστερησει παρα πολυ, εχει μείνει πίσω παρα πολυ, εξαλου και η 1,6 εχει προβλημα,

με μπαταρία, και στην ηχο, δεν ακουμε καλα ,και δεν μας ακουνε, το x10mini ομως το ηχείο του, ειναι x10 φορες καλυτερο...

Ειμαστε σε αναμένα καρβουνα...για αυτο βλέπουμε να πεφτουν βρισίδια στο blog της SonyEricsnon

(http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/09/23/update-on-updates/) και οχι μονο σε αυτο φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα καθηστερησε η αναβαθμιση αλλα σιγα μην το πουλησουμε. Και τι να παρουμε; το desire? :p
«Κρύπτειν αμαθίην κρέσσον ή ες το μέσον φέρειν»
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευη σιγουρα παραμενει μια παρα πολυ καλη προταση και η sony ericsson εχει κανει μια παρα πολυ καλη δουλεια με interface του android 1.6 ομως πρεπει να συνειδητοποιησουν και οι ιδιοι οτι πρεπει να βγαζουν τις αναβαθμισεις πιο γρηγορα....Ισως στο Mini και στο x8 που προοριζονται για καταναλωτες με λιγοτερες τεχνολογικες απαιτησεις ο ενας μηνας καθυστερηση να μην ειναι τιποτα...ομως για τους χρηστες του χ10 που σκασανε 600ευρω γτ θελουν να ειναι μπροστα στη τεχνολογια και να εχουν το πιο καινουργιο και καλο κινητο,ο ενας μηνας ειναι αιωνας!!!!Και ας μην ξεχναμε οτι πανε 10μηνες πλεον απο τοτε που κυκλοφορησε η 2.1,ενω η 2.2 κλεινει 3μηνο...Τηλεφωνα παρομοιας τιμης με το χ10 εχουν ηδη 2.1 απο τη μερα κυκλοφοριας τους ,ενω εχουν αρχισει και αναβαθμιζονται σε 2.2

 

Με λιγα λογια η Σονυ Ερικσσον δεν εχει καμια δικαιολογια......αν υπαρχουν ομαδες σε αλλες εταιριες που βγαζουν τις αναβαθμισεις πιο γρηγορα(motorola,htc,samsung),τοτε ειναι σιγουρο οτι η sony ericsson μπορει να κανει και αυτη μια παρομοια ομαδα......αλλιως να αφησει το high-end κομματι της σε αλλους κατασκευαστες,για να μην εκτειθεται και χανει πελατες!!!!

 

 

 

ααα....και κατι αλλο...εφοσον δεν ειχαν ετοιμη την αναβαθμιση γιατι δεν ελεγαν ενα 4ο τριμηνο και ελεγαν στο τελος του τριμηνο 3???ξευτελιστικαν τελειως βγαιναν στο twitter και στο facebook σε καθε χωρα και ελεγαν τελος του τριμηνου 3,και κουραφεξαλα...πραγματικα ειναι κριμα γιατι μετα το p990,το xperia x1 και το satio,μια συσκευη με τοσες πολλες δυνατοτητες θα μεινει στο μυαλο των αγοραστων ως μια "κακη" συσκευη λογω των αιωνων που πηρε να γινουν οι αναβαθμισεις της!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά παιδιά θα γίνει χαμός, όλοι θα τρέξουμε να τα πουλήσουμε τώρα... χωρίς το 2.1 είναι για πέταμα το κινητό... αλλά φυσικά κανείς δε θα το θέλει... Καθυστέρηση για κανα μήνα ακόμα? Λογικά θα αρχίσουν να μας πετούν αυγά ντομάτες και γιαούρτια όπου μας πετυχαίνουν σε δημόσιους χώρους και τολμούμε να εμφανίσουμε το ελεεινό X10 με το ταπεινό 1.6... Ξεφτιλίκια... Το βάφω μπλε τώρα για να το πετάξω αύριο πρωί στη Βάρκιζα... :lol::ninja:

 

Α κι εγώ νόμιζα το βάφεις μπλε για να ταιριάζει με τα Mediascape/Timescape UI! :lol: :lol: :p :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω ποσοι το εχετε παρατηρησει στην συσκευη σας αλλα απο εχθες το market μου εμφανιζει πλεον και τις paid εφαρμογες χωρις τη χρηση εξωτερικης εφαρμογης. Επιτελους γιναμε Ευρωπαιοι...:lol:
http://mowned.com/sig/don-fedon-kon.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...