Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αυτ το site ρε παιδια ποτε θα ανοιξει?? :dizzy:

http://satioworld.com/

ναι!!!ποτε ντε?παρα πολυ καλο...αλλα πανω κατω ειναι ιδιο με το se-satio!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σε όλους.

Φωνητικές εντολές γνωρίζει κάποιος που θα βρω και άλλες εφαρμογές για να γίνει ποιο συναρπαστικό το τηλ.

Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Φωνητικές εντολές γνωρίζει κάποιος που θα βρω και άλλες εφαρμογές για να γίνει ποιο συναρπαστικό το τηλ.

Σας ευχαριστώ.

διαβασε μερικα 5-6 posts πιο πισω και θα δεις το site που μπορει να εχει αυτα που λεσ!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω και εγω ενα satio αλλα μεσα στο καλοκαιρι η τον σεπτεμβρη θα το πουλησω (δεν μου φτανουν πια οι 3,5 ιντσες) για να παρω ενα samsung galaxy s...το ερωτημα μου ειναι που μπορω να πω οτι το πουλαω δλδ να βαλω κατι σαν αγγελια χωρις χρεωση παντα...και επισης τι τιμη μου προτεινετε?η κατασταση του κινητου ειναι πολυ καλη..τα εχει τα σημαδια του χρονου ομως μιας και ειναι 7 μηνων περιπου..ευχαριστω και συγνωμη αν ειμαι εκτος θεματος...:D
Link to comment
Share on other sites

Για αγγελίες υπάρχει ειδικό forum στo myphone. Αγγελίες σύμφωνα με τους Ο.Π.Χ. επιτρέπονται μόνο σε αυτό (το Buy and Sell όπως ανομάζεται) στο οποίο προς το παρόν δεν έχεις πρόσβαση. Για να αποκτήσεις πρόσβαση θα πρέπει να συμπληρώσεις 100 μέρες παραμονής στο site και 150 post.

Ενημερωτικά να προσθέσω ότι οποιαδήποτε αγγελία εκτός του Buy and Sell διαγράφεται.

 

Για οποιαδήποτε άλλη απορία μην διστάσεις να μου στείλεις ένα πμ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις με ποιο προγραμμα μπορω να κοβω τραγουδια και να τα φτιαχνω να ξεκινουν απο οπου θελω εγω?

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Κάποιος μου ανέφερε ότι αν πάω σε πέντε έξι ποστ θα βρω εφαρμογές, για δοκιμάστε και αν βρείτε πείτε το λινκ γιατί μπορεί να μου ξέφυγε.

Επίσης παιχνίδια αν υπάρχουν μπορεί κάποιος να δώσει το λινκ.

Ευχαριστώ θερμά. συγνώμη ηταν για αλου ακυρο......

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις με ποιο προγραμμα μπορω να κοβω τραγουδια και να τα φτιαχνω να ξεκινουν απο οπου θελω εγω?

 

Νομίζω audio cube λέγεται. Αλλά καλύτερα να το κάνεις στον υπολογιστή σου αυτό πρώτα μιας και στο κινητό θα σου πάρει πολύ περισσότερη ώρα.

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το nba 2010 απο το play now τις se και ειναι μουφα καταρχην παιζει μονο οριζοντια τσαμπα τα 3.5 ευρω, ενω το εχουν για το satio οταν τα κατεβασα μου εγραψε οτι δεν ειναι για την συσκευη.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα satio κ θα ηθελα να μαθω αν γινετε κ με ποιο τροπο να αλλαξω λειτουργικο απο symbian σε android η κατι αλλο ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω ενα satio κ θα ηθελα να μαθω αν γινετε κ με ποιο τροπο να αλλαξω λειτουργικο απο symbian σε android η κατι αλλο ευχαριστω!

 

Οχι,δεν υπαρχει δυνατοτητα να κανεις κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω το τηλέφωνο 8 μήνες,αν το θες για φωτογραφίες είναι τέλειο...αλλά μετά από αυτό τίποτα άλλο...η κάρτα μνήμης 8τζμπι που δίνουν δώρο είναι για πέταμα.κολλάει το κινητό τρομερά με αυτήν μέσα..το νόκια είναι καλύτερο αν το θες για ιντερνετ,,εφαρμογές,,αλλά είναι βάρη για την τσέπη,εγώ θα σου πρότεινα το δεύτερο..υπάρχουν όμως και τα πολύ καλά νόκια 5800.και sony ericsson vivaz η elm.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω το τηλέφωνο 8 μήνες,αν το θες για φωτογραφίες είναι τέλειο...αλλά μετά από αυτό τίποτα άλλο...η κάρτα μνήμης 8τζμπι που δίνουν δώρο είναι για πέταμα.κολλάει το κινητό τρομερά με αυτήν μέσα..το νόκια είναι καλύτερο αν το θες για ιντερνετ,,εφαρμογές,,αλλά είναι βάρη για την τσέπη,εγώ θα σου πρότεινα το δεύτερο..υπάρχουν όμως και τα πολύ καλά νόκια 5800.και sony ericsson vivaz η elm.

 

εμενα δεν εχει κολλησει ποτε με την δικη του καρτα. μεχρι στιγμης δεν εχω κανενα προβλημα με το τηλεφωνο.

το μονο δεν εχει την ποιοτητα κατασκευης του ι8910 που ειχα πριν.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω το τηλέφωνο 8 μήνες,αν το θες για φωτογραφίες είναι τέλειο...αλλά μετά από αυτό τίποτα άλλο...η κάρτα μνήμης 8τζμπι που δίνουν δώρο είναι για πέταμα.κολλάει το κινητό τρομερά με αυτήν μέσα..το νόκια είναι καλύτερο αν το θες για ιντερνετ,,εφαρμογές,,αλλά είναι βάρη για την τσέπη,εγώ θα σου πρότεινα το δεύτερο..υπάρχουν όμως και τα πολύ καλά νόκια 5800.και sony ericsson vivaz η elm.

Ουτε εμενα δεν κολλαει,καθολου μαλιστα. Μαλλον αλλου ειναι το προβλημα σου.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε έχω το τηλέφωνο 8 μήνες,αν το θες για φωτογραφίες είναι τέλειο...αλλά μετά από αυτό τίποτα άλλο...η κάρτα μνήμης 8τζμπι που δίνουν δώρο είναι για πέταμα.κολλάει το κινητό τρομερά με αυτήν μέσα..το νόκια είναι καλύτερο αν το θες για ιντερνετ,,εφαρμογές,,αλλά είναι βάρη για την τσέπη,εγώ θα σου πρότεινα το δεύτερο..υπάρχουν όμως και τα πολύ καλά νόκια 5800.και sony ericsson vivaz η elm.

 

και εγω εχω το τηλεφωνο απο την πρωτη εβδομαδα που ηρθε στην Ελλαδα και δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με την καρτα μνημης ουτε μου κολλαει, μεταφερω αρχεια απο δυο Η/Υ (σπιτι-μαγαζι) στο τηλεφωνο και δουλευει κανονικοτατα.

φιλος αν επεσες σε ελατοματικη καρτα μνημης και σου κολλαει το τηλεφωνο καλο ειναι να αλαξεις την καρτα μνημης

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

εχω το spb mobile shell στο σατιο μου, για να περασω μια καινουρια εκδοση του πρεπει να το σβησω η το περναω απο πανω;
Link to comment
Share on other sites

εχω το spb mobile shell στο σατιο μου, για να περασω μια καινουρια εκδοση του πρεπει να το σβησω η το περναω απο πανω;

απο οτι εχω δει πρεπει να το σβησεις!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδες.απο θεμα αναβαθμισης πρεπει να μας εχουν ξεχασει λιγακι ε?ποσοι μηνες ηταν που καναμε την τελευταια?

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους. υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που πρέπει να έχω εγκαταστήσει για να μπορώ να βλέπω video; διαπίστωσα όταν μπήκα στο τροκτικό ότι δεν μου ανοίγει τα video που έχει εκεί.
Link to comment
Share on other sites

γεια σε όλους. υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που πρέπει να έχω εγκαταστήσει για να μπορώ να βλέπω video; διαπίστωσα όταν μπήκα στο τροκτικό ότι δεν μου ανοίγει τα video που έχει εκεί.

''κατεβασε'' skyfire mobile browser

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

το κατέβασα ένα που βρήκα skyfire_3rd γράφω τη διεύθυνση αλλά πως του λέω να τη βρει; πατάω το οκ κάτω αλλά δεν κάνει τίποτα.

και κάτι άλλο. όλα τα άσχημα σήμερα. δε λέει να κλειδώσει με τίποτα δορυφόρους ούτε το Ndrive ούτε το GArmin. πριν κανα μήνα ήταν όλα καλά. σήμερα που τα δοκίμασα και τα δύο είναι σαν να μην υπάρχει το gps. το είχα μόνο με το ενσωματωμένο και δούλευε μια χαρά. σήμερα ενεργοποίησα και το μέσω δικτύου αλλά πάλι τίποτα. καμιά ιδέα για το τι να ψάξω;(η μόνη αλλαγή που είχα κάνει από τότε που δούλευε είναι ότι είχα βγάλει και ξαναβάλει την κάρτα. τα προγράμματα ανοίγουν κανονικά αλλά δε κλειδώνουν δορυφόρους).

πηγαίνοντας υπηρεσίες εντοπισμού, τοποθεσία, δεδομένα gps, κάνει αναζήτηση συσκευών και υπολογισμό δεδομένων gps, πατώντας θέση και στις γεωγραφικές πληροφορίες το επιλογές κατάσταση δορυφόρου όσο και να το αφήσω σε ανοιχτό χώρο πάντα μου γράφει ισχύς σημάτων :δεν διατίθενται δεδομένα δορυφόρων. αυτό δεν θα έπρεπε κανονικά να μου δείχνει κάτι εδώ και δεν είναι άσχετο από τα προγράμματα που έχω περάσει;

Edited by senos
Link to comment
Share on other sites

το κατέβασα ένα που βρήκα skyfire_3rd γράφω τη διεύθυνση αλλά πως του λέω να τη βρει; πατάω το οκ κάτω αλλά δεν κάνει τίποτα.

και κάτι άλλο. όλα τα άσχημα σήμερα. δε λέει να κλειδώσει με τίποτα δορυφόρους ούτε το Ndrive ούτε το GArmin. πριν κανα μήνα ήταν όλα καλά. σήμερα που τα δοκίμασα και τα δύο είναι σαν να μην υπάρχει το gps. το είχα μόνο με το ενσωματωμένο και δούλευε μια χαρά. σήμερα ενεργοποίησα και το μέσω δικτύου αλλά πάλι τίποτα. καμιά ιδέα για το τι να ψάξω;(η μόνη αλλαγή που είχα κάνει από τότε που δούλευε είναι ότι είχα βγάλει και ξαναβάλει την κάρτα. τα προγράμματα ανοίγουν κανονικά αλλά δε κλειδώνουν δορυφόρους).

πηγαίνοντας υπηρεσίες εντοπισμού, τοποθεσία, δεδομένα gps, κάνει αναζήτηση συσκευών και υπολογισμό δεδομένων gps, πατώντας θέση και στις γεωγραφικές πληροφορίες το επιλογές κατάσταση δορυφόρου όσο και να το αφήσω σε ανοιχτό χώρο πάντα μου γράφει ισχύς σημάτων :δεν διατίθενται δεδομένα δορυφόρων. αυτό δεν θα έπρεπε κανονικά να μου δείχνει κάτι εδώ και δεν είναι άσχετο από τα προγράμματα που έχω περάσει;

 

 

Ο 3rd λογικά θα είναι για 3rd edition symbian οπότε δοκίμασε να κατεβάσεις κάτι για 5th. Αν και δεν έχω δοκιμάσει τον skyfire οπότε μπορεί να είναι απλά η έκδοση του και να λέω χαζομάρες. Επίσης έχω την υποψία ότι βίντεο μπορεί να κάνει stream μόνον μέσω του youtube αν και ούτε και για αυτό παίρνω όρκο. Όσον αφορά το gps κι εγώ έχω προβλήματα μετά την τελευταία αναβάθμηση του λογισμικού. Δεν κλειδώνει δορυφόρους και δεν ξέρω τι φταίει ούτε πως να το λύσω. Ξέρω ότι μάλλον δεν σε βοήθησα και πολύ...:p

Όταν ο Bell εφήυρε το τηλέφωνο βρήκε δυο αναπάντητες από τον Chuck Norris...
Link to comment
Share on other sites

Ο 3rd λογικά θα είναι για 3rd edition symbian οπότε δοκίμασε να κατεβάσεις κάτι για 5th. Αν και δεν έχω δοκιμάσει τον skyfire οπότε μπορεί να είναι απλά η έκδοση του και να λέω χαζομάρες. Επίσης έχω την υποψία ότι βίντεο μπορεί να κάνει stream μόνον μέσω του youtube αν και ούτε και για αυτό παίρνω όρκο.

ναι ειναι 5rd και ο skyfire παιζει τα video

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...