Jump to content

[App Store] Εφαρμογές Γραφείου και Παραγωγικότητα


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπέρα,

καθ'ότι νέος... υπάρχει κάποια παραμετροποιήσιμη εφαρμογή για λήψη email. Με ενδιαφέρει να λαμβάνω τα mail με τίτλους ωστε να γίνετε οικονομία στα data. Ετσι θα χρεώνομαι εφόσον το ανοίξω

Δυστυχώς αυτή τη στιγμή δεν έχω iPhone διαθέσιμο (εν αναμονή του 5) αλλά απ' ότι βλέπω στο iPad, αν πας Settings ⇨ Mail, Contacts, Calendars έχεις την επιλογή Preview ⇨ None η οποία φαντάζομαι οτι κάνει αυτό που ζητάς με τον mail client του iOS χωρίς να κατεβάσεις καινούργια εφαρμογή. Δοκίμασε το με WiFi και δες αν κατεβάζει το περιεχόμενο των μηνυμάτων όταν τα ανοίγεις ή αν τα έχει ήδη κατεβάσει για να βεβαιωθείς οτι αυτό που προτείνω δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 118
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Λυπάμαι αλλά στο iPhone 5 με ios6.1 δεν βρίσκω τέτοια επιλογή. Θέλεις να μου πεις ακριβώς που να κοιτάξω μήπως κάνω κάποιο λάθος;

Ευχαριστώ

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Λυπάμαι αλλά στο iPhone 5 με ios6.1 δεν βρίσκω τέτοια επιλογή. Θέλεις να μου πεις ακριβώς που να κοιτάξω μήπως κάνω κάποιο λάθος;

Ευχαριστώ

 

Υπάρχει. Κοίτα το το ξανά (6.0.1)

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Ok το είδα...

Αλλά αυτό είναι μόνο για να βλέπεις πόσες γραμμές θέλεις ως προεπισκόπηση πριν ανοίξεις το μήνυμα.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

εχω μια εφαρμογη στο Android μου που λεγεται semisilent. Με αυτο το προγραμμα οταν εχω το κινητο στο αθορυβο χτυπαει μονο οταν με παρουν συγκεκριμενες επαφες.

 

σε ios υπαρχει κατι τετοιο

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Μέσω "Do Not Disturb" πρέπει να γίνεται αυτό που θες.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε μια εφαρμογή για το ipad που να παίζει όλα τα βίντεο και τις ταινίες και μια για να μεταφέρω τα έγραφα μου από το λαπτοπ και να τα δουλεύω στο ipad κατι σαν το Excel
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά θα ήθελα να μου προτείνετε μια εφαρμογή για το ipad που να παίζει όλα τα βίντεο και τις ταινίες και μια για να μεταφέρω τα έγραφα μου από το λαπτοπ και να τα δουλεύω στο ipad κατι σαν το Excel

 

AV player είναι η καλύτερη. Smart office 2.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλημέρα στους φίλους iphone-ακηδες...:lol::lol: Ψάχνω μια light εφαρμογή που κρατά στατιστικά στις φορτίσεις του κινητού μου, πχ κάθε πόσες μέρες το φορτίζω κλπ. Αλλά το κυριότερο είναι να μην μου τρώει την μπαταρία. Τι προτείνετε?
Link to comment
Share on other sites

Εχω ορισμενες εφαρμογες στο ipad οπου ειναι ιδιες κ στο android.

Θελω να τις περασω με την ιδια visa.

Θα τις πληρωσω ξανα;

Link to comment
Share on other sites

Εχω ορισμενες εφαρμογες στο ipad οπου ειναι ιδιες κ στο android.

Θελω να τις περασω με την ιδια visa.

Θα τις πληρωσω ξανα;

Αν και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θες να κάνεις, άλλο το App Store της Apple και άλλο αυτό του Android.

Οπότε αν είναι αγορασμένες στο ένα από τα δύο stores, θα πρέπει να αγοραστούν και στο άλλο, μιας και μιλάμε

για δύο διαφορετικά OS.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν καταλαβαίνω τι ακριβώς θες να κάνεις, άλλο το App Store της Apple και άλλο αυτό του Android.

Οπότε αν είναι αγορασμένες στο ένα από τα δύο stores, θα πρέπει να αγοραστούν και στο άλλο, μιας και μιλάμε

για δύο διαφορετικά OS.

 

Δε το διατυπωσα σωστα αλλα το επιασες.

Ψιλοαδικο εδω που τα λεμε ομως...

Κριμα.

 

Νομιζα δε παιζει ρολο η διαφορετικοτητα των λειτουργικων αν χρησιμοποιουμε των ιδιο λογαριασμο visa....τεσπα

 

Ευχαριστω πολυ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Υπάρχει κάποια εφαρμογή που να φτιαχνεις ebook με την βοήθεια της καμερας του κινητού;

 

Γνωρίζει κάποιος παιδιά....; Η που θα μπορούσα να ψάξω....;

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα.
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ipad mini ios 7.0.6

Λοιπον....εχω παρατηρησει πως στην εφαρμογη numbers οταν πληκτρολογω να γραψω σε κελι -αρκετες φορες- υπολειπεται το κειμενο που εμφανιζεται στην οθονη σε σχεση με αυτο που πληκτρολογω εχει δηλαδη μια διαφορα φασης που λεγαμε και στα μαθηματικα.παταω ολοκληρη φραση,τα γραμματα στο πληκτρολογιο φαινεται να μην εμφανιζονται και ξαφνικα ρολαρει το κειμενο στην οθονη.το αρχειο που επεξεργαζομαι δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο <5mb.

Ειναι lag της εφαρμογης ή φταιει το ipad μου;εχω 65 εφαρμογες και 2 gb ελευθερη χωρητικοτητα.αλλες εφαρμογες δεν αφηνω να τρεχουν απο πισω.

Καλημερες

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Ipad mini ios 7.0.6

Λοιπον....εχω παρατηρησει πως στην εφαρμογη numbers οταν πληκτρολογω να γραψω σε κελι -αρκετες φορες- υπολειπεται το κειμενο που εμφανιζεται στην οθονη σε σχεση με αυτο που πληκτρολογω εχει δηλαδη μια διαφορα φασης που λεγαμε και στα μαθηματικα.παταω ολοκληρη φραση,τα γραμματα στο πληκτρολογιο φαινεται να μην εμφανιζονται και ξαφνικα ρολαρει το κειμενο στην οθονη.το αρχειο που επεξεργαζομαι δεν ειναι ιδιαιτερα μεγαλο <5mb.

Ειναι lag της εφαρμογης ή φταιει το ipad μου;εχω 65 εφαρμογες και 2 gb ελευθερη χωρητικοτητα.αλλες εφαρμογες δεν αφηνω να τρεχουν απο πισω.

Καλημερες

Δεν φταίει το μηχάνημά σου.

Η εφαρμογή φταίει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι....ταχυτατη εξυπηρετηση.θενκς γιαννη.

Τοχεις παρατηρησει και συ;

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Αυτα ειναι....ταχυτατη εξυπηρετηση.θενκς γιαννη.

Τοχεις παρατηρησει και συ;

Το έχω παρατηρήσει σε άλλες εφαρμογές της άπλ.

Κάποιοι το αναφέρουν και στον σαφάρι.

Δεν έχει να κάνει ότι το αρχείο είναι βαρύ ή όχι, ούτε αν έχεις φορτώσει τη συσκευή. Είναι καθαρά θέμα εφαρμογής. Και σε τέτοιες εφαρμογές, που είναι και της άπλ, θα έπρεπε να μην υπάρχουν παρατράγουδα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να συγχρονίζω το λογαριασμό Live (Windows)

Πως είναι καλύτερα, με Exchange ή από το Outlook.com λογαριασμό;

 

Επίσης, δωρεάν εφαρμογή για Office (όσο το δυνατόν πιο συμβατή με windows office) ποια προτείνετε;

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να συγχρονίζω το λογαριασμό Live (Windows)

Πως είναι καλύτερα, με Exchange ή από το Outlook.com λογαριασμό;

 

Επίσης, δωρεάν εφαρμογή για Office (όσο το δυνατόν πιο συμβατή με windows office) ποια προτείνετε;

 

Kαλησπέρα σας, εάν η χρήση που θα κάνετε στα emails σας δεν ειναι επαγγελματική θα σας πρότεινα outlook.com

 

Όσο αφορά για σουίτα offce εγω χρησιμοποιώ την Office Mobile for Office 365

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...