Jump to content

Samsung S3650 Corby


LGKU990i
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το βρήκα οκ.

 

υπάρχουν κάπου touch games για το corby χωρίς βελάκια εννοώ και το υπόλοιπο κάτω πανελάκι που βγαίνει στα java games?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 197
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα,

σήμερα πήρα και εγώ το Corby. Έχω το εξής πρόβλημα:

Βάζω την SIM, δίνω το PIN και μόλις ανοίγει η κεντρική σελίδα μου εμφανίζει μια κλεψύδρα και γράφει Περιμένετε. Το έχω πάνω από 2 ώρες και το μνμ δεν φεύγει.

Σε δοκιμλη με άλλη SIM το τηλέφωνο παίζει χωρίς πρόβλημα.

Έχετε να προτείνεται κάτι? Δεν μπορώ να λειτουργήσω το τηλέφωνο μου!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδιά μπορεί κάποιος να αντιγράψει από το manual τις τιμές του sar για αυτί και σώμα αντίστοιχα? όχι ό, κυκλοφορεί στο internet αλλά αυτά που γράφει η samsung στο manual του corby.. ευχαριστώ σας!

 

δες και εδω http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/200909/20090911181708312/GT-S3650_UM_Open_Greek_Rev.1.0_090911.pdf

αν μαθεις κατι αλλο ,πες

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

παιδια,οταν ειναι κλειστο χτυπαει το ξυπνητηρι?

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό είναι το sar του 0.752 Watt/Kgr . μια τιμή.

 

όταν είναι κλειστό χτυπά το ξυπνητήρι εφόσον έχεις στο On την επιλογή Auto Power [μέσα στο Αlarm Menu]

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτό είναι το sar του 0.752 Watt/Kgr . μια τιμή.

 

όταν είναι κλειστό χτυπά το ξυπνητήρι εφόσον έχεις στο On την επιλογή Auto Power [μέσα στο Αlarm Menu]

 

ευχαριστω πολυ !

υ.γ. δεν διαβασα το "το βρήκα οκ." γιαυτο σου εγραψα να δεις εκει

Ἡ άγάπη οὐδέποτε ἐκπίπτει.

Αν βιάζεσαι να δεις τον κόσμο να γίνεται καλύτερος, άρχισε από τον εαυτό σου. Είναι ο συντομότερος δρόμος.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια στο site της wind δεν εχει τις ρυθμισεις για mms. Θελω να τις στειλω στη κοπελα μου αλλα με τιποτα δε θα παλεψει να τις βαλει χειροκινητα. Καμια ιδεα;?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα. Ψάχνω handfree bluetooth συμβατό με αυτό το κινητό. To sony ericsson vh-300 θα λειτουργήσει? Πως το βλέπετε? Βασικά ψάχνω bluetooth με ένα μονο ακουστικό και όχι στερεοφωνικό. Περιμένω τις απόψεις σας. Ευχαριστώ πολύ.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρουμε πότε έρχεται το PRO; Στην vodafone το έχει και λέει coming soon αλλά δε λέει πότε...:(

Έγω το έχω ήδη παραγγείλει απο vodafone και περιμένω παράδοση την επόμενη εβδομάδα. Μπήκα να δω κανενα review εδω αλλά μάλλον θα είμαι από τους πρώτους. Πάντως δείχνει ότι το τηλέφωνο θα είναι πολύ καλό για τα λεφτά του, με AGPS και WIFI στα 240 euro.

Link to comment
Share on other sites

Βρέθηκε ένα corby pro στα χέρια μου από επιδότηση και βασικά δεν του έχω βάλει ούτε sim αλλά φαίνεται συμπαθητικό. Μόνο το άνοιξα για να δω το wifi και παίζει μια χαρά αλλά δεν βλέπω ελληνικά στον browser και δεν έχω ψάξει αν αλλάζει το encoding από κάπου.

 

Αν θέλετε κάτι να ρωτήσετε μάλλον θα μπορώ να απαντήσω αύριο.

Βαρέθηκα με αυτά που ακούω...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το απόγευμα θα έχω το PRO στα χέρια. Ελπίζω να μπορέσω να μεταφέρω μια σωστή άποψη προς εσας το βραδάκι. Δεν ξέρω βεβαια αν πρέπει να γίνει νέο topic για το PRO.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το κινητό το έχω στα χέρια από χθες το απόγευμα και σας αναφέρω τις πρώτες μου εντυπώσεις.

Για τη συσκευασία αρχικά, η οποία διαθέτει καλώδιο USB για σύνδεση με PC, Headnsfree 2 σε 1, δύο ξεχωριστά μέρη αποτελούμενα από μικρόφωνο και ακουστικά τα οποία συνδέονται μεταξύ τους, τον φορτιστή και 3 καλύματα πίσω όψης να επιλέξεις. Αρκετά ενδιαφέρον το τελευταίο καθώς αλλάζει το look του κινητού πολύ εύκολα. Επίσης εμπεριέχει CD με το λογισμικό Kies της Samsung, το οποίο πρώτη φορά χρησιμοποίησα και ήταν αρκετά εύκολο στη χρήση. Λίγο παίδεμα να μεταφέρω τις επαφές απο το laptop στο κινητό, αλλά όλα OK.

Αυτά ως πρώτα στοιχεία. Αν κάποιος γνωρίζει και μπορεί ας μου δώσει 2-3 συμβουλές σχετικά με το AGPS. Έχει μέσα Google Maps και θα ήθελα εννοείται να βάλω μέσα ένα πρόγραμμα free το οποίο θα έχει και την πλοήγηση και όλα.

Περισσότερα στοιχεία αργότερα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια ξερεται πως μπορω να επιλεξω το προφιλ Wap που εχω φτιαξει? ή το επιλεγει μονο τοθ κατα την αποθηκευση το κηνιτο εχει My view αλλα θελω να το δουλεψω με το καινουριο προγραμμα της Wind με το δωρεαν ιντερνετ...εχω προσπαθησει πολυ αλλα δεν τα καταφερνω
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το corby pro ,αλλα μου ειπαν οτι υπαρχει καποιο θεμα με την γραμματοσειρα των επαφων

σε σχεση με αλλες συσκευες και ισως χαθουν δεδομενα κατα την αλλαγη.

Εχει εντοπισει κανεις τετοιο προβλημα ή ολα οκ?

Link to comment
Share on other sites

Πως αλλάζει ο ήχος μηνύματος? Έχω φάει το κινητό και δεν μπορώ να το βρώ ρε γμτ. Επίσης για όσους θέλουν να κάνουν οικονομία στα γραπτά μηνύματα πρέπει να επιλέξετε στις ρυθμίσεις το gsm alphabet. Διαφορετικά θα γράφετε 50 χαρακτήρες και θα στέλνονται 2 μηνύματα.
ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να αγορασω το corby pro ,αλλα μου ειπαν οτι υπαρχει καποιο θεμα με την γραμματοσειρα των επαφων

σε σχεση με αλλες συσκευες και ισως χαθουν δεδομενα κατα την αλλαγη.

Εχει εντοπισει κανεις τετοιο προβλημα ή ολα οκ?

 

χρονια πολλα σε ολους.

στο samsung star που πηρα με επιδοτηση αντιμετωπισα το προβλημα αυτο σε σχεση με ενα νοκια που ειχα τις επαφες αποθηκευμενες.

ωστοσο μεσω outlook δουλευει μια χαρα.αν βεβαια εχουν περαστει σωστα εκει.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα....χρονια πολλα!!!

μια ερωτηση ρε παιδια αυτο το corby βριζω την ωρα που το πηρα.....διοτι παλευω να το συνδεσω με το bluetooth του αυτοκινητου μου και τζιφος.....τα φωτα σας αν εχετε την καλοσυνη!!

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους και σας ευχαριστω για το χρονο σας εκ των πρωτερον για τη βοηθεια σας!

 

Μολις χθες πηρα στη κορουλα μου το corby ( οχι το pro) και σας παρακαλω πολυ θελω απαντηση-λυση στα παρακατω ερωτηματα-προβληματα:

 

1- που μπορω να βρω παιχνιδια για το τηλ. και πως μπορω να τα περασω στη συσκευη.

 

2- πως μπορω να απαγορεψω στη συσκευη...να μπαινει στο internet (διοτι εχει καποιες επιλογες που πατωντας η μικρη κατα λαθος κανει συνδεση στο net).

 

3- υπαρχει pc shuite για το τηλ. αν ΝΑΙ που?

 

4- μπορω να συγχρονισω το τηλ. με το pc? και πως?

 

Σας ευχαριτσω πολυ για το χρονο και συγνωμη αν εχουν (που εχουν σιγουρα) απαντηθει προηγομενα.

 

ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι ? το corby pro που δινει η vodafone εχει gps?και αν εχει πως λειτουργει ? ειναι δωρεαν οπως με windows η symbian λειτουργικα?
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung S3650 Corby

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...