Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ πάντως "ζηλεύω" που το G3 σου έχει τη lollipop και το Moto X μου δε την έχει πάρει ακόμα. Δηλαδή τόσα πολλά bug έχει;

Αναφέρομαι κυρίως σε αυτά που διαβάζω στο Nexus 5, δεν ξέρω τι λάθος έχει κάνει η Google που δεν έκανε η LG γιατί στο G3 περιέργως δεν έχει bugs, εκτός από 2 φορές που σταμάτησε το home. Η Motorola λόγω pure Android μάλλον κληρονομεί όλα αυτά τα bugs γι' αυτό ακόμη να δούμε τη lollipop.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

γεια σας. ειμαι και εγω κατοχος του κιντου απο χθες. αλλα διαπιστωσα χθες το βραδυ στην οθονη κατω αριστερα και στο κεντρο (σε 2 σημεια δηλλαδη) καμενα Pixel

θα το παω αυριο Δευτερα ή Τριτη αμεσως πίσω απο το καταστημα που το αγορασα, λόγω DOA αφου ειναι ελλατοματικο το προιον, πόσο εφικτο ειναι να γινει επιστροφη χρηματων, και οχι αντικατασταση ή πίστωση λογαριασμού, είτε έχουν είτε όχι το ίδιο τηλεφωνο αμεσα διαθεσιμο για αντικατασταση;

 

επειδη το βρήκα σημερα πολυ φθηνοτερο απο καταστημα της περιοχης που μένω, και θελω να το πάρω απο αυτο

ΑΞΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΓΙΑ ΕΝΑ ΟΝΕΙΡΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΦΩΤΙΑ ΤΟΥ ΝΑ ΣΕ ΚΑΨΕΙ!!!! Β.Π.
Link to comment
Share on other sites

Και γω ετοιμος να φλασαρω ειμαι cm 12 αλλα βαριεμαι...καλυτερα να περιμενω την Ανασταση! :lol:

Μην φλασαρεις! Μην μπλεκεις! Απλα.περιμενε!

Link to comment
Share on other sites

Μην φλασαρεις! Μην μπλεκεις! Απλα.περιμενε!

 

Αυτές τις φωνές ακούω στο κεφάλι μου εδώ και τόσο καιρό! :lol:

Κάτι ακούγεται πως τελειώσαν τα soak tests στην Ινδία και πως σε 2 εβδομάδες θα πάρουμε το update...αλλά αυτά είναι απλώς φήμες! :ninja:

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Αυτές τις φωνές ακούω στο κεφάλι μου εδώ και τόσο καιρό! :lol:

Κάτι ακούγεται πως τελειώσαν τα soak tests στην Ινδία και πως σε 2 εβδομάδες θα πάρουμε το update...αλλά αυτά είναι απλώς φήμες! :ninja:

Χαχα φημες παντου! Θα δειξει φιλε! Μακαρι να κανει να βελτιωσει το κινητο κι αλλο!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως "ζηλεύω" που το G3 σου έχει τη lollipop και το Moto X μου δε την έχει πάρει ακόμα. Δηλαδή τόσα πολλά bug έχει;

 

Το G3 είναι αντίστοιχο του 14 Χ Λευτέρη, εσύ έχεις του 13.. Να το είχε το G2 και όχι το δικό σου τότε ναι..:p. Μην μασάς, ξεκίνησε soak test για το δικό σου οπότε μια χαρά!

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην κοινότητα.

Το e-shop έχει βάλει πάλι σε προσφορά τα ακουστικά SONY Ericsson MH1.

1-2 σελίδες πιο πίσω ένας συνφορουμίτης λέει πως τα έχει δοκιμάσει με Moto G και λειτούργησαν κανονικά.

Έχει κανείς άλλος εμπειρία από αυτά? Να τα χτυπήσω ή παίζει τίποτα καλύτερα σε αυτά τα λεφτά?

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είπε ένας στα forum της Motorola... μου ήρθε αυτό το e-mail:

 

Matt (Forums Manager) has posted a new comment in MOTO G / MOTO G 4G LTE, on the post entitled "Official Lollipop (Android 5.0) News here".

 

Today's Lollipop 5.0.2 rollout for Moto G (1st Gen & 2nd Gen): this is a soak test for India, Brazil & the U.S. If the performance data looks good after several days, then we'll roll out more widely. This is why some may see 'up to date' when checking - it is not yet exposed to the whole user population.

 

Note: Moto G (1st Gen) users need to ensure that they have the latest Motorola Updates Services from the Play Store. If you see an update available, please install it - otherwise you will not see the future Lollipop upgrade notification. This is not necessary for Moto G (2nd Gen).

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σημερα μου ηρθε το κινητο.μεχρι στιγμης ολα αψογα.Δεν μπορω με τα qwerty και το moto g δεν εχει το κλασσικο 3χ4.Εχετε να προτεινεται για το μοντελο καποιο πληκτρολογιο που να εχει ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

Κάτι είπε ένας στα forum της Motorola... μου ήρθε αυτό το e-mail:

 

Matt (Forums Manager) has posted a new comment in MOTO G / MOTO G 4G LTE, on the post entitled "Official Lollipop (Android 5.0) News here".

 

Today's Lollipop 5.0.2 rollout for Moto G (1st Gen & 2nd Gen): this is a soak test for India, Brazil & the U.S. If the performance data looks good after several days, then we'll roll out more widely. This is why some may see 'up to date' when checking - it is not yet exposed to the whole user population.

 

Note: Moto G (1st Gen) users need to ensure that they have the latest Motorola Updates Services from the Play Store. If you see an update available, please install it - otherwise you will not see the future Lollipop upgrade notification. This is not necessary for Moto G (2nd Gen).

Delicious....lollipop :cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

Κάτι είπε ένας στα forum της Motorola... μου ήρθε αυτό το e-mail:

 

Matt (Forums Manager) has posted a new comment in MOTO G / MOTO G 4G LTE, on the post entitled "Official Lollipop (Android 5.0) News here".

 

Today's Lollipop 5.0.2 rollout for Moto G (1st Gen & 2nd Gen): this is a soak test for India, Brazil & the U.S. If the performance data looks good after several days, then we'll roll out more widely. This is why some may see 'up to date' when checking - it is not yet exposed to the whole user population.

 

Note: Moto G (1st Gen) users need to ensure that they have the latest Motorola Updates Services from the Play Store. If you see an update available, please install it - otherwise you will not see the future Lollipop upgrade notification. This is not necessary for Moto G (2nd Gen).

 

Αυτή η ενημέρωση που σου γράφει έχει έρθει απο αρχές Δεκεμβρίου.... Αφορα την εφαρμογή ενημέρωση μοτορολα...

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλο moto g κι η σονυ ακόμα ούτε ανακοίνωση, ίσα που ξανά γυρνάω :Ρ

 

Πάνο περιμέναμε ότι η Motorola θα δώσει Lollipop πρώτη από όλους. Εμείς με τα Sony-Samsung-LG-HTC θα περιμένουμε.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πάνο περιμέναμε ότι η Motorola θα δώσει Lollipop πρώτη από όλους. Εμείς με τα Sony-Samsung-LG-HTC θα περιμένουμε.:lol:

Eφόσον είχε τόσα bugs, καλά έκανε που άργησε.

Αν είχα Motorola θα ήθελα να έχω τις νέες εκδόσεις όσο πιο γρήγορα γίνεται αλλά χωρίς bugs.

Υποθέτω ότι τις αναβαθμίσεις από 5.Χ σε 5.Υ όντως θα τις δίνει πολύ γρήγορα όπως έδωσε και την 4.4 από 4.3.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Με ποιο σονυ εισαι τωρα φιλε??

Στο Ζ1 έχω πάει. Σε ταχύτητα τελικά το moto g ήταν πολύ καλό, γιατί μ αυτό δεν βλέπω και τεράστια διαφορά. Δεν σκαλωνει πουθενά, αλλά και το moto g έτσι ήταν σε γενικές γραμμές

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το σήμα το κινητού είναι απίστευτο. Λογικό αφού η Motorola έχει τόσα χρόνια στο χώρο και την τεχνογνωσία της δεν την έχει κανένας, εκτός ίσως της Nokia.

Εν αναμονή του lollipop να δούμε αν θα αλλάξει το κινητό προς το καλύτερο ή όχι.

Link to comment
Share on other sites

Το διάβασα και στο θέμα του Moto G 4G/LTE, εγώ γιατί έκανα το update της εφαρμογής και δε βλέπω κάποια διαφορά; : D

 

Φαντάζομαι είναι οι ίδιες αλλαγές με αυτές που έγιναν και στο Moto G 2nd gen λίγες μέρες νωρίτερα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν προσέξετε όσοι κάνατε την ανανέωση, πλέον η "αναζήτηση Google" έγινε "εφαρμογή Google" ενώ το εικονίδιό της παρέμεινε ως είχε. Στο δικό μου 2nd Gen moto G έχει αριθμό έκδοσης 4.1.κάτι. Σε ενός φίλου μου που δεν είχε έρθει η ενημέρωση ήταν 3.9.κάτι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...