Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το έχω δει και στης Τσιμισκής μαζί με ένα φιλαράκι, κάτοχο του μοτο G

 

εμενα τρεις φορες μου εχει πεσει σε ασφαλτο και εχω φαει τις 3 απο τις 4 γωνιες. ελεος... !!!

 

την μεγαλυτερη ζημια την εφαγε η πλαστικη θηκη και εχει χαλασει το αλφαδι δεν κλεινει οπως πριν και θελω να παρω μια καλυτερη. σκεφτομαι την grip shell που κανει 10 ευρω απο το public. τι λετε και εσεις??

 

το γυαλι δε σπαει αμα δεν πεσει με τη μουρη κατω απο την αρχικη πτωση. στο αναπηδημα εχει χασει πολυ δυναμη και δεν κανει τιποτα στο γυαλι. ευτυχως ειμαι τυχερος και παντα οι πτωσεις μου σκανε στις γωνιες :p

 

Μετραει πολυ σαν θηκη η grip shell! Αξιζει τα λεφτα της!!

Εγω εχω grip shell και μια mat screen protector και ειμαι κομπλε!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω δει και στης Τσιμισκής μαζί με ένα φιλαράκι, κάτοχο του μοτο G

 

Μηπως εννοεις απλα το πισω καπακι με 10€ (cover shell, 9.90€); Γιατι το grip shell ειχε 15,90 η 14,90€.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Νέος κάτοχος moto g πρώτης γενιάς και δηλώνω ενθουσιασμενος με την ταχύτητα και τις δυνατότητες του κινητού. Πραγματικά δεν το περίμενα να είμαι τόσο καλό.

Στα επί της ουσίας τώρα, υπάρχει κάποιος οδηγός για root μιας και στην πρώτη σελίδα δεν βρήκα κάτι? Δυστυχώς είχα μάθει με xposed και μου λείπουν κάποια πράγματα.

Samsung Galaxy Nexus

AOKP Jelly Bean - Franco.kernel

Link to comment
Share on other sites

Only god knows! :p

 

Και η Motorola πρέπει να ξέρει.:worry:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μηπως εννοεις απλα το πισω καπακι με 10€ (cover shell, 9.90€); Γιατι το grip shell ειχε 15,90 η 14,90€.

 

 

Εχεις δικιο! Πω πωωω τα μπερδεψα! Το γραφει shell και νομιζα grip shell ειναι!

 

Παλι απο την αρχη ψαξιμο

Link to comment
Share on other sites

Και η Motorola πρέπει να ξέρει.:worry:

 

Η Motorola παντως με το μεχρι τωρα χρονοδιαγραμα της εχει δηλωσει επισημα οτι ολα τα moto g και x θα παρουν lollipop...

aka Αντώνης

Motorola Moto G32 6/128

TCL 20L+

TCL 10L

TCL TAB 10s WiFi

Google Nexus 7 2013 LTE by Asus

Samsung Galaxy Tab Pro 10.1 Lineage OS 14.1

Link to comment
Share on other sites

Η Motorola παντως με το μεχρι τωρα χρονοδιαγραμα της εχει δηλωσει επισημα οτι ολα τα moto g και x θα παρουν lollipop...

 

Άντε να έρθει! Το ξανά έκανα root πάντως δεν μπορώ να περιμένω την Moto! :rolleyes:

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο! Πω πωωω τα μπερδεψα! Το γραφει shell και νομιζα grip shell ειναι!

 

Παλι απο την αρχη ψαξιμο

 

http://www.e-experts.gr/motorola-grip-shell-moto-g-black-p-4449.html

 

η πιο φτηνή που έχω βρει από Ελλάδα. μετά πας σε απομίμηση από ebay που μη φανταστείς, πάνω-κάτω ίδιες είναι..

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Για μενα αν δεν βαριεσαι να στησεις ξανα το κινητο! Κανε wipe cache partition και wipe data(factory reset) για να στρωσει! Γιατι για να κρασαρει το system.ui κατι παιζει!

 

Το έκανα αλλά να'τα τα κρασαρίσματα στην διαδικασία αρχικής ρύθμισης:angry:

 

Θα δοκιμάσω να ξαναπεράσω ROM, τουλάχιστον κατάφερα και κράτησα backup αυτή τη φορά

 

Άντε και δεν θέλω να κάνω root πριν λήξει η εγγύηση, λιγότερο από μήνας έμεινε

Link to comment
Share on other sites

Η Motorola παντως με το μεχρι τωρα χρονοδιαγραμα της εχει δηλωσει επισημα οτι ολα τα moto g και x θα παρουν lollipop...

Ειναι 100% σιγουρο οτι θα παρουμε lollipop 5.0 φιλε.μου!απλα.περιμενουμε να δουμε ποτε

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-experts.gr/motorola-grip-shell-moto-g-black-p-4449.html

 

η πιο φτηνή που έχω βρει από Ελλάδα. μετά πας σε απομίμηση από ebay που μη φανταστείς, πάνω-κάτω ίδιες είναι..

 

 

τι εχεις να μου προτεινεις απο απομιμησεις?? να ειναι σαν grip shell ομως δηλαδη πλαστικο καπακι και λαστιχενιο περιβλημα γυρω γυρω. γιατι εχω δει πολλες κουμουτσες...

Link to comment
Share on other sites

τι εχεις να μου προτεινεις απο απομιμησεις?? να ειναι σαν grip shell ομως δηλαδη πλαστικο καπακι και λαστιχενιο περιβλημα γυρω γυρω. γιατι εχω δει πολλες κουμουτσες...

Επιεδή original έχει το PUBLIC πάνενα τις δεις από κοντά και να διαπιστώσεις αν πραγματικά σε βολεύουν.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

τι εχεις να μου προτεινεις απο απομιμησεις?? να ειναι σαν grip shell ομως δηλαδη πλαστικο καπακι και λαστιχενιο περιβλημα γυρω γυρω. γιατι εχω δει πολλες κουμουτσες...

 

ίδια ακριβώς εννοώ, ρίξε μια ματιά:

http://www.ebay.com/itm/Hard-Shell-Grip-Silicone-Protective-Case-Cover-Skin-For-Motorola-Moto-G-/111438887572?pt=US_Cell_Phone_PDA_Cases&var=410426310195&hash=item19f2467a94

Xiaomi mi9 SE
Link to comment
Share on other sites

Άντε να έρθει! Το ξανά έκανα root πάντως δεν μπορώ να περιμένω την Moto! :rolleyes:

Γρήγορη ερώτηση.

 

Πρώτα unlock bootloader κ μετά root σωστά?

 

Χάνουμε την εγγύηση?

Link to comment
Share on other sites

Ναι την χάνεις. Από όσο ξέρω πρέπει να πάρεις τον κωδικό ξεκλειδώματος από τη Motorola, οπότε αυτόματα πάει...
Link to comment
Share on other sites

OH GOD κατι ερχεται γρηγορα μαλλον!

 

Εμένα δεν μου έχει ερθει κάτι!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

λέω να δώσω το G μου (16) για το X ,είναι σε κατάσταση καινούργιου με τρεις θήκες γνήσιες και μια κεβλαρ 160 ευρώ ,αν ενδιαφέρει κανέναν ας μου στείλει πμ και είμαι αθηνα
Link to comment
Share on other sites

λέω να δώσω το G μου (16) για το X ,είναι σε κατάσταση καινούργιου με τρεις θήκες γνήσιες και μια κεβλαρ 160 ευρώ ,αν ενδιαφέρει κανέναν ας μου στείλει πμ και είμαι αθηνα

Βάλτο στις αγγελίες του myphone. Εδώ λίγοι θα το δούνε.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μου ρθε ενημερωση στο google play γιαυτην την εφαρμογη

 

Άλλαξε τίποτα;

Εμένα στο Moto G 4G μου δεν έχει ερθει τίποτα!

Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε τίποτα;

Εμένα στο Moto G 4G μου δεν έχει ερθει τίποτα!

 

Δεν υπάρχει αυτή η εφαρμογή για το G 4G μας. Λογικά επειδή είναι νεότερο του απλού Moto G.

Link to comment
Share on other sites

Βάλτο στις αγγελίες του myphone. Εδώ λίγοι θα το δούνε.

το έχω βάλει αλλά είναι και κάποιοι που δεν μπορούν να μπουν στις αγγελίες :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...