Jump to content

Moto G


ntopas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αυτό που έχω εγώ ταιριάζει ακριβώς στην οθόνη.Δεν προεξέχει καθόλου

Χωράει δλδ στο grip shell της Motorola;

Link to comment
Share on other sites

Χωράει δλδ στο grip shell της Motorola;

 

Δεν έχω την grip shell αλλά λαμβάνοντας υπόψιν ότι δεν προεξέχει καθόλου τότε ναι πρέπει να είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω την grip shell αλλά λαμβάνοντας υπόψιν ότι δεν προεξέχει καθόλου τότε ναι πρέπει να είναι οκ

 

Ο προβληματισμός μου βασικά δεν είναι το πάχος, αλλά άν θα μπορεί να μπεί η grip shell, περιμετρικά

Φαντάζομαι θα το έχουν σκεφτεί όμως αυτοί που τα σχεδιάζουν...

Link to comment
Share on other sites

Μου έμεινε μετά από λάθος παραγγελιά όποιος θέλει ας μου στείλει pm

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Αν ενδιαφέρεται κανείς...http://www.amazon.fr/Motorola-Smartphone-d%C3%A9bloqu%C3%A9-4G-Ecran/dp/B00HU1XDUG/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1416812984&sr=8-2&keywords=moto%20x
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την κοινότητα.

Έχω 2 ερωτήσεις να κάνω.

 

1. Όταν ανοίγω το Play Store οι επιλογές που έχω διαθέσιμες είναι οι Apps, Music, Games, Books, Movies&TV.

Έχω παρατηρήσει όμως σε βίντεο στο tube πως υπάρχει και η επιλογή newsstand εκτός των ανωτέρω.

Πως γίνεται να βάλω και εγώ αυτή την επιλογή?

 

2. Το location mode το έχω στην επιλογή device only. Αν τον διακόπτη του location τον έχω μόνιμα στο On το GPS ενεργοποιείται μόνο όταν ανοίξω ένα πρόγραμμα πλοήγησης (Google Maps ή HERE) ή είναι μονίμως ενεργό και τραβάει συνέχεια μπαταρία?

 

Και μια Bonus.

Ας πούμε πως έχω το HERE να τρέχει για να βρω το δρόμο που θέλω και για κάποιο λόγο ανοίγω μια άλλη εφαρμογή (όχι πλοήγησης) με αποτέλεσμα το HERE να πηγαίνει στο παρασκήνιο. Συνεχίζει να καταναλώνει πόρους (GPS δέκτης) ή είναι ας πούμε "ανενεργό" μέχρι να το φέρω πάλι στο προσκήνιο ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

1. Όταν ανοίγω το Play Store οι επιλογές που έχω διαθέσιμες είναι οι Apps, Music, Games, Books, Movies&TV.

Έχω παρατηρήσει όμως σε βίντεο στο tube πως υπάρχει και η επιλογή newsstand εκτός των ανωτέρω.

Πως γίνεται να βάλω και εγώ αυτή την επιλογή?

Όταν έρθει στη χώρα όπου είσαι.

Ή αλλιώς κάνε το Google Account σου να φαίνεται σαν να είσαι σε άλλη χώρα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Το lollipop δεν το βλέπω να έρχεται πριν τον Δεκέμβρη...θα περιμένουμε περισσότερο!
Nokia 6101 - Sony Ericsson W100i - Nokia C2-05 - Nokia C2-02 - Motorola Moto G 4G
Link to comment
Share on other sites

Το lollipop δεν το βλέπω να έρχεται πριν τον Δεκέμβρη...θα περιμένουμε περισσότερο!

Μεσα δεκεμβρη νομιζω εγω! δυσκολα ποιο νωρις!! Απλα περιμενουμε!

 

Λενε για διαφορα bugs οπως και μειωση του perfomance :O ! Ελπιζω να βγαλει σωστο update η μοτο! Να χαρουμε κι αλλο το κινητακι μας

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.ευτυχης εμμεσος κατοχος (η συζυγος) απο eshop στα 150.ελληνικο.ειναι λιγα τα 8 gb αλλα δε νομιζω να της ειναι προβλημα.για τη χρηση της ειναι ο,τι πρεπει.4.4.4.

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Άντε καλορίζικο!!Και σε λίγο καιρό lollipop :p

Θενκ γιου!

Αν ηταν δικο μου θα καιγομουνα ναρθει.αλλα αφου ειναι της γυναικας δεν δινει καμια σημασια

δως μοι πα στω και ταν γαν κινασω

:ninja:

αν δεν κοιτας εκει που θες να πας,θα πας εκει που κοιτας...

Link to comment
Share on other sites

Θενκ γιου!

Αν ηταν δικο μου θα καιγομουνα ναρθει.αλλα αφου ειναι της γυναικας δεν δινει καμια σημασια

 

Σωστή επιλογή, το ξύλο το γλύτωσες.:lol:

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πρόβλημα - εδώ και καιρό έχω ζητήματα με διαγραφές αρχείων απ'την συσκευή (μέσω κάποιων προγραμμάτων) και ενώ φαίνεται να έχουν σβηστεί αν ενώσω το κινητό στο pc τα αρχεία είναι κανονικότατα εκεί ακόμα (μέχρι να τα σβήσω έτσι). Επίσης μου συμβαίνουν τυχαία κρασαρίσματα εφαρμογών, 2 φορές του system.ui και δεν μπορούσα να μπω με τίποτα στην συσκευή. Υπάρχει περίπτωση να παίζει ελαττωματική εσωτερική μνήμη;
Link to comment
Share on other sites

Παίδες, πρόβλημα - εδώ και καιρό έχω ζητήματα με διαγραφές αρχείων απ'την συσκευή (μέσω κάποιων προγραμμάτων) και ενώ φαίνεται να έχουν σβηστεί αν ενώσω το κινητό στο pc τα αρχεία είναι κανονικότατα εκεί ακόμα (μέχρι να τα σβήσω έτσι). Επίσης μου συμβαίνουν τυχαία κρασαρίσματα εφαρμογών, 2 φορές του system.ui και δεν μπορούσα να μπω με τίποτα στην συσκευή. Υπάρχει περίπτωση να παίζει ελαττωματική εσωτερική μνήμη;

Για μενα αν δεν βαριεσαι να στησεις ξανα το κινητο! Κανε wipe cache partition και wipe data(factory reset) για να στρωσει! Γιατι για να κρασαρει το system.ui κατι παιζει!

Link to comment
Share on other sites

Τα χρειάστηκα χτες με το μότο g.

Πτώση από ένα μέτρο περίπου σε σκληρό χώμα με πέτρες αλλά ευτυχώς έσπασε λίγο στην άκρη μόνο το tempered glass που του είχα φορέσει κ μια μικρή γρατζουνιά στην άκρη της θήκης.

 

Nilkin hard case κ Nilkin tempered glass μου γλύτωσαν πολλά λεφτά κ ταλαιπωρία.

 

http://i.imgur.com/kcuhncP.jpg

Link to comment
Share on other sites

εμενα τρεις φορες μου εχει πεσει σε ασφαλτο και εχω φαει τις 3 απο τις 4 γωνιες. ελεος... !!!

 

την μεγαλυτερη ζημια την εφαγε η πλαστικη θηκη και εχει χαλασει το αλφαδι δεν κλεινει οπως πριν και θελω να παρω μια καλυτερη. σκεφτομαι την grip shell που κανει 10 ευρω απο το public. τι λετε και εσεις??

 

το γυαλι δε σπαει αμα δεν πεσει με τη μουρη κατω απο την αρχικη πτωση. στο αναπηδημα εχει χασει πολυ δυναμη και δεν κανει τιποτα στο γυαλι. ευτυχως ειμαι τυχερος και παντα οι πτωσεις μου σκανε στις γωνιες :p

Link to comment
Share on other sites

εμενα τρεις φορες μου εχει πεσει σε ασφαλτο και εχω φαει τις 3 απο τις 4 γωνιες. ελεος... !!!

 

την μεγαλυτερη ζημια την εφαγε η πλαστικη θηκη και εχει χαλασει το αλφαδι δεν κλεινει οπως πριν και θελω να παρω μια καλυτερη. σκεφτομαι την grip shell που κανει 10 ευρω απο το public. τι λετε και εσεις??

 

το γυαλι δε σπαει αμα δεν πεσει με τη μουρη κατω απο την αρχικη πτωση. στο αναπηδημα εχει χασει πολυ δυναμη και δεν κανει τιποτα στο γυαλι. ευτυχως ειμαι τυχερος και παντα οι πτωσεις μου σκανε στις γωνιες :p

 

Σε ποιο public βρηκες grip shell με 10€;

Link to comment
Share on other sites

Σε ποιο public βρηκες grip shell με 10€;

Το έχω δει και στης Τσιμισκής μαζί με ένα φιλαράκι, κάτοχο του μοτο G

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Moto G

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...