Jump to content

Samsung 360 H1 & M1


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

βασικά και το Η1 που έχει wifi δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς για το 360,μόνο για τον πλοηγο.

Μπορείς στο υπάρχον πρόγραμμα να βάλεις επιπρόσθετο πρόγραμμα δεδομένων αν θέλεις, με το αζημίωτο βέβαια.

 

 

δηλαδη ???

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

βασικά και το Η1 που έχει wifi δεν μπορείς να το χρησιμοποιείς για το 360,μόνο για τον πλοηγο.

Μπορείς στο υπάρχον πρόγραμμα να βάλεις επιπρόσθετο πρόγραμμα δεδομένων αν θέλεις, με το αζημίωτο βέβαια.

 

 

Υπάρχει ένα πρόγραμμα της VF που προσφέρει 150ΜΒ χώρο με 10 ευρώ. Δεν ξέρω πόσα ΜΒ καταναλώνει μία σελίδα ώστε να υπολογίσω εάν μου αρκεί. Επιπλέον κάποιες εφαρμογές που έχει το κιν στυλ καιρού πόσους πόρους καταλανώνουν.

 

Επίσης, μπορώ να βάλω και δικές μου εφαρμογές στυλ: Sport24, ή Skype ή ebuddy όπως γίνεται στο iphone? Αν ναι ξέρετε πόσα ΜΒ καταναλώνουν στο περίπου?

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη ???

 

 

Εννοεί να πληρώσεις κάποιο προπληρωμένο πρόγραμμα (υπάρχουν 3 προγράμματα - 40 ΜΒ, 150 ΜΒ και 500 ΜΒ)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλαβω και εγω γιατι εχω μπερδευτει. Εστω οτι καποιος εχει το Η1 ή το Μ1 και συνδεση voda. Αυτο αρκει για να χρησιμοποιει το 360 ή πρεπει να εχει και να εχει και καποιο πακετο Internet? Οι δυνατοτητες του 360 προσφέρονται μονο μεσω internet? Αν ναι, προφανως χρειαζεται το unlimited internet με παγιο 20 ευρω ετσι?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να καταλαβω και εγω γιατι εχω μπερδευτει. Εστω οτι καποιος εχει το Η1 ή το Μ1 και συνδεση voda. Αυτο αρκει για να χρησιμοποιει το 360 ή πρεπει να εχει και να εχει και καποιο πακετο Internet? Οι δυνατοτητες του 360 προσφέρονται μονο μεσω internet? Αν ναι, προφανως χρειαζεται το unlimited internet με παγιο 20 ευρω ετσι?

 

Για το 360 νομίζω ότι θέλεις πακέτο ιντερνετ. Το Μ1 ουσιαστικά είναι άχρηστο αφού εάν δεν έχεις τετοιο πακέτο δεν κάνεις τίποτα μιας και δεν έχει wi-fi. Εγώ σκεφτόμουν να πάρω το Μ1 αλλά επειδή δεν θέλω να αλλάξω πρόγραμμα συμβολαίου (4 ώρες με €30) το απερριψα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για το 360 χρειαζεσαι απαραιτητα internet? Αν ναι, δηλαδη το Μ1 ειναι αχρηστο αν δεν εχεις πακετο internet και με το Η1 χρησιμοποιεις το 360 μονο με wifi.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για το 360 χρειαζεσαι απαραιτητα internet? Αν ναι, δηλαδη το Μ1 ειναι αχρηστο αν δεν εχεις πακετο internet και με το Η1 χρησιμοποιεις το 360 μονο με wifi.

 

To 360 δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις με wi-fi. Ετσι μου είπαν. Μόνο με πακέτο internet!

Link to comment
Share on other sites

το πακέτο δεν θα το βάλεις για να μπορείς να χρησιμοποιήσεις τις λειτουργίες του 360, αλλά για να χρεώνεσαι λιγότερο...

για το 360 χρειάζεσαι wap (και εννοείται με αριθμό vodafone. 99% το wap ήδη ενεργοποιημένο στη γραμμή σου)

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως με το Η1 και 150 mb στο προγραμμα μου και μια συνετη χρηση (ιστοσελιδες,το widget καιρου συχνο chatting) δεν τα ξεπερασα ποτε .Eτσι κι αλλιως το κινητο εχει μητρωο και βλεπεις ποσα mb εχεις καταναλωσει.Κατα τ αλλα η συσκευη εχει παρα πολυ καλα χαρακτηριστικα (θα την ηθελα 50 ευρω φθηνοτερα).

 

Υ.Γ εχει παρατηρησει καποιος αν εχει βαλει δικο του ηχο στα μηνυματα και θελει να τον αλλαξει αν οταν του ερθει καποιο μηνυμα χτυπησει με τον καινουριο ηχο?????

Unbox Your Phone
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια το πηρα το κινητο.

Οντως mp3 δεν καταφερα να στειλω με bluetooth, οπως κ για ηχο μηνυματος επιλεγεις αναμεσα σε 3 του κινητου.

 

 

Δηλ είναι smartphone και το ξεπερνάνε σε 2-3 πραγματάκια κινητά της σειράς... Και ακόμα μιλάμε γι' αυτό...

Η Μ Α Ρ Τ Ο Ν !!!

:O Ποτέ μην αφήνεις για αύριο ό,τι μπορείς να...... το αφήσεις για μεθαύριο!!! :O
Link to comment
Share on other sites

εγω θα το ξαναπώ και ας με κράξετε για τα κεφαλαια...

 

ΟΙ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ 360 ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΒΟΛΑΙΟ VODAFONE.

 

Εκτός και αν οταν λέμε "τα πάντα" εννοουμε τον όπερα.

(Διαφορετικά ας μας απαντήσει κάποιος με ποιό τρόπο το έκανε και θα του ζητήσω συγγνωμη)

 

(btw εδω δεν ειναι χωρος για αγγελίες και αν ήσουν τόσο ικανοποιημένη απο το κινητό όσο θέλεις να το παρουσιάσεις δεν θα το σκότωνες στα 260 ευρώ...)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ας ξεκινησω να απανταω αν κ δεν περιμενα οτι υπαρχει ελλειψη σεβασμου απο καποιους προς τα υπολοιπα μελη.τεσπα λοιπον καλο θα ηταν πριν κρινουμε καποιον να διαβαζουμε ολες τις συζητησεις του φορουμ απο την αρχη,ειναι ευκολο επειδη δεν εχουν καποια ατομα την ορεξη να διαβασουν προηγουμενες συζητησεις να μπαινουν κ απλα να κραζουνε. υπαρχουν μελη που εχω βοηθησει με αμεσες απαντησεις στα ερωτηματα τους.οταν λεω λοιπον εχει τα παντα εννοω...αψογες φωτο,αψογο βιντεο,γρηγορο ιντερνετ χωρις να με πεταει εξω,πολυ μεγαλη εμβελεια,αψογη αποκριση στην amoled οθονη,μιλαω στο msn,κατεβαζω youtube, αμεση προσβαση με facebook και με email....κ αλλα πολλα.... τωρα οσον αφορα για το αν φτιαχνει καφε ναι η αληθεια ειναι οτι δοκιμασα αλλα δυστυχως δεν φτιαχνει....τωρα οσον αφορα την αγγελια μου πιο πισω καποιο μελος εψαχνε για h1 σε χαμηλη τιμη κ ετσι σκεφτηκα να το βαλω.ζηταω συγνωμη απο το forum αν ηταν λαθος βημα.κ επισης οσο για την τιμη το κιν το πηραμε δωρεαν με αναβαθμιση δεν νομιζω λοιπον οτι θα ταν ωραιο να ζητησω περισσοτερα εξαλλου να το πουλησω σκεφτηκα οχι να εκμεταλλευτω καποιον.πιστευω να καλυψα μερικες αποριες κ καλο θα ταν να ειμαστε λιγο πιο φιλικοι,κ να μην προσβαλουμε χωρις να γνωριζουμε.

 

και κατι ακομη τις υπηρεσιες του 360 ποτε δεν ειπα οτι τις εχω για να μην υπαρχει παρεξηγηση απλα πολλα παιδια νομιζαν οτι δεν μπορουν να εχουν msn.youtube,facebook με καρτοκινητο απο αλλες εταιριες εγω αυτο που εκανα ειναι να ενημερωσω αυτους που ενδιφερθηκαν να με ρωτησουν με ομορφο τροπο πως να εχουν προσβαση σε ολα αυτα κ οτι το κινητο ειναι πραγματικα πολυ καλο.

Edited by mirrorofsorrow
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων - Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη στοιχείων σε υπάρχον πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Το Η1 το είχα στην κατοχή μου για 1 μέρα. Είναι φοβερό κινητό αλλά ακόμη ακριβό. Σκεφτόμουν να πάρω το Μ1 αλλά χωρίς wi-fi νομίζω ότι δεν αξίζει.

Πολύ καλή η τιμή που το δίνει η Elli8!

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστω πολυ εχει πολυ καλα χαρακτηριστικα.το μ1 μην το παρεις δεν αξιζει το κοπο αν σε ενδιαφερει παντως το εχω ακομα,αν παλι θελεις κατι που να μην εχει καμια δεσμευση προς vodafon κ σε χαμηλοτερη τιμη κοιτα το s8000jet που ειναι σε πολυ καλη τιμη το μονο κακο οτι δεν εχει καποιο λειτουργικο αλλα εχει ολα τα υπολοιπα καλουδια κ 800 επεξεργαστη.
Link to comment
Share on other sites

και κατι ακομη τις υπηρεσιες του 360 ποτε δεν ειπα οτι τις εχω για να μην υπαρχει παρεξηγηση απλα πολλα παιδια νομιζαν οτι δεν μπορουν να εχουν msn.youtube,facebook με καρτοκινητο απο αλλες εταιριες εγω αυτο που εκανα ειναι να ενημερωσω αυτους που ενδιφερθηκαν να με ρωτησουν με ομορφο τροπο πως να εχουν προσβαση σε ολα αυτα κ οτι το κινητο ειναι πραγματικα πολυ καλο.
αρχικά να σου πώ οτι έχω παρακολουθήσει όλο το θέμα απο την αρχή καθώς επίσης έχω σπαταλήσει πολλές ώρες στο αγγλικό φόρουμ της vodafone και γενικά σε όλο το διαδίκτυο για να λύσω θέματα που (ως δια μαγείας) δεν αντιμετωπίζεις μόνο εσύ.

και είναι too much να λες οτι μπαίνω και κράζω χωρίς να έχω διαβάσει προηγούμενες συζητήσεις κτλ. Σε παραπέμπω λοιπόν σε παλαιότερα πόστ να δείς τι μας απάντησε ο συμφορουμίτης που έλεγε οτι παίζει το 360 με wind. Για να μην κουράζεσαι, δεν μας απάντησε τίποτα.

 

μπορείς να εξηγήσεις τι ακριβως έχεις όταν λες οτι εχεις msn και facebook στο Η1?

μεσω ποιάς εφαρμογής?

 

συγνώμη αλλά δεν φταιμε εμείς αν το κινητό ειναι customized για κινητά vodafone, και δεν καταφέρνεις κάτι με ειρωνικά σχόλια του τύπου οτι "δεν φτιάχνει καφε".

 

Και έρχομαι να θέσω τα εξής ερωτήματα σχετικά με τα "πάντα" που κάνει η συσκευή με άλλο δίκτυο πχ wind (αφού εχουμε ξεκαθαρίσει οτι δεν φτιάχνει καφέ):

- Έχεις λογαριασμό στο 360?

- Εχεις προσθέσει εκεί τους λογαριασμούς σου απο facebook, msn, yahoo, gmail κτλ?

- Εχεις συγχρονισμό των επαφών σου, status updates κτλ?

- Έχεις πρόσβαση στο shop για να μπορείς να κατεβάσεις/αγοράσεις εφαρμογές/παιχνίδια/μουσική κτλ κτλ?

- Κάνε μια βόλτα απο το αγγλικό επίσημο φόρουμ για να δείς το "γρήγορο ίντερνετ χωρίς να με πετάει". Όλος ο ντουνιάς έχει πρόβλημα, ειναι πρακτικά αδύνατο να μην έχεις κι εσυ. Και εννοείται δεν θα σε πετάξει αν μπαίνεις στο google ή στο m ή touch.facebook.com

 

Anyway ο καθένας βρίσκεται εδώ για τους λόγους του.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα ολα αυτα που λες τα ξερω κ τα εχω διαβασει κ συγνωμη που δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα με τη συσκευη.απο κει κ περα πιο πανω απαντησα για το 360 κ μου απαντας παλι με τετοιο τροπο λες κ ειπα οτι εχω το 360δεν ξερω τι να πω μαλλον δεν επικοινωνουμε εμεις οι 2 αυτο που τονισα ηταν το εξης:οτι πολλα παιδια ειχαν καποια προβληματα κ δεν ξεραν πως να μπουν σε καποιες εφαρμογες με wind k αλλες εταιριες ατομα που δεν τους ενδιεφερε τοσο το 360 οσο το να μπορουν να εχουν καποιες εφαρμογες chat κ email κ αλλα.ετσι λοιπον μοιραστηκα με καποια ατομα τις αποψεις μου.το θεμα ομως ειναι οτι μαλλον εσυ νομιζεις οτι απλα ηθελα να διαφημισω το κιν για να το πουλησω.λυπαμαι αλλα κανεις μεγαλο λαθος.κ οσο για το ειρωνικο σχολιο στο προηγουμενο μην συγνωμη αλλα με προκαλεσες ιδιαιτερα κ η απαντηση μου ηταν αναλογη.αλλα οπως ειπες κ συ ο καθενας εχει τους λογους του.καλη σου μερα.
Link to comment
Share on other sites

καλημερα ολα αυτα που λες τα ξερω κ τα εχω διαβασει κ συγνωμη που δεν εχω καποιο σοβαρο προβλημα με τη συσκευη.απο κει κ περα πιο πανω απαντησα για το 360 κ μου απαντας παλι με τετοιο τροπο λες κ ειπα οτι εχω το 360δεν ξερω τι να πω μαλλον δεν επικοινωνουμε εμεις οι 2 αυτο που τονισα ηταν το εξης:οτι πολλα παιδια ειχαν καποια προβληματα κ δεν ξεραν πως να μπουν σε καποιες εφαρμογες με wind k αλλες εταιριες ατομα που δεν τους ενδιεφερε τοσο το 360 οσο το να μπορουν να εχουν καποιες εφαρμογες chat κ email κ αλλα.ετσι λοιπον μοιραστηκα με καποια ατομα τις αποψεις μου.το θεμα ομως ειναι οτι μαλλον εσυ νομιζεις οτι απλα ηθελα να διαφημισω το κιν για να το πουλησω.λυπαμαι αλλα κανεις μεγαλο λαθος.κ οσο για το ειρωνικο σχολιο στο προηγουμενο μην συγνωμη αλλα με προκαλεσες ιδιαιτερα κ η απαντηση μου ηταν αναλογη.αλλα οπως ειπες κ συ ο καθενας εχει τους λογους του.καλη σου μερα.
καλημέρα,

 

το θέμα δεν είναι όμως αν εσυ αντιμετωπίζεις κάποιο πρόβλημα με τη συσκευή, αλλα αν η συσκευή αυτή καθε αυτή έχει πρόβλημα απο τη μάνα της.

 

Δηλαδή αν πληρώσεις για μια φεράρι που δεν πάει πάνω απο 150 χλμ/ωρα, θα πεις οτι δεν αντιμετωπίζεις καποιο σοβαρό πρόβλημα με τη φεράρι σου επειδή δεν οδηγάς ποτέ πάνω απο 150 χλμ/ωρα? Φαντάζομαι πως όχι.

 

Όπως και να το κάνεις ο browser κρασάρει συχνά πυκνά σε "φορτωμένα" sites.

Στο google και στο mobile facebook δεν θα κρασάρει ποτε, 100%.

 

Το κινητό έχει 3-4 βασικά πράγματα που αν δεν κάνεις login στο 360 δεν στα ανοίγει καν.

Chat? κάνε πρώτα login στο 360

Maps? κάνε πρώτα login στο 360

Shop/Music Shop? κάνε πρώτα login στο 360

 

Θα περιμένω ωστόσο να μου δώσεις οδηγίες σου για να εχω chat, msn και facebook απο το καρτοκινητό μου vodafone.

(Εχει ακριβώς τις ίδιες υπηρεσίες με το συμβόλαιο σου και έχω τις ρυθμίσεις εγκατεστημένες)

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο tasulm. Ο browser κλείνει χωρίς ειδοποίηση σε διάφορα site κυρίως σε παραφορτωμένα είτε μπεις με wifi είτε με 3G. To μόνο που δουλεύει χωρίς 360 είναι το internet, το accuweather και το espn. Χωρίς 360 έχεις απλά ένα imaging τηλέφωνο.

Κάποτε ήμουν moderator. Τώρα απλώς μεγάλωσα 😎

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάτι, λοιπόν ακούστε,

Έχω ενα Η1 με πρόγραμμα vodafone Unlimited 35 kai πακέτo mobile Internet Large (500 ΜΒ, 15 ευρώ) και άλλη μία σύνδεση Οικονομικό 20 όπου έχω το Μ1, και στα δύο κινητά έχω λογαριασμούς 360 μόνο που με το Μ1 δεν μπαίνω Internet. Παρατήρησα ότι όσο το κινητό συγχρονίζει επαφές status κλπ δεν χρεώνει και αυτό φαίνεται και από τις ρυθμίσεις-> ρυθμίσεις εφαρμογής-> κλήση ότι δεν έχει ανέβει ο όγκος, παραμένει 0 και στον λογαριασμό που ήρθε δεν είδα χρέωση wap, vf live κλπ.

Επισκεφθείτε το www.supercomments.gr

 

Κάνε like στην ενημέρωση http://www.facebook.com/supercomments

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει κάτι, λοιπόν ακούστε,

Έχω ενα Η1 με πρόγραμμα vodafone Unlimited 35 kai πακέτo mobile Internet Large (500 ΜΒ, 15 ευρώ) και άλλη μία σύνδεση Οικονομικό 20 όπου έχω το Μ1, και στα δύο κινητά έχω λογαριασμούς 360 μόνο που με το Μ1 δεν μπαίνω Internet. Παρατήρησα ότι όσο το κινητό συγχρονίζει επαφές status κλπ δεν χρεώνει και αυτό φαίνεται και από τις ρυθμίσεις-> ρυθμίσεις εφαρμογής-> κλήση ότι δεν έχει ανέβει ο όγκος, παραμένει 0 και στον λογαριασμό που ήρθε δεν είδα χρέωση wap, vf live κλπ.

ναι βασικα σχεδον τιποτα δε χρεωνεται, μονο ασχετη χρηση που κανεις αλλα επειδη δεν ειναι στανταρντ επισημα επιβεβαιωμενο, κραταμε καποιες επιφυλαξεις.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρεται και απο μενα.

 

Εχω το Η1 εδω και καμμια βδομαδα. Απο spec το κινητο ειναι ικανοπιοιτικοτατο ,και φυσικα απο λειτουργικο αντιμετωπιζει καποια προβληματα αφου ειναι και αρκετα νεο.

 

Οτι προβληματακια με το 360 και τα sms φαινεται να τα εχω λυσει, και ο εσωτερικος browser σπανια crasharei, εχω ομως 2-3 θεματακια .. και ειπα να ποσταρω μηπως κανεις ξερει τιποτα παραπανω λογω ιδιοτητας η θεσης η εστω το εχει ψαξει παραπανω.

 

1ον λοιπον. Το ψιλογελειο... μετα απο hard reset εμφανιστικαν 2 νεα εικονιδια.... ενα monopoly kai ena demo bt kati ... τα οποια δεν ανοιγουν τα προγραμματα... δειχνουν οτι ειναι απεγκαταστασιμα... αλλα δεν γινονται ουσιαστικα απεγκατασταση. Εχει ξανασυμβει αυτο σε κανεναν ; Μπορει να γινει τιποτα με αυτα;

 

2ον. Δεν εχω καταφερει να κανω stream video apo utube η αλλο site με τιποτα. Ουτε μεσω του εσωτερικου browser, ουτε με opera mini, ουτε με ρυθμιση για σταθερο PC, ουτε με συνδεση wi-fi ... και ουτε και μεσω ενος προγραμματος utbue (αν και αυτο δεν φαινοταν αυτονομε, αλλα φαινοταν να ανοιγει τον εσωτερικο broswer). Κανω κατι λαθος; Παραλειπω κατι; Τρεχει κατι αλλο; Υπαρχει λυση; Ραδιοφωνο δεν εχω δοκιμασει ακομα.

 

3ο. Εχω το hardware ... μπορω να του αλλαξω software ; Να βαλω αλλο λειτουργικο δηλαδη; (η προφανης απαντηση ειναι φυσικα...αν βλεπεις το κινητο σαν PC). Αλλα μηπως ειναι κλειδομενο τιποτα και εν τελη δεν γινεται ; Επισης... αν γινεται ... πως γινεται ;

 

4ο. Τι εξτρα προγραμματα που θα δουλεψουν κανονικα μπορουμε να του εγκαταστησουμε στη παρουσα φαση εκτος των βλακοπρογραμματων του Shop ;

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα!

Να σας πω ότι προσωπικά έχω τρελλαθεί με τη συσκευή, με το interface, με το γεγονός ότι τραβάει video High Definition στα 30 frames per second, με το πόσο δυνατό είναι το Wireless, με τα χρώματα της οθόνης, με την απόκριση και γενικά με τα πάντα θα έλεγα.

Επίσης να πω ότι δεν είχα ποτέ το πρόβλημα με τα μηνύματα και την αναφορά παράδοσης που κάποιοι ανέφεραν στις πρώτες σελίδες. :rolleyes:

 

Νυχτοβάτη,

1ον. Συνέβη και σε μένα, αλλά δεν με ενοχλούν ιδιαίτερα. Ίσως γιατί τα έχω πάει δεξιά δεξιά στο τέλος των apps και δεν τα πολυβλέπω. :p

2ον. Το Live! TV παίζει κανονικά όλα τα κανάλια. Αυτό με το Youtube το είχα κι εγώ στην αρχή αλλά αν διαβάσεις τα προηγούμενα posts ένας φίλος λέει τον τρόπο με τον οποίο μπορείς να κατεβάσεις αυτό που χρειάζεται ο Web Player για να τα παίξει, σε περίπτωση που επιχειρείς να τα ανοίξεις είτε μέσω app είτε μέσω m.youtube. Αν θες να τα βλέπεις απευθείας από τη σελίδα, θα πρέπει να περιμένουμε η Adobe να βγάλει έκδοση για Limo, γιατί αν δοκιμάσεις να κατεβάσεις αυτό το update στο οποίο σε παραπέμπει το Youtube (αν μπεις με επιλογή desktop pc αντί handheld στον Opera) θα δεις ότι είναι 3 εκδόσεις για Linux που δεν κάνουν για μας. Προσωπικά πάντως ενώ είχα σκυλιάσει να μπορέσω να δω Youtube από το κινητό, τελικά δεν το χρησιμοποιώ ποτέ, σε αντίθεση με το Live! TV που το έχω σκίσει. :D

3ον. Ομολογουμένως η σκέψη να δοκιμάσουμε να του βάλουμε άλλο OS είναι δελεαστική, αρκεί να μπορούμε αν το μετανιώσουμε να το γυρίσουμε σε πάλι σε LIMO. Οπότε εγώ προσωπικά δε το ρισκάρω. :cry:

4ον. Τα Apps στο Ελληνικό έχουν βελτιώθεί αρκετά. Η νέα έκδοση του Facebook είναι κανονικό app (δεν είναι πια συντόμευση για το m.facebook) πολύ εύχρηστο και λειτουργικό. Άλλα καλά apps στο Ελληνικό Appstore είναι το Mobnotes, το Twitta, το Flickjet και το Car Finder. Είναι κανονικά apps, όχι συντομεύσεις. Στα ξένα Appstores έχουν βγει πολλές περισσότερες εφαρμογές που λογικά είναι θέμα χρόνου να μεταφρασθούν και να μπουν και στο δικό μας πχ το Locate, οπότε θα έλεγα υπομονή.

 

Keep Limoing! :bow:

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΤΟΣΟ ΑΚΡΙΒΟ ΚΙΝΗΤΟ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΛΥΣΗ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ UPDATE

 

ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΥΝ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΑΝ ΕΓΕΙΝΕ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΑ ΜΥΝΗΜΑΤΑ ...ΑΝ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΑΙΝΙΑ ΣΕ ΤΙ ΜΟΡΦΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΞΕΙ ΄;;;ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ

 

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ...ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΩΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΣΒΗΣΕΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ Η ΜΥΝΗΜΑΤΑ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΒΗΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΕΝΑ ΄;;;;

Edited by nervous
Μην γράφεις με κεφαλαία . Να χρησιμοποιείς την Τροποποποίηση!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung 360 H1 & M1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...