Jump to content

[iPhone FAQ] Απορίες «αρχάριων» χρηστών


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εχω αλλα και παλι δεν μπορω να την μεταφερω τι αλλο να κανω ?

 

Τοτε εχεις κακό αντίγραφο της εφαρμογής! Δοκίμασε να την κατεβάσεις απο κάπου αλλου!

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια.εχω μια ερωτηση.Μπορω στο chat του facebook να αλλαξω την τοποθεσια του gps.Δηλαδη να ειμαι στην αθηνα και να δειξω στο chat οτι ειμαι πατρα?
Link to comment
Share on other sites

99% όχι. Μπορείς όμως να το κλείσεις και να μη φαίνεσαι πουθενά.

Σε ελέγχει η γυναίκα σου???....:)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλησπερα!!Μολις απεκτησα το iphone4s και εχω μια απορια...

Πως μπορω να περασω φωτογραφιες απο το pc μου στο κινητο?

 

θα ανοίξεις το itunes, θα επιλέξεις την συσκευή, θα πας στην καρτέλα photos και θα διαλέξεις τον φάκελο με τις φωτο που έχεις στο pc σου.

μετα κάνεις sync και περνιούνται στην συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Υπάρχει τρόπος σε 4s να τρέχει μόνιμα (όπως τρέχει το viber) από την εκκίνηση κάποιος "voip client" και το "Vtok ?

Η έστω κάποιο άλλο πρόγραμμα που να σε έχει online στις ζητούμενες υπηρεσίες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μία απορία για iphone 4 ενός φίλου μιας και από apple δεν ξέρω πολλά. Αυτός έχει ενσωματωμένο bluetooth στο αυτοκίνητο. Θα λειτουργεί με το iphone? Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδιά μία απορία για iphone 4 ενός φίλου μιας και από apple δεν ξέρω πολλά. Αυτός έχει ενσωματωμένο bluetooth στο αυτοκίνητο. Θα λειτουργεί με το iphone? Ευχαριστώ!

 

Ναι λογικά δεν θα εχει πρόβλημα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος σε 4s να τρέχει μόνιμα (όπως τρέχει το viber) από την εκκίνηση κάποιος "voip client" και το "Vtok ?

Η έστω κάποιο άλλο πρόγραμμα που να σε έχει online στις ζητούμενες υπηρεσίες

 

Εαν είσαι jailbroken υπαρχεί ενα tweak to οποιο "ξεκινάει" οτί εφαρμογές θελεις στην εκκίνηση// iScheduler

iPhone 4s - Jailbroken 6.1.2

Xperia Mini Pro//Rooted//xRecovery//Android 4.1//Overclocked 1,4GHZ

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημερα.Εχει η γυναικα μου το μηλο 4,και εχθες το βραδυ ετσι ξαφνικα εσβησε και δεν εχει ξανανοιξει εκτοτε.Εχει συμβει σε κανεναν?Τι γινεται,μπας και εχουμε ξαφνικους ''θανατους'' και στα iphone?Μιλαμε για 3 μηνων τηλεφωνο ετσι!!!
Εις άνθρωπος,ζήλω θείω πεπυρωμένος,ολόκληρον διορθώσασθαι δύναται χώραν.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια καλημερα.Εχει η γυναικα μου το μηλο 4,και εχθες το βραδυ ετσι ξαφνικα εσβησε και δεν εχει ξανανοιξει εκτοτε.Εχει συμβει σε κανεναν?Τι γινεται,μπας και εχουμε ξαφνικους ''θανατους'' και στα iphone?Μιλαμε για 3 μηνων τηλεφωνο ετσι!!!

 

Δοκίμασε τις λύσεις που προτείνονται εδώ και πες μας αν σου δουλέψει κάποια.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

καλημέρα παιδιά, έψαξα με την αναζήτηση αλλά δεν βρήκα απάντηση οπότε η ερώτηση μου είναι η εξής:

 

Θέλω να κάνω set up τις ρυθμίσεις του email της δουλειάς μου που είναι pop3 κι ενώ στα εισερχόμενα όλα πάνε καλά (λαμβάνω κανονικά), στα εξερχόμενα ξέρω μόνο να βάλω τις ρυθμίσεις της Wind του σπιτιού μου με αποτέλεσμα όταν είμαι εκτός σπιτιού να μη μπορώ να στείλω...

 

Δεν ξέρω τι ρυθμίσεις να βάλω ώστε να μπορώ να στέλνω από 3G ή οποιοδήποτε δίκτυο wifi συνδεθώ εκτός σπιτιού.. καμιά ιδέα κανείς;;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
καλημέρα παιδιά, έψαξα με την αναζήτηση αλλά δεν βρήκα απάντηση οπότε η ερώτηση μου είναι η εξής:

 

Θέλω να κάνω set up τις ρυθμίσεις του email της δουλειάς μου που είναι pop3 κι ενώ στα εισερχόμενα όλα πάνε καλά (λαμβάνω κανονικά), στα εξερχόμενα ξέρω μόνο να βάλω τις ρυθμίσεις της Wind του σπιτιού μου με αποτέλεσμα όταν είμαι εκτός σπιτιού να μη μπορώ να στείλω...

 

Δεν ξέρω τι ρυθμίσεις να βάλω ώστε να μπορώ να στέλνω από 3G ή οποιοδήποτε δίκτυο wifi συνδεθώ εκτός σπιτιού.. καμιά ιδέα κανείς;;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!! :)

 

Βρέθηκε η λύση...

θα πάρω ένα blackberry ;)

 

Link to comment
Share on other sites

jailbreak σε iphone 5 με 6.1.4 γίνεται ή περιμένουμε ακόμα??

(είδα εδώ οδηγό για 6.1 αλλά πιάνει και μένα με 6.1.4?)

 

δεν γίνεται δυστυχώς..υπομονή στο ios7 τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Από φθινόπωρο.

 

καλησπέρα!!!θέλω να αγοράσω το 4s από εξωτερικό που θα το βρω κ πιο φτηνό..κοιτάω από ebay για το 16 gb το άσπρο...αν γράφει unlocked είναι οκ??πρέπει να προσέξω κάτι άλλο??

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το iphone 4S και σκέφτομαι να του κάνω jaibreak , αξίζει τον κόπο ? ή να μην μπω καθόλου σε αυτήν την διαδικασία ?

 

 

Σας ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το iphone 4S και σκέφτομαι να του κάνω jaibreak , αξίζει τον κόπο ? ή να μην μπω καθόλου σε αυτήν την διαδικασία ?

 

 

Σας ευχαριστώ

 

σε ποια έκδοση ios βρίσκεσαι;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
καλησπέρα!!!θέλω να αγοράσω το 4s από εξωτερικό που θα το βρω κ πιο φτηνό..κοιτάω από ebay για το 16 gb το άσπρο...αν γράφει unlocked είναι οκ??πρέπει να προσέξω κάτι άλλο??

 

Αγόρασε ευρωπαϊκή συσκευή για να έχεις εγγύηση εδώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

χρειάζονται "κάτι" τα 4s κλπ για να παίξουν με hd-voice cosmote?

 

Νομίζω όχι. Αρκεί να έχετε κ οι δυο ανοιχτό το 3G.

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...