Jump to content

[Δημοσκόπηση] Τι χρώμα να προτιμήσω το iPhone;


vickylsls
 Κοινοποίηση

Iphone μαύρο ή λευκό?  

121 members have voted

  1. 1. Iphone μαύρο ή λευκό?

    • Μαύρο
      66
    • Λευκό
      55


Recommended Posts

Έψαξα αρκετά και δεν βρήκα αντίστοιχη δημοσκόπηση. Πιο πολύ τείνω προς το λευκό αλλά έχω ακούσει οτι φαίνονται οι φθορές εντονότερα. Δεν ξέρω αν ισχύει αυτό.
Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά απορώ .... Είναι καθαρά θέμα γουστου δεν νομίζω ότι αξίζει τον κόπο μια τέτοια δημοσκόπηση.
http://www.slang.gr/media/img/200804/e3c7f6fd7cd882190bfed167b9b5a61e_thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το άσπρο είναι πιο ωραίο αλλά νομίζω ότι μπορεί στο μέλλον το άσπρο να αλλάξει και να γίνει κιτρινωπό ενώ το μαύρο θα είναι πάντα μαύρο. Από πλευράς αισθητικής προτειμώ το μαύρο
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

απο την στιγμη που εισαι κοπελα

ταιριαζει πιο πολυ το λευκο.

(χωρις παρεξηγηση....γι'αυτους

που επελεξαν το λευκο,θεμα γουστου ειναι).:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εγώ γενικά τα τηλέφωνα τα προτιμώ μαύρα ;) Πιο επίσημο :p

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Ένας φίλος μου έχει το λευκό και είναι πολύ όμορφο... Διαφορετικό, ξεφεύγει από το κλασσικό μαύρο... Όσον αφορά το αν λερώνεται εύκολα, ε δε νομίζω να το πιάνεις όταν τρως με λαδωμένα δάχτυλα! :lol:

Έτσι κι αλλιώς μια θηκούλα θα του την πάρεις...

Και αν το βαρεθείς βρε παιδί μου παίρνεις μια πρόσοψη και το αλλάζεις...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και το θέμα αφορά αποκλειστικά το iPhone, δεν υπάρχει διαξιφισμός οπότε μεταφέρεται από το σχετικό forum.
Link to comment
Share on other sites

προσωπικά δε μου αρέσει το λευκό...προτιμώ το μαύρο

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Σε γκρι μεταλικό που θα βγει τώρα. Πιστεύω θα είναι το καλύτερο. Σαν το 2G θα μοιάζει.

 

που το διαβασες ? τωρα που περιμενω αντικατασταση μηπως να ζητησω να παρω αλλο χρωμα ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

εγω ελεγα ασπρο ασπρο αλλα βρηκα σε τελεια τιμη ενα 32αρι μαυρο και απο τοτε καταλαβα οτι ειναι καλυτερα το μαυρακι....

 

πιο επισημο κανει για ολες τις στιγμες ενω το ασπρο πχ οχι...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Ανέκαθεν προτιμούσα το μαύρο ως ποιο ουδέτερο, αλλά από τότε που η σύζυγός μου αγόρασε το δικό της σε άσπρο (γιατί αυτό ήταν διαθέσιμο) έχω αναθεωρήσει την άποψή μου. Θα το αντάλλασα ευχαρίστως με το δικό μου μαύρο αλλά αυτή δεν θέλει να ακούσει κουβέντα για κάτι τέτοιο. :lol:
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απόψεις όλων. Το πήρα σε λευκό τελικά και είναι πολύ πολύ όμορφο!!!!! Για έναν που είχε πεί στην αρχή οτι είναι θέμα γούστου και να μην γίνει δημοσκόπηση αυτό το θέμα, έχω να πώ οτι δεν συμφωνώ γιατί εμένα με βοήθησε όλο αυτό να επιλέξω, άλλο να το έχει ο άλλος και να σου λέει πως του φαίνεται και άλλο να το βλέπεις απο το internet.

Bazinga!!!
Link to comment
Share on other sites

...άλλο να το έχει ο άλλος και να σου λέει πως του φαίνεται και άλλο να το βλέπεις απο το internet.

 

Και άλλο να το βλέπεις "ζωντανά". Γιατί εμένα από τις φωτογραφίες στο web δεν μου πολυάρεσε το άσπρο αλλά από κοντά τελικά είναι αλλιώς. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα,

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις απόψεις όλων. Το πήρα σε λευκό τελικά και είναι πολύ πολύ όμορφο!!!!! Για έναν που είχε πεί στην αρχή οτι είναι θέμα γούστου και να μην γίνει δημοσκόπηση αυτό το θέμα, έχω να πώ οτι δεν συμφωνώ γιατί εμένα με βοήθησε όλο αυτό να επιλέξω, άλλο να το έχει ο άλλος και να σου λέει πως του φαίνεται και άλλο να το βλέπεις απο το internet.

 

Μεγιες μεγιες :p , λευκό θα το πάρω και εγώ σήμερα :)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Bρε παιδια,"παντοφλα" ειναι,το χρωμα θα απασχολησει?:lol::lol::lol::lol::lol:

huawei p8,nexus 5x,xiaomi note 4x 4/64

[sIGPIC][/sIGPIC] ΑΕΚ!

Link to comment
Share on other sites

Παντόφλα μεν αυτοκρατορική δε. Και μια "αυτοκρατορική παντόφλα" χρήζει ανάλογης προσοχής. ;)
Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Άσε που η παντόφλα έχει και μεγαλύτερες επιφάνειες για κάλυψη άρα το χρώμα είναι σημαντικό :)

 

Υ.Γ. to troll or not to troll, that is the question!

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ασπρο με διαφορα και ασπρη θηκη! και δε σε πατανε στο δρομο το βραδυ!
N95 -> N95 8g -> OMNIA -> Xperia -> OMNIA HD -> HTC HD -> N97 -> Iphone 3gs -> HTC HD2 -> Iphone 4 -> HTC Desire HD -> Samsung Galaxy S II -> Samsung Galaxy Note -> Samsung Galaxy SIII -> Samsung Galaxy Note 2 -> Samsung Galaxy S4 -> Samsung Galaxy Note 3 -> HTC M8 -> Iphone 5s -> LG G3 -> Samsung Galaxy Note 4 -> SONY Z3 -> LG G4 -> Xiaomi Mi MAX
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν κι εγω το λευκο για αλλαγη στο 3GS αλλα τελικα κατεληξα σε μαυρο επειδη εχω διαβασει και δει οτι τα λευκα εχουν μια ταση να κανουν μερικα τριχοειδη ραγισματα στο χρωμα τους. Διορθωστε με αν κανω λαθος απλα μεταφερω αυτo τo link. Υπαρχουν κι αλλα που μπορειτε να κανετε αναζητηση στο Google.

 

http://blogs.zdnet.com/hardware/?p=2321

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν κι εγω το λευκο για αλλαγη στο 3GS αλλα τελικα κατεληξα σε μαυρο επειδη εχω διαβασει και δει οτι τα λευκα εχουν μια ταση να κανουν μερικα τριχοειδη ραγισματα στο χρωμα τους. Διορθωστε με αν κανω λαθος απλα μεταφερω αυτo τo link.

 

Και τα μαύρα δυστυχώς παρουσιάζουν τις ίδιες ρωγμές, απλά λόγω χρώματος δεν φαίνονται τόσο εύκολα. Ας όψεται η "ποιότητα" πλαστικών της Apple... :X

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Δημοσκόπηση] Τι χρώμα να προτιμήσω το iPhone;

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...