Jump to content

[Επίσημο] Nokia E52


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα Nokia center τα πρώην δεν έχουν τεχνογνωσία;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα. Δεν τρέχουν στη συσκευή μου το youtube και το internet radio. Να φανταστώ ότι δεν υποστηρίζονται πλέον;

 

μέσω μίνι όπερα δεν μπορείς να μπεις στο YouTube ? όσο για το ίντερνετ μέσω ίντερνετ δεν παίρνει αναβάθμιση οπότε άμα δεν μπορείς να ακούσεις δεν θα υποστηρίζεται πλέον. εξάλλου έχει σταματήσει και η υποστήριξη για εφαρμογές μέσω του Nokia store ! άρα πρακτικά αυτό σημαίνει ότι δεν μπορείς να κατεβάσεις κάποια εφαρμογή διότι θα σου βγάζει μυνημα ότι έχει λήξει το πιστοποιητικό! μου είχε τύχει και εμένα. είχα καιρό να χρησιμοποιήσω την συσκευή μου και πρόσφατα την άνοιξα και μου έβαλε μυνημα να επικοινωνήσω με τον κατασκευαστή και ξενέρωσα μας ήθελα να την πετάξω. άμα δεν φτιάχνεται με hard reset λέω να ξεβιδωσω και να πετάξω την πλακέτα και να χαρίσω σε όποιον θέλει τα υπόλοιπα εξαρτήματα και θήκη του κινητού που είχα πάρει πλαστική θήκη πλάτη! ακόμα δεν έχω ξανά ασχοληθεί με το κινητό και ακόμα το σκέφτομαι.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε τα αρχεία εγκατάστασης αποθηκευμένα δεν τρέχουν;

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχουμε τα αρχεία εγκατάστασης αποθηκευμένα δεν τρέχουν;

 

συνήθως σου βγάζει όταν πας να το εγκαταστήσεις ότι έχει λήξει το πιστοποιητικό!

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

αλλαξε την ημερομηνια. βαλε ετος 2000κατι και τσεκαρε ξανα

 

απο οσο το ειχα δοκιμασει δεν δουλευε τωρα μου βγαζει η συσκευη να το παω στο αντιπρωσοπεια και δεν δουλευει πια αλλα βγαζει μονο αυτο το μυνημα.

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Πρόσφατα αγόρασα ένα e52 μεταχειρισμένο σε καλή κατάσταση. Διαπίστωσα όμως ότι βάζοντας τα ακουστικά η ένταση πέφτει αισθητά χαμηλά και δεν ακούγεται ο συνομιλητής ούτε το ράδιο. Είναι πρόβλημα του κινητού ή το έχει συναντήσει και κανένας άλλος; Τα ακουστικά δεν είναι της νοκια.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
το δικό μου e52 έχει πλέον νεκρωθεί μια και χάλασε το κύκλωμα φόρτισης....έχεις κάποιος κάποιο διαθέσιμο, έστω και με άλλο πρόβλημα μήπως και καταφέρω και επισκευάσω το δικό μου;
Mi A3 Not just Blue 4GB RAM 64GB ROM, official international version, PFQEUXM
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ψάξει αρκετά αλλά λίγο που κοίταξα δεν έβγαλα άκρη...θα προτιμούσα ολόκληρη πλακέτα να την άλλαζα...δεν το εχω πολύ με τις μικροηλεκτρονικές επισκευές...θα ξανακοιτάξω όμως και θα αναφέρω και εδώ. Ευχαριστώ!
Mi A3 Not just Blue 4GB RAM 64GB ROM, official international version, PFQEUXM
Link to comment
Share on other sites

δεν έχω ψάξει αρκετά αλλά λίγο που κοίταξα δεν έβγαλα άκρη...θα προτιμούσα ολόκληρη πλακέτα να την άλλαζα...δεν το εχω πολύ με τις μικροηλεκτρονικές επισκευές...θα ξανακοιτάξω όμως και θα αναφέρω και εδώ. Ευχαριστώ!

 

ειναι παρα πολυ ευκολο να ανοιξεις αυτο το κινητο !! , 2 βιδες βγαζεις μονο ..

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Είναι πανομοιότυπο με το Ε55 πλην πληκτρολόγιο ; , ψάχνω να βρω κάποιο.

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...