Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδιά.

Αγόρασα πριν λιγες μερες το lg gt505 και έχω μια απορία για το πρόγραμμα we-travel.Ακολούθησα τις οδηγίες που βρήκα σ' αυτήν την ιστοσελίδα αλλά στο σημείο που με ρωτάει για να κάνει αναζήτηση για root δεν τα καταφέρνω. Πατάω yes και μου εμφανίζει ότι υπάρχουν 40 διαθέσιμα αλλά δεν βρέθηκε κανένα. Αυτό τι σημαίνει και τι μπορώ να κάνω σχετικά μ' αυτό;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

αγορασα πριν μια εβδομαδα το lg 505.πραγματικα πολυ καλο κινητο αλλα εχω ενα προβλημα με το ραδιοφωνο.κανουν χιονια οι σταθμοι και δεν πιανουν καλα .ξερει κανεις γιατι και αν του εχει συμβει?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά.

Αγόρασα πριν λιγες μερες το lg gt505 και έχω μια απορία για το πρόγραμμα we-travel.Ακολούθησα τις οδηγίες που βρήκα σ' αυτήν την ιστοσελίδα αλλά στο σημείο που με ρωτάει για να κάνει αναζήτηση για root δεν τα καταφέρνω. Πατάω yes και μου εμφανίζει ότι υπάρχουν 40 διαθέσιμα αλλά δεν βρέθηκε κανένα. Αυτό τι σημαίνει και τι μπορώ να κάνω σχετικά μ' αυτό;

Ευχαριστώ

As Root πρέπει να επιλέξεις τον φάκελο που περιέχει τα αρχεία του WeTravel πχ Card\WeTravel.

Φρόντισε τα αρχεία να βρίσκονται μέσα σε έναν φάκελο.

 

αγορασα πριν μια εβδομαδα το lg 505.πραγματικα πολυ καλο κινητο αλλα εχω ενα προβλημα με το ραδιοφωνο.κανουν χιονια οι σταθμοι και δεν πιανουν καλα .ξερει κανεις γιατι και αν του εχει συμβει?

 

Μπορεί να φταίνε τα ακουστικά.Ένας χρήστης εδώ στο φόρουμ είχε αναφέρει παρόμοιο πρόβλημα και ζήτησε αλλαγή των ακουστικών,τα αλλάξανε και όλα ήτανε εντάξει μετά.

Link to comment
Share on other sites

As Root πρέπει να επιλέξεις τον φάκελο που περιέχει τα αρχεία του WeTravel πχ Card\WeTravel.

Φρόντισε τα αρχεία να βρίσκονται μέσα σε έναν φάκελο.

 

 

 

Μπορεί να φταίνε τα ακουστικά.Ένας χρήστης εδώ στο φόρουμ είχε αναφέρει παρόμοιο πρόβλημα και ζήτησε αλλαγή των ακουστικών,τα αλλάξανε και όλα ήτανε εντάξει μετά.

Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγείες σου. Τις ακολούθησα αλλά πάλι δεν τα καταφερα. Λειτουργεί πολύ καλά μέχρι το σημείο του search root. Μπορείς να μου πεις τον τρόπο πως να το ξανακατεβάσω από την αρχή αναλυτικά βήμα προς βήμα;

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας φίλοι,

κατά περίεργο λόγο τώρα τελευταία κάθε φορά που πάω να κάνω κάτι, μου βγάζει μήνυμα μνήμη πλήρης.

Αυτό σημαίνει ότι είτε θέλω να τρέξω μία εφαρμογή είτε να δω τα mail μου απ την αυτόματη για τα email εφαρμογή μου βγάζει αυτό το μήνυμα.

Ξέρετε τι πρέπει να κάνω;

Πριν από λίγο καιρό είναι αλήθεια ότι η μνήμη μου γέμισε λόγω ενός βίντεο αλλά αυτόματα τώρα τραβάει βίντεο και τα αποθηκεύει στην κάρτα.

Τι πρέπει να κάνω;

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη αντιμετώπισα και εγώ παρόμοιο πρόβλημα όταν για κάποιο λόγο ειχε κολλήσει η εφαρμογή We-travel.Μου έβγαζε ανεπαρκής μνήμη.Το πρόβλημα λήθηκε όταν πήγα στο μενου εφαρμογές και διέγραψα την εφαρμογή We-travel.Στην συνέχεια εκανα πάλι εγκατάσταση την παραπάνω εφαρμογή και δεν παρουσιάστηκε πάλι το πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ για τις οδηγείες σου. Τις ακολούθησα αλλά πάλι δεν τα καταφερα. Λειτουργεί πολύ καλά μέχρι το σημείο του search root. Μπορείς να μου πεις τον τρόπο πως να το ξανακατεβάσω από την αρχή αναλυτικά βήμα προς βήμα;

 

Κατέβασε το πρόγραμμα απο εδώ.

Μόλις το κατεβάζεις κάνε εξαγωγή του αρχείου.

Έπειτα σύνδεσε το κινητό στον υπολογιστή και απο το κινητό επέλεξε Μαζική αποθήκευση.

Αντέγραψε τον φάκελο WeTravel μέσα στην κάρτα μνήμης.

Αποσύνδεσε το κινητό.

Απο το κινητό:

Πήγαινε στον φάκελο WeTravel.

Βρες και εκτέλεσε το αρχείο WeTravel.JAD

Θα γίνει η εγκατάσταση.

Μόλις τελειώση η εγκατάσταση κάνε τα βήματα για ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΔΕΙΑΣ (περιέχονται μέσα στον έγγραφο ΟΔΗΓΙΕΣ)

Έπειτα ξεκίνησε την εφαρμογή.

Θα σου ζητήσει Search Root - Πάτα YES

Θα πρέπει να σου βγάλει αποτέλεσμα

Use as rooτ: Card/WeTravel

Πατάς YES και είναι έτοιμο.

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:Φρόντισε να μην υπάρχουν μέσα στην κάρτα άλλα αρχεία ή φάκελοι του WeTravel πέραν του φακέλου που μόλις αντέγραψες.

 

Υ.Γ. : Μπορείς να φτιάξεις έναν φάκελο μέσα στην κάρτα μνήμης και τον ονομάσει π.χ. GPS και εκει μέσα να αντιγράψεις των φάκελο που έκανες εξαγωγή.

Σε αυτή την περίπτωση στο Search Root το αποτέλεσμα που θα σου βγάλει θα είναι USE AS ROOT : Card/GPS/WeTravel

Υ.Γ. 2 : Αν παρόλα αυτά σου βγάλει αρκετές επιλογές στο αποτέλεσμα του Search Root τότε προσπάθησε να επιλέξεις τον φάκελο που περιέχει τα αρχεία του WeTravel.Έχω την εντύπωση πως μπορείς να επιλέξεις έναν φάκελο as root αν σου βγάλει περισσότερα του ενός αποτελέσματα.

Edited by Arxitas
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το πρόγραμμα απο εδώ.

Μόλις το κατεβάζεις κάνε εξαγωγή του αρχείου.

Έπειτα σύνδεσε το κινητό στον υπολογιστή και απο το κινητό επέλεξε Μαζική αποθήκευση.

Αντέγραψε τον φάκελο WeTravel μέσα στην κάρτα μνήμης.

Αποσύνδεσε το κινητό.

Απο το κινητό:

Πήγαινε στον φάκελο WeTravel.

Βρες και εκτέλεσε το αρχείο WeTravel.JAD

Θα γίνει η εγκατάσταση.

Μόλις τελειώση η εγκατάσταση κάνε τα βήματα για ΟΡΙΣΜΟΣ ΑΔΕΙΑΣ (περιέχονται μέσα στον έγγραφο ΟΔΗΓΙΕΣ)

Έπειτα ξεκίνησε την εφαρμογή.

Θα σου ζητήσει Search Root - Πάτα YES

Θα πρέπει να σου βγάλει αποτέλεσμα

Use as rooτ: Card/WeTravel

Πατάς YES και είναι έτοιμο.

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ:Φρόντισε να μην υπάρχουν μέσα στην κάρτα άλλα αρχεία ή φάκελοι του WeTravel πέραν του φακέλου που μόλις αντέγραψες.

 

Υ.Γ. : Μπορείς να φτιάξεις έναν φάκελο μέσα στην κάρτα μνήμης και τον ονομάσει π.χ. GPS και εκει μέσα να αντιγράψεις των φάκελο που έκανες εξαγωγή.

Σε αυτή την περίπτωση στο Search Root το αποτέλεσμα που θα σου βγάλει θα είναι USE AS ROOT : Card/GPS/WeTravel

Υ.Γ. 2 : Αν παρόλα αυτά σου βγάλει αρκετές επιλογές στο αποτέλεσμα του Search Root τότε προσπάθησε να επιλέξεις τον φάκελο που περιέχει τα αρχεία του WeTravel.Έχω την εντύπωση πως μπορείς να επιλέξεις έναν φάκελο as root αν σου βγάλει περισσότερα του ενός αποτελέσματα.

Ευχαριστώ και πάλι φίλε Αρχύτα. Το δοκίμασα και δουλεύει. Βρίσκει αμέσως σήμα από τον δορυφόρο. Μια απορία όμως: Θέλω να εγκατασήσω στο we-travel τον χάρτη της Κύπρου. Τον κατέβασα από την σελίδα του we-travel. Για να τον βάλω πρέπει να αντικαταστήσω τον υπάρχον φάκελο που βρίσκεται στο φάκελο maps ή να τον βάλω μαζί μ' αυτόν στον φάκελο maps;

Edited by Mike_Cyprus
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προσπαθησα να εγκαταστησω το wetravel αλλα οταν πατησα το wetravel.jab μου εβγαλε μηνυμα 'αποτυχια ελεγχου ταυτοτητας'. Τι πρεπει να κανω???
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ και πάλι φίλε Αρχύτα. Το δοκίμασα και δουλεύει. Βρίσκει αμέσως σήμα από τον δορυφόρο. Μια απορία όμως: Θέλω να εγκατασήσω στο we-travel τον χάρτη της Κύπρου. Τον κατέβασα από την σελίδα του we-travel. Για να τον βάλω πρέπει να αντικαταστήσω τον υπάρχον φάκελο που βρίσκεται στο φάκελο maps ή να τον βάλω μαζί μ' αυτόν στον φάκελο maps;

 

Όπως θές εσύ.Εάν τον βάλεις στο Maps θα έχεις και τους 2 χάρτες και θα επιλέγεις απο το μενού εναλλαγή χαρτών.Εάν όμως το περάσεις στον φάκελο Map τότε να σβήσεις ότι υπάρχει και μετά να περάσεις τα αρχεία.Δεν είμαι σίγουρος αλλα μάλλον θα χρειαστεί και επανεγκατάσταση κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια προσπαθησα να εγκαταστησω το wetravel αλλα οταν πατησα το wetravel.jab μου εβγαλε μηνυμα 'αποτυχια ελεγχου ταυτοτητας'. Τι πρεπει να κανω???

 

Δοκίμασε αυτό.

 

Δεν είμαι σίγουρος αλλά δες και αυτό.

 

παιδια σε όποιων βγαζει αποτυχια ελεγχου ταυτοτητας Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η. εδω¨.http://we-travel.co.cc/joomla/index.php?option=com_kunena&Itemid=18&func=view&id=8067&catid=1

 

Ένα τρίκ αν θυμάμαι καλά ήταν να γυρίσεις την ημερομηνία 2 χρόνια πίσω (2008) να κάνεις εγκατάσταση και μετά να επαναφέρεις την ημερομηνία.

Άλλος είχε πετύχει την εγκατάσταση χρησιμοποιώντας κάρτα SIM Whats Up....

 

Γενικά για το WeTravel εδώ.

Edited by Arxitas
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια :)

 

Καταφερα να διαβασω αρκετες απο τις σελιδες σε αυτο το τοπικ και ειμαι κοντα στο να αποκτησω το lg gt500.

Εχω καποιες αποριες ομως και αν εχει καποιος λιγο χρονο ας με βοηθησει.

 

1. Το κινητο παιρνει java παιχνιδια;Για τις δυσκολες ωρες..:p

2. Το wifi του ειναι οκ;Δηλαδη ενα facebook μπαινει αξιοπρεπως;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ;):D

girisa kai ti katalava...?:(
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια :)

 

Καταφερα να διαβασω αρκετες απο τις σελιδες σε αυτο το τοπικ και ειμαι κοντα στο να αποκτησω το lg gt500.

Εχω καποιες αποριες ομως και αν εχει καποιος λιγο χρονο ας με βοηθησει.

 

1. Το κινητο παιρνει java παιχνιδια;Για τις δυσκολες ωρες..:p

2. Το wifi του ειναι οκ;Δηλαδη ενα facebook μπαινει αξιοπρεπως;

 

Ευχαριστω εκ των προτερων ;):D

 

1. Παίρνει Java παιχνίδια, αλλά - προσωπικά τουλάχιστον - δεν έχω βρει κάτι που να με κάνει να το τρέξω και δεύτερη φορά. Ίσως να έχει να προτέινει κάποιος άλλος κάτι καλό που μου έχει διαφύγει.

 

2. Μια χαρά είναι το Wi-Fi. Συνδέομαι συνήθως με τη δεύτερη (δεν έχω καταλάβει γιατί), σε ένα Zyxel 660HW-D1 με WPA2 (έχω συνδεθεί επίσης και από αρκετά καφέ χωρίς προβλήματα). Κάποιοι φίλοι παρόλα αυτά έχουν αναφέρει προβλήματα σύνδεσης (μάλλον εξ' αιτίας ασυμβατότητας με συγκεκριμένα router;)

 

Από ταχύτητα πλοήγησης είναι ικανοποιητικό, ενώ θα σου πρότεινα να βάλεις για καλύτερα τον Opera Mini.

 

Όπως έχουν αναφέρει και άλλοι φίλοι, είναι πολύ τίμια πρόταση για τα λεφτά του, αρκεί να ξέρεις τι να περιμένεις.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.!!!ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΙ..!!!ΠΡΟΣΦΑΤΑ ΠΗΡΑ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ LG GT500 ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΙΔΟΤΗΣΗ ΠΟΥ ΕΙΧΕ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΜΟΥ ΜΕ ΤΗΝ COSMOTE.ΕΙΧΑ ΕΝΑ ΑΤΥΧΗΜΑ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΤΟΥ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΕΠΕΣΑ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΣΠΑΣΕΙ Η ΟΘΟΝΗ ΟΧΙ ΤΟ ΤΖΑΜΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΕΞΩ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΕΣΑ.Η ΟΘΟΝΗ ΕΧΕΙ ΜΑΥΡΙΣΕΙ ΚΥΡΙΟΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΡΑΓΙΣΜΑ.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΛΥΠΤΕΙ Η ΕΓΓΥΗΣΗ ΚΑΙ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΩ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΞΩ?ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΤΕ.ΑΛΛΟΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΓΕΡΜΑΝΟ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ ΤΗΣ COSMOTE ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΤΟ ΣΤΕΙΛΑΝΕ..!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ..!!
Link to comment
Share on other sites

Να πάρεις τηλέφωνο την LG.

Αυτή είναι η αρμόδια για το σέρβις.:)

Πάντως, η εγγύηση δεν ισχύει σε αυτές τις περιπτώσεις, όπως καταλαβαίνεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη αντιμετώπισα και εγώ παρόμοιο πρόβλημα όταν για κάποιο λόγο ειχε κολλήσει η εφαρμογή We-travel.Μου έβγαζε ανεπαρκής μνήμη.Το πρόβλημα λήθηκε όταν πήγα στο μενου εφαρμογές και διέγραψα την εφαρμογή We-travel.Στην συνέχεια εκανα πάλι εγκατάσταση την παραπάνω εφαρμογή και δεν παρουσιάστηκε πάλι το πρόβλημα.

 

Φίλε CCn ευχαριστώ. Οι εφαρμογές φτιάχτηκαν.

Έχω όμως ένα πρόβλημα ακόμη. Ενώ μέσα στην κάρτα μου έχω διάφορους φακέλους με π.χ μουσική, όταν πάω μέσα στους φακέλους μου τους βγάζει άδειους. Ενώ απ τον υπολογιστή όταν συνδέω το τηλ φαίνεται ότι υπάρχουν φάκελοι παραφάκελοι και μέσα γεμάτοι αρχεία. Τι να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Χλωμό το κόβω για εγγύηση. Όπου και να το πας αυτοί θα το στείλουν στην LG. Οπότε για ταχύτερα στείλε το κατ' ευθείαν εσύ. Απ' ότι ξέρω αρκεί ένα τηλέφωνο και στέλνουν courier να το παραλάβει.

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Και γω έχω (μάλλον είχα!!!) ενα LG Viewty και πριν τρεις μέρες το πάτησα με το αυτοκίνητο.Για την ακρίβεια το πατησαν 2 αυτοκίνητα συνολικού βάρους 5 τοννων!!!Είχα μια απλή λεπτή θήκη και όμως έσπασε μόνο η οθόνη,εξωτερικά δεν έπαθε τίποτα, ούτε το τζαμάκι της οθονης.Κάποια πετραδάκια πίεσαν την οθόνη και την ράγισαν εσωτερικά.Δεν μπήκα καν στον κόπο να τηλεφωνήσω στην LG (τον άλλο μήνα λήγει η εγγυηση).Μου φαίνεται απίθανο να το καλύπτουν.

Το αστείο ήταν ότι δούλευε και με έπαιρναν και χτυπούσε κανονικά!!!Δεν πίστευα ότι είχε τόσο καλή κατασκευή.

Μήπως ξέρει κανείς που πουλάνε οθόνες ή κάποιο τρόπο για να βρω??

Αν δεν είναι υπερβολικα τα λεφτά θα το φτιάξω πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως ξέρει κανείς που πουλάνε οθόνες ή κάποιο τρόπο για να βρω??

 

ebay σιγουρα θα βρεις σε καλες τιμες!

αλλιως ριξε μια ματια εδω

Link to comment
Share on other sites

Και γω έχω (μάλλον είχα!!!) ενα LG Viewty και πριν τρεις μέρες το πάτησα με το αυτοκίνητο.Για την ακρίβεια το πατησαν 2 αυτοκίνητα συνολικού βάρους 5 τοννων!!!Είχα μια απλή λεπτή θήκη και όμως έσπασε μόνο η οθόνη,εξωτερικά δεν έπαθε τίποτα, ούτε το τζαμάκι της οθονης.Κάποια πετραδάκια πίεσαν την οθόνη και την ράγισαν εσωτερικά.Δεν μπήκα καν στον κόπο να τηλεφωνήσω στην LG (τον άλλο μήνα λήγει η εγγυηση).Μου φαίνεται απίθανο να το καλύπτουν.

Το αστείο ήταν ότι δούλευε και με έπαιρναν και χτυπούσε κανονικά!!!Δεν πίστευα ότι είχε τόσο καλή κατασκευή.

Μήπως ξέρει κανείς που πουλάνε οθόνες ή κάποιο τρόπο για να βρω??

Αν δεν είναι υπερβολικα τα λεφτά θα το φτιάξω πάντως.

 

 

Για ρίξε μια ματιά: http://cgi.ebay.co.uk/Original-LCD-Display-Touch-screen-For-LG-KU990-Viewty_W0QQitemZ180451053777QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item2a03b890d1

 

 

 

Και για το GT500 οθόνη: http://cgi.ebay.co.uk/LG-GT505-GT500-PUCCINI-ORIGINAL-SCREEN-LCD-DISPLAY-NEW_W0QQitemZ200454224342QQcmdZViewItemQQptZUK_MobilePhones_MobilePhoneAccessories_MobilePhoneBatteries?hash=item2eac00b9d6

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Μου έφερε ο καλός μου δώρο σήμερα το μεσημέρι το LG αυτό σε λευκό χρωματάκι..!!!

 

Έχει έκδοση λογισμικού V10e.. Να υποθέσω είναι η τελευταία ή όχι?!

 

Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα όμως να το συνδέσω με το bluetooth του laptop και δεν τα έχω καταφέρει ακόμα..Μάλλον κάτι κάνω λάθος εγώ ή είχαν και άλλοι αυτό το πρόβλημα?!?

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

 

Μου έφερε ο καλός μου δώρο σήμερα το μεσημέρι το LG αυτό σε λευκό χρωματάκι..!!!

 

Έχει έκδοση λογισμικού V10e.. Να υποθέσω είναι η τελευταία ή όχι?!

 

Προσπαθώ εδώ και αρκετή ώρα όμως να το συνδέσω με το bluetooth του laptop και δεν τα έχω καταφέρει ακόμα..Μάλλον κάτι κάνω λάθος εγώ ή είχαν και άλλοι αυτό το πρόβλημα?!?

 

καλοριζικο λοιπον!ναι ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου,σχετικα με το bluetooth δεν ειχα ποτε προβλημα κ με τιποτα γιατι δεν το δοκιμαζεις με καλωδιο?το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να περασεις το προγραμμα που εχει στο cdακι του κ ολα καλα.....

Link to comment
Share on other sites

Φίλε CCn ευχαριστώ. Οι εφαρμογές φτιάχτηκαν.

Έχω όμως ένα πρόβλημα ακόμη. Ενώ μέσα στην κάρτα μου έχω διάφορους φακέλους με π.χ μουσική, όταν πάω μέσα στους φακέλους μου τους βγάζει άδειους. Ενώ απ τον υπολογιστή όταν συνδέω το τηλ φαίνεται ότι υπάρχουν φάκελοι παραφάκελοι και μέσα γεμάτοι αρχεία. Τι να κάνω;

 

Δεν ξέρω την λύση στο πρόβλημα σου Γιάννη.Οταν ζητάς να παίξεις τα μουσικά αρχεία η να δείς τις φωτογραφίες απο τα αντίστοιχα μενού του κινητού μουσική και φωτο έχεις πρόσβαση ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...