Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σας επειδη εχο επιδοτηση απο την vodafone και ενδιαφερομαι να παρω το κινητο αυτο πολυ απλα γιατι δεν 8ελω να δωσω παραπανω λεφτα απο την επιδοτηση και επειδη ειδα οτι εχει wifi ηθελα να μαθω αν μπορεις να μπεις ιντερνετ κανονικα να ανοιξεις σελιδες να σερφαρεις δλδ και αν παιζει να βλεπεις βιντεακια μεσω του κινητου και αν σε γενικες γραμμες ειναι καλο γιαιτι ποτε δεν ειχα lg

ευχαριστω

μια χαρα μπορεις να σερφαρεις..αλλα αργει λιγο.τα πραγματα καλυτερευουν ανα βαλεις το mini opera.

τωρα βιντεακια απο το youtube δεν μπορεις να δεις.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραία η βοήθεια για το vid basher, θα το χω στα υπόψιν μου. Πραγματικά άτυχος, είχε τελειώσει και στο πλαισιο η συσκευή και στη vodafone, θα την πάρω μαλλον αύριο. Υπάρχει διαφορά στη ποιότητα του υλικού μεταξύ των 2 χρωμάτων? Το πλαισιο είχε το άσπρο αλλα ήθελα πρώτα να μάθω αν είχαν διαφορά. Υπάρχει θέμα με τις δαχτυλιές και τις γρατζουνιές μεταξύ των 2? Γιατί και άσπρο δε θα με χάλαγε, αλλά αν ας πουμε στο μαύρο φαίνονται οι γρατζουνιές ή κάτι τέτοιο δε το συζητώ καν.
Link to comment
Share on other sites

Πραγματικά άτυχος, είχε τελειώσει και στο πλαισιο η συσκευή και στη vodafone, θα την πάρω μαλλον αύριο.

 

στην ιδια φαση ειμαι κι'εγω και περιμενω 2βδομαδες να την παρω απο καταστημα wind (απο φορητοτητα)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Yannisbot, δεν έχει τύχει να μεταφέρω φωτογραφίες απ' τον υπολογιστή στο κινητό, θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία. Αν κάποιος άλλος το έχει κάνει και δουλεύει σωστά, καλό θα ήταν να μας το πει, ώστε να μας στείλεις μια απ' τις φωτογραφίες σου και να δοκιμάσουμε.

 

Νεκροδαίμονα (!!!!), σοβαρή σύγκριση μεταξύ άσπρου και μαύρου μπορεί να γίνει μόνο από κάποιον που να έχει (ή να έχει παίξει) και με τις δύο συσκευές. Για το μαύρο που έχω εγώ μπορώ να πω ότι δαχτυλιές κάνει, αλλά φεύγουν εύκολα. Γρατζουνιές δεν μου έχει κάνει ακόμα, τουλάχιστον δεν έχω δει, αλλά δεν το έχω πολύ καιρό. Σε μερικούς μήνες ίσως έχω καλύτερη εικόνα. Πάντως στη συσκευασία υπάρχει προστατευτικό για την οθόνη, αν και δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Link to comment
Share on other sites

μια χαρα μπορεις να σερφαρεις..αλλα αργει λιγο.τα πραγματα καλυτερευουν ανα βαλεις το mini opera.

τωρα βιντεακια απο το youtube δεν μπορεις να δεις.

 

φίλoi sehlen και raven όπως έχουμε πει πολλές φορές στη συζήτηση αυτή το lg gt505 δεν μπορεί να παίξει βίντεο flash του ιντερνετ αλλά το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να παίξει youtube. Είναι ανορθόδοξο αλλά μπορεί. Ο opera είναι καλός γιατί δεν σε υποχρεώνει να κάνεις ζουμ ξε ζουμ είναι έτοιμες οι σελίδες του και έχει και κάποιες επιλογές. Απ την άλλη όμως τα video του youtube μπορούν να παίξουν μόνο στον μαμήσιο browser. Εγώ εδώ και 4 μέρες δοκιμάζω στον οπερα και κολλάει στο youtube. Σε όλα τα άλλα είναι μια χαρά.

Οπότε και ο μαμήσιος είναι καλός για το youtube. Kαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΣ αν έχεις wifi........

Link to comment
Share on other sites

Yannisbot, δεν έχει τύχει να μεταφέρω φωτογραφίες απ' τον υπολογιστή στο κινητό, θα το κάνω με την πρώτη ευκαιρία. Αν κάποιος άλλος το έχει κάνει και δουλεύει σωστά, καλό θα ήταν να μας το πει, ώστε να μας στείλεις μια απ' τις φωτογραφίες σου και να δοκιμάσουμε.

 

Πολύ καλή ιδέα φίλε basher.Ας το κάνουμε έτσι λοιπόν. Η πρώτη φωτό λοιπόν είναι απ τον υπολογιστή μου jpg συμπιεσμένη για ιντερνετ στο photoshop.[ATTACH]15117[/ATTACH]

Κανονικά θα πρεπε να παίζει.. Σε μένα μου βγάζει κατεστραμμένη. Αναρωτιέμαι μήπως πρέπει να αλλάξω τις διαστάσεις της. Μήπως γιαυτό δεν παίζει

 

Οι δυο άλλες photo που στέλνω είναι άσχετες. Απλά τις στέλνω για να δούμε αν όντως είναι αυτό το μέγεθος που λες για το full screen. Eμένα σε full πιάνει αυτό που βλέπετε στις φωτο. Μένει δηλαδή πολύς χώρος για να μεγαλώσει ακόμα. Η οθόνη είναι μισο άδεια... [ATTACH]15118[/ATTACH] [ATTACH]15119[/ATTACH]

Aντίθετα στην τελευταία, η οθόνη είναι πιο γεμάτη. [ATTACH]15116[/ATTACH]Τελείως στο κάθετο μέρος ενώ στο οριζόντιο μένει ένα μικρό κενό. Πως μπορεί και συμβαίνει αυτό;

Ευχαριστώ και πάλι φίλε basher :)

Link to comment
Share on other sites

φίλoi sehlen και raven όπως έχουμε πει πολλές φορές στη συζήτηση αυτή το lg gt505 δεν μπορεί να παίξει βίντεο flash του ιντερνετ αλλά το μόνο που μπορεί να κάνει είναι να παίξει youtube. Είναι ανορθόδοξο αλλά μπορεί. Ο opera είναι καλός γιατί δεν σε υποχρεώνει να κάνεις ζουμ ξε ζουμ είναι έτοιμες οι σελίδες του και έχει και κάποιες επιλογές. Απ την άλλη όμως τα video του youtube μπορούν να παίξουν μόνο στον μαμήσιο browser. Εγώ εδώ και 4 μέρες δοκιμάζω στον οπερα και κολλάει στο youtube. Σε όλα τα άλλα είναι μια χαρά.

Οπότε και ο μαμήσιος είναι καλός για το youtube. Kαι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΟΣ αν έχεις wifi........

εγω εχω διαβασει ακριβως τα αντιθετα απο αυτα που λες.επισης ισως παιζει ρολο και ποια εκδοση λογισμικου εχεις.

τωρα για το ιντερνετ..ολοι οσοι περνουν το κινητο βαζουν μινι οπερα!! μονο τυγχαιο δεν μπορει να ειναι αυτο :whistle:

επισης σε διαφορα φορουμ κανεις δεν εχει μπορεσει να δει βιντεο απο γιουτουμπ εξαιτιας της ελλειψης flash player.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω διαβασει ακριβως τα αντιθετα απο αυτα που λες.επισης ισως παιζει ρολο και ποια εκδοση λογισμικου εχεις.

τωρα για το ιντερνετ..ολοι οσοι περνουν το κινητο βαζουν μινι οπερα!! μονο τυγχαιο δεν μπορει να ειναι αυτο :whistle:

επισης σε διαφορα φορουμ κανεις δεν εχει μπορεσει να δει βιντεο απο γιουτουμπ εξαιτιας της ελλειψης flash player.

 

Φιλε raver έχω διαβάσει εδώ και 4 μέρες όλο το thread και επαναλαμβάνεται αυτό το πράγμα για το youtube ότι είναι το μόνο flash που παίζει αυτό το τηλέφωνο. Επίσης πριν στο γράψω το δοκίμασα για να μαι σίγουρος. Το τηλέφωνο το πήρα 4 μέρες πριν και είναι προφανώς με την τελευτάια εκδοση.

Αν ξαναδιαβάσεις αυτά που έγραψα θα καταλάβεις ότι δεν είπα ότι είναι καλύτερος ο μαμήσιος αλλά ότι παίζει youtube. Τώρα τα υπόλοιπα για τον όπερα κ όλα αυτά, εννοείται ότι είναι καλός. Δεν παίζει όμως το youtube.

Αλλά ότι το lg παίζει youtube είναι το πλέον σίγουρο. Εκτός αν είμαι ο μοναδικός με lg gt505 που του παίζει το youtube:lol:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε raver έχω διαβάσει εδώ και 4 μέρες όλο το thread και επαναλαμβάνεται αυτό το πράγμα για το youtube ότι είναι το μόνο flash που παίζει αυτό το τηλέφωνο. Επίσης πριν στο γράψω το δοκίμασα για να μαι σίγουρος. Το τηλέφωνο το πήρα 4 μέρες πριν και είναι προφανώς με την τελευτάια εκδοση.

Αν ξαναδιαβάσεις αυτά που έγραψα θα καταλάβεις ότι δεν είπα ότι είναι καλύτερος ο μαμήσιος αλλά ότι παίζει youtube. Τώρα τα υπόλοιπα για τον όπερα κ όλα αυτά, εννοείται ότι είναι καλός. Δεν παίζει όμως το youtube.

Αλλά ότι το lg παίζει youtube είναι το πλέον σίγουρο. Εκτός αν είμαι ο μοναδικός με lg gt505 που του παίζει το youtube:lol:

τοτε λαθος διαβαζω εγω..:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για μενα η καμερα που εχει δεν κανει οχι για βραδυ αλλα ουτε για μερα,δηλαδή ειναι μονο να λέμε οτι απλα εχει και κάμερα τίποτα παραπανω.

 

Φίλε μου έχω την εντύπωση ότι δεν πέρασαν και πολλά κινητά από τα χέρια σου...Η κάμερα είναι πολύ καλή σε ηλιοφάνεια και μάλιστα πολύ καλύτερη από πολλά άλλα ακριβότερα κινητά....

Έχω αυτή τη στιγμή και το HTC touch 3g και είτε έχει κάμερα είτε όχι είναι ένα και το αυτό.....Πιο χάλια πιστεύω πως δεν γίνετε ......

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου έχω την εντύπωση ότι δεν πέρασαν και πολλά κινητά από τα χέρια σου...Η κάμερα είναι πολύ καλή σε ηλιοφάνεια και μάλιστα πολύ καλύτερη από πολλά άλλα ακριβότερα κινητά....

Έχω αυτή τη στιγμή και το HTC touch 3g και είτε έχει κάμερα είτε όχι είναι ένα και το αυτό.....Πιο χάλια πιστεύω πως δεν γίνετε ......

εγω δεν εβαλα μετρο συγκρισης αλλα κινητα,απλα για μενα η καμερα ειναι μηδεν.το τι κινητα περασαν απο τα χερια μου και το τι εχω παραλληλα απο την στιγμη που δεν το γνωριζεις ασε να εχω την αποψη μου, σ ευχαριστω.

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν εβαλα μετρο συγκρισης αλλα κινητα,απλα για μενα η καμερα ειναι μηδεν.το τι κινητα περασαν απο τα χερια μου και το τι εχω παραλληλα απο την στιγμη που δεν το γνωριζεις ασε να εχω την αποψη μου, σ ευχαριστω.

 

Φίλε nikos330 αυτό που λέει ο φίλος IliasPe_1 είναι ότι η απάντησή σου είναι πολύ αντικειμενική με κριτήρια δικά σου. Σε ένα θέμα που αξιολογούμε ένα κινητό, είναι εκτός θέματος και παραπληροφοριστικό το να λέμε απόψεις μας χωρίς μέτρο σύγκρισης άλλα κινητά, που γιαυτά πρόκειται και όλη η κουβέντα.

Είναι σαν να συγκρίνουμε ένα πατίνι και μία μηχανή bmw 1500.

Και μένα ο ξάδερφός μου έχει φωτογραφική μηχανή 2500 ευρώ γιατί ασχολείται. Αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι η κάμερα του κινητού είναι άχρηστη :happy:

Συγκριτικά με άλλα κινητά που υπάρχουν στο εμπόριο και που κοστίζουν πολύ ακριβότερα, η κάμερα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω.;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα LG αφής που είχε φίλος, μπορεί και αυτό όταν είχε πρωτοβγει, μπορεί παλαιότερο μπορεί πιο ακριβό(πάντως το χε παρει 1 χρόνο πριν οπότε... ήταν άλλο!) είχε 5mgpx και σε φως και σε σκοτάδι ήταν ικανοποιητικότατο. Θέλω να πιστεύω ότι δεν είχε λόγο η LG να αλλάξει κάτι σε αυτό το θέμα. Σαν το κ800 με xenon δε θα ναι το βράδυ, αλλά δε μαμιέται...

 

 

Παιδιά firmware upgrade θα μπορούμε να κάνουμε?(αν μου δώσουν παλιό κουτί που δε το νομίζω αφού αύριο κάνουν παραλαβή...)

Link to comment
Share on other sites

Καθοτι θεωρω οτι τα ακουστικα που δινουν ειναι για τον λουτσο και ειδικα με το κρανος δεν μπορω να τα βαλω αυτα τα εχει δοκιμασει κανεις ?

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Handsfree-Headsets/LG-PHF-110M-Handsfree-PHF-110M.htm

 

υπαρχουν και εδω φυσικα ;)

 

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-LG-PHF-110M-HEADSET-HANDSFREE-FOR-GT505-GM730_W0QQitemZ260505234196QQcmdZViewItemQQptZUK_Mobiles_Accessories_RL?hash=item3ca7526b14

Link to comment
Share on other sites

Φίλε nikos330 αυτό που λέει ο φίλος IliasPe_1 είναι ότι η απάντησή σου είναι πολύ αντικειμενική με κριτήρια δικά σου. Σε ένα θέμα που αξιολογούμε ένα κινητό, είναι εκτός θέματος και παραπληροφοριστικό το να λέμε απόψεις μας χωρίς μέτρο σύγκρισης άλλα κινητά, που γιαυτά πρόκειται και όλη η κουβέντα.

Είναι σαν να συγκρίνουμε ένα πατίνι και μία μηχανή bmw 1500.

Και μένα ο ξάδερφός μου έχει φωτογραφική μηχανή 2500 ευρώ γιατί ασχολείται. Αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι η κάμερα του κινητού είναι άχρηστη :happy:

Συγκριτικά με άλλα κινητά που υπάρχουν στο εμπόριο και που κοστίζουν πολύ ακριβότερα, η κάμερα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω.;)

 

SWSTOS....!!! ΣΩΣΤΟΣ..!!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα LG αφής που είχε φίλος, μπορεί και αυτό όταν είχε πρωτοβγει, μπορεί παλαιότερο μπορεί πιο ακριβό(πάντως το χε παρει 1 χρόνο πριν οπότε... ήταν άλλο!) είχε 5mgpx και σε φως και σε σκοτάδι ήταν ικανοποιητικότατο. Θέλω να πιστεύω ότι δεν είχε λόγο η LG να αλλάξει κάτι σε αυτό το θέμα. Σαν το κ800 με xenon δε θα ναι το βράδυ, αλλά δε μαμιέται...

 

 

Παιδιά firmware upgrade θα μπορούμε να κάνουμε?(αν μου δώσουν παλιό κουτί που δε το νομίζω αφού αύριο κάνουν παραλαβή...)

 

Κανείς δε ξέρει/να του έχει κάνει από v10b σε v10e??Βασικά έχει προβλήματα το v10b με wifi η είμαστε οκ ?

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δε ξέρει/να του έχει κάνει από v10b σε v10e??Βασικά έχει προβλήματα το v10b με wifi η είμαστε οκ ?

 

Εγώ με το v10b δεν έχω πρόβλημα να συνδεθώ σε οποιοδήποτε wifi, κλειδωμένο η ξεκλείδωτο.

 

Πάντως περιμένω και εγω την περίφημη αναβάθμιση...

Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά ....... διάβασα στισ προηγούμενες σελίδες για την εγκατάσταση του we travel το έτρεξα στο κινητό και έκανα οοοοολες τις ρυθμίσεις που αναφέρονται αλλα στην αρχική οθόνη εκεί που είναι το βέλος μου γράφει "no maps data" τι πρόβλημα να υπάρχει; υπάρχει κάποιο άλλο καλό πρόγραμμα που να λειτουργεί χωρίς σύνδεση στο internet;
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ bee, μήπως μπορείς μου πεις πότε το πήρες? η παραλαβή από το κατάστημα για τη συσκευασία που θα παραλάβω ήταν στις 4/12, θέλω να ξέρω τις πιθανότητες να έχει v10e η δικιά μου.
Link to comment
Share on other sites

μπορείτε να μου προτείνετε κάποιο καλό Gps χωρίς χρήση internet για το lg gt505? το we travel δεν ξέρω γιατί, αλλα δεν μου δουλεύει...... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Φίλε nikos330 αυτό που λέει ο φίλος IliasPe_1 είναι ότι η απάντησή σου είναι πολύ αντικειμενική με κριτήρια δικά σου. Σε ένα θέμα που αξιολογούμε ένα κινητό, είναι εκτός θέματος και παραπληροφοριστικό το να λέμε απόψεις μας χωρίς μέτρο σύγκρισης άλλα κινητά, που γιαυτά πρόκειται και όλη η κουβέντα.

Είναι σαν να συγκρίνουμε ένα πατίνι και μία μηχανή bmw 1500.

Και μένα ο ξάδερφός μου έχει φωτογραφική μηχανή 2500 ευρώ γιατί ασχολείται. Αλλά αυτό δεν σημαίνει οτι η κάμερα του κινητού είναι άχρηστη :happy:

Συγκριτικά με άλλα κινητά που υπάρχουν στο εμπόριο και που κοστίζουν πολύ ακριβότερα, η κάμερα αξίζει τα λεφτά της και με το παραπάνω.;)

εγω το εχω πει οτι το κινητο ειναι παρα πολυ καλο για τα λεφτα του,απλα στο θεμα καμερας παραλληλα εχω και το nokia n95 8gb το οποιο οι φωτογραφιες ειναι πολυ καλυτερες,επισεις πριν λιγες εβδομαδες πηγα να κανω print καποιες φωτο απο το lg και ο τυπος στο μαγαζι μου λεει οτι ειναι χαλια,βασει αυτον λεω την αποψη μου,ελπιζω να εγινα κατανοητος.

του φευγάτου η μανα χαίρετε 2 φορές
Link to comment
Share on other sites

Καθοτι θεωρω οτι τα ακουστικα που δινουν ειναι για τον λουτσο και ειδικα με το κρανος δεν μπορω να τα βαλω αυτα τα εχει δοκιμασει κανεις ?

 

http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Handsfree-Headsets/LG-PHF-110M-Handsfree-PHF-110M.htm

 

υπαρχουν και εδω φυσικα ;)

 

http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-LG-PHF-110M-HEADSET-HANDSFREE-FOR-GT505-GM730_W0QQitemZ260505234196QQcmdZViewItemQQptZUK_Mobiles_Accessories_RL?hash=item3ca7526b14

 

Φίλε fotis3d απ το στόμα το πήρες. Ευχαριστώ για την απάντηση. Σήμερα στο λεωφορείο άκουγα με τα του λούτσου ακουστικά κι έφαγα τα αυτιά μου προσπαθώντας να πιέζω τα ακουστικά μέσα για να μειώσω τους έξω θορύβους και να αυξήσω τον ήδη μέγιστο ήχο. Αν είχα αυτά, http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-LG-PHF-110M-HEADSET-HANDSFREE-FOR-GT505-GM730_W0QQitemZ260505234196QQcmdZViewItemQQptZUK_Mobiles_Accessories_RL?hash=item3ca7526b14 όλα θα ήταν πιο εύκολα

Ευχαριστώ φίλε μου:)

Link to comment
Share on other sites

Φίλε fotis3d απ το στόμα το πήρες. Ευχαριστώ για την απάντηση. Σήμερα στο λεωφορείο άκουγα με τα του λούτσου ακουστικά κι έφαγα τα αυτιά μου προσπαθώντας να πιέζω τα ακουστικά μέσα για να μειώσω τους έξω θορύβους και να αυξήσω τον ήδη μέγιστο ήχο. Αν είχα αυτά, http://cgi.ebay.co.uk/GENUINE-LG-PHF-110M-HEADSET-HANDSFREE-FOR-GT505-GM730_W0QQitemZ260505234196QQcmdZViewItemQQptZUK_Mobiles_Accessories_RL?hash=item3ca7526b14 όλα θα ήταν πιο εύκολα

Ευχαριστώ φίλε μου:)

γιατι δεν παιρνεις μια υποδοχη mini usb σε καρφι 3.5 χιλιοστων και να βαζεις οτι ακουστικο θελεις.

αυτη ειναι η λυση για το συγκεκριμενο κινητο και την μετρια ποιοτητα ηχου που εχουν τα ακουστικα της βασικης συσκευασιας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν παιρνεις μια υποδοχη mini usb σε καρφι 3.5 χιλιοστων και να βαζεις οτι ακουστικο θελεις.

αυτη ειναι η λυση για το συγκεκριμενο κινητο και την μετρια ποιοτητα ηχου που εχουν τα ακουστικα της βασικης συσκευασιας.

 

Eλα ρε φίλε! Αλήθεια μου λες;

Υπάρχει σίγουρα; Γενικά έψαχνα ένα άλλο μετατροπέα για ένα άλλο κινητό και μου παν ότι δεν υπάρχουν τέτοια πράγματα και εφησυχάστηκα.

Είναι σίγουρα αυτή η υποδοχή; mini usb το usb του lg? Και αν βάλω μόνο ακουστικά θα παίζει πρόβλημα; Λέω γιατί έχει και το μικρόφωνο μαζί με τα μαμήσια ακουστικά... Μήπως δεν θα βγαίνει κάποια έξοδος ήχου και θα δημιουργήσει κανά πρόβλημα;;

Που θα το βρω; Γιατί για το προηγούμενο είχα ρωτήσει σ ένα πολύ εξειδικευμένο στην Αθήνα ηλεκτρονικό μαγαζί και δεν υπήρχε τίποτα. Αν φίλε raver ξέρεις κάτι....

πχ eshop ή κάτι άλλο υπάρχει...

Ευχαριστώ για την υπέροχη ιδέα... ήταν αυτό που έψαχνα:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το χω στα χέρια μου και το έβαλα να φορτίζει. Η ποιότητα του υλικού και η κατασκευή μου άρεσε πραγματικά. Έχω ένα θέμα όμως και θέλω τη γνώμη σας: Όταν το βαλα για φόρτιση και εμφανίστηκε η μπαταριούλα στη μέση, πήρα πρέφα κάτω δεξιά, πάνω από το κόκκινο πλήκτρο της κλήσης, είναι ελάχιστα πιο φωτεινή η οθόνη/ξεθωριασμένο χρώμα κάπως, με αποτέλεσμα να μη φαίνεται κατράμι μαύρη όπως σε όλην την υπόλοιπη περιοχή. Αυτό το δα όχι κόντρα στο φως, είναι σκοτεινό το σημείο με τη πρίζα συνεπώς φαίνεται και η παραμικρή λεπτομέρεια στη φωτεινή οθόνη. Ειναι διακριτό, αλλά όχι έντονο. Υπάρχει περίπτωση να έχει πρόβλημα η οθόνη ή μιλάμε για παιχνίδισμα της οθόνης αφής? Το χω για φόρτιση τώρα και δε σκοπεύω να μπω στο μενού, αλλά αν φαίνεται και στο μενού αυτή η διαφορά θα θεωρήσω πως υπάρχει πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...