Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

WeTravel GR Full Screen packed by Arxitas - Λήψη

Περιέχει:Φωνητικές Εντολές Καθοδήγησης στα Ελληνικά (created by Arxitas)V.2

Το μενού του We Travel στα Ελληνικά

4 Mενού για να επιλέξετε όποιο σας αρέσει

Πλήρες Οδηγό Εγκατάστασης

 

GT 505 Tools

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια, μια γρήγορη ερώτηση....

Όταν παίζεις με το Wisepilot ενώ είσαι συνδεμένος σε wifi χρεώνεσαι? ?? :cry:

 

thxzzz

Οχι δεν υπαρχει χρεωση με οτι και να κανεις οταν χρησιμοποιεις το Wifi.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Το αρνητικό στο κινητό είναι ότι δεν μπορείς να κάνεις ένα γενικό προφίλ (wifi) στις java εφαρομγές ( τουλάχιστον στη WInd) και αν μπείς π.χ. στον OPERA MINI σε χρεώνει πολλές φορές , έστω και αν είσαι συνδεδεμένος σε WIFI. Πάντως δεν έχω βρεί δρόμο να βάλω άλλο προφίλ για java εφαρμογές.!!!:)
Link to comment
Share on other sites

WeTravel GR Full Screen packed by Arxitas - Λήψη

Περιέχει:Φωνητικές Εντολές Καθοδήγησης στα Ελληνικά (created by Arxitas)V.2

Το μενού του We Travel στα Ελληνικά

4 Mενού για να επιλέξετε όποιο σας αρέσει

Πλήρες Οδηγό Εγκατάστασης

 

GT 505 Tools

 

Παιδια εχω το GT500 και προσπαθουσα να βαλω το we travel αλλα τιποτα. ετσι εκανα εγκατασταση για το lg505 και δουλεψε κανονικα.βεβαια απο τις οδηγιες που λεει μεσα περασε μονο του μερικες αλλα δουλευει

 

διαπιστωσα ομως οτι στους χαρτες που εχει μεσα ελειπαν πολλες διευθυνσεις. και ετσι εβαλα του garmin kai einai kalutero

 

το ανοιξα παλι να βρει καποιο δρομο αλλα δε μου βρηκε σημα.

 

μηπως φταει που εβαλα του garmin η μηπως ειναι τυχαιο και απλα δεν ειχα καλο σημα αυτη τη φορα?

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μας πει οταν εχουμε ανοιχτο το we travel και παμε να του βαλουμε οδο βγαζει ανεπαρκης μνημη?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε παιδια.. Ειμαι καινουριος εδω και νεος κατοχος του lg gt500. Απο οτι εχω καταλαβει ειναι το ιδιο με το lg gt505. Εχει κανεις απο εσας τις ρυθμισεις για τη wind? το πηρα απ του γερμανου και εχει μονο της κοσμοτε. Εχω κανει καποιες ρυθμισεις διαβαζοντας στο φορουμ αλλα μπαινει μονο στο wind plus. Με το Opera δεν μπορει να συνδεθει και μου λεει ''αδυνατη η συνδεση με το δυκτιο'' ενω αντιθετα με την whats up μπαινει κ στο myview και ο Opera ανοιγει κανονικοτατα.Κατι δεν εχω κανει σωστα..Περιμενω τα φωτα σας εσεις που το κατεχετε το αθλημα...!

ΥΓ:καθε φορα που αλλαζω sim αλλαζω και το προφιλ του Browser για να συνδεεται με το συγκεκριμενο δικτυο.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια...ειμαι καινουργιός....:)

Λοιπον σε κατι μερες θα μου ερθει το GT505, πιστεύω πως ειναι πολυ καλο, αν και εχω την εντύπωση πως κολαϊ γενικα με τα βιντεο που εχω δει...

Θελω να ρωτησω αν παίζει βιντεο στο Youtube??

Τσεκαρετε μια αυτο το βιντεο.... http://lg-gt505.handster.com/spb_mobile_shell.html

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες ξέρει κανείς κάποια εφαρμογή εορτολόγιο για το mobile μας?

 

http://www.mediafire.com/?3xxtxer2x9s

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς ασυμβατότητητα με συγκεκριμένη μάρκα microSD?

 

Π.χ. να μην αναγνωρίζει τις Kingston??

 

Thanx in advance.

It's never enough
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς ασυμβατότητητα με συγκεκριμένη μάρκα microSD?

 

Π.χ. να μην αναγνωρίζει τις Kingston??

 

Thanx in advance.

 

Αν ειναι microSD δεν εχει σημασια η μαρκα και εγω Kingston εχω και δουλευει μια χαρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

 

Να ρωτήσω κι εγώ κάτι.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς ασυμβατότητητα με συγκεκριμένη μάρκα microSD?

 

Π.χ. να μην αναγνωρίζει τις Kingston??

 

Thanx in advance.

Αν ειναι microSD πρεπει να λειτουργει κανονικα οτι μαρκα και να ειναι και εγω Kingston εχω και δουλευει μια χαρα αλλα αρχικα της εκανα ενα format απο το pc. δοκιμασε το

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι microSD πρεπει να λειτουργει κανονικα οτι μαρκα και να ειναι και εγω Kingston εχω και δουλευει μια χαρα αλλα αρχικα της εκανα ενα format απο το pc. δοκιμασε το

 

Δεν έχω αγοράσει ακόμα κάρτα.Μόλις χτες μου ήρθε το κινητό και δεν πρόλαβα να κάνω τπτ ακόμα.

 

Απλά επειδή μου έτυχε σε παλιότερο κινητό,ρωτάω μη φάω πάλι καμιά πατάτα.

 

Μήπως γνωρίζεις σχετικά με MicroSD.HC τι γίνεται?

It's never enough
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω αγοράσει ακόμα κάρτα.Μόλις χτες μου ήρθε το κινητό και δεν πρόλαβα να κάνω τπτ ακόμα.

 

Απλά επειδή μου έτυχε σε παλιότερο κινητό,ρωτάω μη φάω πάλι καμιά πατάτα.

 

Μήπως γνωρίζεις σχετικά με MicroSD.HC τι γίνεται?

MicroSD.HC ειναι η καρτες ανω των 4GB.

απο 2GB κα κατω ειναι κανονικα MicroSD.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια και απο μενα..

 

Χθες πηρα το gt500 απο oteshop επειδη ειχα επιδοτηση 100 ευρω.

 

Να πω οτι δεν περιμενα τετοιο κινητο με 200 ευρω τιμη. Ειδικα πιστευα οτι θα χει μαπα οθονη, απο θεμα αφης και οτι για να γραψεις η να επιλεξεις κατι θα σου βγαζε την πιστη. Αλλα ευτυχως ολα τα κανεις πανευκολα.

 

Κατα τ'αλλα συμπαθητικη καμερα, ευχρηστο interface (ακομα δεν εχω χρειαστει μια επιλογη που να μην την βρισκω) και πολλα εξτρα features (wifi, gps, documents reader...)

 

Ακομα δεν εχω τεσταρει τον music player και πρεπει να παρω ακουστικα, αυτα φαινονται μαπα. Τεσπα...

 

Επειδη δεν εχω τον χρονο να διαβασω 60 σελιδες θα ηθελα να ρωτησω 2-3 πραγματακια, που φανταζομαι εχουν ηδη απαντηθει.

 

1. Απ'οτι καταλαβα το προγραμμα GPS που εχει κατεβαζει καθε φορα χαρτες. Μπορουμε να βαλουμε καποιο αλλο που να τους εχει ηδη?? Απλα να ειναι free (εστω σπασμενο) και να υπαρχουν οδηγιες εγκαταστασης για μας τους ανιδεους. Αν μου εκτος απ'το να μου πειτε το ταδε μου δινατε και λινκς για να το κατεβασω και να το εγκαταστησω θα μουν ευγνωμων.

 

2. Δεν τρελαθηκα με τον browser που εχει. Υπαρχει καποιος αλλος πιο ευχρηστος που να εχει κ flash player για βιντεακια κι ετσι..?

 

3. Παιζει divx?? Αν οχι υπαρχει η δυνατοτητα να το κανουμε να παιζει??

 

Ευχαριστω πολυ, εκ των προτερων.

www.brightsideofficial.com
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, μια γρήγορη ερώτηση....

Όταν παίζεις με το Wisepilot ενώ είσαι συνδεμένος σε wifi χρεώνεσαι? ?? :cry:

 

thxzzz

 

 

Σε ρωτάει αν θες να συνδεθεί.....................αν πεις ναι χρεώνεσαι κανονικά!!:(

 

Καλησπέρα!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ήρθε χθές το το gt505 από το service για το θέμα που είχα με τα βίντεο

στο youyube!

 

Όπως πήγε έτσι ήρθε καμιά βελτίωση...........την ερχόμενη Τετάρτη ξαναφεύγει πάλι!!!:down:

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα σήμερα με το κινητό σε λευκό χρώμα (κουκλί).Πολύ τίμια πρόταση και πολύ αξιόλογη για τα χρήματά του.Με τέτοια χαρακτηριστικά σε τέτοια τιμή μπορεί άνετα να γίνει best seller.

Το κινητό φοράει την v10e

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες , μια ερώτηση στα γρήγορα γιατι καίγομαι...!

Έχω ένα Sony Ericsson W302 και θέλω να περάσω τις επαφές στο LG GT 505. Επειδή το SE δεν έχει αποστολή όλων, ούτε μετακίνηση επαφών (ώστε να τις περάσω SIM και μετα LG)...any idea?????:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες , μια ερώτηση στα γρήγορα γιατι καίγομαι...!

Έχω ένα Sony Ericsson W302 και θέλω να περάσω τις επαφές στο LG GT 505. Επειδή το SE δεν έχει αποστολή όλων, ούτε μετακίνηση επαφών (ώστε να τις περάσω SIM και μετα LG)...any idea?????:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες , μια ερώτηση στα γρήγορα γιατι καίγομαι...!

Έχω ένα Sony Ericsson W302 και θέλω να περάσω τις επαφές στο LG GT 505. Επειδή το SE δεν έχει αποστολή όλων, ούτε μετακίνηση επαφών (ώστε να τις περάσω SIM και μετα LG)...any idea?????:help::help::help:

 

Εγώ δυστυχώς μια μια τις έστειλα!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξα σήμερα με το κινητό σε λευκό χρώμα (κουκλί).Πολύ τίμια πρόταση και πολύ αξιόλογη για τα χρήματά του.Με τέτοια χαρακτηριστικά σε τέτοια τιμή μπορεί άνετα να γίνει best seller.

Το κινητό φοράει την v10e

 

Το 505 ή το 500 έχει την v10e ???

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες , μια ερώτηση στα γρήγορα γιατι καίγομαι...!

Έχω ένα Sony Ericsson W302 και θέλω να περάσω τις επαφές στο LG GT 505. Επειδή το SE δεν έχει αποστολή όλων, ούτε μετακίνηση επαφών (ώστε να τις περάσω SIM και μετα LG)...any idea?????:help::help::help:

 

Εγώ δυστυχώς μια μια τις έστειλα!!!:(

Μέσω bluetooth μια-μια ή αντιγραφή όλες στη SIM και μετά πάλι αντιγραφή στο τηλέφωνο.

Δεν χρειάζεται να στείλεις το ίδιο μήνα σε πολύ σύντομο χρόνο. Θα το δούμε.

@SakisVolos αν θες να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου κάνει τροποποίηση http://img515.imageshack.us/img515/9774/screenshot001ol.jpg, εκτός αν είναι μετά από μέρες ή πολύ σημαντικό.

Το 505 ή το 500 έχει την v10e ???

Νομίζω κανένα από τα δυο.

Link to comment
Share on other sites

Το 505 ή το 500 έχει την v10e ???

To λευκό (pearl white) 505

 

Νομίζω κανένα από τα δυο.

Ισίδωρε αφού γράφω στο thread εδώ για το κινητό, πώς είναι δυνατόν να είναι κανενα από τα 2;:)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...