Jump to content

LG GT505 / GT500


Romanos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όχι βέβαια, απλά, με τον opera mini, είναι πανεύκολα και απολαυστικά.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια πριν κανενα 5 ωρο απεκτησα και εγω το καινουργιο LG GT500 ειναι παραπολυ ευχρηστο και ειναι το κινιτο με οθονη αφησ που ονειρευομουν εχει τα παντα . πατιεται καθε πιθανο κουμπι που φανταζεστε ειναι απιστευτα ευχρηστο , οτι ερωτηση καντε την . σε λιγο θα μπω απο το κινιτο στο myphone ! :P
Ti Omorfo Pou einai!!!
Link to comment
Share on other sites

Σας γραφω απο το κινητο ειμαι απιστευτα ευχαριστημενοσ με τον browser του οπως και με τν ταχυτητα το συνηστω ανεπιφύλακτα! Ξερει μηπως κανεις εαν μπορω να κανω μεταφορα αρχειων χωρισ καρτα μνημησ ?
Ti Omorfo Pou einai!!!
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μήπως καμιά εφαρμογή που να μετατρέπει τα emoticons στα μηνύματα και να στα δείχνει με φατσούλες αντί για παρενθέσεις και τελίτσες, όπως στα sony ericsson;
Link to comment
Share on other sites

βρηκα το we-travel το εγκατεστησα αλλα δεν μπορω να βαλω τους χαρτες....θα σας παρακαλουσα αν καποιος ξερει κατι πανω στο θεμα να μου γραψει...γενικα χρειαζομαι οδηγιες γιατι μου φαινεται οτι δεν κανω σωστα την διαδικασια.....______και προτασεισ για αλλο σχετικο προγραμμα αν υπαρχει_______ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Link to comment
Share on other sites

tomtrade ριξε μια ματια οδηγιες αλλα και χαρτες.Κατοπιν χρησης του we travel κατεληξα στο οτι ειναι υπερβολικααααααααααααααα αργο(reroot ισως και 2 λεπτα), κατεληξα "wisepilot" που ειναι παρα πολυ καλο κι ας πληρωνω 2-3 ευρω το μηνα παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

tomtrade ριξε μια ματια οδηγιες αλλα και χαρτες.Κατοπιν χρησης του we travel κατεληξα στο οτι ειναι υπερβολικααααααααααααααα αργο(reroot ισως και 2 λεπτα), κατεληξα "wisepilot" που ειναι παρα πολυ καλο κι ας πληρωνω 2-3 ευρω το μηνα παραπάνω.

Το θεμα είναι οτι δεν είναι σιγουρη η χρεωση τών 2 - 3 ευρω μπορει να σου ερθει και 10 και 20 .παντως εμενα δεν με ενδιαφερει τόσο το navigator οσο η διαχείρηση αρχείων . Ξερει κανείς πως μπορω να κανω φακέλους στίς εικονες μου?

Ti Omorfo Pou einai!!!
Link to comment
Share on other sites

παιδια , μια ακομα ερωτηση . ξερει καποιοσ αμα σε αυτο το κινητο γινετε να κανω κρυφουσ φακελουσ ή αρχεία ? η ασ πουμε να βαλω κωδικο σε ενα φακελο ?
Ti Omorfo Pou einai!!!
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να γινετε αυτο φιλε μου.Το βρισκω λιγο πολυπλοκο για αυτο το κινητο.

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο.Σημαντικο για εμενα.Εχετε δουλεψει το ραδιοφωνο στο κινητο?Εγω μετα την τριτη φορα εχω προβλημα!!!Μολις παω να το δουλεψω κανει επανεκκίνηση!Και αν το ζορίσω πολλες φορες τοτε δεν ξεκινάει καν!Κανεις αλλος κατι αναλογο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομιζω να γινετε αυτο φιλε μου.Το βρισκω λιγο πολυπλοκο για αυτο το κινητο.

Εγω θελω να ρωτησω κατι αλλο.Σημαντικο για εμενα.Εχετε δουλεψει το ραδιοφωνο στο κινητο?Εγω μετα την τριτη φορα εχω προβλημα!!!Μολις παω να το δουλεψω κανει επανεκκίνηση!Και αν το ζορίσω πολλες φορες τοτε δεν ξεκινάει καν!Κανεις αλλος κατι αναλογο?

 

 

...κ σε μένα όποτε έμπενα με wifi στο internet , είτε με τον browser είτε ετρεχα εφαρμογή που χρησιμοποιούσε το wifi, έκανε επαννεκινηση το κινητό...

το έδωσα πίσω στη vodafone για αντικατάσταση συσκευής....

Link to comment
Share on other sites

...κ σε μένα όποτε έμπενα με wifi στο internet , είτε με τον browser είτε ετρεχα εφαρμογή που χρησιμοποιούσε το wifi, έκανε επαννεκινηση το κινητό...

το έδωσα πίσω στη vodafone για αντικατάσταση συσκευής....

 

φιλε μου πες αν σου το αλλαξανε ή επισκεύασανε γιατι και μένα τα ιδια μου κανει (οχι συχνα ομως)

εσυ κα8ε φορα που εμπαινες εκανε restart?

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου πες αν σου το αλλαξανε ή επισκεύασανε γιατι και μένα τα ιδια μου κανει (οχι συχνα ομως)

εσυ κα8ε φορα που εμπαινες εκανε restart?

 

 

...ναι κάθε φορά , είτε μετά απο λίγη είτε μετά απο πολύ ώρα.....δευτέρα με τρίτη θα το παραλάβω....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

έχω το συγκεκριμένο τηλέφωνο και δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα μέσω Wi Fi. Ενώ βρήσκω ελεύθερα δικτυα και hot spot free στα οποία με το Laptop συνδέομαι κανονικά , με το 505 δεν μπορώ να συνδεθώ με τίποτα. Στο WiFi βρήσκω το δίκτυο που θέλω πατάω, σύνδεση και πάντα εχω το ίδιο μηνυμα "αδύνατη η συνδεση με το...."

Αν μπορεί κάποιος ασ βοήθησει ειδάλως θα το πετάξω στα σκυλιά!

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτερον!!!

 

Καλώς σας βρήκα!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι αναγκαίο να φταίει το κινητό. Το router σου μπορεί να φταίει. Προσπάθησε να το αφήσεις χωρίς κωδικό και να συνδεθείς. Ότι γίνει δεν κατηγορούμε την συσκευή ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου κατ' αρχάς ευχαριστώ για την απάντηση.

Εχώ δοκιμάσει εναλλακτικά πολλά ελεύθερά δίκτυα από διαφορετικά router μεταξυ αυτών και του δικού μου. Δεν δουλεύει με κανένα!

Αυτό που ουσιαστικά ρωτάω είναι αν το WiFi του κινητού παίζει όπως το βγάζω από το κούτί του ή πρέπει να κάνω ρυθμίσεις?

Και πάλι ευχαριστώ για το χρόνο σου!

Link to comment
Share on other sites

μηπως η μπαταρια του ειναι προβληματικη??(300 ωρες αναμονη κ 3 ομιλια),οταν το sony c510 που εχω εχει 400 ωρες αναμονη κ 10ομιλια?μην την πατησω παλι με την μπαταρια και θελει καθε μερα φορτωμα...
Link to comment
Share on other sites

μηπως η μπαταρια του ειναι προβληματικη??(300 ωρες αναμονη κ 3 ομιλια),οταν το sony c510 που εχω εχει 400 ωρες αναμονη κ 10ομιλια?μην την πατησω παλι με την μπαταρια και θελει καθε μερα φορτωμα...

Ρε παιδιά μην διαβάζετε τι μ@****@ γράφει κάθε εταιρία στα χαρακτηριστικά για 600 ώρες αναμονή 15 ώρες ομιλία κτλ. Αυτά δεν ισχύουν. Μόνο σε μερικά Sony Ericsson και αυτά επειδή δεν έχουν τίποτα να διαχειριστούν ώστε να χαθεί η μπαταρία. Τo LG GT505 κρατάει γύρω στις 2 μέρες και αυτό εξαρτάται από την χρήση. Δεν υπάρχουν σταθεροί χρόνοι

 

η πλοηγηση στην αθηνα ειτε μεσω wisepilot ειτε απο το wetravel ειναι ακριβης;

Για ακόμα μια φορά θα πω ότι αν το θέλετε για πλοήγηση πάτε άλλου. Τέλος. Το GPS εδώ είναι περισσότερο διακοσμητικό παρά για ακριβές χρήση.

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ΑΜΗΝ εφτιαξα το we-travel για το gt500 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ δωρεαν gps :) :) :)

Tom το gps για να πιασει σημα πρεπει να είσαι σε εξωτερικό χωρο.Το θεμα ειναι πως θα εχεις wifi οταν βγεις...

 

 

Δηλαδή με το we-travel παίζεις τελικα δωρεάν και στο gt505 ? ?? :wacko::wacko::wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κι απο εμενα. Αγορασα κι εγω αυτο το κινητο απο το πλαισιο πριν απο 2 ημερες. Γρηγορο, ομορφο αλλα τελικα μαλλον δεν μου κανει. Δεν εχει λειτουργια ωστε να μπορω να δεχομαι τηλεφωνηματα απο αριθμους που θελω, δινοντας μου τα υπολοιπα αναπαντητα. Λογο της δουλειας μου ειναι κατι το οποιο ειναι πολυ συμαντικο. Θελω επισης να αναφερω οτι στο πλαισιο απ'οπου και αγορασα την συσκευη ΔΕΝ ηξεραν να μου δειξουν τις λειτουργιες που τους ρωτουσα. Ετσι ξενερωσα και αποφασισα να το δωσω. Εαν καποιος ενδιαφερεται, πμ. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου εσύ χρειάζεσαι κινητό με λειτουργικό σύμπιαν. για να βάλεις κάποιο πρόγραμμα τύπου blacklist...
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

φίλε μου εσύ χρειάζεσαι κινητό με λειτουργικό σύμπιαν. για να βάλεις κάποιο πρόγραμμα τύπου blacklist...

ναι ειχα συνηθησει τοσα χρονια με νοκια και τωρα μου κακοφανηκε που δεν εχει αυτη την λειτουργεια

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...