Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC


midiangr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρκεί να έχεις ενεργοποιημένο τον συγχρονισμό για να έχουν πάει οι επαφές από το τηλ στον υπολογιστή .

 

μάλλον δεν το έχω ενεργοποιήσει. από που το ενεργοποιώ γτ δεν το βρίσκω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 701
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μάλλον δεν το έχω ενεργοποιήσει. από που το ενεργοποιώ γτ δεν το βρίσκω.

 

Στο κινητό.ρυθμίσεις,λογαριασμοί και συγχρονισμός,google,συγχρονισμός επαφών.

Link to comment
Share on other sites

Στο κινητό.ρυθμίσεις,λογαριασμοί και συγχρονισμός,google,συγχρονισμός επαφών.

 

έκανα αυτό που λες αλλά δεν μου βγάζει τις επαφές του κινητού στο gmail. στην κατηγορία shared in Android, σωστά?

Link to comment
Share on other sites

έκανα αυτό που λες αλλά δεν μου βγάζει τις επαφές του κινητού στο gmail. στην κατηγορία shared in Android, σωστά?

 

Νομίζω starred in android λέει.όχι κάπου λέει απλά επαφές

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω starred in android λέει.όχι κάπου λέει απλά επαφές

 

ναι αλλά δεν μου έχει πουθενά τις επαφές του κινητού.

 

starrted in android λέει δεν είχα δει καλά.

 

μήπως πρέπει να περάσω στον υπολογιστή τις επαφές μου και μετά να τις περάσω στο gmail?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλά δεν μου έχει πουθενά τις επαφές του κινητού.

 

starrted in android λέει δεν είχα δει καλά.

 

μήπως πρέπει να περάσω στον υπολογιστή τις επαφές μου και μετά να τις περάσω στο gmail?

 

όχι και από το κινητό πάνε στον υπολογιστή.πήγαινέ στο κινητό εκεί πού τσεκαρες το συγχρονισμός επαφών και κάτω κάτω πατά συγχρονισμός τώρα.και ξανά τσεκαρε στον υπολογιστή μετά.

Link to comment
Share on other sites

όχι και από το κινητό πάνε στον υπολογιστή.πήγαινέ στο κινητό εκεί πού τσεκαρες το συγχρονισμός επαφών και κάτω κάτω πατά συγχρονισμός τώρα.και ξανά τσεκαρε στον υπολογιστή μετά.

 

το έχω κάνει δεν γίνετε τίποτα

Link to comment
Share on other sites

το έχω κάνει δεν γίνετε τίποτα

 

Τις επαφές όταν τις δημιουργείς στο κινητό,τις αποθηκευεις σαν google η στην μνήμη του κινητού??

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα ένα εξαντλητικό τεστ στην μπαταρία και το αποτέλεσμα επαληθευσε τις καλές εντυπώσεις μου γι αυτήν.

Το τεστ έγινε με σύνδεση 3g που όπως θα γνωρίζετε καταναλώνει πολύ περισσότερο από το wifi.

Όλα ήταν ανοικτά με συγχρονισμούς εκτός ΒΤ και GPS.

Η χρήση περιελάμβανε κυρίως browsing, Tapatalk, συνομιλίες με Viber, και πολύ σκάλισμα κλπ.

Η μπαταρια άντεξε μέχρι να φτάσει στο 3%, 8 ώρες με την οθόνη να είναι ανοιχτή 4 ώρες και 11 λεπτά.

Συγκρίνοντας το αποτέλεσμα με προηγούμενες συσκευές μου είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Πραγματι το αποτελεσμα ειναι πολυ καλο,τελικα απο οτι βλεπω η δικια σου συσκευη αποδειχθηκε ''αστερι'' :):pμακαρι ολες οι συσκευες να ηταν ετσι γιατι οντως το κινητο ειναι πολυ καλο απο ολες τις πλευρες και απο ντιζαιν και ποιοτητα κατασκευης εκει που υστερουσαν τα προηγουμενα htc

Edited by kollatos

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έμελλε να ριζώσει.. Από το ένα σημάδι κάτω δεξιά, το καινούριο έχει μία κίτρινη γραμμή στα δεξιά της οθόνης από πάνω έως κάτω.

 

Του έκανα ένα stress test με το stability test από το market για να ανεβάσει θερμοκρασία και το πρόβλημα είναι πασιφανές! δεν ξέρω τι να κάνω πλέον.. :X

 

ΕΛΕΟΣ.......:(

Link to comment
Share on other sites

Όταν το κινητό κρυώνει η γραμμή έχει μικρότερη ένταση?

Πάντως και εγώ πιστεύω ότι πρέπει να το στείλεις άμεσα πίσω ή και να ζητήσεις επιστροφή χρημάτων. Από expansys.com.gr δεν το έχεις πάρει...?

 

Και εγώ από expansys περιμένω και έχω αρχίσει λίγο να ανησυχώ, αν και που μου είπανε ότι είναι από την καινούργια παραλαβή... :worry:

 

Αν ειναι να στηριζομαστε στη τυχη αστα να πανε και καινουργια παρτιδα να ειναι

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

κουραφέξαλα καινούριες παρτίδες έχω να πω.. είναι ντροπή παιδιά, δεν ξέρω τι άλλο να πω.. τύχη και άστρα για να πάρουμε μια συσκευή 700€ που να μην κυματίζει και κιτρινίζει, αν είναι δυνατό

 

Δίκιο έχεις αν συνεχιστεί αυτο θα φάνε το κεφάλι τους. Κρίμα γιατι είναι υπέροχο κινητο.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Εχει παραγινει το κακο με τις ναυαρχιδες των εταιρειων να παρουσιαζουν τετοια θεματα.Δεν σεβονται και δεν εκτιμανε τιποτα απολυτος ουτε σαν καταναλωτες ουτε σαν τιποτα.Πειραματοζωα εχουμε γινει δυστηχως.Βιαζονται να κυκλοφορησουν συσκευες χωρις τον επαρκη ελεγχο,απλωνουνε τα διχτυα και οτι πιασουνε μεσα καλο ειναι απο την πλευρα των εταιρειων:(:mad:

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν χρήσιμο να ποσταρουμε εδω όλοι οι κάτοχοι One X το nic name μας και δίπλα ένα OK αν η συσκευη μας είναι ένταξη, ένα Επιστροφη αν την στείλαμε πίσω, ώστε να δούμε σε τι ποσοστό βρισκόμαστε.

Ξεκινάω πρώτος. Κάντε παράθεση στο μήνυμα αυτο και γράψτε απο κάτω απο το δικο μου αυτα που είπαμε.

 

Te_salat. OK

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Δίκιο έχεις αν συνεχιστεί αυτο θα φάνε το κεφάλι τους. Κρίμα γιατι είναι υπέροχο κινητο.

 

Η htc hellas εννοείται δεν ξέρει τίποτα και απλά μου είπαν ότι για κάθε ελαττωματική συσκευή που φτάνει στα χέρια μου, δικαιούμαι μία ολοκαίνουρια αλλά μόνο από το κατάστημα που αγόρασα (ο εκπρόσωπος του expansys μου είπε ότι θα μπορούσα για πιο γρήγορα να την αλλάξω εδώ). Και εγώ δηλαδή θα είμαι για 3-4 εβδομάδες χωρίς κινητό και θα παίζω κορώνα γράμματα.

 

Πήγα στο htc one x για το design, το polycarbonate και γιατί είναι htc (ο μεγάλος έρωτας που απαρνήθηκα μετά το εξαιρετικό desire) αλλά αν σήμερα η samsung ανακοινώσει κάτι αξιόλογο θα πάω καρφωτός εκεί.. θα το γυρίσω στο expansys και θα ζητήσω galaxy s3.

 

το χειρότερο πράγμα για μένα είναι να με κοροϊδεύουν.. Μετά από τόσες μέρες και τόσες προβληματικές συσκευές η htc απλά δεν ξέρει τίποτα. Αν είναι δυνατόν αυτή να θεωρείται μεγάλη εταιρεία. Και μετά θα ψάχνουν γιατί η samsung πουλάει τα 10πλάσια χωρίς polycarbonate

Edited by equi
s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν χρήσιμο να ποσταρουμε εδω όλοι οι κάτοχοι One X το nic name μας και δίπλα ένα OK αν η συσκευη μας είναι ένταξη, ένα Επιστροφη αν την στείλαμε πίσω, ώστε να δούμε σε τι ποσοστό βρισκόμαστε.

Ξεκινάω πρώτος. Κάντε παράθεση στο μήνυμα αυτο και γράψτε απο κάτω απο το δικο μου αυτα που είπαμε.

 

Te_salat. OK

alextrela: Επιστροφη

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Θα ήταν χρήσιμο να ποσταρουμε εδω όλοι οι κάτοχοι One X το nic name μας και δίπλα ένα OK αν η συσκευη μας είναι ένταξη, ένα Επιστροφη αν την στείλαμε πίσω, ώστε να δούμε σε τι ποσοστό βρισκόμαστε.

Ξεκινάω πρώτος. Κάντε παράθεση στο μήνυμα αυτο και γράψτε απο κάτω απο το δικο μου αυτα που είπαμε.

 

Te_salat. OK

 

vassman1974. OK

Βασίλης

 

Panasonic G600, Samsung N100, Ericsson T65, Siemens SL10, SE T610, SE K700, SE K750, SE W850, Samsung U600, SE T650, SE G900, SE Vivaz, HTC Desire HD, HTC One X, HTC One (M7), HTC One (M8), Nexus 5x, Google Pixel XL, OnePlus 7T Pro, Samsung Galaxy S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Psail: OK

(Δέκα χαρακτήρες)

Eriscsson 748, Ericsson T28, NOKIA 3310, Panasonic GD67, NOKIA 5210, SonyEriscsson W800, SonyEricsson Z600, SonyEricsson W910, NOKIA N97, Dell Streak 5, HTC One X (κλάπηκε:(), ΖΤΕ racer II, NOKIA 925, Ms Lumia 950, Galaxy S8, oneplus 8 pro
Link to comment
Share on other sites

Το τόπικ εξυπηρετεί ΜΟΝΟ σχόλια για προβληματικές συσκευές-παρτίδες-κομμάτια. ΠΑΡΑΚΑΛΩ να ΜΗΝ γίνει τσατ.Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

alfisti: Επιστροφη

 

Πήγα στο htc one x για το design, το polycarbonate και γιατί είναι htc (ο μεγάλος έρωτας που απαρνήθηκα μετά το εξαιρετικό desire) αλλά αν σήμερα η samsung ανακοινώσει κάτι αξιόλογο θα πάω καρφωτός εκεί.. θα το γυρίσω στο expansys και θα ζητήσω galaxy s3.

 

Και εγω το ιδιο σκοπευω να κανω αν ειναι μαπα κ το δευτερο!

Edited by Nikos_s3
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κανένας έχει αγοράσει από ελληνικό κατάστημα να μας πει αν είναι όλα οκ με τις συσκευές;;;

Όλοι απο expansys είστε;

Edited by petros11

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κανένας έχει αγοράσει από ελληνικό κατάστημα να μας πει αν είναι όλα οκ με τις συσκευές;

Όλοι απο expansys είστε;

 

Όντως. Θα το πάρω από βδομάδα και θα ήθελα να ακούσω και κάποιον που το πήρε από εδώ..

:D
Link to comment
Share on other sites

Με τροποποίηση μηνύματος βάλτε δίπλα από την αναφορά προβληματικό ή όχι, και τι χρώμα συσκευή έχετε..

 

Μετά από xda overdose έχω αρχίσει να πιστεύω ότι οι λευκές συσκευές παρουσιάζουν το πρόβλημα με την κιτρινίλα σε πολύ μεγαλύτερο βαθμό! Για μένα τουλάχιστον ήταν 2 στα 2

s21 ultra 256
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν ζουλατε ελαφροσ την οθονη κατω δεξια η αριστερα κανει κατι σαν κυματα ασπρα,, εχετε δει κατι τετοιο εσεισ;;δοκιμαστε και απαντηστε και το κανει και οταν βαλεισ το δαχτυλο στην μεση στην οθονη και συρτε το δεξια.. ειναι απο την οθονη εχει καποιο προβλημα η το κανουνε ολεσ η οθονεσ ;
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

παιδια οταν ζουλατε ελαφροσ την οθονη κατω δεξια η αριστερα κανει κατι σαν κυματα ασπρα,, εχετε δει κατι τετοιο εσεισ;;δοκιμαστε και απαντηστε και το κανει και οταν βαλεισ το δαχτυλο στην μεση στην οθονη και συρτε το δεξια.. ειναι απο την οθονη εχει καποιο προβλημα η το κανουνε ολεσ η οθονεσ ;

 

Από που το πήρες το κινητό;

 

Εγώ μόλις το πήρα από Γερμανό και όλα καλά! Τρομερό το κινήτο!!!

:D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες γενικές περί συσκευών Android HTC
  • The topic was unlocked
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...