Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το στοκ προγραμμα για επαφες εχει επιλογη εξαγωγη επαφων στην SD, οπως και εισαγωγη.

 

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

 

Δεν το εχουν ολα τα HTC.Το desire χωρις root εχει μονο για εισαγωγη αν θυμαμαι καλα.

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει κάποια εφαρμογή,που να απομονώνει κάποια νούμερα να μην χτυπάνε?Οχι όμως να δείχνει κατειλλημένη η γραμμή μου σε αυτόν που καλεί...ή ακόμη καλύτερα κάποιο πρόγραμμα(best profile-είχε η nokia)που να μπορείς να το προγραμματίσεις πότε ακριβώς θέλεις να σε καλούν οι συγκεκριμένοι αριθμοι??
Link to comment
Share on other sites

Ενα search στο μαρκετ ή στο appbrain γιατι δεν κανετε πριν ρωτησετε εδω για προγραμματα ?

 

γιατί ο καθένας βάζει δέκα χιλιάδες tags στην εφαρμογή του

και όταν πας να ψάξεις γίνετε χαμός

Link to comment
Share on other sites

ειχα βρει παλαιοτερα μια εφαρμογη που σου εδινε την δυνατοτητα να κανεις κατηγοριες στο μενου οπως το lg optimus one. Για την ακριβεια, αντεγραφε ακριβως το ιδιο. Δεν μπορω να την βρω πλεον. Ξερει κανεις πως λεγεται;

 

εδιτ: lg home λεγεται. Εχει καποια προβλημα ακομη

Edited by dantekavala
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Η απάντηση σε αυτό είναι αρνητική... Χωρίς root και custom rom δεν μπορείς να κάνεις κάτι...

Είχα την εντύπωση ότι τα live wallpapers ήταν έγγενης δυνατότητα από τη 2.1 και μετά.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει κάποια εφαρμογή,που να απομονώνει κάποια νούμερα να μην χτυπάνε?Οχι όμως να δείχνει κατειλλημένη η γραμμή μου σε αυτόν που καλεί...ή ακόμη καλύτερα κάποιο πρόγραμμα(best profile-είχε η nokia)που να μπορείς να το προγραμματίσεις πότε ακριβώς θέλεις να σε καλούν οι συγκεκριμένοι αριθμοι??

 

profile call blocker, ειναι κατι σαν το best profile. Ειναι επι πληρωμη και στα μαγαζακια τζαμπα.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς να προτείνει κάποιο app για unrooted για να μπορείς να βάλεις widgets στην lockscreen, εκτός του WidgetLocker;
Link to comment
Share on other sites

Είχα βρει παλιότερα έναν οδηγό για το πως να έχεις περασμένα γενέθλια και γιορτές στο ημερολόγιο, αλλά δεν μπορώ να το βρω τώρα στο forum. Νομίζω είχε σχέση με το gmail και ακολουθούσες μια διαδικασία να τα περάσεις! Ξέρει κάποιος;
Link to comment
Share on other sites

Είχα βρει παλιότερα έναν οδηγό για το πως να έχεις περασμένα γενέθλια και γιορτές στο ημερολόγιο, αλλά δεν μπορώ να το βρω τώρα στο forum. Νομίζω είχε σχέση με το gmail και ακολουθούσες μια διαδικασία να τα περάσεις! Ξέρει κάποιος;

Με τις ευλογίες του φίλου TonyK

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3313899#post3313899

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!Και κάτι ακόμη: Είδα ότι πολλοί έχουν την ημερομηνία και την ώρα με λέξεις! Το typoclock το κάνει αυτό;Είναι μόνο στα αγγλικά ή υπάρχει κι άλλο στα ελληνικα;
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!Και κάτι ακόμη: Είδα ότι πολλοί έχουν την ημερομηνία και την ώρα με λέξεις! Το typoclock το κάνει αυτό;Είναι μόνο στα αγγλικά ή υπάρχει κι άλλο στα ελληνικα;

Δηλαδή τι γράφει; Έντεκα και εικοσιοχτώ και σαρανταδύο δευτερόλεπτα; :confused::confused:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!Και κάτι ακόμη: Είδα ότι πολλοί έχουν την ημερομηνία και την ώρα με λέξεις! Το typoclock το κάνει αυτό;Είναι μόνο στα αγγλικά ή υπάρχει κι άλλο στα ελληνικα;

 

To typoclock περιέχει και ελληνική γλώσσα.:)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, είναι εφαρμογές που βρίσκω σε κάποια sites και κάνω install με το 2D Barcode τους πχ. Υπάρχει τρόπος να βρω το apk τους να το κατεβάσω, ή αν τις έχω εγκαταστήσει να βρω το apk κάπου στο κινητό;
Link to comment
Share on other sites

Είχα βρει παλιότερα έναν οδηγό για το πως να έχεις περασμένα γενέθλια και γιορτές στο ημερολόγιο, αλλά δεν μπορώ να το βρω τώρα στο forum. Νομίζω είχε σχέση με το gmail και ακολουθούσες μια διαδικασία να τα περάσεις! Ξέρει κάποιος;

Για το εορτολογιο μπορεις να κοιταξεις και τον οδηγο στο blog μου.

Ειναι πολυ ευκολο και γρηγορο.

εδω εισαι :

http://antonis-news.blogspot.com/2010/09/samsung-galaxy-s-i-9000.html

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εχει ξαναειπωθεί, πες τε μου αλλη μια φορα Ελληνικό πληκτρολόγιο που βρίσκω?
Link to comment
Share on other sites

Σιγουρα εχει ξαναειπωθεί, πες τε μου αλλη μια φορα Ελληνικό πληκτρολόγιο που βρίσκω?

htc ime ή greek input method :)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, είναι εφαρμογές που βρίσκω σε κάποια sites και κάνω install με το 2D Barcode τους πχ. Υπάρχει τρόπος να βρω το apk τους να το κατεβάσω, ή αν τις έχω εγκαταστήσει να βρω το apk κάπου στο κινητό;

Χωρίς να είμαι σίγουρος, μπορείς μόνο σε rooted τηλέφωνο να πάρεις το apk αρχείο... Πολλοί developers επίσης ανεβάζουν στα sites τους τα apk, οπότε ψάξε εκεί :)

Είχα την εντύπωση ότι τα live wallpapers ήταν έγγενης δυνατότητα από τη 2.1 και μετά.
Δυστυχώς όχι. Αν και είχα ακούσει κι εγώ κάτι τέτοιο, σε κάποια low-end κινητά είναι απενεργοποιημένα, λόγω του ότι μόνο κακό κάνουν (καθυστερήσεις και lag) ;)
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση, είναι εφαρμογές που βρίσκω σε κάποια sites και κάνω install με το 2D Barcode τους πχ. Υπάρχει τρόπος να βρω το apk τους να το κατεβάσω, ή αν τις έχω εγκαταστήσει να βρω το apk κάπου στο κινητό;

 

Υπάρχει αυτή η εφαρμογή που μπορείς να αποθηκεύσεις το apk

appSaver

Link to comment
Share on other sites

ξερετε καμια εφαρμογη καλη για να μου εντοπιζει το κινητο αν κλαπει η χαθει χρησιμοποιωντας το gps και στελνοντας μου μυνημα απο την καρτα που θα εισαχθει σε προκαθορισμενο αριθμο και γενικα με ολα τα παρελκομενα που προσφερουν τετοιες εφαρμογουλες;;;;;

 

υ.γ: εχω android froyo 2.2 και εχω βαλει το Lost Phone αλλα δεν λειτουργει μετα απο test που του εκανα!

pame gera!!!Dennis
Link to comment
Share on other sites

o Launcher Pro αναβαθμιστηκε με φανταστικα εφε! :D

 

οντως...βγηκε ο LauncherPro Plus v0.8.3...

απαιχτος!!!!!!!!!!

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...