Jump to content

Android - προτάσεις: Γενικές Εφαρμογές


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Επειδη ειμαι σιγουρος οτι καποιος το εχει απαντησει καπου θελω να ρωτησω αν υπαρχει καποιο προγραμα το οποιο θα απενεργοποιει το auto-sync data για μια συγκεκριμενη περιοδο καθε μερα. Θελω απλα να μην κανει sync το βραδυ (12 με 8) και να μην το ξετικαρω εγω καθε βραδυ.

ευχαριστω.

 

edit:

Θα ηθελα κατι σαν αυτο

http://www.appbrain.com/app/autosync-onoff/com.curvefish.widgets.autosynconoff

αλλα να εχει επιλογη ποτε να ανοιγει και ποτε να κλεινει

Samsung S21 Ultra

Samsung Note 9

Samsung Galaxy Watch 4

[c0rrupt3d_tranSm1SS10n]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποιος ειναι ο καλυτερος music player με την καλυτερη ποιοτητα ηχου;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

ποιος ειναι ο καλυτερος music player με την καλυτερη ποιοτητα ηχου;

PowerAMP...

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

καποια καλη εφαρμογη για lock screen αλλα να φαινονται και οι αναπαντητες με τα μυνηματα σε αυτην?
Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι υπαρχει εφαρμογη να αλλαζεις καναλια στην τηλεοραση κτλ ισχυει; ευχαριστω

 

Το έψαχνα χθες και εγώ αυτό:p αλλά δεν είδα κάτι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Σκέφτομαι να αγοράσω συσκευή με android. Η ερώτηση είναι η εξής: Μπορεί οποιαδήποτε συσκευη με το παραπανω λειτουργικό να δουλέψει αρχεία του Office? Μπορώ να μεταφέρω αρχεία του office 2007 από τον υπολογιστή μου, να τα επεξεργαστώ στη συσκευή και να τα μετάφέρω και πάλι πίσω? Εάν ναι, ποιά είναι η καλύτερη συσκευή για αυτή τη δουλειά? Μήπως πρέπει να επιλέξω κάποιο άλλο λειτουργικό? Ευχαριστώ εκ των προτέρων... Edited by jordanps
Link to comment
Share on other sites

Λογικα η εφαρμογη θα προυποθετει την υπαρξη θυρας υπερηθρων μιας και με αυτες δουλευει το τηλεκοντρολ....

 

Αρα ....Λογικα οχι.:O

Link to comment
Share on other sites

εχω το sony ericson x10i.

υπαρχει το garmin η καποιο προγραμμα που να ειναι καλο για android?

το Garmin δεν βγαινει σε android.

υπαρχουν καλα προγραμματα και για το android, οπως ndrive και sygic

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

ακουσα οτι υπαρχει εφαρμογη να αλλαζεις καναλια στην τηλεοραση κτλ ισχυει; ευχαριστω

 

Το έψαχνα χθες και εγώ αυτό:p αλλά δεν είδα κάτι.

 

Προϋποθέτει ότι έχετε TV με DLNA support, και όχι δεν δουλεύει μέσω υπερύθρων :)

Link to comment
Share on other sites

καποια καλη εφαρμογη για lock screen αλλα να φαινονται και οι αναπαντητες με τα μυνηματα σε αυτην?

 

GOTO (έτσι λέγεται η εφαρμογή)!

 

http://www.androidzoom.com/android_applications/entertainment/goto-lockscreen_hnxf.html

Link to comment
Share on other sites

PowerAMP...

 

στο legend που εχω κολλαει ολοκληρο το τηλεφωνο

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

στο legend που εχω κολλαει ολοκληρο το τηλεφωνο

Για μένα είναι ο καλύτερος music player που έχω δοκιμάσει. :/

spacer.png
Model: OnePlus 8T Lunar Silver 12/256 (kebab)
ROM: OxygenOS v11.0.11.11.KB05AA (Android 11)
Mods: Magisk v23 + Riru + LSPosed
Recovery: TWRP 3.5.2_11

Link to comment
Share on other sites

παιδια ποια εφαρμοηγη εχετε για συναλγμα?

XE Currency Converter

Κατηγοριοποιημένη λίστα εφαρμογών Android

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος χάρτης στο μάρκετ που να μην χρειάζεται σύνδεση στο ιντερνετ και gps?:confused:

 

η συνδεση gps τι σε ενοχλει και δεν τη θες;

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

η συνδεση gps τι σε ενοχλει και δεν τη θες;

 

Η σύνδεση gps φίλε μου δεν με ενοχλεί, αλλά στην προκειμένη περίπτωση θέλω απλό χάρτη. υπάρχει?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή που όταν ακούει ένα ΕΛΛΗΝΙΚΟ τραγούδι να μας βγάζει και πιο είναι??

Έχω μία εφαρμογούλα πολύ καλή αλλά Ελληνικά τραγούδια δεν μου τα αναγνωρίζει!:mad:

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεση gps φίλε μου δεν με ενοχλεί, αλλά στην προκειμένη περίπτωση θέλω απλό χάρτη. υπάρχει?

απ' οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω οχι.

παντως μπορεις να χρησιμοποιησεις το χαρτη καποιου προγραμματος πλοηγησης. Πρακτικα ακομα και να υπηρχε αυτο που ζητας δεν θα ειχε καμια διαφορα απο αυτο που σου προτεινω

Γνωρίζει κανείς αν υπάρχει εφαρμογή που όταν ακούει ένα ΕΛΛΗΝΙΚΟ τραγούδι να μας βγάζει και πιο είναι??

Έχω μία εφαρμογούλα πολύ καλή αλλά Ελληνικά τραγούδια δεν μου τα αναγνωρίζει!:mad:

το shazam

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

απ' οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω οχι.

παντως μπορεις να χρησιμοποιησεις το χαρτη καποιου προγραμματος πλοηγησης. Πρακτικα ακομα και να υπηρχε αυτο που ζητας δεν θα ειχε καμια διαφορα απο αυτο που σου προτεινω

 

το shazam

 

 

Το Shazam έχω αλλά δεν μου αναγνωρίζει Ελληνικά τραγούδια!

My Device:

Smartphone: iPhone 14 Pro

Πώληση: Τίποτα Ζήτηση: Τίποτα

Link to comment
Share on other sites

Το Shazam έχω αλλά δεν μου αναγνωρίζει Ελληνικά τραγούδια!

 

μηπως καποιο ετυχε να μην το αναγνωρισει;

εμενα μου αναγνωριζει.

My History:

Ericsson 337-Ericsson 768-Nokia 5110-Ericsson 788-Nokia 8210-Nokia 8510-Nokia 6510-Sharp Gx20-Sharp SH703-Nokia 6288-Samsung i560-HTC Diamond-Nokia E51-HTC Hero-HTC Legend-Sony Xperia S-Sony Xperia Z1-HTC 10-Samsung Note 9-Samsung Galaxy S23 UTRA

Link to comment
Share on other sites

Rope cut!!!

Απλά δοκιμάστε το

 

Sent from my turbocharged galaxy using tapatalk

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ένας φίλος πέρνει καινούργιο αμάξι και θέλω να του κάνω μία φάρσα. Ξέρει κανείς κανα πρόγραμα sms ώστε τα στοιχεία του αποστολέα να μήν φαίνονται ότι είναι δικά μου αλλα να βάλω skoda hellas?
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ένας φίλος πέρνει καινούργιο αμάξι και θέλω να του κάνω μία φάρσα. Ξέρει κανείς κανα πρόγραμα sms ώστε τα στοιχεία του αποστολέα να μήν φαίνονται ότι είναι δικά μου αλλα να βάλω skoda hellas?

 

Caller ID Faker

Δεν ξερω αν δουλευει ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...