Jump to content

[Επίσημο] Nokia N86


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μεσω wifi την εκανα , ολα καλα ,ευκολα και γρηγορα

 

ετσι κι εγω,η πιο ευκολη και γρηγορη αναβαθμιση που εκανα ποτε!

 

@ stendor σ'ευχαριστω για την απαντηση!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 3rd Edition Platform FAQ:

Πως κάνω αναβάθμιση λογισμικού;

 

Όπως είπα και πριν 2-3 ποστ, δεν χάνεται τίποτα ούτε από την μνήμη του τηλεφώνου ούτε από την 8άρα flash μνήμη.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

εγω κανω μεσα απο το κινητο με την ενημερωση λογισμικου,δεν χαθηκαν τα μηνυματα!

 

ποσα mb ειναι η αναβαθμιση?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα την αναβαθμιση πριν 10'.Ολα πηγαιναν κανονικα,τελειωσε και την εγκατασταση,ανοιγω την συσκευη,βαζω το pin μου μπαινει για λιγο στην αρχικη οθονη και κανει παλι restart συνεχεια...!! Τι κανω???? Μια βοηθεια καποιος??
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εκανα την αναβαθμιση πριν 10'.Ολα πηγαιναν κανονικα,τελειωσε και την εγκατασταση,ανοιγω την συσκευη,βαζω το pin μου μπαινει για λιγο στην αρχικη οθονη και κανει παλι restart συνεχεια...!! Τι κανω???? Μια βοηθεια καποιος??

 

βγαλε για λιγο την μπαταρια. αν συνεχιστει το προβλημα θα πρεπει να κανεις hard format.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

βγαλε για λιγο την μπαταρια. αν συνεχιστει το προβλημα θα πρεπει να κανεις hard format.

 

 

Φτουουου!!! Τι ηθελα και την εκανα την αναβαθμιση!!! Και πως μπορω να κανω hard format τωρα που δεν ανοιγει κανονικα??

Rogers
Link to comment
Share on other sites

Φτουουου!!! Τι ηθελα και την εκανα την αναβαθμιση!!! Και πως μπορω να κανω hard format τωρα που δεν ανοιγει κανονικα??

 

δες εδω φιλε μου

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχετε κανει αναβαθμιση στην νεα βερσιον που εχει δωσει η νοκια προσεξτε!!!!!!

 

αν εχετε χακαρει το τηλ σας με το helloox2,αν χρειαστει να κανετε hard reset το τηλ ΔΕΝ ξαναχακαρεται!! τουλαχιστον με αυτην την εφαρμογη....

 

μετα την αναβαθμιση δεν εχει προβλημα η εφαρμογη,συνεχιζει να δουλευει μια χαρα και το τηλ παραμενει φουλ ξεκλειδωμενο ..

το προβλημα ειναι μονο αν κανετε hard reset!!

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Το πηρε η φιλη μου χτες, κι απο τη στιγμη που το ενεργοποιησε, αναβοσβηνει στην αρχικη οθονη το εικονιδιο των μηνυματων. Χωρις να εχει καποιο εισερχομενο αδιαβαστο ή σε εκκρεμοτητα αποστολης.. τιποτα.. Γιατι? Πως φευγει αυτο το εικονιδιο?
Link to comment
Share on other sites

παιδια οσοι εχετε κανει αναβαθμιση στην νεα βερσιον που εχει δωσει η νοκια προσεξτε!!!!!!

 

αν εχετε χακαρει το τηλ σας με το helloox2,αν χρειαστει να κανετε hard reset το τηλ ΔΕΝ ξαναχακαρεται!! τουλαχιστον με αυτην την εφαρμογη....

 

μετα την αναβαθμιση δεν εχει προβλημα η εφαρμογη,συνεχιζει να δουλευει μια χαρα και το τηλ παραμενει φουλ ξεκλειδωμενο ..

το προβλημα ειναι μονο αν κανετε hard reset!!

 

εγω την πατησα δεν χακαρεται με την τελευταια βερσιον που ειναι η 2.02 θα πρεπει να περιμενουμε λογικα την νεοτερη να δουλεψει

Samsung Galaxy A50
Link to comment
Share on other sites

εγω την πατησα δεν χακαρεται με την τελευταια βερσιον που ειναι η 2.02 θα πρεπει να περιμενουμε λογικα την νεοτερη να δουλεψει

 

εγω δεν θα την παταγα...αλλα επειδη λογω αλλαγης παροχου ιντερνετ απο οτενετ σε HOL,μου εκοψαν το μειλ οι ξεφτιλες χωρις καν να με ειδοποιησουν:mad:

 

και εχασα πολλα μειλ.....

ενα εξ αυτων της ομαδας του helloox2 που με προειδοποιουσε για το προβλημα που θα προεκυπτε σε περιπτωση hard reset :(

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλήσπέρα, μήπως καποιος μπορεί να με βοηθήσει να σεταρω το γραμματοκιβώτιο με το Yahoo μου, και να μου εμφανίζονται τα mail στις αρχικές συντομέυσεις(στην επιφάνεια). Θενκς
Link to comment
Share on other sites

Σαν μικρό παιδάκι που είμαι εγώ και μου αρέσουν τα εφφεδάκια και τα ωραία εικονίδια, θέλω να επαναφέρω το εικονίδιο της μουσικής και το εφφέ της περιστροφής.Υπάρχει τρόπος? (πείτε "ναι",please...)

 

Επίσης μια ερώτηση...Την έκανα την αναβάθμιση.Γιατί δεν φεύγει το "Λογισμικό τηλεφώνου" από την "Ενημέρωση λογισμικού"? Έχει μείνει εκεί και όταν πατάω "Έναρξη ενημέρωσης" , ξεκινάει την επεξεργασία,αλλάζει το σήμα της κεραίας σε ένα "Ε" με το σήμα της συνδεσιμότητας (τα 2 αντίθετα βέλη), μετά επανέρχεται στο σήμα της κεραίας και ...τπτ....Τι δεν πάει καλά?

:shifty: try again...
Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε παιδιά αξίζει σαν συσκευή ή να πάω στο 8510 ιννοβ?

Το Ν85 που είχα καλό ήταν αλλά από φωτογραφία με είχα απογοητεύσει.Πείτε μου τη γνώμη σας όσοι το έχετε γιατί το απόγευμα κάποιο θα αγοράσω.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά ρε παιδιά αξίζει σαν συσκευή ή να πάω στο 8510 ιννοβ?

Το Ν85 που είχα καλό ήταν αλλά από φωτογραφία με είχα απογοητεύσει.Πείτε μου τη γνώμη σας όσοι το έχετε γιατί το απόγευμα κάποιο θα αγοράσω.

 

Εγω που ειχα το innov8 σου προτείνω να πας στο Ν86. Και για λόγους μεγεθους (το innov8 ανοικτό ηταν σαν παντόφλα και αυτό με ενοχλούσε) αλλα και για καλύτερο φλάς, Oled οθόνη(με τα συν και τα πλήν) και πολλά άλλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω που ειχα το innov8 σου προτείνω να πας στο Ν86. Και για λόγους μεγεθους (το innov8 ανοικτό ηταν σαν παντόφλα και αυτό με ενοχλούσε) αλλα και για καλύτερο φλάς, Oled οθόνη(με τα συν και τα πλήν) και πολλά άλλα.

 

Φωτογραφίες βγάζει καλές?

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως κι εγω την πατησα με το τελευταιο update!!! :( Μετα την αναβαθμιση το κινητο φλασαρε και ανοιγκλεινε συνεχεια!! Οποτε αναγκαστηκα να κανω hard reset και ΤΕΛΟΣ ολα!!! Σε αναμονη τωρα μεχρι να βρει "τρυπα" το helloox στην τελευταια version και να το hackaρουμε παλι...
Rogers
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες βγάζει καλές?

 

Καλες,αλλα οχι καλυτερες του innov8(ακομα τουλαχιστον) κατα την γνωμη μου...

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφίες βγάζει καλές?

 

Πολυ καλές. Και μιλώ σαν πρώην κάτοχος innov8 και C905..Επίσης το βίντεο είναι πολύ βελτιωμένο. Κανένα παράπονο εκει...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια πηγα σημερα να το παρω με επιδότηση μεγαλη απο την wind και μου ειπαν το πολύ σε 3 βδομαδες...και αυτο δεν ειναι σιγουρο...γιατι η νοκια δεν εδωσε πολλα κομματια και κατι αλλα τετοια τρελά.....

:wacko::wacko:

καλα ειναι δυνατον...να συμβαίνει τετοιο πραγμα.....?

νεο μοντελο να ειναι σε έλλειψη στην αγορα.....?

 

:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...