Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3720 Classic


varsamis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από σήμερα το έχω και εγώ. Έχω μια ερώτηση , επειδή δεν έχω το καλώδιο CA-101 υπάρχει τρόπος να περάσω μαζικά τις επαφές από WM 6.1 μέσω μέσω της κάρτας μνήμης ή κάποιος άλλος τρόπος;

 

Άκυρο το έκανα με ένα παλιό BT dongle

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 279
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δοκίμασε με το ίδιο τρόπο που αλλάζει και στα S60 αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει. Μπορείς να προσπαθήσεις αν θες όμως.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε με το ίδιο τρόπο που αλλάζει και στα S60 αλλά δεν είναι σίγουρο ότι θα πετύχει. Μπορείς να προσπαθήσεις αν θες όμως.

 

το προσπαθησα και με τους 2 τροπους αλλα τζιφος. δεν ηξερα οτι ειναι παραεισαγωγης το κινητο και εχασα τα ελληνικα. τωρα τι κανω?εχω αποδειξη αγορας, σε νοκια σοπ μου τα περνανε τζαμπα η πληρωνω?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να δώσεις γύρω στα 15€. Εγώ πάντως στην θέση σου θα πήγαινα από το κατάστημα που το αγόρασα και θα τους έλεγα ότι δεν είναι Ελληνικό και ότι δεν με είχαν ενημερώσει. Ίσως με αυτό τον τρόπο καταφέρεις να σου δώσουν Ελληνικό.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Θα πρέπει να δώσεις γύρω στα 15. Εγώ πάντως στην θέση σου θα πήγαινα από το κατάστημα που το αγόρασα και θα τους έλεγα ότι δεν είναι Ελληνικό και ότι δεν με είχαν ενημερώσει. Ίσως με αυτό τον τρόπο καταφέρεις να σου δώσουν Ελληνικό.

 

ειναι υποχρεωμενοι να μου δωσουν ελληνικο η αμα θελουν;να παω ηρεμος η να την κανω την φασαρια;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι υποχρεωμενοι να μου δωσουν ελληνικο η αμα θελουν;να παω ηρεμος η να την κανω την φασαρια;

Πιστεύω ότι με ωραίο και ευγενικό τρόπο μπορείς να πετύχεις τον σκοπό σου αφού θα έχεις το δίκιο με την πλευρά σου. Σου πούλησαν μια συσκευή για Ελληνική η οποία δεν ήταν Ελληνική.

 

Τώρα πως θα αντιδράσεις εσύ είναι δικό σου θέμα, δεν μπορώ να σου υποδείξω εγώ πως θα αντιμετωπίσεις τον πωλητή.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα. Από κάποιους που το έχουν καιρό, θα ήθελα να ξέρω πόσο διαρκεί η μπαταρία, με μέτρια χρήση, πχ 1/2 ώρα συνομιλιών κάθε μέρα.

Αν οι φωτος που βγάζει είναι καλές (αποδεκτές), με, ή χωρίς φλας.

Το βιντεο του ειναι χαλια, που ειδα στο YOUTUBE. Φωτος δεν είδα.

Κυρίως μ' ενδιαφέρει η μπαταρία.

Επίσης, ακούω ότι κ το 6303 έχει καλή μπαταρία.

Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Από κάποιους που το έχουν καιρό, θα ήθελα να ξέρω πόσο διαρκεί η μπαταρία, με μέτρια χρήση, πχ 1/2 ώρα συνομιλιών κάθε μέρα.

Αν οι φωτος που βγάζει είναι καλές (αποδεκτές), με, ή χωρίς φλας.

Το βιντεο του ειναι χαλια, που ειδα στο YOUTUBE. Φωτος δεν είδα.

Κυρίως μ' ενδιαφέρει η μπαταρία.

Επίσης, ακούω ότι κ το 6303 έχει καλή μπαταρία.

Ευχαριστώ πολύ!

 

με μιση ωρα την ημερα σε βγαζει χαλαρα 5-6 μερες

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά ενδιαφέρομαι να αγοράσω το συγκεκριμένο κινητό περισσότερο λόγω του ότι μπορώ να το έχω και σαν mp3 player. Αξίζει ή να πάρω ένα "καθαρόαιμο" mp3; "Τρώγομαι" να αλλάξω κινητό αλλά αν δεν συμφέρει σαν mp3 player πάω να πάρω ένα (mp3) από το ebay και ησυχάζω.

 

Οι ενδοιασμοί μου είναι:

1. παίζει playlists φτιαγμένες στο winamp;

2. η μπαταρία αντέχει 2-3 ώρες αν παίζει μουσική;

3. είναι εύκολο στην χρήση, ειδικά αν τρέχω ή κάνω ποδήλατο, όπως μερικά mp3 players;

4. Ποια είναι η μέγιστη μνήμη που δέχεται;

 

Πείτε μου τη γνώμη σας,

 

Ευχαριστώ

OnePlus 6, A6000
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες 3 βδομαδες παντως οποιος παει να το παρει απο το Πλαισιο ολα τα κουτια των 3720 ειναι ανοιγμενα με σπασμενη την ταινια ασφαλειας της Alpha Copy και τα εχουν απλα ξανακολλησει με λευκη ταινια χωρις χαρακτηριστικα.. Φυσικα δεν δεχτηκα να το παραλαβω σε αυτη την κατασταση. Το εχω παραγγελει απο τελη Νοεμβρη το κινητο και καθε φορα που παιρνω τηλεφωνο στο Πλαισιο μου λενε πως ολα τα 3720 τους εχουν ερθει ετσι και πως θα με ειδοποιησουν οταν θα εχουν καινουργια παραλαβη...
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες 3 βδομαδες παντως οποιος παει να το παρει απο το Πλαισιο ολα τα κουτια των 3720 ειναι ανοιγμενα με σπασμενη την ταινια ασφαλειας της Alpha Copy και τα εχουν απλα ξανακολλησει με λευκη ταινια χωρις χαρακτηριστικα.. Φυσικα δεν δεχτηκα να το παραλαβω σε αυτη την κατασταση. Το εχω παραγγελει απο τελη Νοεμβρη το κινητο και καθε φορα που παιρνω τηλεφωνο στο Πλαισιο μου λενε πως ολα τα 3720 τους εχουν ερθει ετσι και πως θα με ειδοποιησουν οταν θα εχουν καινουργια παραλαβη...

 

εχεις καποια επιδοτηση και θες να το παρεις απο πλαισιο? υπαρχει διαθεσιμο και σε αλλα καταστηματα και μαλιστα σφραγισμενο

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και απο κατάστημα Γερμανός, δυο διαθέσιμες συσκευές, μη σφραγισμένες.

Κατόπιν ερώτησης, τα ανοίγουν επιτόπου για να καταγράψουν τα στοιχεία τους.

 

Το έχω δυο μέρες και κάθεται, ακόμη να το ψαχουλέψω. Είναι αρκετά στιβαρό και δείχνει να αντέχει τις κακουχίες :-). Ελπίζω αύριο να καταφέρω να κάνω μεταφορά conacts.

 

Έχει κανείς ιδέα πως θα μεταφέρω επαφές (contacts) απο το motorola Z6 στο nokia 3720?

Με τις λιγότερες δυνατές απώλειες :-)

Link to comment
Share on other sites

και απο κατάστημα Γερμανός, δυο διαθέσιμες συσκευές, μη σφραγισμένες.

Κατόπιν ερώτησης, τα ανοίγουν επιτόπου για να καταγράψουν τα στοιχεία τους.

 

Το έχω δυο μέρες και κάθεται, ακόμη να το ψαχουλέψω. Είναι αρκετά στιβαρό και δείχνει να αντέχει τις κακουχίες :-). Ελπίζω αύριο να καταφέρω να κάνω μεταφορά conacts.

 

Έχει κανείς ιδέα πως θα μεταφέρω επαφές (contacts) απο το motorola Z6 στο nokia 3720?

Με τις λιγότερες δυνατές απώλειες :-)

 

ειναι πολυ στιβαρο. μονο προσοχη στην οθονη, σε εμενα εχει περασει πολλα αλλα δεν εχει χαραχτει, ελλοι χρηστες ομως διαμαρτυρηθηκαν οτι χαραχτηκε πολυ ευκολα και απαγοητευτηκαν

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες 3 βδομαδες παντως οποιος παει να το παρει απο το Πλαισιο ολα τα κουτια των 3720 ειναι ανοιγμενα με σπασμενη την ταινια ασφαλειας της Alpha Copy και τα εχουν απλα ξανακολλησει με λευκη ταινια χωρις χαρακτηριστικα.. Φυσικα δεν δεχτηκα να το παραλαβω σε αυτη την κατασταση. Το εχω παραγγελει απο τελη Νοεμβρη το κινητο και καθε φορα που παιρνω τηλεφωνο στο Πλαισιο μου λενε πως ολα τα 3720 τους εχουν ερθει ετσι και πως θα με ειδοποιησουν οταν θα εχουν καινουργια παραλαβη...
Ελάτε βρε παιδιά σταματήστε αυτέ ςτις φοβίες!!!ΕΛΕΟΣ .Λέτε να ανοίγουμε τα κινητά 10- 10 να τα παίζουμε?Δεν αρκεί ενα??Δεν είναι ταινία Αλφα κόπυ,αυτή μπαίνει στο εργοστασιο κατασκευής.

Κινητά ΔΕΝ εχει να παραδώσει η Νόκια.Επίσης εμένα μου ζητάνε ΠΑΡΑ πολύ το κίτρινο που δεν το έφερε ποτέ η Νόκια Ελλάδα.Οπότε φερνω από χώρα της Ευρωπαικής Ενωσης,τα ανοίγω(όπως πιθανόν και το Πλαισιο)τους περνάω Ελληνικό μενού(με την σωστή αναβάθμιση-αλλαγή του product code ώστε να μην αλλαξουν μετα τα Ελληνικά σε αγγλικά σε νέα δική σας αναβάθμιση)τους βαζω και το ελληνικό ββλιαράκι και τα κλείνω ξανά.Με αυτη την ασπρη αυτοκόλλητη.

Σημαίνει πως το κινητό είναι χρησιμοποιημένο?Πάιρνεις απόδειξη κι εχεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑ 2 χρόνια εγγύηση από την Ελληνική αντιπροσωπεία.

Αυτά που λεει ο Γερμανός για καταγραφή χαρακτηριστικών δεν ισχύουν!

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ελάτε βρε παιδιά σταματήστε αυτέ ςτις φοβίες!!!ΕΛΕΟΣ .Λέτε να ανοίγουμε τα κινητά 10- 10 να τα παίζουμε?Δεν αρκεί ενα??Δεν είναι ταινία Αλφα κόπυ,αυτή μπαίνει στο εργοστασιο κατασκευής.

Κινητά ΔΕΝ εχει να παραδώσει η Νόκια.Επίσης εμένα μου ζητάνε ΠΑΡΑ πολύ το κίτρινο που δεν το έφερε ποτέ η Νόκια Ελλάδα.Οπότε φερνω από χώρα της Ευρωπαικής Ενωσης,τα ανοίγω(όπως πιθανόν και το Πλαισιο)τους περνάω Ελληνικό μενού(με την σωστή αναβάθμιση-αλλαγή του product code ώστε να μην αλλαξουν μετα τα Ελληνικά σε αγγλικά σε νέα δική σας αναβάθμιση)τους βαζω και το ελληνικό ββλιαράκι και τα κλείνω ξανά.Με αυτη την ασπρη αυτοκόλλητη.

Σημαίνει πως το κινητό είναι χρησιμοποιημένο?Πάιρνεις απόδειξη κι εχεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑ 2 χρόνια εγγύηση από την Ελληνική αντιπροσωπεία.

Αυτά που λεει ο Γερμανός για καταγραφή χαρακτηριστικών δεν ισχύουν!

 

Ολα τα κινητα που εχει το Πλαισιο ειναι μαυρα οποτε προβλημα με το χρωμα δεν υπαρχει. Συμφωνω οτι δεν τα ανοιγουν οι υπαλληλοι του καταστηματος για να παιξουν αλλα εμενα αυτο σαν δικαιολογια δεν μου αρκει για να αγορασω ενα κινητο με αμοιχτο κουτι. Το θεμα ειναι γιατι ολα τα κουτια ειναι ανοιγμενα ? Επισημη απαντηση παντως απο το Πλαισιο δεν εχω παρει ακομα και περιμενω...

 

εχεις καποια επιδοτηση και θες να το παρεις απο πλαισιο? υπαρχει διαθεσιμο και σε αλλα καταστηματα και μαλιστα σφραγισμενο

 

Εχω επιδοτηση απο Πλαισιο αλλιως θα το επαιρνα απο αλλου.

Link to comment
Share on other sites

προσοχη στο νερό δεν ισχύει ότι εχουμε δει στο νετ το δικo μου γέμισε νερο επεσε πανω του νερο φαντασου να βυθιστει κιολας τι εχει να γινει
Link to comment
Share on other sites

Ολα τα κινητα που εχει το Πλαισιο ειναι μαυρα οποτε προβλημα με το χρωμα δεν υπαρχει. Συμφωνω οτι δεν τα ανοιγουν οι υπαλληλοι του καταστηματος για να παιξουν αλλα εμενα αυτο σαν δικαιολογια δεν μου αρκει για να αγορασω ενα κινητο με αμοιχτο κουτι. Το θεμα ειναι γιατι ολα τα κουτια ειναι ανοιγμενα ? Επισημη απαντηση παντως απο το Πλαισιο δεν εχω παρει ακομα και περιμενω...

 

 

 

Εχω επιδοτηση απο Πλαισιο αλλιως θα το επαιρνα απο αλλου.

Απλό είναι ΟΛΑ ανοικτά γιατί όλα είναι εισαγωγή από το εξωτερικό.Πως θα του περάσουν το ελληνικό μενού αν δεν τα ανοίξουν?

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αμα τα εχουν ανοιξει για αυτο το λογο τοτε δεν εχω κανενα προβλημα να το αγορασω. Αρκει την ιδια απαντηση να μου την εδινε καποιος απο το Πλαισιο. :)
Link to comment
Share on other sites

Ελάτε βρε παιδιά σταματήστε αυτέ ςτις φοβίες!!!ΕΛΕΟΣ .Λέτε να ανοίγουμε τα κινητά 10- 10 να τα παίζουμε?Δεν αρκεί ενα??Δεν είναι ταινία Αλφα κόπυ,αυτή μπαίνει στο εργοστασιο κατασκευής.

Κινητά ΔΕΝ εχει να παραδώσει η Νόκια.Επίσης εμένα μου ζητάνε ΠΑΡΑ πολύ το κίτρινο που δεν το έφερε ποτέ η Νόκια Ελλάδα.Οπότε φερνω από χώρα της Ευρωπαικής Ενωσης,τα ανοίγω(όπως πιθανόν και το Πλαισιο)τους περνάω Ελληνικό μενού(με την σωστή αναβάθμιση-αλλαγή του product code ώστε να μην αλλαξουν μετα τα Ελληνικά σε αγγλικά σε νέα δική σας αναβάθμιση)τους βαζω και το ελληνικό ββλιαράκι και τα κλείνω ξανά.Με αυτη την ασπρη αυτοκόλλητη.

Σημαίνει πως το κινητό είναι χρησιμοποιημένο?Πάιρνεις απόδειξη κι εχεις ΚΑΝΟΝΙΚΟΤΑ 2 χρόνια εγγύηση από την Ελληνική αντιπροσωπεία.

Αυτά που λεει ο Γερμανός για καταγραφή χαρακτηριστικών δεν ισχύουν!

 

Ολα τα κινητα που εχει το Πλαισιο ειναι μαυρα οποτε προβλημα με το χρωμα δεν υπαρχει. Συμφωνω οτι δεν τα ανοιγουν οι υπαλληλοι του καταστηματος για να παιξουν αλλα εμενα αυτο σαν δικαιολογια δεν μου αρκει για να αγορασω ενα κινητο με αμοιχτο κουτι. Το θεμα ειναι γιατι ολα τα κουτια ειναι ανοιγμενα ? Επισημη απαντηση παντως απο το Πλαισιο δεν εχω παρει ακομα και περιμενω...

 

 

 

Εχω επιδοτηση απο Πλαισιο αλλιως θα το επαιρνα απο αλλου.

 

Αμα τα εχουν ανοιξει για αυτο το λογο τοτε δεν εχω κανενα προβλημα να το αγορασω. Αρκει την ιδια απαντηση να μου την εδινε καποιος απο το Πλαισιο. :)

 

Πάντως το σωστότερο και το καλύτερο θα ήταν να υπάρχει η ανάλογη ενημέρωση και ερώτηση στο πελάτη.

 

Δηλαδή του λες ότι το κίτρινο δεν έχει έρθει στην Ελλάδα αλλά μπορώ να στο ανοίξω και να του περάσω ότι χρειάζεται (αλλαγή product code και καινούριο firmware) και έρχεσαι αυριο και το παίρνεις.. Μέχρι τότε καλό είναι να το έχεις κλειστό για να νιώσει και την ανάλογη ασφάλεια ο πελάτης..

 

Αν είναι καινούριο μπορείς να το τσεκάρεις και από το Life timer πατώντας *#92702689# αλλά δεν θυμάμαι αν υπάρχει αυτό στα s40 και αν μηδενίζει μετά από αλλάγη product code..

Ας το επιβεβαιώσει κάποιος..

 

Τέσπα ας μη βγούμε off-topic

Link to comment
Share on other sites

Πηγα προσφατα στο Πλαισιο στο κεντρο της Θεσσαλονικης και χαρηκα που ειδα οτι το ντεμο κινητο ειχε ελληνικους χαρακτηρες πανω στο πληκτρολογιο και ζητησα να παρω ενα αλλα προς εκπληξη μου τα υπολοιπα ηταν με λευκη ταινια και εγραφαν πανω στο bar code ενα δικτυο ρουμανιας. Πηγα λιγο παρακατω σε ενα γερμανο και πηρα με 5 Ευρω παραπανω ενα της alpha copy και ολα καλα. Την ειχα πατησει στο παρελθον με ενα n73 που καθε φορα που εκανα αναβαθμιση αλλαζε σε αγγλικα.
Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο multirama αλλα δεν μου ειπαν οτι ηταν παραεισαγωγης με αποτελεσμα να του κανω αναβαθμιση και να χαθουν τα ελληνικα. προσπαθησα να κανω αλλαγη του product code αλλα δεν τα καταφερα. υπαρχει καποια αλλη λυση?εχω την αποδειξη και τα παντα αν το παω σε νοκια σοπ θα χρειαστει να πληρωσω για να μου ξαναπερασουν τα ελληνικα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το αγορασα χθες και εγω απο το Πλαισιο. Ειναι μαλλον γαλλικο με περασμενα τα ελληνικα. Το μονο προβλημα ειναι οτι σε μερικα μενου εχει αναμειχτα τα ελληνικα με τα αγγλικα...
Link to comment
Share on other sites

εγω το πηρα απο multirama αλλα δεν μου ειπαν οτι ηταν παραεισαγωγης με αποτελεσμα να του κανω αναβαθμιση και να χαθουν τα ελληνικα. προσπαθησα να κανω αλλαγη του product code αλλα δεν τα καταφερα. υπαρχει καποια αλλη λυση?εχω την αποδειξη και τα παντα αν το παω σε νοκια σοπ θα χρειαστει να πληρωσω για να μου ξαναπερασουν τα ελληνικα?
Ναι 18 ευρώ,αυτό συμβαίνει όταν οι ασχετοι εισαγωγείς κάνουν την αναβάθμιση επιφανειακά,χωρις να αλλαξουν product code.

Στείλτο μου σε μενα αν θες,θα στο αλλάξω σωστά το μενού ΤΣΑΜΠΑ.

Στειλτο προς ΜΑΚΡΗ ΜΑΡΚΟ,Κατάστημα Acs courier Zωγραφου(BI),παραλαβή απο ρεσεψιόν.Είναι δίπλα σχεδόν από το σπίτι μου,με αυτήν στέλνω τα κινητά από το apiastos.gr ,κι εχω και κωδικό με 3 ευρω χρεωση μόνο.Στειλτο ΧΠ(χρεωση παραλήπτη).Μετα απο μια μερα θα στο ξαναστείλω πίσω.

<Πειτε ΟΧΙ στα greeklish>- http://www.periland.gr Επισκεφθείτε το online μου κατάστημα...http://www.apiastos.gr

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ,ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑΘΕΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΣΕ ΣΕΝΑ.....

 

Tον χάρο καλοπιάνουμε να μην μας έχει άχτι,ποτέ δεν θα πεθάνουμε κουφάλα νεκροθάφτη :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχει καταφερει καποιος κατοχος του 3720 να χρησιμοποιησει τον οπερα μινι;εχω ολες τις ρυθμισεις της wind σωστα,αλλα οταν προσπαθει να συνδεθει ο οπερα για πρωτη φορα για να κανω αποδοχη και να συνδεομαι κανονικα μετα μου λει να μπω σε μια σελιδα απο το pc και να ξαναδω τις ρυθμισεις. Με τον browser του κινητου μπαινω χωρις κανενα προβλημα. Τι δεν κανω σωστα?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...