Jump to content

[Δημοσκόπηση] Ποια εφαρμογή για turn by turn navigation;


pperiklis
 Κοινοποίηση

Ποια εφαρμογή από αυτές που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή θα προτείνατε;  

274 members have voted

  1. 1. Ποια εφαρμογή από αυτές που κυκλοφορούν αυτή τη στιγμή θα προτείνατε;



Recommended Posts

Α αληθεια??Δηλαδη μεσα στο σπιτι δε παιζει να πιανει.Θα το δοκιμασω μια εξω.Οσο για το location με ρωταει πρωτου ανοιξει το προγραμμα και το ανοιγω.

 

 

Οκ δουλεψε μολις βγηκα εξω.Thanks!:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 273
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έκανα update με την τελευταί έκδοση του Navigon 1.1.0. Πώς αλλάζω όμως την γλώσσα menu και πλοήγησης απο Αγγλικά σε Ελληνικά? Δεν βρίσκω κάτι στο menu. Επίσης με την προηγούμενη έκδοση γιατί με εντόπιζε κάποια μέτρα πιο πίσω ?

 

Κάποια βοήθεια? Δεν μπορώ να το βρώ πουθενά. Τα νεύρα μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Έκανα update με την τελευταί έκδοση του Navigon 1.1.0. Πώς αλλάζω όμως την γλώσσα menu και πλοήγησης απο Αγγλικά σε Ελληνικά? Δεν βρίσκω κάτι στο menu. Επίσης με την προηγούμενη έκδοση γιατί με εντόπιζε κάποια μέτρα πιο πίσω ?

 

πρεπει να το εχεις στα Ελληνικα(iPhone) ;)

ⓜⓘⓚⓔ ✈︎ Everything you can imagine is real [P²]
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να το εχεις στα Ελληνικα(iPhone) ;)

 

Δεν είναι απαραίτητο, εγώ με αγγλικό μενού έχω κανονικά ελληνικό μενού και πλοήγηση στην εφαρμογή αρκεί να περάσεις την εφαρμογή που βρίσκεται στο γνωστό μαγαζί και είναι αποκλειστικά για την Ελλαδα. ;)

[imgalign]http://img411.imageshack.us/img411/2249/applelogo1.gif[/imgalign]Αρτέμης

pushme.to & pingChat2 : djarte

iPhone 4 32GB Black with iOS 4.3, MacbookPro Late 2008 15" with Snow Leopard 10.6.6, Apple Led Cinema Display 24", Airport Extreme BS

Link to comment
Share on other sites

Θελω να ρωτησω κατι πως μπορω να περασω χαρτες στο ναβιγκον??Τωρα εχω μονο της Ελλαδας.Ας πουμε να περασω Αλβανιας Ιταλιας κλπ κλπ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κυκλοφορησε και το i go στο itunes με αρκετα θετικα σχολια.. οποιος τα εχει ας μας γραψει εντυπωσεις μηπως και καταληξουμε και εμεις οι νεοι...:)
D.T
Link to comment
Share on other sites

Το IGO δεν το έχω δουλέψει στο iphone, ωστόσο το έχω δουλέψει σε αρκετές συσκευές με Windows. Πραγματικά είναι το καλύτερο πρόγραμμα που έχω δουλέψει για την Ελλάδα και διαθέτει 3D κτίρια τουλάχιστον για την Αθήνα.

Περισσότερεος πληροφορίες για το IGO θ βρείτε στο site του προγράμματος

 

Είναι πιο ακριβό από το Navigon (89.99 ευρώ), αλλά πιστεύω οτι είναι καλύτερο !! Τουλάχιστον από την δικιά μου εμπειρία με το πρόγραμμα σε άλλες συσκευές.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πριν δω το igo, μεχρι τώρα το navigon είναι αυτό κερδίζει πόντους..

_______________http://farm7.static.flickr.com/6168/6227903819_67e7c12fb0_o.png___________

N_Name:SpyVe________M_Lion________Mac User

________iPhone_5S_G_64GB_iOS.7.0________

Link to comment
Share on other sites

μέχρι τώρα λέμε igo...με μια επιφύλαξη για τα 3g...στα οποία αργεί λίγο στις στροφές..αλλά τα άλλα οκ!

δεν είμαι σίγουρος αν αυτό με τις στροφές είναι πρόβλημα του igo!

 

 

πάντως είναι αρκετά καλό,ειδικά εγώ εδώ στην Κύπρο είμαι οκ!

Link to comment
Share on other sites

μέχρι τώρα λέμε igo...με μια επιφύλαξη για τα 3g...στα οποία αργεί λίγο στις στροφές..αλλά τα άλλα οκ!

δεν είμαι σίγουρος αν αυτό με τις στροφές είναι πρόβλημα του igo!

 

 

πάντως είναι αρκετά καλό,ειδικά εγώ εδώ στην Κύπρο είμαι οκ!

 

σχετικά offtopic, αλλά δεν άντεξα στον πειρασμό ... σε τι ηλικία παίρνετε δίπλωμα οδήγησης στην Κύπρο; :)

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol::p Το δοκίμασε στο αυτοκίνητο της οικογένειας του ο άνθρωπος! Δίπλωμα από 18 όπως εσείς
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

:lol::lol:p Το δοκίμασε στο αυτοκίνητο της οικογένειας του ο άνθρωπος! Δίπλωμα από 18 όπως εσείς

 

Ευχαριστώ Ανδρέα, το κατάλαβα αλλά δεν άντεξα να μην ρωτήσω :) συγγνώμη από όλους για το offtopic !

iPhone 5, iPad2 WiFi, MacBook Air Rev C, MacMini, iMac, MacPro ...

Προσωπικός ιστοχώρος: kkblog Twitter:kkalog pushme.to:http:\pushme.to\kkalog

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Ανδρέα, το κατάλαβα αλλά δεν άντεξα να μην ρωτήσω :) συγγνώμη από όλους για το offtopic !

τελικα μπορει να μου πει καποιος μεταξυ navigon & igo 2009 ποιο ειναι το καλυτερο για τo 3gs??

Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

τελικα μπορει να μου πει καποιος μεταξυ navigon & igo 2009 ποιο ειναι το καλυτερο για τo 3gs??

Βάλτα και τα 2 να τα δοκιμάσεις. Ο καθένας ζητάει διαφορετικά πράγματα από τη συσκευή του και ακόμα και τα ίδια χαρακτηριστικά τα αξιολογεί διαφορετικά.

Μπορεί οι χάρτες του ενός στην περιοχή σου να έχουν λάθη, του άλλου να είναι πιο ενημερωμένοι κλπ.

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν αντιλεγω...γι'αυτο υπαρχουν και καλοι ανθρωποι που πληρωνουν...αλλα πιστευω οτι πολλοι απο αυτους που πληρωνουν στη συνεχεια το μετανοιωνουν...ειτε γιατι μπορουσαν τελικα να μη πληρωσουν για να αποκτησουν καποιο app ειτε γιατι εχει ενδεχομενως πολλα bugs και δε δουλευει σωστα...γι'αυτο λοιπον εγω προσωπικα αποφασισα να μη ξοδεψω ουτε ενα ευρω πλεον για apps υστερα απο την εμπειρια μου με το ibluetooth...αυτα.-
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει αλλά το iBluetooth δεν είναι επίσημη εφαρμογή. Εξάλλου αυτές που υπάρχουν στο App Store (μερικές τουλάχιστον μεταξύ των οποίων και το iGO) σου προσφέρουν δωρεάν update μέχρι κάποιο χρονικό διάστημα
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

κοίτα μην νομίζεις ότι εγώ πληρώνω για όλα, αλλά αν κάτι μου αρέσει συνήθως το αγοράζω μετά κυρίως γιατί πρέπει και οι developers να ζήσουν και να επεκταθούν ώστε να προσφέρουν καλύτερες εκδόσεις (πχ έχω τερματίσει περίπου 100-150 παιχνίδια αλλά έχω αγοράσει 40-50 μόνο).

 

 

Βασικά αυτό είναι μεγάλη συζήτηση και είναι εκτός τόπικ :)

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε ηδη, διαβαστε εδω http://myi.gr/2009/07/nagivon-with-greek-support/ :D

Ενα πραγμα δεν εχω βρει ακομη στο Navigon. Πως θα καταχωρησω συντεταγμενες. Η δεν εχει αυτη τη δυνατοτητα, η εγω ειμαι πολυ ΓΚΑΒΑΚΑΣ :vava:. Μπορει καποιος να το διαλευκανει ? :blink:

εβαλα το τελευταιο ναβιγκον 1.1 και δεν εχει επιλογη για γλωσσα ελληνικη! μπορεί κάποιος να με βοηθήσει?

Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Έκανα update με την τελευταί έκδοση του Navigon 1.1.0. Πώς αλλάζω όμως την γλώσσα menu και πλοήγησης απο Αγγλικά σε Ελληνικά? Δεν βρίσκω κάτι στο menu. Επίσης με την προηγούμενη έκδοση γιατί με εντόπιζε κάποια μέτρα πιο πίσω ?

βρηκες ακρη με τα ελληνικα?

Life is beautiful!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...