Jump to content

Device OS 4.6.0 & 5.0.0.xx(90xx)


hellsangel81
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεις να μου πεις πως το βαζω?Το κινητο ειναι At&t,και στο blackbeerry downloads της at&t εχει μονο os 4,και εχει μονο greek input.Θελω ελληνικο μενου ,γινεται?Εχω κατεβασει κατι os 5 multilanguage ,αλλα οταν τις βαζω μου δειχνει το μυνημα αυτο

the blackberry desktop software does not have blackberry device software for the device that you have connected to the computer.Contact your wireless sevice provider or system administrator

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα μετά απο αρκετό καιρό προσπάθησα να αναβαθμίσω το λειτουργικό του BOLD. Κατέβασα την έκδοση V.5.0.0 771 (package) στον υπολογιστή και ακολούθως την έτρεξα. Στη συνέχεια μέσω του desktop manager στο μενού Application Loader/ Software update δεν υπάρχει εκεί η έκδοση που κατέβασα :( υπάρχει μόνο Η current και μου δίνει δυνατότητα μόνο για downgrade! Θα ήθελα σας παρακαλώ τη βοηθεία σας. Ευχαριστώ πολύ.
BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

 

Το έχω δει φυσικά πριν ανοίξω καινούργιο..Ήθελα απλά να τονίσω οτί ακουλουθώντας τις οδηγίες του λινκ δεν φαίνεται να λειτουργεί ή καλύτερα μέσω του Desktop Manager BB να έχει διαθέσιμη καμία ενημέρωση λειτουργικού. Εχω κατεβάσει την έκδοση της Cosmote που έιμαι χρήστης ήδη...όποτε δεν προχώρησα να σβήσω το Vendor. Ευχαριστώ και συγγνώμη εαν αναφέρομαι σε θέματα που μπορέι να έχουν ειπωθεί σε άλλες ένότητες απο αυτήν. τρέχω την έκδοση 4.6.0.303

 

Ευχαριστώ

 

ΒΒ

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

Αφού το είδες όπως λες, γιατί δε ρωτάς στο υπάρχον θέμα αλλά ανοίγεις καινούριο;

 

Για να κάνεις την αναβάθμιση, τρέξε το loader.exe που βρίσκεται στα program files/common files/Research in Motion/AppLoader.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Φιλικά ότι σου γράψω παρακάτω...

 

Πως γίνετε να το διάβασες και να μην είδες πρώτο πρώτο το Πώς κάνω καθαρή εγκατάσταση os στην συσκευή μου; (recommended) που αν το πατήσεις σε πάει στο http://www.blackberry-experts.net/articles/how-perform-clean-os-install . Εκεί θα βρεις έναν οδηγό που σε καμία περίπτωση δεν περιγράφει την προσπάθεια που έγραψες ότι έκανες...

 

Τώρα πιστεύω ότι θα σου είναι πολύ ποιο εύκολο...

 

Τα λέμε...

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Ζητώ συγγνώμη για την αναστάτωση. Τέλος καλά όλα καλά με την εγκατάσταση της νέας για κοσμοτε. Βέβαια δεν είμαι σίγουρος για την ποιότητα, έχω προβλήματα νομίζω με το σήμα τώρα κατά τη διάρκεια των συνομιλιών..πάρα πολές διακοπές (μου φαίνεται οτι δημιουργέιται λόγω εναλλαγής 3Γ σε 2 , EDGE κλπ.)

 

Ευχαριστώ και πάλι...

BB 9000 / 9780, Samsung Galaxy S III min, Samsung I9505 Galaxy S4, Note 8.0, Blackberry Z3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα και καλή χρονιά!

 

έχει βάλει κανείς στο 9000 κάποια από τις εκδόσεις 5.0.0.1036 ή 1049;

Αν ναι μπορεί να πει εντυπώσεις και δίκτυο που χρησιμοποιεί;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Κάποια μεγάλη διαφορά, όχι, δε θα δεις. Αν δεν έχεις κάποιο θέμα με τη συσκευή σου, μην ασχολείσαι.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...