Jump to content

Ποιοι ραδιοφωνικοί παρουσιαστές σας αρέσουν;


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αφροδίτη Σημίτη @ Best Radio 92,6 // 10:00-12:00 ;)

 

Ολο το προγραμμα του Best ειναι απαιχτο. Ειδικα οταν ακους Αφροδιτη Σημιτη, στα καπακια Γρηγορη Ψαριανο, το απογευμα Γρηγορη Σαμορκασογλου αλλα και τη νυχτα Αλεξανδρο Χριστοπουλο. Αψογα σχολια απο τους δυο πρωτους και μουσικαρες απο τους επομενους. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 141
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολο το προγραμμα του Best ειναι απαιχτο. Ειδικα οταν ακους Αφροδιτη Σημιτη, στα καπακια Γρηγορη Ψαριανο, το απογευμα Γρηγορη Σαμορκασογλου αλλα και τη νυχτα Αλεξανδρο Χριστοπουλο. Αψογα σχολια απο τους δυο πρωτους και μουσικαρες απο τους επομενους. ;)

 

Να προσθέσω και τους Βαγγέλη Περρή & Μαρία Παπιδάκη 8-10 το πρωί που έχουν τρελό γέλιο αν και από μουσική δε λένε πολλά - ιδίως αυτά που βάζει ο Περρής :wacko: Κορυφαίος σταθμός πάντως, οπωσδήποτε η πρώτη επιλογή μου ανεξαρτήτως ώρας.

-Candygram.

-Candygram, my foot. You get out of here before I call the police. You're the shark, and you know it.

-Wait. I-I'm only a dolphin, ma'am.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω πόσοι απο εσας είστε απο Μακεδονία αλλά ένας απο τους καλύτερους ραδιοφωνικούς παραγωγούς είναι ο Σωτηρόπουλους που έχει τους περισσότερους fans και κουβαλάει πολύ κόσμο μαζι του σε όποιον σταθμο και αν πάει. η εκπομπή του λέγετε μιντ ναϊτ εξπρες
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

exairetikos anthrwpos kai me apisteytes gnwseis ston tomea tou itan kai o panos geramanis sto deytero programma tis ellinikis radiofwnias.

distixws edw kai ena peripou xrono o panos geramanis den einai pia konta mas.

i ekpompi tou paizotan epi 13(an de kanw lathos)sinexomena eti kai apo to stountio tou eixan perasei oi megalyteres fysiognwmies tou ellinikou tragoudiou!

Link to comment
Share on other sites

Mιχαλης Τσαουσοπουλος(DJ95,2)

Γρηγορης Ψαριανος(bestfm)

Γιαννης Τσαουσης-Κωστας Βαιμακης(Supersport fm 94,6)

Kατερινα και Δημητρης (τα πρωινα στον Λαμψη 92,3)

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

i kardoula einai apo tis kaluteres parousiastries... ! sobara twra,den kanw plaka ! se topiko stathmo vevaia,alla einai koryfi.milaw gia to melos kardoula :)

Σ'ευχαριστώ πολύ!! :D

(Την επιταγή θα στην στείλω ταχυδρομικώς..χαχα..)

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Katarxhn geia se olous! Eimai kainourio melos kai elpizw na steriwsw :)

 

Mhpws 3erei kaneis re paidia an kanei pou8ena ekpobh o papanwtas? Otan htan me thn Nana Karagiannh eixe trelo gelio.

Twra pia akouw tsaousopoulo ston Radio DJ kai Nana Karagiannh ston Kiss ta prwina alla feugoun diakopes kai psaxnw gia ekpobes me 3enh mousikh san autous kai paromoio gelio :D

 

Kaneis sustaseis?

Link to comment
Share on other sites

Κωστας μιαουλης-super sport fm.

AEK βεβαιως.

Εμένα δε μου πολυαρέσει ο Μιαούλης.Παραείναι τυπικός.

Θέλω ο παρουσιαστής να είναι ένα με τους ακροατές,να τους καταλαβαίνει,να επικοινωνεί ουσιαστικά μαζί τους και όχι να τους κλείνει τη γραμμή όταν αποκαλούν κάποιους γαύρους ή βάζελους :mad: .

Link to comment
Share on other sites

Εμένα δε μου πολυαρέσει ο Μιαούλης.Παραείναι τυπικός.

Θέλω ο παρουσιαστής να είναι ένα με τους ακροατές,να τους καταλαβαίνει,να επικοινωνεί ουσιαστικά μαζί τους και όχι να τους κλείνει τη γραμμή όταν αποκαλούν κάποιους γαύρους ή βάζελους :mad: .

 

Δε συμφωνω φιλε μου.

Δηλαδη ειναι καλυτερος ο μπαμπης η μηπως οι αντωνηδες?

Ω ξειν' αγγελλειν Λακεδαιμονιοις οτι τηδε κειμεθα τοις κεινων ρημασι πειθομενοι.
Link to comment
Share on other sites

achileas said:
Δε συμφωνω φιλε μου.

Δηλαδη ειναι καλυτερος ο μπαμπης η μηπως οι αντωνηδες?

Δεν έκανα κάποια σύγκριση.

Edited by DENIOR
Link to comment
Share on other sites

Τα πρωινά στο αυτικίνητο προς δουλειά,

Σφαιρα 102.2 Βασίλη Δρυμούση ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!

Best 92.6 Παπιδάκη-Περρής (όταν είναι μαζί, και δε λείπει ο ένας εκ των δύο. Όταν λείπει Παπιδάκη rulez στην επιλογή μουσικής ενώ ο Περρής στο commentαρισμα.)

Ρυθμό 94.9 Πουνέντης -Kωστάκη

 

Το μεσημεράκι 12-2 Γρηγόρης Ψαριανός Βest 92.6 που ή θα σου σπάσει τα νεύρα ή θα τον κάνεις είδωλό!

...Και συνεχίζουμε τη μέρα μας με Best...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...