Jump to content

Πρόβλημα με εξωτερικό δίσκο και usb!!


WormeR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω έναν εξωτερικό δίσκο και ένα usb stick.

όταν τα έχω συνδεμένα στον υπολογιστή και προσπαθώ να τα ανοίξω από τον υπολογιστή μου μου εμφανίζει μήνυμα:

".\RECYCLER\5-5-3.....(ένας μεγάλος αριθμός)\jwgkvsq.vmx

Process could not load because it is used from another process"

και για να τα ανοίξω πρέπει να πάω από την εξερεύνηση windows.

τα έψαξα με antivirus και antispyware αλλά δεν βρέθηκε τίποτα...

και επίσης στην Υπολογιστή μου το εικονίδιο του usb stick έχει γίνει φάκελος πλέον... :wacko::wacko::wacko:

καμιά βοήθεια...

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

το ιδιο προβλημα με το usb εχω και εγω...περιμενω,όπως και εσυ, πως και πως να σου απαντησουν
If plan A doesn't work, remember, there are 25 other letters in the alphabet!! ;)
Link to comment
Share on other sites

jwgkvsq.vmx ειναι ιος .Αν το googleαρεις θα το δεις οπως και τους τροπους για να το αφαιρέσεις.

 

ωχ....τώρα με άγχωσες!!!όχι τίποτα άλλο δεν έχω άλλο σκληρό να κάνω μπακ απ...και είναι και πολλά...πωωωωωωωωωωω τι μου έμελε να πάθω..........

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Υπαρχουν λυσεις αν ψαξεις ,εγω την βρηκα στα πρωτα site που εβγαλε το google.

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ .............ΒΟΗΘΕΙΑ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΤΑΞΕΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ .............ΒΟΗΘΕΙΑ

Ρε παιδιά αν το βάλετε στο google βγάζει πολλά... Δείτε ΕΔΩ. Το πρώτο πρώτο κιόλας λέει how to remove. Επίσης αν σας διευκολίνει δείτε κανένα video στο youtube και ακολουθήστε τα βήματα. Ο Γούγλης στο link που έδωσα έχει βγάλει μερικά βίντεο.

 

Μην ξεχνάτε :google: ;)

my Desktop PC: Intel Core I7-920 2.66GHz - OCZ Gold Low Voltage 6GB 1600MHz - Sapphire 5850 SVGA 1GB - Asus P6T - 2XWD Caviar Blue 640GB - Windows 7 Professional 64bit GR

my Phones: HTC HD (Dutty's HD WM6.5 Leo Holly Grail R0) - HTC Desire AMOLED (AOSP Oxygen v2.0.3 Android 2.3 Gingerbread)

Σταύρος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...