Jump to content

[Symbian^1 & ^3] Nokia's Store


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι κάτι που επαναλαμβάνεται ή έχει συμβεί 1-2 φορές; Επανεκκίνηση της συσκευής δοκίμασες να κάνεις;

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 649
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Είναι κάτι που επαναλαμβάνεται ή έχει συμβεί 1-2 φορές; Επανεκκίνηση της συσκευής δοκίμασες να κάνεις;

 

οκ θα το δω.Ευχαριστω.....

Link to comment
Share on other sites

οκ θα το δω.Ευχαριστω.....

 

εκανα επανεκκινηση της συσκ αλλα δεν κατεβαζει τιποτα μου γραφει σ΄ολα σφαλμα ληψης

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Πήρα εχτές ένα Ν8 μετά απο πολύ καιρό διαζυγίου με symbian συσκευές, αλλά είπα να δώσω άλλη μια ευκαιρία, λόγω του οτι η συσκευή μου άρεσε ιδιαίτερα... Θα δείξει.

Το πρώτο προβληματάκι που έχω είναι οτι είμαι συνδεδεμένος στο wifi μου και προσπαθώ να μπω στο ovi store αλλά πατώντας την εφαρμογή ανοίγει και κλείνει...

Τη ξανακατέβασα απο το ovistore μέσω web browser στη συσκευή και την εγκατέστησα πάλι 2-3 φορές, έκανα επανεκκίνηση, αλλά πάλι τα ίδια....

Έστειλα και μέσω του υπολογιστή μου άλλη εφαρμογή την Opera mini με μήνυμα στο κινητό, πατώντας πάει να ανοίξει το Ovistore, λέει οτι δεν άνοιξε και να πατήσω στο "εκκίνηση" που έχει, αλλά δεν γίνεται τίποτα. Μένει σταματημένο εκεί...

Τι μπορεί να φταίει;

HP 5710 θα την θυμάμαι πάντα...
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα.

Πήρα εχτές ένα Ν8 μετά απο πολύ καιρό διαζυγίου με symbian συσκευές, αλλά είπα να δώσω άλλη μια ευκαιρία, λόγω του οτι η συσκευή μου άρεσε ιδιαίτερα... Θα δείξει.

Το πρώτο προβληματάκι που έχω είναι οτι είμαι συνδεδεμένος στο wifi μου και προσπαθώ να μπω στο ovi store αλλά πατώντας την εφαρμογή ανοίγει και κλείνει...

Τη ξανακατέβασα απο το ovistore μέσω web browser στη συσκευή και την εγκατέστησα πάλι 2-3 φορές, έκανα επανεκκίνηση, αλλά πάλι τα ίδια....

Έστειλα και μέσω του υπολογιστή μου άλλη εφαρμογή την Opera mini με μήνυμα στο κινητό, πατώντας πάει να ανοίξει το Ovistore, λέει οτι δεν άνοιξε και να πατήσω στο "εκκίνηση" που έχει, αλλά δεν γίνεται τίποτα. Μένει σταματημένο εκεί...

Τι μπορεί να φταίει;

 

Δεν ξέρω αν βοηθάει, αλλά κάποια χαζά που έκανε το ovi store στο C6-00 του αδερφού μου αντιμετωπίστηκαν με hard reset.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αναβάθμιση του OVI Store στην έκδοση 2.12.033.

 

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/13105_Symbian3_phones_get_Ovi_Store_.php

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

βγήκε νέα έκδοση για το ovi store από ότι διάβασα σε ένα από τα ΄΄μαγαζιά΄΄, ήρθε σε κανέναν? Στην ΄΄ουγγαρέζα μου΄΄ πάντως δεν έμφανιστηκε κάτι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σε έμενα ήρθε που είναι ελληνικό.
Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

An update to the Ovi Store client for Symbian^3 phones is now being rolled out. On starting the Ovi Store application you will be prompted to update to version 2.12.033. The previous major release was version 2.08.042. The focus in this release is performance improvements, with item and index pages loading more quickly than in earlier releases.

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Στο ovi store οταν κατεβαζω μια εφαρμογη στο κινητο,το εχω ρυθμισμενο στην E μνημη.παω ομως να την δω εκει μετα αλλα ειναι αφαντη!σε ποιον φακελο μπορει να ειναι;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Στο ovi store οταν κατεβαζω μια εφαρμογη στο κινητο,το εχω ρυθμισμενο στην E μνημη.παω ομως να την δω εκει μετα αλλα ειναι αφαντη!σε ποιον φακελο μπορει να ειναι;

 

Δεν είναι στο menu με τις εφαρμογές?

Το Ovi store κάνει κατευθείαν εγκατάσταση. Μην ψάχνεις να βρεις κάποιο αρχείο εγκατάστασης.

Link to comment
Share on other sites

Στο ovi store οταν κατεβαζω μια εφαρμογη στο κινητο,το εχω ρυθμισμενο στην E μνημη.παω ομως να την δω εκει μετα αλλα ειναι αφαντη!σε ποιον φακελο μπορει να ειναι;

 

στον φάκελο εφαρμογές πάει... Εκείνη η ρύθμιση είναι για που θα την κάνει εγκατάσταση

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

An update to the Ovi Store client for Symbian^3 phones is now being rolled out. On starting the Ovi Store application you will be prompted to update to version 2.12.033. The previous major release was version 2.08.042. The focus in this release is performance improvements, with item and index pages loading more quickly than in earlier releases.

 

άκυρο ...το update είναι για την Αννούλα, όχι για την 1,2

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Την 1.2 έχω και χθες μόλις πήγα να μπω στο store υπήρχε ενημέρωση για καινούργια έκδοση.

http://img402.imageshack.us/img402/2062/scr000081.th.jpg

 

Υ.Γ.Product Code:059F047

Edited by impreza_sti

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Την 1.2 έχω και χθες μόλις πήγα να μπω στο store υπήρχε ενημέρωση για καινούργια έκδοση.

http://img402.imageshack.us/img402/2062/scr000081.th.jpg

 

μυστήρια πράγματα....τι προέλευσης είναι το τηλ σου ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Και σε μένα στο Ε7 που έχω μου την έβγαλε σήμερα. Το μόνο άσχημο είναι ότι δοκίμασα μετά να κατεβάσω ένα πρόγραμμα και δεν μπόρεσε (ΣΦΑΛΜΑ). Το ίδιο μου έκανε με ότι και εάν δοκίμαζα!
Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το δικό μου έχει το ίδιο product code με του impreza_sti, είναι ελληνικό unbranded, έκδοση PR1.1, και έλαβα την αναβάθμιση από την πρώτη στιγμή. ;) Edited by panosz75
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Παιδια, μολις πηρα στα χερια μου ενα καινουριο nokia c6-01, παταω να μπω στο ovi store, μπαινει, κατεβαζει καποιο update (2.12.033), αλλα δεν μπορει να το εγκαταστησει...ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ?
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εχω αλλη μια απορια παιδια. γινεται να κατεβαζουμε κατευθειαν απο ovi store εφαρμογες αντι του κλασσικου τροπου με sms στο κινητο?
Link to comment
Share on other sites

που υπαρχει το ληψη? εγω βλεπω μονο το send to mobile.

θελω να κατεβασω κατι απο τον φορητο υπολογιστη οχι απο το κινητο.

Edited by jason72
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

μαγκεσ εχει βγει η 2.12,042 εσεισ ακομα την 2.12.033 εχετε???????

 

οσοι εχουν ελληνικο product code ναι ακομα τη 2.12.033 δεν εχει γινει διαθεση της 2.12,042

να τρεξουμε να κατεβασουμε το αγνωστου προελευσεως sis που κυκλοφορει στο δικτυο απο ΧΘΕΣ!

μπα δεν νομιζω;)

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...