Jump to content

Breaking Bad (AMC)


Axwell
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πρόσφατα μου την σύστησε κάποιος γνωστός την συγκεκριμένη σειρά και από τότε που ξεκίνησα να την βλέπω, έχω κολλήσει!! :) :)

Πραγματικά τρομερές ερμηνείες (ειδικά από τον ΑΜΕΑ γυιο του Γουόλτερ), απίστευτες ιστορίες που συνδυάζουν δράμα και κάποιες φορές κωμικά στοιχεία και καταστάσεις που σε βάζουν πολλές φορές να σκεφτείς πώς θα ήταν τα πράγματα αν ο θεατής έμπαινε στην θέση του οικογενειάρχη-παρασκευαστή ναρκωτικών.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

την ξεκινησα αλλα την παρατησα στη 2η σεζον

 

Συνέχισε την όπως και δήποτε και εγω δεν είχα τρελαθεί στις 2 πρώτες σεζόν αλλα πλέον η σειρά εχει φτάσει σε κορυφαία επίπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε την όπως και δήποτε και εγω δεν είχα τρελαθεί στις 2 πρώτες σεζόν αλλα πλέον η σειρά εχει φτάσει σε κορυφαία επίπεδα.

 

λες ε? μου ειχαν πει να κανω υπομονη μεχρι την 1η σεζον...αλλα θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια

Link to comment
Share on other sites

λες ε? μου ειχαν πει να κανω υπομονη μεχρι την 1η σεζον...αλλα θα της δωσω αλλη μια ευκαιρια

 

Ειδικά 4η και 5η σεζόν δεν υπάρχουνε!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Το Breaking bad λέει; Άκουσα ότι έχει υψηλή βαθμολογία.

Phone 6s

iPhone 6 iPhone 5s iPhone 5

HTC Sensation S-Off

Link to comment
Share on other sites

Το Breaking bad λέει; Άκουσα ότι έχει υψηλή βαθμολογία.

 

φίλε δες το είναι πολύ καλή σειρά.τα πρώτα ένα δυο επεισόδια ίσως σου φανούν βαρετά γιατί έχουν αργή πλοκή αλλά από εκεί και πέρα είναι τέλειο!

Link to comment
Share on other sites

Το Breaking bad είναι must see. Απίθανο σενάριο με τρελές ανατροπές και καταπληκτικες ερμηνείες. Όπως προείπε ο φίλος στην αρχή ειναι για κάποιους βαρετό , όχι για μένα, αλλα στη συνέχεια είναι απίστευτο.
Link to comment
Share on other sites

το τελευταιο επεισοδιο του spartacus, πραγματικα πολύ καλο !

 

ΥΓ, 27 και σημερα για νεο game of thrones !!!

 

To breaking bad δεν έχει πολλά επεισόδια. Μην αγχώνεσαι. Τι να πω και εγώ που ξεκίνησα το fringe. ..

 

Το τελευταίο επεισόδιο απο spartacus ισως ήταν το καλύτερο so far. Είχα καιρό να μείνω με τόση θέληση και ανυπομονησία να δω το επόμενο.

 

Σήμερα ξεκινουβ δυο σειρές στο History channel. Bible και Vikings

Αν δεν είναι γυρισμενες σαν ντοκιμαντέρ τότε θα τις δώσω μία ευκαιρία :p

Link to comment
Share on other sites

Το Breaking bad λέει; Άκουσα ότι έχει υψηλή βαθμολογία.

 

Κορυφαίες ερμηνείες και concept!!

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
μάλλον ξεχνάτε εσύ και ο άλλος φίλος ότι στο prequel βλέπουμε και το τέλος της πρώτης κανονικής σεζόν...

 

Μια σκηνή δείχνει στην αρχή που αν δεν έχεις δει όλη τη σειρά δεν θα πάει καθόλου ο νους σου. Οπότε δεν spoilerαρει το prequel στην καμία.

 

Εδώ το breaking bad σε κάθε σεζόν στο πρώτο επεισόδιο έδειχνε το τέλος της σεζόν και δεν καταλαβαινες γρι.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Breaking bad. Μόνο αυτο έχω να πω!

 

+1000

 

τελειωνω την 4η σεζον και ειναι και μαμω

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Breaking bad. Μόνο αυτο έχω να πω!

 

Οχι μη λες μονο αυτο , πες και αλλα , ανοιξε τα ματια του κοσμου..:) Απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει , καθε επεισόδιο και μια αγωνια , αν δεν ηξερα οτι ηταν σειρα θα ημουν σιγουρος οτι καθε επεισοδιο ειναι το τελευταιο

 

+1000

 

τελειωνω την 4η σεζον και ειναι και μαμω

 

πας καλα , μολις το τελειωσεις γραψε εντυπωσεις , ,μαλλον πρεπει να ανοιξουμε ενα θεμα για αυτη την σειρα , πρεπει να ψαξω να δω αν υπαρχει πρωτα

Link to comment
Share on other sites

την εχω δει ολη , μολις τελειωσει η 5 σαιζον στην Αμερικη την ειδα , εχω παθει πλακα , οντως σταματαει σε γαματο σημειο και μου εχουν σπασει τα νευρα που πρεπει να περιμενω μεχρι τον Αυγουστο ( αν ειναι δυνατον !!! ) για να δω το πρωτο επεισοδιο μετα την διακοπη

 

Στο breaking bad να σας ενημερώσω ότι είναι και η τελευταία σεζόν του αν δεν το ξέρετε ήδη.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the the universe. (Albert Einstein)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

πως σας φάνηκε η νέα σεζόν?

 

θα περίμενα λίγο περισσότερο σασπένς, άνοιξαν τα χαρτιά τους αρκετά γρήγορα, αναρωτιέμαι για την συνεχεια

 

Link to comment
Share on other sites

Λίγο μέτριο το πρώτο.

Τουλάχιστον θα παίξει δυνατά o Χανκ από εδώ και πέρα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Λίγο μέτριο το πρώτο.

Τουλάχιστον θα παίξει δυνατά o Χανκ από εδώ και πέρα.

 

Απο δω και πέρα αρχίζουν τα ωραία ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Η σειρα τα σπαει ! Τωρα ξεκιναει το πανηγυρι !!!
nokia 3310 - nokia 5130 - sharp gx 25 - k750i - nokia e66 - nokia 5800 - motorola milestone - htc desire-iphone 3gs - ideos x5 - lg optimus black - lg optimus 2x - iphone 4 16gb - galaxy s2 - 4s - s3 - iphone5 - lg g2 - lumia 1020 - note 2 - note 3 - 5s - iphone 6 (asus fonepad 3g 8gb) - lg v10 black - s7 edge
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Παιδιά κανείς δε βλέπει breaking bad??? Υπέροχο, ανατρεπτικό! Τώρα δε με τα καινούρια και τελευταία επεισόδια γίνεται χαμός..! Μέχρι και εξτρα Talk show εχουν βγάλει στην Αμερική για σχολιασμό των επεισοδίων, το talking bad. Για να δούμε...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κανείς δε βλέπει breaking bad??? Υπέροχο, ανατρεπτικό! Τώρα δε με τα καινούρια και τελευταία επεισόδια γίνεται χαμός..! Μέχρι και εξτρα Talk show εχουν βγάλει στην Αμερική για σχολιασμό των επεισοδίων, το talking bad. Για να δούμε...

 

Εννοείται πως βλέπουμε.. Περιμένω το χθεσινό επεισόδιο τωρα ;)

:shoot: Galaxy s10e - Apple AirPods - Gear s3 watch !
Link to comment
Share on other sites

Με εχουν πριζωσει ολοι! Μονο σε μένα δεν αρεσει αυτό το ένα επεισόδιο τη βδομάδα; περιμένω να τα δω όλα μαζί

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...