Jump to content

Προγραμματα i της Cosmote


makouin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ανοιξα αυτο το post επειδη δεν εχω δει κατι αντιστοιχο και επειδη νομιζω οτι θα πρεπει να υπαρξη ΑΚΡΙΒΗΣ ενημερωση για αυτα τα καινουρια προγραμματα της Cosmote.......

Πριν λιγες μερες και αφου ημουν στο προγραμμα 180 της Cosmote θελησα να παω στο προγραμμα i35...

Εχοντας συσκευη(Samsung Omnia)και φυσικα συνδεσης 180 δεν ηθελα ουτε καινουρια συσκευη ουτε καινουρια συνδεση........

Στην αρχη με την πρωτη επαφη μου με τον υπαλληλο της Cosmote μου αρνηθηκε για τον λογο οτι ουτε το τηλεφωνο μου μπορουσε να ανταποκρηθει στο i35(ηθελε λεει μονο iphone)ουτε μπορουσα να κανω συνδεση στο i35 χωρις να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο γιατι μου ειπε οτι ηταν αποκλειστηκα για αυτο τα προγραμματα i

Οστοσο υστερα απο καποιες διαβουλευσης,διευκρυνησης κτλ,κτλ μου ειπαν οτι ηταν δικο τους λαθος και οτι μπορω να κανω οτι θελω.............οπως και το εκανα.....

Το δευτερο κουφο της ολης ιστοριας ειναι οτι ενω ολοι συμφωνουσας στα 100 λεπτα δωρεαν χρονου ομηλιας,150 μυνηματα, στην ογκοχρεωση αρχικα οταν το εκανα μου μηλησαν για διπλασιασμο δηλαδη 500mb+500 δωρο......

Μπαινοντας στο internet το βραδυ βλεπω στη σελιδα 500mb και διπλα 1,5 διπλασιασμο.....

Πηγαινοντας την επομενη μερα μου ξαναλενε παλι τα ιδια 500mb+500 και αφου μετα απο επιμονη μου βλεπουν την σελιδα αναγνωριζουν το λαθος τους καταληγουν σε 1,5mb συνολο...και ολα ειναι καλαααααααα.........και ολα αυτα σε καταστημα Cosmote

Περνω λοιπον χθες τηλεφωνο στο 1212 για να ενημερωθω και απο εκει και μου λενε το δευτερο κουφο.....οχι κυριε ειναι 500mb+1,5 συνολο 2Gb σαφεστατος και με απολυτη σιγουρια.......Οριστε;;;;;;;;

Για να ξαναβγαλω καποια ακρη ξαναπερναω σημερα απο το καταστημα να ρωτησω.....(παιδια ειμαι στο προγραμμα i 4 ημερες ετσι;)

Πεφτω σε μια αλλη κοπελα και μολις της λεω σε πιο προγραμμα ειμαι και με πιο τηλεφωνο ακουω παλι αλλο κουφο.........

Οχι κυριε πως σας το κανανε αυτο;Δεν γινετε με τιποτα εσεις τωρα τα 6,7mb που εχετε κατεβαση θα τα χρεωθητε κανονικα......φωναζη τον προησταμενο και αυτος τα ιδια δεν γινετε αυτο που λετε κτλ κτλ κτλ.........

Αφου αρχιζουν παλι οι διευκρινησης τελικα ξανακαταληγουμε στο οτι γινετε παλι αλλα με 500Mb+500...........

Το θεμα με εχει πλεον κουραση ασχημα.....Δεν ξερω τι εχω εαν εχω και τι δεν εχω.........

Δεν ξερουν τι τους γινεται.............

Οκαθενας λεει τα δικα τους οπως θελει και οτι θελει.............

Εγω χρησιμοποιω κανονικοτατα το προγραμμα και προς στιγμην αλλα οχι 1 και 1,5mb παω με το σταυρο στο χερι.............ΥΜΑΡΤΟΝ

Παιδια εαν κανεις ξερει τι παιζει ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ας μου το πει και σε μενα μπας και βγαλω καμια ακρη και εγω γιατι απο οτι φαινεται και οι ιδιοι τους δεν ξερου τι προγραμματα δεινουν........

Επισης για τα 500 λεπτα με τα 5 ευρω.....το ενα καταστημα λεει παραταση εως 19 Απριλιου-το αλλο εως 31 Μαιου και το 1212 εως 10 Μαιου.......

Τελικα ειμαι συνδρομητης απο τοτε που πρωτοβγηκε η Cosmote και ειναι η πρωτη φορα που σκεφτομαι τοσο πολυ να την παρατησω και να φυγω.......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 215
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ανοιξα αυτο το post επειδη δεν εχω δει κατι αντιστοιχο και επειδη νομιζω οτι θα πρεπει να υπαρξη ΑΚΡΙΒΗΣ ενημερωση για αυτα τα καινουρια προγραμματα της Cosmote.......

Πριν λιγες μερες και αφου ημουν στο προγραμμα 180 της Cosmote θελησα να παω στο προγραμμα i35...

Εχοντας συσκευη(Samsung Omnia)και φυσικα συνδεσης 180 δεν ηθελα ουτε καινουρια συσκευη ουτε καινουρια συνδεση........

Στην αρχη με την πρωτη επαφη μου με τον υπαλληλο της Cosmote μου αρνηθηκε για τον λογο οτι ουτε το τηλεφωνο μου μπορουσε να ανταποκρηθει στο i35(ηθελε λεει μονο iphone)ουτε μπορουσα να κανω συνδεση στο i35 χωρις να παρω το συγκεκριμενο τηλεφωνο γιατι μου ειπε οτι ηταν αποκλειστηκα για αυτο τα προγραμματα i

Οστοσο υστερα απο καποιες διαβουλευσης,διευκρυνησης κτλ,κτλ μου ειπαν οτι ηταν δικο τους λαθος και οτι μπορω να κανω οτι θελω.............οπως και το εκανα.....

Το δευτερο κουφο της ολης ιστοριας ειναι οτι ενω ολοι συμφωνουσας στα 100 λεπτα δωρεαν χρονου ομηλιας,150 μυνηματα, στην ογκοχρεωση αρχικα οταν το εκανα μου μηλησαν για διπλασιασμο δηλαδη 500mb+500 δωρο......

Μπαινοντας στο internet το βραδυ βλεπω στη σελιδα 500mb και διπλα 1,5 διπλασιασμο.....

Πηγαινοντας την επομενη μερα μου ξαναλενε παλι τα ιδια 500mb+500 και αφου μετα απο επιμονη μου βλεπουν την σελιδα αναγνωριζουν το λαθος τους καταληγουν σε 1,5mb συνολο...και ολα ειναι καλαααααααα.........και ολα αυτα σε καταστημα Cosmote

Περνω λοιπον χθες τηλεφωνο στο 1212 για να ενημερωθω και απο εκει και μου λενε το δευτερο κουφο.....οχι κυριε ειναι 500mb+1,5 συνολο 2Gb σαφεστατος και με απολυτη σιγοπυρια.......Οριστε;;;;;;;;

Για να ξαναβγαλω καποια ακρη ξαναπερναω σημερα απο το καταστημα να ρωτησω.....(παιδια ειμαι στο προγραμμα i 4 ημερες ετσι;)

Πεφτω σε μια αλλη κοπελα και μολις της λεω σε πιο προγραμμα ειμαι και με πιο τηλεφωνο ακουω παλι αλλο κουφο.........

Οχι κυριε πως σας το κανανε αυτο;Δεν γινετε με τιποτα εσεις τωρα τα 6,7mb που εχετε κατεβαση θα τα χρεωθητε κανονικα......φωναζη τον προησταμενο και αυτος τα ιδια δεν γινετε αυτο που λετε κτλ κτλ κτλ.........

Αφου αρχιζουν παλι οι διευκρινησης τελικα ξανακαταληγουμε στο οτι γινετε παλι αλλα με 500Mb+500...........

Το θεμα με εχει πλεον κουραση ασχημα.....Δεν ξερω τι εχω εαν εχω και τι δεν εχω.........

Δεν ξερουν τι τους γινεται.............

Οκαθενας λεει τα δικα τους οπως θελει και οτι θελει.............

Εγω χρησιμοποιω κανονικοτατα το προγραμμα και προς στιγμην αλλα οχι 1 και 1,5mb παω με το σταυρο στο χερι.............ΥΜΑΡΤΟΝ

Παιδια εαν κανεις ξερει τι παιζει ΑΛΛΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙ ΥΠΕΥΘΥΝΑ ας μου το πει και σε μενα μπας και βγαλω καμια ακρη και εγω γιατι απο οτι φαινεται και οι ιδιοι τους δεν ξερου τι προγραμματα δεινουν........

Επισης για τα 500 λεπτα με τα 5 ευρω.....το ενα καταστημα λεει παραταση εως 19 Απριλιου-το αλλο εως 31 Μαιου και το 1212 εως 10 Μαιου.......

Τελικα ειμαι συνδρομητης απο τοτε που πρωτοβγηκε η Cosmote και ειναι η πρωτη φορα που σκεφτομαι τοσο πολυ να την παρατησω και να φυγω.......

 

 

για το 500 η τελευταια επισημη εγκυκλιος που επεσε στα χερια μου ελεγε ως 10/4. τωρα αν αλλαξε κατι στις 2 τελευταιες μερες που ειχα ρεπο δεν ξερω...αυριο παντως θα μαθω:rolleyes:

 

τωρα οντως με τα i μη το ψαχνεις...νομιζεις οτι ενημερωνει κανεις τα καταστηματα? ειδικα τα ΜΗ αποκλειστικα cosmote? το ενα χαρτι λεει 2πλασιος ογκος το αλλο 2GB και παει λεγοντας

Link to comment
Share on other sites

Εμενα με ενδιαφερει πιο πολυ φιλε μοθ εαν αυτη η συνδεση που κανω με GPRS ειναι μεσα εστω και στα 500mb του ογκου γιατι σε ενα καταστημα cosmote μου λεγανε καλα πως το δεχτηκανε αυτο...αυτο δεν γινετε ...μονο με iphone και οτι ετσι χρεωνεσαι και κατι τετοια και μετα το αλλαζανε....τελικα χρεωνομαι ή οχι και τι παραπανω εχει αυτο το iphone τελικα που δεν το εχει το Samsung Omnia;

Τοσο αποκλειστικοτητα εχει;

Ειναι ο Κ....ΟΣ και το Βρακυ που λενε και πανε μονο μαζι?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου εγω εχθες αλλαξα το προγραμμα μου απο 210 σε ι-45.το παιδι που μιλησα στο 1212 μου φανηκε πολυ λογικο μου εξηγησε οτι τα προγραμματα ι δεν ειναι μονο για i-phone(εγω εχω 5800) αλλα για ολα τα κινητα τα οποια μπορουν να μπουν στο internet.το i-45 εχει 150 λεπτα χρονο 250 sms και 750mb πλοηγηση λογω της προσφορας ομως τα 750 γινονται 2,5gb!τον ρωτησα απο που θα μπαινω στο ιντερνρνετ και μου απαντησε με μεγαλη σιγουρια απο cosmote internet και οχι απο cosmote gprs γιατι αλλιως χρεωνεσαι κανονικα.Μαλιστα το παιδι μου ειπε οτι επειδη ο λογαριασμος βγαινει στις 17/4 το προγραμμα δεν θα ειναι ολοκληρο για αυτες τις 11 ημερες που απομενουν αλλα το 1/3 σχεδον απο αυτα που δινει.Απο 17/4 θα το εχω πληρες.Αυτα μου ειπε φιλε μου τον πιστεψα θα δω στον λογαριασμο και θα σου πω!παντως εγω μπαινω απο cosmote internet
Link to comment
Share on other sites

το τηλεφωνο με το οποιο μπαινεις δεν εχει καμια σχεση. οτι κανεις με omnia κανεις και με i-phone. απλα τις ρυθμησεις δες οπως ειπε ο snake
Link to comment
Share on other sites

Μισο λιγο ρε παιδια........

Αλλο το cosmote ιντερνετ και αλλο το gprs?

Εγω οταν ανοιγω τον ιντερνετ explorer μου κανει συνδεση κατευθειαν μεσω gprs και συνδεομαι κανονικα στο ιντερνετ και οταν παω να αποσυνδεθω μου γραφη αποσυνδεση απο cosmote internet....δεν κατααλαβαινω ποια ειναι η διαφορα?

Αφου το ιντερνετ της cosmote ειναι μεσω gprs.......και μονο.....

Το myview ειναι μονο μεσω wap.....υπαρχη και αλλο?

Αλλο το gprs και αλλο το cosmote internet?

Και εαν ναι ποια η διαφορα?

Αμαν φοβηθηκε το ματι μου με αυτα που ακουω........

Δηλαδη εαν δεν συνδεθεις μεσω gprs μεσω της cosmote πως αλλιως θα συνδεθεις.....ΠΑΙΔΙΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗΣ ΟΠΟΣΔΟΙΠΟΤΕ......

Link to comment
Share on other sites

Φιλε και το cosmote internet ειναι gprs αλλα αν παρατηρησες τις ρυθμισεις του cosmote gprs σου λεει αρχικη σελιδα wap.mycosmos.gr δηλαδη μπαινεις μεσω mycosmos wap!Ενω στο cosmote internet δεν σου εχει αρχικη σελιδα και η συνδεση γινεται μεσω 3g-nternetΑπλως οτα σου ζηταει συνδεση θα επιλεγεις μεσω cosmote-internet,γιατι αν επιλεξεις cosmote-gprs θα χρεωθεις
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα επειδη εχουμε διαφορετικα κινητα μαλλον διαφοροποιουνται σε μερικα πραγματα σε σχεση gprs.....

Π.χ οταν εγω θελω να μπω στο myview στις συνδεσης μου γραφει(Συνδεση με cosmote wap)ενω κανονικα κανει συνδεση μεσω gprs.......

Οταν ομως θελω να μπω στο ιντενετ μεσω προγραμματος i τοτε παλι κανει συνδεση αλλα στις συνδεσης γραφει cosmote internet.....

Και στις δυο περιπτωσης ομως ειναι συνδεση 3G gprs και στις δυο περιπτωσεις αρχικη σελιδα εχει το cotete myview......απλα στην περιπτωση του cosmote internet βγαζη σφαλμα και δεν την φορτωνη σε αντιθετη περιπτωση με το το wap

Link to comment
Share on other sites

Γιατι τα μπλεκεται?

 

GPRS, 3G, HSUPA = τεχνολογιες συνδεσης!

 

"internet", "mms", "wap" = τα προφιλ συνδεσης της Cosmote

 

Οσοι χρησιμοποιουμε data και ποιο συγκεκριμενα βγαινουμε στο διαδικτυο... χρησιμοποιουμε προφιλ "internet"

 

 

Απο εκει και περα επι του θεματος!

Και γω μετακομισα απο το ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΠΑΓΙΟ στο i20 και θελησα να διευκρινησω αν ο "διπλασιασμος" των data ισχυει και για μενα η μονο για νεα συμβολαια! Εστειλα mail και με γειωσαν στεγνα. Τους καλεσα στο 1212 και εθεσε το ερωτημα διευκρινηζοντας επακριβως αν ισχυει διπλασιασμος data και για μενα που δεν ειμαι νεο συμβολαιο... με αφησαν στην αναμονη κανα τριλεπτο και μου απαντησαν πως ΙΣΧΥΕΙ. Η αληθεια ειναι οτι δεν πειστηκα ιδιαιτερα και γι αυτο σημειωσα το επωνυμο αυτου που μου το ειπε και την ωρα/μερα που καλεσα... ετσι... αν γινει μαλατσια θα πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους...

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Γιατι τα μπλεκεται?

 

GPRS, 3G, HSUPA = τεχνολογιες συνδεσης!

 

"internet", "mms", "wap" = τα προφιλ συνδεσης της Cosmote

 

Οσοι χρησιμοποιουμε data και ποιο συγκεκριμενα βγαινουμε στο διαδικτυο... χρησιμοποιουμε προφιλ "internet"

 

 

Απο εκει και περα επι του θεματος!

Και γω μετακομισα απο το ΜΗΔΕΝΙΚΟ ΠΑΓΙΟ στο i20 και θελησα να διευκρινησω αν ο "διπλασιασμος" των data ισχυει και για μενα η μονο για νεα συμβολαια! Εστειλα mail και με γειωσαν στεγνα. Τους καλεσα στο 1212 και εθεσε το ερωτημα διευκρινηζοντας επακριβως αν ισχυει διπλασιασμος data και για μενα που δεν ειμαι νεο συμβολαιο... με αφησαν στην αναμονη κανα τριλεπτο και μου απαντησαν πως ΙΣΧΥΕΙ. Η αληθεια ειναι οτι δεν πειστηκα ιδιαιτερα και γι αυτο σημειωσα το επωνυμο αυτου που μου το ειπε και την ωρα/μερα που καλεσα... ετσι... αν γινει μαλατσια θα πρεπει να αναλαβουν τις ευθυνες τους...

 

Ακριβως αυτα εννοουσα και εγω......μπραβο ρε φιλε Alphaleader τα ειπες πολυ καλα και κατανοητα......τουλαχιστον εγω (δεν ξερω εαν επειδη εννοουσα αυτο το πραγμα)σε καταλαβα απολυτα.......

Συνδεομαι με GPRS στο Cosmote Internet αρα χρησημοποιω λογικα την υπαρχουσα ογκοχρεωση............η συνδεση Cosmote wap ανοικει καθαρα στον κοσμο του myview.............ειδικα με p_pc που υπαρχει και το προγραμμα NoData και αποκλειεις οποια συνδεση θελεις εχεις και το κεφαλι σου ΛΟΓΙΚΑ ΟΧΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ησυχο...........

Γι'αυτο ειπα και στο παραπανω παιδι οτι επειδη εχουμε διαφορετικα τηλεφωνα εχουμε και διαφορετικο τροπο εισοδου.... :p

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνα με της διευκρινησεις της εταιριας στο 1212 στο προγραμμα i35 ο συνολικος δωρεαν ογκος δεδομενων ειναι 2GB....... 500MB+1,5GB δωρο καθε μηνα=2GB 100 λεπτα χρονο ομηλιας και 150 sms

Συμφωνα με επισημο καταστημα της cosmote που επισκεφτηκα να ξαναρωτησω ο συνολικος ογκος δεδομενων που υπαρχει στο προγραμμα ειναι 500MB+διπλασιασμος δηλαδη αλλα 500ΜΒ=1GB 100 λεπτα χρονο ομηλιας και 100 sms(διαφορα 50 sms λιγοτερα)

Παιδια ειναι απιστευτο και ολα αυτα απο την ΙΔΙΑ την COSMOTE ............Eχουν μια διαφορα 1GB και 50 sms

ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΔΥΟ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΣΙΓΟΥΡΟΙ ΚΑΙ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΕΠΙΣΗΜΟΙ....

Α ρε ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ........

Link to comment
Share on other sites

Μη το κουράζεις πολύ. Ο κανονικός όγκος είναι έστω 500Gb και σου λέει ότι αν ενεργοποιησεις μέχρι ενός συγκεκριμένου χρονικού διαστήματος, αυτόματα τα 500gb γίνονται όσα λέει η προσφορά, για ένα χρόνο. Δεν προστίθενται, το bundle μεταβάλεται σε αυτό της προσφοράς. Και η προσφορά έχει να κάνει μόνο με το bundle του internet, όχι με τα μηνύματα. Αυτά, όπως και ο χρόνος ομιλίας παραμένουν σταθερά.
Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη φιλε μου αλλα εαν θεωρεις κουραση το να προσπαθω να καταλαβω τι ακριβως μου προσφερει ενα πακετο που προπληρωνω τοτε κανω πασο και σου δεινω απολυτο δικαιο.............

Εαν ομως ξεφυγω μεσα στον υποτηθεμενο δωρεαν χρονο μου τοτε δεν θα το κουραζουμε αλλα θα το διασκεδαζουμε ετσι? :lol:

Το θεμα δεν ειναι να λεμε και να ξαναλεμε τα ιδια αλλα ανοιξα αυτο το θεμα μηπως λεω μηπως υπαρχη καποιος (εστω καποιος που ασχοληθηκε με τη δημιουργια αυτων των πακετων)να κανει μια διευκρηνηση.......γιατι πιστεψε με οτι αλλη καρτελα με ογκοχρεωσεις και δεδομενα εμφανιζεται σε μας.....απο το side της cosmote.....και αλλη εχουν στον υπολογιστη τους.....

Τελος παντων...........

Να σας ευχαριστησω ολους για την βοηθεια σας........

Link to comment
Share on other sites

Ειναι αρκετα σαφης η προσφορα και γι'αυτο λεω οτι το κουραζετε χωρις λογο. Δεν με κουραζεις.
Link to comment
Share on other sites

Θέλω μια επιβεβαίωση για το cosmote i? Τι είναι ακριβώς? Πάνω στο χρόνο ομιλίας που έχεις κάθεται και το πακέτο του ίντερνετ με τις χρεώσεις που λέει εδώ?
Link to comment
Share on other sites

Eίναι έτοιμα, συνδυαστικά προγράμματα ομιλίας-sms-internet για iPhone ή οποιαδήποτε άλλη mobile internet συσκευή. http://www.cosmote.gr:80/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=iphone_tariff&breadcrumbTitle=Apple+iPhone+3G

 

Αν θέλεις να κρατήσεις το πρόγραμμα που ήδη έχεις πρέπει να ενεργοποιήσεις επιπρόσθετο πακέτο wireless internet αλλά κατα τη γνώμη μου δεν συμφέρουν, καλύτερα να μεταφερθείς σε ένα i.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις εαν εισαι σε ενα προγραμμα i(οπως ειμαι στο i35) να χρησημοποιησης την καρτα sim σε ενα usb stik HSUPA/HSDPA/UMTS (3G) που δεινει η cosmote με καθε συνδεση internet the go και να εχεις την δωρεαν ογκοχρεωση 1,5GB και να σερφαρεις σε λαπτοπ? :) :lol: :p
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις εαν εισαι σε ενα προγραμμα i(οπως ειμαι στο i35) να χρησημοποιησης την καρτα sim σε ενα usb stik HSUPA/HSDPA/UMTS (3G) που δεινει η cosmote με καθε συνδεση internet the go και να εχεις την δωρεαν ογκοχρεωση 1,5GB και να σερφαρεις σε λαπτοπ? :) :lol: :p

 

Nαι. Απλώς δεν ξέρω αν χρειάζετε κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις. Π.χ στη Vodafone δεν χρειάζεται, για τη Cosmote όμως δεν ξέρω.

Link to comment
Share on other sites

Λογικά πρέπει να γίνεται. Για χτύπα μια κλήση στο 1212 να κανονιστεί ραντεβουδάκι με το τεχνικό τους τμήμα για καθοδήγηση. :)
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κι εγώ που ρώτησα για να κάνω σύνδεση με όμνια μου είπαν ότι δεν μπορώ. είναι μόνο για iphone...

τελικά μπορώ, δεν μπορώ?

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

παιδιά κι εγώ που ρώτησα για να κάνω σύνδεση με όμνια μου είπαν ότι δεν μπορώ. είναι μόνο για iphone...

τελικά μπορώ, δεν μπορώ?

 

Mπορείς 100%.

Link to comment
Share on other sites

Mπορείς 100%.

 

άρα το θέμα είναι πως πείθεις το κατάστημα για το αντίθετο χωρίς να αγοράσεις νέα συσκευή.... :p:p:p:p:p:):lol:

Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Καλα φιλε μου οταν λεω οτι δεν ξερουν τι τους γινεται μετα γυρνανε και λενε ορισμενοι οτι ειμαστε υπερβολικοι κτλ κτλ κτλ.......

Φυσικα και μπορεις εκτος και εαν και σε μενα δωσανε φρουφρού κορδελες....

Εγω παντως στο myaccount βλεπω οτι ειμαι ενεργοποιημενος στο προγραμμα i35 με το ομνια μου(χωρις να παρω συσκευη...επιδοτηση για εκπτωτικο παγιο)και μπαινω χωρις φοβο και παθος στο internet.....απο εκει και περα δεν ξερω τι αλλο να πω...

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

Link to comment
Share on other sites

παιδιά κι εγώ που ρώτησα για να κάνω σύνδεση με όμνια μου είπαν ότι δεν μπορώ. είναι μόνο για iphone...

τελικά μπορώ, δεν μπορώ?

 

φυσικά και μπορείς. Κανείς δεν σε υποχρεώνει να πάρεις την iphone.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεις εαν εισαι σε ενα προγραμμα i(οπως ειμαι στο i35) να χρησημοποιησης την καρτα sim σε ενα usb stik HSUPA/HSDPA/UMTS (3G) που δεινει η cosmote με καθε συνδεση internet the go και να εχεις την δωρεαν ογκοχρεωση 1,5GB και να σερφαρεις σε λαπτοπ? :) :lol: :p

 

Συμφωνα με το 1212 ΔΕΝ μπορω να χρησημοποιησω την sim του προγραμματος i που εχω σε usb stik για να εχω ιντερνετ στο Netbook μου......

Χρειαζομαι λενε το internet the go....το οποιο και εχω μεν(250MB) αλλα πηρα πιο πολυ πληροφοριακα για να ξερω εαν μπορω να κανω χρηση του i(1,5GB).....

Εγω παλι δεν το πολυπιστευω........γιατι να μην γινεται.....θα περασω αυτην την βδομαδα απο κανενα καταστημα να δω τι θα μου πουνε......:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...