Jump to content

Need for Speed Shift


manos20082
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το τιμονι να δειτε σε εμενα πως ταλαντευεται.Δεν γινεται να παω ευθεια με καμια παναγια...

 

Το ιδιο εφαγε και απο εμενα.Μακαρι να βγει καποτε Test Drive unlimited 2 μπας και εχει λιγο ενδιαφερον και ρεαλιστικοτητα...

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο που δεν μου αρεσει στο Need For Speed Shift ειναι οτι τα αμαξια δεν χαλανε μονο σπανε τζαμια και ζαντες,μερικες πιστες δεν μου αρεσουν ειδικα η laguna sega και δεν εχει καλο νιτρο, το μονο καλο με αυτο ειναι οτι βλεπεις μεσα στο τιμονι και κοντερ και οτι εχει πολυ καλα γραφικα.Και εγω πιστευω σε λιγες μερες unistall θα φαει απο μενα. Πιο ωραιο ηταν το need for speed prostreet αλλα αμα ειχε να βλεπεις μεσα στο τιμονι θα ηταν πολυ καλο παιχνιδι.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα αυτο που δεν μου αρεσει στο Need For Speed Shift ειναι οτι τα αμαξια δεν χαλανε μονο σπανε τζαμια και ζαντες,μερικες πιστες δεν μου αρεσουν ειδικα η laguna sega και δεν εχει καλο νιτρο, το μονο καλο με αυτο ειναι οτι βλεπεις μεσα στο τιμονι και κοντερ και οτι εχει πολυ καλα γραφικα.Και εγω πιστευω σε λιγες μερες unistall θα φαει απο μενα. Πιο ωραιο ηταν το need for speed prostreet αλλα αμα ειχε να βλεπεις μεσα στο τιμονι θα ηταν πολυ καλο παιχνιδι.

 

Εχει επιλογη στο gameplay οπου μπορεις να ρυθμισεις τις ζημιες να μην ειναι cosmetic.

Link to comment
Share on other sites

μπορει να μου πει καποιος αν κυκλοφορει οχι το ντεμο ολοκληρο free?προσοχη δεν ρωταω απο που και πως?απλα αν κυκλοφορει?
Link to comment
Share on other sites

τα φωτα σας ρε παιδια οταν φορτωνει μετα το βιντεο που ξεκιναει για να παιξεις μου κλεινει γιατι?μηπως ξερει κανεις?δεν βγαζει μηνυμα τπτ
Link to comment
Share on other sites

σε μενα κολλαει στο βιντεο. παταω να ξεκινησω career, μου δειχνει ενα βιντεο που ξεκιναει με την bmw και παιζει το ιδιο και το ιδιο βιντεο συνεχεια. εχω πατησει ολα τα πληκτρα αλλα δεν λεει να παει παρακατω. καμια ιδεα να λυθει το προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

τα φωτα σας ρε παιδια οταν φορτωνει μετα το βιντεο που ξεκιναει για να παιξεις μου κλεινει γιατι?μηπως ξερει κανεις?δεν βγαζει μηνυμα τπτ

 

Σβησε τα προφιλ που εχεις ,κατα προτιμηση ολο τον καταλογο στα εγγραφα και κανε νεο στον οποιο μην πειραξεις καμια ρυθμιση στα γραφικα.

Αυτο εκανε και εμενα και διαβασα αυτο καπου και επιασε.Επαιξα με τιμονι gamepad και πληκτρολογιο και ποτε δεν εκανε το παραμικρο.οποτε στην περιπτωση σου μαλλον με τα γραφικα η τον ηχο κατι τρεχει.

 

Καλη τυχη.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά για το pc ποιά τιμονιέρα προτείνετε; Με μια αναζήτηση σε ένα blog για το NFS Shift είδα οτι η EA προτείνει αυτά: ΄

 

Logitech G25 Racing Wheel

Logitech Formula Force EX

Logitech Driving Force

Logitech Driving Force EX

Logitech Driving Force RX

Logitech Driving Force Pro

Logitech MOMO Force

Logitech MOMO Racing

Thrustmaster RGT ForceFeedback Pro Clutch

Thrustmaster Ferrari GT Experience

Logitech G27 Racing Wheel

Logitech Driving Force GT

Thrustmaster Ferrari 430

έχετε δοκιμάσει κάποιο;

Link to comment
Share on other sites

Aναλογα ποσα δινεις.Η G25 και G27 κυμενονται στα 190-220 ευρω.Αν δινεις τοσα πηγαινε με χιλια σε μια απο αυτες(η G25 ειναι η παλια και η 27 o διαδοχος της).Αν δεν θες να διαθεσεις τοσα χρηματα κατα τη γνωμη μου μονοδρομος ειναι η Driving Force GT στα 60-65 ευρω.Αυτην εχω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον για την Driving Force GT με βλέπω, γιατί οι άλλες είναι όντως αρκετά ακριβές!! Προς το παρόν μόνο το NFS Shift παίζω οπότε νομίζω οτι θα με βολέψει η GT
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ειναι δυνατων να μην εχει 2πλο και μονο online?ειχα το undercover και νομιζα οτι το shift θα ειχε..
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Και τώρα μια ερώτηση που σκοτώνει!! NFS Shift vs Forza 3; Εγώ προσωπικά περίμενα περισσότερα από το Forza!! To NFS Shift με είχε ενθουσιάσει περισσότερο όταν το έπαιξα για πρώτη φορά!!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
pisteuo to shift einai appotixia....mono ta grafika aksizoun....an itan opos to pro street me auta ta grafika 8a itan to kalitero racing pou exei kikloforisi...poli kalo pou exei to s14 alla den exei to supra i to r33 kai exei to 2000gtr...kai o hxos einai asta na pane..les kai paizo grand turismo 1...freno pataei apo mono tou...ligo strivis to timoni kai petaei kolous aristera kai deksia...den mporeis na odigiseis....mallon einai sxediasmno gia na pezetai mono me timoniera....allla mporei kapios na m deiksei an mporo na kano kapoies ri8miseis oste na mporo na pezo me ta velakia??????? Edited by antos2006

"I DON'T DRIVE FAST

I JUST FLY SLOW"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

οι απαιτησεις του παιχνιδιου ειναι:

Required – Internet Connection

OS - Windows XP (Service Pack 3) or Windows Vista (Service Pack 1) / Windows 7

Processor – Intel Core™2 Duo 1.6 GHz or faster

Memory – XP: 1 GB RAM; Vista/Windows 7: 1.5 GB RAM

Hard Drive – 6 GB

DVD Drive - 8 SPEED

Video Card – 256 MB Video Card, with support for Pixel Shader 3.0*

Sound Card - DirectX 9.0c compatible

DirectX - DirectX 9.0c compatible

Online Multiplayer – 512 Kbps or faster; 2-12 Players

Input - Keyboard, Mouse

Optional – USB Steering Wheel / Dual Analogue Gamepad

 

 

αρα το laptop θα το τρεχει το παιχνιδι:)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

ξερει κανεις αν παιζει σαυτο το λαπτοπ

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.906446

 

καθε βοηθεια υπερπολυτιμη

:)

 

και να μην στο τρεξει δεν χανεις και τιποτα... :) καλυτερα δοκιμασε το grid..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...