Jump to content

[Firmwares] iPhone OS 3.x Betas & Gold Master: πληροφορίες - δοκιμές


Nikats
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια το iTunes σημερα λεει επομενος ελεγχος για αναβαθμιση 22\6\09

 

μην ξεχνας την διαφορα ωρας που εχουμε, 7 ωρες πισω! το απογευμα βλεπω να βγαινει.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

αυτό είναι πότε το iTunes θα κάνει έλεγχο για αναβάθμιση και οχι πότε θα υπάρξει επόμενη αναβάθμιση.....

 

Kαι ποτε μπορουμε να κανουμε αναβαθμιση απο 2.2.1 σε 3.0 επισημα? Συγνωμη φιλε δεν προσεξα το παραπανω μηνυμα σου. Οκ!

Link to comment
Share on other sites

Στις 5 περίπου το απόγευμα, ή στις 3 το μεσημέρι... Κάπου εκεί..
Link to comment
Share on other sites

Αυτά δεν υποστηρίζονται στο 2g.

 

ναι μα στη beta 3 ειχα στο μενου ρυθμισεις για mms ασχετα αν δεν το δοκιμασα αν δουλευει...τωρα στην τελικη 3 το αφαιρεσαν??παραξενο...

Link to comment
Share on other sites

πάντως φορώντας την gm καμια βδομάδα τώρα είμαι ευχαριστημένος.

Αν είναι και αυτή η final κάτι που απο ότι ψιλιάζομαι για να είμαι 100% σίγουρος θα πρέπει να κάνω downgrade σε 2.0.2 ή σε 2.2.1 το απόγευμα και μετά update δίχως jailbreak φαίνεται άδεια...

όλα καλά;
Link to comment
Share on other sites

ναι μα στη beta 3 ειχα στο μενου ρυθμισεις για mms ασχετα αν δεν το δοκιμασα αν δουλευει...τωρα στην τελικη 3 το αφαιρεσαν??παραξενο...

 

Δεν είναι παράξενο. Προφανώς δεν έβγαζαν beta εκδόσεις ειδικά προσαρμοσμένες για κάθε έκδοση του κινητού. Προσάρμοσαν μόνο τις τελικές εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

μην ξεχνας την διαφορα ωρας που εχουμε, 7 ωρες πισω! το απογευμα βλεπω να βγαινει.

 

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ GM ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ UPDATE TO ΞΑΝΑΛΕΩ.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

 

Συγχαρητήρια στον Cue! :D

Αν και "ανεπίσημη", η ενεργοποίηση της λειτουργίας internet tethering σε iPhone 3G v3.0GM που προτείνει, λειτουργεί αψεγάδιαστα, είναι εύκολη αλλα κυρίως "καθαρή" λύση - ίσως και καλύτερη απο την "επίσημη" που ΘΑ βγάλει η Cosmote/Apple!

Link to comment
Share on other sites

ΟΣΟΙ ΕΧΟΥΝ GM ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ UPDATE TO ΞΑΝΑΛΕΩ.

 

μα δεν έχει βγει καν το update ακόμη πώς θα υπάρξει? μην γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους κανονισμούς του forum.

 

καλημερα παιδια μηπως ξερουμε ποτε θα βγει το jailbreak gia tin 3???

 

έχει ειπωθεί χιλιάδες φορές μέχρι τώρα, ακόμη και 1-2 σελίδες πιο πριν.... μια αναζήτηση δεν βλάπτει..

Link to comment
Share on other sites

μα δεν έχει βγει καν το update ακόμη πώς θα υπάρξει? μην γράφεις με κεφαλαία, είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους κανονισμούς του forum.

 

 

 

έχει ειπωθεί χιλιάδες φορές μέχρι τώρα, ακόμη και 1-2 σελίδες πιο πριν.... μια αναζήτηση δεν βλάπτει..

 

οσοι εχουν περασει την 3.0GM δεν θα χρειαστει να κανουν κανενα update ουτε σημερα ουτε αυριο ,ουτε ποτε μεχρι να βγει η 3.1.απλα η GM ειναι η 3.0 που θα βγει για το κοινο σημερα το απογευμα.

iPhone 11 Pro Max 256GB Midnight Green:cool:
Link to comment
Share on other sites

Περιμένω ανυπόμονα από πολύ πρωϊ να δείξει στο site της Apple για την 3.0

αλλά δεν έχει βγάλει τίποτα... δεν περνάνε και οι ώρες γαμ*το!

 

Πόσο φοβερη θα είναι η στιγμή όταν θα γράφει στο iTunes:

"Your iPhone is not updated to the latest software (3.0). Click the Update

button to update to the latest version."

 

Κάπως έτσι:p

 

3.0

http://i3.ytimg.com/vi/Z_op8LqWYrg/default.jpg

Jumpstyle!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχα

Ααχ δε περνάνε οι άτιμες οι ώρες

Link to comment
Share on other sites

Είναι καλύτερο να κάνω restore και να βάλω την 3.0 ή να την βάλω κατ' ευθείαν πάνω απ' την 2; Έκανα την προηγούμενη εβδομάδα restore (από jailbreak) αλλά φόρτωσα εφαρμογές.
Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα και πλέον περνώντας και το Tap Tap Revenge, επιβεβαίωσα ότι δουλεύουν και τα Push Notifications :)
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα και πλέον περνώντας και το Tap Tap Revenge, επιβεβαίωσα ότι δουλεύουν και τα Push Notifications :)

 

Εγώ δεν την έχω βάλει αλλά από ότι βλέπω και διαβάζω εδώ μάλλον ευχαριστημένους θα τους έλεγα τους περισσότερους.Εσείς που το έχετε όμως ξέρετε καλύτερα.;)

Link to comment
Share on other sites

Παντως, μαλλον θα αργησει λιγες ωρες ακομα. Το Engadget λεει οτι στο site της Apple Σιγκαπουρης, το update θα βγει στις 18-6-09. Με την διαφοαρα ωρας λενε οτι υπολογιζεται να βγει γυρω στις 14:30 ωρα Νεας Υορκης. Αρα εδω καλο βραδυ... Link
....
Link to comment
Share on other sites

εαν ισχύει αυτό που λες καήκαμε. Η GM έχει προβλήματα...

 

Όπως?

 

Εγώ δεν έχω δει κανένα πρόβλημα μέχρι τώρα. Το αντίθετο μάλιστα. Το τηλέφωνο είναι πιο σβέλτο από πριν και όσα από τα νέα καλούδια δοκίμασα, παίζουν μια χαρά (copy paste, mms, tethering, Safari auto complete).

Namasté,

 

george

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα μια διαφορά στην καταναλωση της μπαταρίας σαν να την τρωει ποιο γρήγορα.

 

Και οι ρυθμίσεις των mms στην wind χάνονται που & που .

Link to comment
Share on other sites

Πως θα μπορεσω να κανω αναβαθμιση σε 3.0 (ξερω shift+restore) αλλα να μην χασω τις φωτο και τα videos που εχω τραβηξει;

Μεσω itunes μου λεει sync με ενα φακελο αλλα φοβαμαι μηπως σβηστουν ολα......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...