Jump to content

[Επίσημο] HTC Magic


miky7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε χρειάζεται να κάνεις κάποια ρύθμιση, για να κατεβάσεις εφαρμογές από το market. Αρκεί να έχεις πρόσβαση στο internet. Φυσικά δεν έχει σημασία αν η συσκευή σου είναι από τη Vodafone.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μου βγάζει συνεχώς οτι η λήψη απέτυχε...............υπάρχει άλλοσ τρόπος για να κατεβάσω το astro file manager??

 

λύθηκε το πρόβλημα

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".
Link to comment
Share on other sites

Τα κινητα της cosmote ειναι 32β (απο την ελληνικη αντιπροσωπεια?) ? Οποτε απλα με http://magic-tips.blogspot.com/2010/01/htc-magic-3054013.html αυτη τη διαδικασια θα ειμαι κομπλε?
Link to comment
Share on other sites

Όλα τα κινητά που έχουν αγοραστεί από την Ελλάδα μέσω Vodafone, Wind ή Cosmote είναι 32Α. To πρώτο πράγμα που πρέπει κάποιος να κάνει πριν περάσει κάτι στο κινητό του, είναι να ελέγξει τον τύπο του. Διάβασε τις FAQs, για να δεις με ποιο τρόπο αναγνωρίζεις την έκδοση του κινητού σου. Εάν το κινητό σου είναι 32Β δεν μπορείς να περάσεις την αναβάθμιση, στην οποία παραπέμπει το link που έδωσες.
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την απαντηση.Νομιζα οτι διαφορετικα ηταν μονο της vodafone που ηταν παραεισαγωγης.

Βασικα εγω πονταρα να μπορω να βεβαιωθω οτι το κινητο ειναι "ελληνικο htc" και μετα να το πηγαινα στην αντιπροσωπεια να το αναβαθμιζαν εκεινοι για να μην μπλεκω.

Δεν παιζει τετοια περιπτωση?Και οι 3 εταιρειες κινητης το φερνουν παραεισαγωγη?

Και τελικα να υποθεσω οτι προτιμαμε (ειναι πιο ευκολο) να ειναι 32Α ?

vodafone/wind/cosmote φερνουν 32Α ?

Συγγνωμη για τις ερωτησεις αλλα ενω νομιζα οτι θα μπορουσα απλα να αγορασω ενα καλο κινητο,νομιζω οτι εχει πολυ μπλεξιμο η ιστορια.Δεν θελω τρελλες χακεριες και κολπα,απλα να εχω ελληνικα στο κινητο μου.

Edited by vadergr
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δε με κατάλαβες και δε διάβασες και τις FAQs στις οποίες αναφέρω τη διαφορά 32Α και 32Β.

 

Καμία από τις εταιρείες κινητής που το εμπορεύονται, δε φέρνει με παραεισαγωγή. Τα magic που φέρνουν είναι 32Α. Η διαφορά υπάρχει στα κινητά της Vodafone τα οποία είναι 32Α, αλλά είναι Vodafone branded κι έτσι για οποιοδήποτε θέμα απευθύνεσαι στη Vodafone. Επίσης, νόμιμα και χωρίς "χακεριές" δικαιούσαι τις αναβαθμίσεις της Vodafone.

 

Εάν το αγοράσεις από τις άλλες εταιρείες, πλην της Vodafone, δικαιούσαι τις αναβαθμίσεις απευθείας από την HTC. Η διαδικασία εγκατάστασης των ελληνικών είναι πολύ εύκολη και χωρίς "χακεριές" και κατά πάσα πιθανότητα μπορείς να ζητήσεις να στην κάνουν στο service.

Link to comment
Share on other sites

Απλα σε καποια ποστ πιο πισω καπου ειχα διαβασει οτι μερικα htc ειναι "γερμανικα" και οχι απο την ελληνικη htc.

Καταλαβα πλεον αυτο που ειπες και σε ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Απλά ο συγκεκριμένος φίλος το είχε αγοράσει από τη Vodafone Γερμανίας (μέσω ebay, αν θυμάμαι καλά) η οποία δίνει 32Β Magic.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, πως μπορώ να κάνω κάποιες φωτογραφίες να μη φαίνονται στα άλμπουμ? Βάζει μέσα μέχρι και τα εικονίδια από το ndrive. Ενημερωτικά τώρα έχω την πρώτη rooted rom του vman. Την τετάρτη που θα γυρίσω ελλάδα θα βάλω την πιο καινούρια. (Πάλι του Βασίλη, είναι εγγύηση). Έχει κανείς καμιά ιδέα?
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα βάλεις τη VmaSense 0.3 η οποία ψήνεται:lol:.

 

Το θέμα με τις φωτογραφίες είναι κάπως περίεργο. Δεν έχω βρει τρόπο να μην εμφανίζονται αυτές που δε θέλω, αλλά να εμφανίζονται μόνο αυτές που θέλω. Σε κούφανα; Θα καταλάβεις σε λίγο.

 

Η HTC έχει φτιάξει τέσσερις κατηγορίες - φακέλους για την ταξινόμηση φωτογραφιών και videos:

 

Τα αγαπημένα μου

Μπορείς να μαρκάρεις φωτογραφίες από οποιονδήποτε φάκελο ως αγαπημένες και αυτές θα εμφανίζονται στο φάκελο "Τα αγαπημένα μου". Σβήνοντας τις φωτογραφίες από αυτόν τον φάκελο, δε σβήνονται και από τον αρχικό. Είναι κάτι σαν link.

 

Όλες οι φωτογραφίες

Εδώ εμφανίζονται όλες οι φωτογραφίες (και οι πονηρές που δε θέλεις Λεωνίδα ;)) που υπάρχουν στην κάρτα SD.

 

Όλα τα βίντεο

Αντίστοιχα για τα videos.

 

Όλες οι λήψεις

Οι φωτογραφίες που έχεις βγάλει με το κινητό.

 

Αυτοί οι τέσσερις φάκελοι βρίσκονται μέσα στο φάκελο Άλμπουμ. Σε αυτόν εμφανίζονται και οποιοιδήποτε άλλοι φάκελοι με φωτογραφίες υπάρχουν στην κάρτα SD. Αυτούς τους φακέλους θέλεις να κρύψεις Λεωνίδα, αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει τρόπος. Αυτό που μπορείς να κάνεις είναι να μαρκάρεις ως αγαπημένες τις φωτογραφίες που θέλεις κι αυτές θα εμφανίζονται στο συγκεκριμένο φάκελο. Έτσι, δε θα χρειάζεται να βλέπεις τους άσχετους φακέλους και φωτογραφίες. Ωστόσο, εκεί δεν είναι ταξινομημένες ανά υποφάκελο, αλλά είναι όλες χύμα.

 

Η λύση μπορεί να έρθει από κάποια εφαρμογή τρίτου. Υπάρχουν μερικές στο market, αλλά δεν έχω δοκιμάσει κάποια.

Edited by vman
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι στο άλμπουν δεν εμφανίζει ότι φωτογραφίες που έχω στην κάρτα μνήμης. οστόσο βασίλη έβαλα την 0.2 και συνεχίζει το πρόβλημα τις επαφές...
Μαμά έφαγα και τα 1000 λεπτά αυτό τον μήνα! Μπορώ να φάω τώρα παγωτό?:happy:
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Βασίλη. Την Τετάρτη γυρνάω, οπότε αν είναι έτοιμη η ρομ θα είναι ένα ωραίο δωράκι. Δώσε κανα hint τι καινούριο θα έχει. Με sense ή χωρίς? Να σου πω την αλήθεια ίσως το sense να είναι λίγο πιο βαρύ (εγώ βέβαια δεν το έχω δει αυτό στην πράξη) αλλά μου αρέσει πολύ περισσότερο από το απλό android.
Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

εμένα πάλι στο άλμπουν δεν εμφανίζει ότι φωτογραφίες που έχω στην κάρτα μνήμης. οστόσο βασίλη έβαλα την 0.2 και συνεχίζει το πρόβλημα τις επαφές...

 

Έσβησες τα partitions με fastboot erase system -w, πριν τη βάλεις; Αν όχι δοκίμασε αυτό πρώτα και μετά εγκατέστησε τη ROM. Αύριο θα ανεβάσω και την επίσημη ROM rooted ως αρχείο zip, για όσους έχουν ήδη radio 6.35.xx.xx και θέλουν να την εγκαταστήσουν ή να την ξαναεγκαταστήσουν με το γνωστό τρόπο (από recovery mode με flash zip from sd card). Δοκίμασε και με αυτή. Εάν έχεις πάλι πρόβλημα, τότε κάτι πάει στραβά με το κινητό σου.

 

Αρκετοί από το forum την έχουν εγκαταστήσει και δεν έχουν αναφέρει τέτοιο πρόβλημα. Απ' την άλλη, κι εσύ όπως και οι υπόλοιποι γράφουμε SMS με 160 χαρακτήρες, αλλά ο Λεωνίδας (Boss82) και ο Barbasunday γράφουν με 70. Στην περίπτωσή τους υποψιάζομαι hardware πρόβλημα και συγκεκριμένα στο nand chip της μνήμης.

 

Ευχαριστώ Βασίλη. Την Τετάρτη γυρνάω, οπότε αν είναι έτοιμη η ρομ θα είναι ένα ωραίο δωράκι. Δώσε κανα hint τι καινούριο θα έχει. Με sense ή χωρίς? Να σου πω την αλήθεια ίσως το sense να είναι λίγο πιο βαρύ (εγώ βέβαια δεν το έχω δει αυτό στην πράξη) αλλά μου αρέσει πολύ περισσότερο από το απλό android.

 

Θα έχει:

- καινούριο kernel

- εξ αρχής εγκατεστημένη την εφαρμογή Titanium Backup, για να επαναφέρετε τις εφαρμογές σας χωρίς να χρειάζεται να την κατεβάσετε από το market

- δουλεύω και σε κάποια άλλα θέματα, αλλά είναι κάπως πρώιμο να πω κάτι σε αυτή τη φάση (να υπάρχει και λίγο σασπένς στην υπόθεση)

Link to comment
Share on other sites

Nα ευχαριστήσω και δημόσια τον vman για την υπομονή του και τις οδηγίες του. Χωρίς αυτόν δεν θα κατάφερνα να εγκαταστήσω την νέα ΡΟΜ της htc και να την κάνω και rooted.
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους

 

έχω κι εγώ το magic εδώ και μια βδομάδα περίπου. Παρότι διαβάζω πολύ προσεκτικά αυτά που γράφει ο φίλος vman, έχω αποφασίσει προς το παρόν να μην πειράξω τη Rom. Κάτι που είναι μόλις το 2ο smartphone , κάτι που δεν είμαι και ιδιαίτερα απαιτητικός χρήστης , προς το παρόν, αποφάσισα να μείνω με την ελληνική 1,5 και την οποία εγκατέστησα χωρίς προβλήματα και δουλεύει άψογα.

 

Σε σχέση με ένα E66 που είχα πριν και με είχε πεθάνει στα κολλήματα το magic απλώς δε συγκρίνεται. Εχει πολύ όμορφη και ταχύτατη οθόνη , το λειτουργικό είναι πανεύκολο και γρήγορα προσβάσιμο άψογο πληκτρολόγιο και γενικά είμαι πολύ ευχαριστημένος.

 

Προβλήματα που έχω αντιμετωπίσει μέχρι τώρα (είμαι στο 2ο κεφάλαιο του ελληνικού manual και ελπίζω μέχρι να ολοκληρώσω τις 222 σελίδες του:blink::scared::scared:να τα λύσω)

 

-Δε μπορώ με τίποτα να δω youtube μέσω της συντόμευσης στο μενού. Μπαίνω και βλέπω κανονικά από το ιντερνετ αλλά από το εικονίδιο όχι. Το έχουν αναφέρει πιο πάνω και άλλοι φίλοι.

 

-Οι επαφές από τη sim στο τηλέφωνο. γιοκ

 

-Βluetooth αναίσθητο. Ή μάλλον για να το πω καλύτερα, συνδέεται το βλέπει ο iMACης αλλά δε μπορώ να μεταφέρω αρχεία. Μέχρι που ξέπεσα και στα windows:lol::p (είναι dual boot) κι κεί τα ίδια. Μαύρη απελπισία.

 

-ΗΤC sync τα ίδια. Το κατεβάζω το εγκαθιστώ, όλα καλά αλλά μόνο μια φορά μου έχει πρασινίσει (αντίθετα με μένα που πρασινίζω συνέχεια από το κακό μου:lol:) Είδα που έγραφε ο vman ότι σε περίπτωση που δεν πρασινίζει υπάρχει πρόβλημα με τους drivers. Τους εγκατέστησα αλλά δεν....

 

Μέχρι τώρα αυτά. Ελπίζω να τα λύσω με τον καιρό, γιατί επειδή δεν είμαι και ότι πιο υπομονετικό έχει βγάλει η φύση, σε διαφορετική περίπτωση θα το "σκοτώσω" και θα λυπηθώ πολύ, γιατί overall μου αρέσει πολύ.

 

 

Υ.Γ ...και όχι τίποτε άλλο δηλαδή , πάνε και τα 200 της επιδότησης:mad:

Α! μην το ξεχάσω. Εκείνο το πίσω κάλυμμα ρε παιδιά! Πολλή πλαστικούρα!!:cry: απαράδεκτο ε?!

Link to comment
Share on other sites

 

-Οι επαφές από τη sim στο τηλέφωνο. γιοκ

Εννοείς να τις αντιγράψει το τηλέφωνο; Δε νομίζω να το κάνει. Αλλά βλέπει τις επαφές της SIM. Για να τις αντιγράψεις δοκίμασε μέσω των 2 μεθόδων που αναφέρει κάπου παραπάνω ο vman.

 

-Βluetooth αναίσθητο. Ή μάλλον για να το πω καλύτερα, συνδέεται το βλέπει ο iMACης αλλά δε μπορώ να μεταφέρω αρχεία. Μέχρι που ξέπεσα και στα windows:lol::p (είναι dual boot) κι κεί τα ίδια. Μαύρη απελπισία.

Αυτό είναι γνωστό από την αρχή. Νομίζω περιμένουμε το android 2 να μας σώσει. (Εμένα δε με ενδιαφέρει καθόλου το file transfer αλλά το θεωρώ γελείο, τέτοιο κινητό να μη σε αφήνει με ΒΤ να μπεις στο internet από το pc.

-ΗΤC sync τα ίδια. Το κατεβάζω το εγκαθιστώ, όλα καλά αλλά μόνο μια φορά μου έχει πρασινίσει (αντίθετα με μένα που πρασινίζω συνέχεια από το κακό μου:lol:) Είδα που έγραφε ο vman ότι σε περίπτωση που δεν πρασινίζει υπάρχει πρόβλημα με τους drivers. Τους εγκατέστησα αλλά δεν....

Αν έκανες αυτά που λεει ο vman (υπάρχει link στο πρώτο ποστ) τότε να δοκιμάσεις, όταν το έχεις συνδεδεμένα με το USB να ξεκινήσεις το συγχρονισμό από το κινητό, από το εικονίδιο που βγαίνει στο notification. Εμένα συνήθως έτσι μου πρασινίζει το εικονίδιο στο pc.

 

Μέχρι τώρα αυτά. Ελπίζω να τα λύσω με τον καιρό, γιατί επειδή δεν είμαι και ότι πιο υπομονετικό έχει βγάλει η φύση, σε διαφορετική περίπτωση θα το "σκοτώσω" και θα λυπηθώ πολύ, γιατί overall μου αρέσει πολύ.

 

 

Υ.Γ ...και όχι τίποτε άλλο δηλαδή , πάνε και τα 200 της επιδότησης:mad:

Α! μην το ξεχάσω. Εκείνο το πίσω κάλυμμα ρε παιδιά! Πολλή πλαστικούρα!!:cry: απαράδεκτο ε?!

Το πλαστικό πίσω εγώ το βρίσκω πολύ ποιοτικό!

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι αυτό με το bt δεν τον ήξερα και θα δοκιμάσω το sync έτσι όπως προτείνεις. Τις επαφές στη sim, οκ τις βλέπει κανονικά και θα δοκιμάσω να τις πάω στο τηλ μέσω outlook.

 

Σ' ευχαριστώ πολύ. :)

Link to comment
Share on other sites

-Δε μπορώ με τίποτα να δω youtube μέσω της συντόμευσης στο μενού. Μπαίνω και βλέπω κανονικά από το ιντερνετ αλλά από το εικονίδιο όχι. Το έχουν αναφέρει πιο πάνω και άλλοι φίλοι.

 

Εγώ βλέπω κανονικά videos από την εφαρμογή. Υπάρχει θέμα με μερικά, αλλά τα περισσότερα τα παίζει κανονικά.

 

-Οι επαφές από τη sim στο τηλέφωνο. γιοκ

 

Αν κατάλαβα καλά, θέλεις να μεταφέρεις τις επαφές από την κάρτα SIM στο κινητό. Αυτό γίνεται αν πας στις επαφές, πατήσεις το πλήκτρο μενού και στη συνέχεια στο popup επιλέξεις εισαγωγή. Αυτό σου δίνει τη δυνατότητα είτε να μεταφέρεις τις επαφές στο τηλέφωνο είτε στον google λογαριασμό σου κάνοντας την αντίστοιχη επιλογή. Βέβαια, σε κάποιους υπάρχει ένα θέμα με τα ονόματα των επαφών τα οποία δεν μπορούν να διαβαστούν. Σε αυτή την περίπτωση, όπως σου είπε και ο riganic, ακολούθησε το σενάριο Νο 2.

 

-Βluetooth αναίσθητο. Ή μάλλον για να το πω καλύτερα, συνδέεται το βλέπει ο iMACης αλλά δε μπορώ να μεταφέρω αρχεία. Μέχρι που ξέπεσα και στα windows:lol::p (είναι dual boot) κι κεί τα ίδια. Μαύρη απελπισία.

 

Ισχύουν όσα σου είπε ο riganic. Να προσθέσω ότι το έχω δει να δουλεύει μόνο σε 1.6 ROM, και συγκεκριμένα στη RaV Donut, κι εκεί όχι με την απλότητα που δουλεύει σε άλλα κινητά. Είναι αγκάθι του android, το οποίο ευελπιστώ κάποια στιγμή να διευθετηθεί.

 

-ΗΤC sync τα ίδια. Το κατεβάζω το εγκαθιστώ, όλα καλά αλλά μόνο μια φορά μου έχει πρασινίσει (αντίθετα με μένα που πρασινίζω συνέχεια από το κακό μου:lol:) Είδα που έγραφε ο vman ότι σε περίπτωση που δεν πρασινίζει υπάρχει πρόβλημα με τους drivers. Τους εγκατέστησα αλλά δεν....

 

Διάβασε αυτό το post που έγραψα παραπάνω. Το πρόβλημα προκύπτει, όταν τα windows 7 (πιθανόν και τα Vista) κατεβάζουν από το internet drivers για τη συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά ξέρει κανείς αν έχεις πρόβλημα να αλλάξεις την μπαταρία του κινητού με μία ποιο δυνατή?
Link to comment
Share on other sites

http://magic-tips.blogspot.com/2009/12/vodafone-rom-htc-magic-32a_2262.html#Make_goldcard

 

στο παραπανω λινκ αναφερεται η "ελληνικη vodafone rom" η οποια μαλιστα "κατεβαινει" αππ λινκ του site της vodafone.

Αν ισχυει αυτο για ποιον λογο η ιδια η vodafone δεν μπορει να βαλει την ελληνικη rom στους πελατες της?

Κανω καπου λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Εγώ βλέπω κανονικά videos από την εφαρμογή. Υπάρχει θέμα με μερικά, αλλά τα περισσότερα τα παίζει κανονικά.

 

 

 

Αν κατάλαβα καλά, θέλεις να μεταφέρεις τις επαφές από την κάρτα SIM στο κινητό. Αυτό γίνεται αν πας στις επαφές, πατήσεις το πλήκτρο μενού και στη συνέχεια στο popup επιλέξεις εισαγωγή. Αυτό σου δίνει τη δυνατότητα είτε να μεταφέρεις τις επαφές στο τηλέφωνο είτε στον google λογαριασμό σου κάνοντας την αντίστοιχη επιλογή. Βέβαια, σε κάποιους υπάρχει ένα θέμα με τα ονόματα των επαφών τα οποία δεν μπορούν να διαβαστούν. Σε αυτή την περίπτωση, όπως σου είπε και ο riganic, ακολούθησε το σενάριο Νο 2.

 

 

 

Ισχύουν όσα σου είπε ο riganic. Να προσθέσω ότι το έχω δει να δουλεύει μόνο σε 1.6 ROM, και συγκεκριμένα στη RaV Donut, κι εκεί όχι με την απλότητα που δουλεύει σε άλλα κινητά. Είναι αγκάθι του android, το οποίο ευελπιστώ κάποια στιγμή να διευθετηθεί.

 

 

 

Διάβασε αυτό το post που έγραψα παραπάνω. Το πρόβλημα προκύπτει, όταν τα windows 7 (πιθανόν και τα Vista) κατεβάζουν από το internet drivers για τη συσκευή.

 

 

Χίλια ευχαριστώ που μπήκες στον κόπο. Τώρα το φορτίζω. Όταν λήξει η φόρτιση θα κάνω αυτά που λες και θα ποστάρω το αποτέλεσμα.

Link to comment
Share on other sites

http://magic-tips.blogspot.com/2009/12/vodafone-rom-htc-magic-32a_2262.html#Make_goldcard

 

στο παραπανω λινκ αναφερεται η "ελληνικη vodafone rom" η οποια μαλιστα "κατεβαινει" αππ λινκ του site της vodafone.

Αν ισχυει αυτο για ποιον λογο η ιδια η vodafone δεν μπορει να βαλει την ελληνικη rom στους πελατες της?

Κανω καπου λαθος?

 

Δεν είμαι σίγουρος, αν κατάλαβα καλά την ερώτησή σου. Η συγκεκριμένη ROM στην οποία παραπέμπει το link είναι η επίσημη αναβάθμιση με ελληνικά για τα Vodafone branded Magic. Μπορεί καθένας που έχει αγοράσει Magic από τη Vodafone Ελλάδας να την κατεβάσει και να την εγκαταστήσει στο κινητό του.

 

Εσύ θέλεις να σου εγκαταστήσει την αναβάθμιση η Vodafone; Πήγες σε κατάστημά τους, το ζήτησες και σου είπαν ότι δεν μπορούν να το κάνουν;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Χρησιμοποιώ την 0.2 sense του vman και έχω κάποιες απορίες.

Θυμάμαι ότι στη γνήσια ROM που είχε το τηλέφωνο τον Ιούλιο όταν λειτουργούσε το GPRS και κατέβαζε κάτι και υπήρχε εισερχόμενη κλήση η κλήση πραγματοποιούταν με ταυτόχρονη διακοπή του GPRS με συνέχιση με τη λήξη της κλήσης.

 

Αυτό όμως δεν συμβαίνει με τη 0.2 με συνέπεια να παίρνω αργότερα ένα sms ότι το τάδε νούμερο με κάλεσε.

 

Υπάρχει λύση σ' αυτό το πρόβλημα? Μήπως μπορεί να ληφθεί στα υπόψη στη 0.3?

 

Επίσης ένα άλλο θέμα είναι το ότι με το συγχρονισμό των επαφών Google εμφανίζονται στο τηλέφωνο όλες μα όλες οι επαφές μου και όχι μόνο αυτές που επιλέγω εγώ (Νομίζω στη μανίσια ROM μπορούσα να επιλέξω ποιά κατηγορία επαφών θέλω να συγχρονίζεται).

 

Αυτα και ελπίζω να γίνει κάτι.

 

Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...