Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατέβασε το .rar του webvirus (αρκετές σελίδες πίσω) με όλα τα cabακια του και μέσα θα δεις ένα που λέει skype fix νομίζω διορθώνεται με αυτό
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδιά πως απενεργοποιείται το 3g από το diamond 2

ευχαριστώ

 

Phone-Menu-Options-Band-Network Type: GSM

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

πως ρυθμιζουμε την ενταση του ηχου κλησης και των ειδοποιησηεων(sms,alarm) ξεχωριστα?

Τα προηγουμενα HTC που ειχα, ειχαν 2 VOLUME sliders, τωρα εδω βλεπω μονο εναν!

__________________kostas ntinos______________
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

πως ρυθμιζουμε την ενταση του ηχου κλησης και των ειδοποιησηεων(sms,alarm) ξεχωριστα?

Τα προηγουμενα HTC που ειχα, ειχαν 2 VOLUME sliders, τωρα εδω βλεπω μονο εναν!

 

Phgaine Ry8miseis-Hxos kai apenergopoihse to "Mia entash Xrhsh mias entashs hxou klhsewn/systhmatos"

 

P.S: Zhtw sygnwmh gia ta greeklish alla to pc apo to opoio grafw den exei ellhniko plhktrologio.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι,

 

δεν βλεπω καμια τετοια επιλογη.

μηπως επειδη εχω αγγλικη ρομ?

 

E τότε κάτι αντίστοιχο θα έχει και στα αγγλικά. Συγκεκριμένα πας στο tab των ρυθμίσεων και το βρίσκεις

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα και παλι,

 

δεν βλεπω καμια τετοια επιλογη.

μηπως επειδη εχω αγγλικη ρομ?

 

Κι εγω αγγλικη εχω αλλα εχω κανει το tweak για ελληνικα στο tf3d. Πηγαινε στο tab settings του tf3d και μετα sound. Θα βρεις την επιλογη που σου λεω κατω απο τα προφιλ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Έκανα αναβάθμιση στη radio του diamond (3.46.25.18) αλλά δυστυχως αμέλησα να σημειώσω ποιά ήταν η αρχική. Υπάρχει κανένας που να έχει αγοράσει από expansys diamond 2 να μου πει πια radio έχει; Υπάρχει κανένας άλλος τρόπος να βρώ την παλία έκδοση που είχα;

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα χέρια μου εδώ και 4 μέρες περίπου!! Είμαι πολύ ευχαριστημένος. Επιτέλους η HTC έβγαλε ένα τηλέφωνο με σοβαρή κάμερα. Μπορείτε να δείτε Video και Photos που τράβηξα με το Dimond 2.
Link to comment
Share on other sites

Radio version 3.43.25.19

πρεπει να χες

 

Ευχαριστώ πολύ.

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

Από σήμερα και εγώ κάτοχος του Diamond 2. Πρώτο μου Windows Mobile ενώ πριν είχα κινητά symbian. Απορίες έχω πολλές αλλά μιας και δεν έχω πειραματιστεί με το καινούργιο μου απόκτημα δεν μπαίνω στην διαδικασία να σας πρήξω. Εχω είδη μελετήσει όλο το thread και μόλις γυρίσω σπίτι θα αρχίσει το Test.

 

Δύο πράγματα μόνο θέλω να μου πείτε αν είναι εύκολο.

1) Ποια έκδοση του resco manager να βάλω μιας και σε μια αναζήτηση που έκανα βρήκα πολλές διαφορετικές. Σε αυτό μου το ερώτημα θα προτιμούσα μια απάντηση με πμ :O

 

2) Τελικά το αποφορτίζω παίζοντας και κάνω μετά την πρώτη φόρτιση ή το βάζω κατευθείαν κάνα 8ωρο???

 

Ευχαριστώ εκ των πρωτέρων :)

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

Εγώ το είχα αποφορτίσει και μετά το φορτισα πρώτη φορά

 

 

Υ.Γ από το ebay τα πράγματα θα έρθουν σπίτι ή πρέπει να πάω να τα ψάχνω ταχυδρομείο?

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ από το ebay τα πράγματα θα έρθουν σπίτι ή πρέπει να πάω να τα ψάχνω ταχυδρομείο?

 

Οτι έχω αγοράσει από ebay και εχω πάρει πολλααααααα πράγματα ήρθαν σπίτι μου. Οταν ο μεταφορέας δεν σε βρει σπίτι σου αφήνει ιδοποίηση. Αν για κάποιο λόγο κάποιο αντικείμενο κωλήσει πχ στο τελωνείο τότε θα σε ιδοποιήσουν!

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

αν αυτα που θα παρεις απο ebay ειναι μικρα σε ογκο και βαρος στα φερνει σπιτι μαζι με τα γραμματα ο ταχυδρομος.αν ειναι μεγαλυτερα σε ογκο σου στελνουν χαρτι στο σπιτι που λεει να πας ταχυδρομιο να παραλαβεις δεμα/πακετο!
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζομαι μια βοήθεια άμμεσα. :wacko:

 

Οταν σύνδεσα το παλιό μου κινητό με το PC για να κάνω Backup τις επαφές μου στον συνχρονισμό που έκανα επέλεξα να συχρονίσω τις επαφές μου με τις Επαφές των Windows και όχι με το Outlook. Tώρα που προσπαθώ να περάσω τις επαφές στο Diamond βλέπω ότι στις επιλογές του Windows mobile center συχρονίζεται μόνο με Outlook. Υπάρχει τρόπος να περάσω τις επαφές από τις επαφές των Windows στο Outlook ή κατευθείαν στο τηλέφωνο??? Παλέβω εδώ και ώρες και δεν μπορώ να κάνω κατι και η συσκευή έχει φύγει από τα χέρια μου για να ξανακάνω συχρονισμό :cry: και το χειρότερο είναι ότι είναι 492 επαφές που να τις περάσω μία μία :geek:

Ένα πράγμα φοβάμαι ότι μια μέρα θα φύγετε όλοι και θα μείνετε μόνοι σας:p
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

Η υπηρεσια WIND 2inOne (δύο διαφορετικούς αριθμούς σε μία μόνο συσκευή) το εχει δοκιμασει καποιος ???

ευχαριστω

 

:(Μηπως καποιος φιλος γνωριζει να μου απαντησει :wacko:διοτι θελω να βγαλω μια καρτα???:confused:

LG G4
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. μολις πηρα και εγω το διαμαντακι και θα ηθελα να ρωτησω τι πρεπει να κανω για να μπορω να βλεπω βιντεακια στο youtube.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδια. μολις πηρα και εγω το διαμαντακι και θα ηθελα να ρωτησω τι πρεπει να κανω για να μπορω να βλεπω βιντεακια στο youtube.

 

Να συνθεθει με internet η συσκευη σου, wifi, edge, hsdpa, καλυτερα με το πρωτο, τα αλλα ειναι μεσω της κινητης και χρεωνουν πανακριβα, εκτος αν γραφτεις σε καποιο πακετο internet.

s100-Artemis-Cruise-Diamond

HTC-Touch-Diamond.jpg.bc5fa35baa0b6f97517a6b8f6b247b68.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχω συνδεθει αλλα δεν μπορω δω βιντεο.εχω εγκαταστησει καπια flash player αλλα δν δουλευουν

 

Δε χρειαζεσαι κανενα Flash Player. Αφου συνδεθεις με το ιντερνετ πας στην καρτελα ιντερνετ και διαλεγεις το youtube. Το τηλεφωνο συνδεεται και ψαχνεις-βλεπεις τα βιντεακια που θες

 

:(Μηπως καποιος φιλος γνωριζει να μου απαντησει :wacko:διοτι θελω να βγαλω μια καρτα???:confused:

 

Με Cosmote δουλευει κανονικα. Αν θες να σιγουρευτεις πηγαινε σε ενα καταστημα Wind και πες τους αν μπορουν να σου δωσουν μια για δοκιμη

Link to comment
Share on other sites

ήρθαν τα πράγματα απο ebay και τα 3 μαζί! γρήγορα ήρθαν τελικά μέσα σε μια βδομάδα. η θήκη σιλικόνης πάρα πολύ καλή! ταιριάζει τέλεια και έχει κ δώρο 2 protectors.
Link to comment
Share on other sites

ήρθαν τα πράγματα απο ebay και τα 3 μαζί! γρήγορα ήρθαν τελικά μέσα σε μια βδομάδα. η θήκη σιλικόνης πάρα πολύ καλή! ταιριάζει τέλεια και έχει κ δώρο 2 protectors.

 

Μπορείς να στείλεις λινκ από αυτά που αγόρασες, η το item number τους;

Πήρα κ εγώ θήκη σιλικόνης από το pdair αλλά δεν έμεινα ευχαριστημένος από την εφαρμογή της στο κινητό. Ευχαριστώ πολύ.

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...