Jump to content

[Επίσημο] HTC Touch Diamond 2 (Topaz)


DaRkWeAvEr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι η DHL με διέλυσε χθες. πάνω απο το refresh ήμουν και 300 ώρες ήταν στην Γαλλία.

 

....αλλά! έφτασε στο αεροδρόμιο Αθήνα!! οπότε το μεσημεράκι - απόγευμα θα το έχω. ή αν έχουν πάει λάθος τα πράγματα... θα ΤΑ έχω.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

εχεις δικιο,χιλια τοσα refresh και στο τελευταιο μονο απο γερμανια βρεθηκε αθηνα στον ντελιβερα...

αντε να δουμε ...

Link to comment
Share on other sites

μέχρι να ανοίξω το κουτί δεν πιστεύω τίποτα! :D

 

άσε που αν δεν με ικανοποιήσει το κάνω πάσα στο πατέρα μου και παίρνω το Touch Pro του πάλι.

 

καλά εσένα λέει ότι είναι με το delivera? εμένα λέει Arrived at Delivery Facility in Athens - Greece 8:26

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

καλά εσένα λέει ότι είναι με το delivera? εμένα λέει Arrived at Delivery Facility in Athens - Greece 8:26

 

ναι και εχω στηθει ηδη μηπως χτυπησει το κουδουνι

ασχετο για μεσα μαιου ειχαν πει ,το αλλαξαν για ιουνη;

ασε που θα ζηταν καμμια 600 αρα...

και οι εποχες ειναι δυσκολες

Link to comment
Share on other sites

τώρα μόλις λέει και σε μένα ότι είναι με το delivera :) για να δούμε ποιος θα τερματίσει πρώτος :D

 

τι περιοχή είσαι? πάντως είναι χαζό να μην σου λέει και σε ποια περιοχή είναι ο deliveras

Link to comment
Share on other sites

αγια παρασκευη ειμαι.

παντως δεν νομιζω οτι θα επιστρεψεις στο pro.

το 2 ειναι πραγματικο διαμαντι και οχι ντεμεκ

Link to comment
Share on other sites

Πλακα εχετε βρε παιδια! Μεχρι και εμενα με επιασε το στομαχι μου απο την αγωνια ποτε θα ερθει (Σε εσας βεβαια).

Μου θυμησατε σε ενα γερμανικο φορουμ που διαβαζα και περιμεναν το Diamond. Μεχρι και που ειναι το φορτηγο που θα παραδωσει την πρωτη παρτιδα ηξεραν. Ετοιμοι να πανε να το κλεψουν ηταν οι γερμαναραδες.

Κωστας - Κατερινη
Link to comment
Share on other sites

ή ενημερώνεσαι ή όχι :D

 

πάντως μάλλον 2ος θα το πάρω μιας και εγώ είμαι χαμηλά. Άλιμο.

Link to comment
Share on other sites

Πλακα εχετε βρε παιδια! Μεχρι και εμενα με επιασε το στομαχι μου απο την αγωνια ποτε θα ερθει (Σε εσας βεβαια).

 

δεν εχεις αδικο φιλε,ειμαστε αρρωστοι δυστηχως.

προσωπικα ειχα κανει μια προσπαθεια και κρατησα το cruise αρκετα (ειχα και μια συντομη επαφη με το diamond ενδιαμεσα ) μιας που με τις TF2D ρομς ηταν και ειναι πολυ καλο εργαλειο.

το μικροβιο ομως δεν αποβαλλεται ευκολα,και ξανακυλισα στον υπερκαταναλωτισμο.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα εγώ δεν το θεωρώ αρρώστια, εφόσον προσπαθώ πάντα να δώσω το προηγούμενο τηλέφωνο μου, για το επόμενο. οπότε δεν λες ότι δίνω λεφτά χωρίς λόγο. τώρα το να συμπληρώνεις και καμιά διαφορά 50-100 ευρώ είναι μέσα στα σχέδια.
Link to comment
Share on other sites

ξεκιναω unboxing...:happy:

 

φτού με έφαγες :( άντε καλορίζικο. για πες πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω παιδια με το καλο και στα δικα σας

τοκ ουτι ολο και το μικραινουν,σε λιγο η συσκευασια θα χωραει στις τσεπες μας.

το ppc ειναι πολυ ομορφο,δινει την αισθηση οτι ειναι απο καλυτερα υλικα και συναρμολογηση σε σχεση με d1.

η οθονη εντυπωσιακη,τα μενου γρηγορα,φυσικα χρειαζομαι καποιο διαστημα για να αποκτησω σφαιρικοτερη αποψη παντως η πρωτη εντυπωση σε κερδιζει

Link to comment
Share on other sites

άκυρο ήρθε. και τα ζώα βάλανε αγγλικό αντάπτορα για το φορτιστή! τη τρέλα μου

 

επειδή βιάζομαι να σας πω λίγο και την πρώτη άποψή μου. με μια λέξη δεν εντυπωσιάζει.

 

όταν το δεις είναι όμορφο, αλλά! το ασημένιο στο κάτω μέρος τραβάει απίστευτα τις δαχτυλιές και μαυρίζει! ναι ναι μαυρίζει. μόνο με πανάκι γίνεται ασημένιο καθαρό πάλι. το πίσω μέρος είναι μαύρος μαγνήτης δαχτυλιών, το πενάκι δεν είναι μαγνητικό αλλά είναι στενό οπότε το κρατάει, το κουτί της συσκευασίας είναι άθλιο. δηλαδή σε σχέση με το Touch Pro, είναι λες και το έφτιαξε γύφτος. δεν μου βάλανε ελληνικό αντάπτορα στο φορτιστή οπότε δεν μπορώ να το φορτίσω (έχω και εναλλακτικό). το μόνο καλό είναι το πάχος του που είναι πολύ λεπτο, και η μεγάλη οθόνη. κατα ταλα δεν έχει το Touch Pro να ζηλέψει τίποτα. μην σου πω ότι του ρίχνει. είναι πιο αργό απο την cooked rom που είχα στο Touch Pro αλλά για αυτό ευτυχώς έχουμε τους xda.

 

γενικά δεν υπάρχει ο ενθουσιασμός που υπήρχε με το Touch Pro. ούτε καν πλησιάζει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλώς τα δεχτήκατε αμφότεροι! :rolleyes:

 

Περιμένουμε εντυπώσεις και αναλυτικά συγκριτικά με τις συσκευές που αντικαθιστούν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

επειδή βιάζομαι να σας πω λίγο και την πρώτη άποψή μου. με μια λέξη δεν εντυπωσιάζει.

 

όταν το δεις είναι όμορφο, αλλά! το ασημένιο στο κάτω μέρος τραβάει απίστευτα τις δαχτυλιές και μαυρίζει! ναι ναι μαυρίζει. μόνο με πανάκι γίνεται ασημένιο καθαρό πάλι. το πίσω μέρος είναι μαύρος μαγνήτης δαχτυλιών, το πενάκι δεν είναι μαγνητικό αλλά είναι στενό οπότε το κρατάει, το κουτί της συσκευασίας είναι άθλιο. δηλαδή σε σχέση με το Touch Pro, είναι λες και το έφτιαξε γύφτος. δεν μου βάλανε ελληνικό αντάπτορα στο φορτιστή οπότε δεν μπορώ να το φορτίσω (έχω και εναλλακτικό). το μόνο καλό είναι το πάχος του που είναι πολύ λεπτο, και η μεγάλη οθόνη. κατα ταλα δεν έχει το Touch Pro να ζηλέψει τίποτα. μην σου πω ότι του ρίχνει. είναι πιο αργό απο την cooked rom που είχα στο Touch Pro αλλά για αυτό ευτυχώς έχουμε τους xda.

 

γενικά δεν υπάρχει ο ενθουσιασμός που υπήρχε με το Touch Pro. ούτε καν πλησιάζει.

 

μηπως η συσκευασια και τα παρελκομενα εχουν να κανουν με το οτι ειναι παρτιδα του expansys?To touch pro παλι απο expansys το χες παρει?

"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η συσκευασία είναι μία και η ίδια από όπου και να το πάρεις. Στις αγορές από το expansys δίνουν απλά μαζί και έναν αντάπτορα για τις δικές μας πρίζες που καμιά φορά δεν χρειάζεται κιόλας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

αν ξερει κανεις πως ενεργοποιειται το ελληνικο πληκτρολογιο
Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο Βασιλη!!!!!!Καλο ''παιδεμα''!!!!!!!!

Κωνσταντινος..

-nokia 8800 special edition-XDA Flame-htc shift-nokia 8910i-htc touch HD-Blackberry Bold-Htc touch Pro 2-Qtek 9000-Nokia N900-BB Bold 9700-Htc Desire-Htc Desire HD-iphone 4 32gb...4s 64GB..Samsung Note 3-4-9-10+..iPhone 7 Plus..iPhone X 256..iPhone XS Max 512..iPhone 11 Pro Max 512

Link to comment
Share on other sites

αν ξερει κανεις πως ενεργοποιειται το ελληνικο πληκτρολογιο

 

Γιατι να εχει μεσα Ελληνικο πληκτρολογιο? η εκδοση ειναι WWE English μαλλον που εχεις. θα πρεπει να βαλεις εσυ Ελληνικο Πληκτρολογιο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...