Jump to content

LG Arena (KM900)


chris7_
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδιά μήπως ξέρει κανείς πως βλέπουμε το data usage του GRPS; Ελπίζω να μην είναι κάτι απλό γιατί ήδη αισθάνομαι χαζός :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις δοκιμασα τις ρυθμισεις για gmail κ δουλεψαν ολα αψογα....!

 

οσο για gprs δε γνωριζω κατι...αλλα οσο μπορεις αποφυγε το μη σου ερθει κανενα εμφραγμα με το λογαριασμο...! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ,ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΑΡΚΕΤΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΝΑΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΑΓΟΡΑΣΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΗΤΑΝ ΤΑ ΘΕΤΙΚΑ (ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΥΣ) ΣΧΟΛΙΑ.ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ,ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΑ ΣΑΝ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΠΟ ΤΟ ELECTRO WORD ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΕΣΑ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΜΠΟ FM ,ΟΤΑΝ ΤΟ ΣΥΝΔΕΣΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΜΗΝΥΜΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΑ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΣΑΦΕΣΤΑΤΕΣ ΟΔΗΓΙΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ,ΜΕΧΡΙ ΕΔΩ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΟΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΞΑ ΔΕΝ ΕΔΕΙΧΝΕ ΠΟΥΘΕΝΑ ΤΟ ΠΟΜΠΟ FM ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟ ΝΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΠΡΙΝ,ΕΚΕΙΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΠΑΝΑΦΕΡΩ ΠΑΛΙ ΤΟ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΤΟΥ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ,ΔΗΛ ΝΑ ΕΜΦΑΝΙΣΤΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΠΟΜΠΟΣ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΑΣ
Link to comment
Share on other sites

πρωτα απολα καλοριζικος κ καλο μηνα..!!!

σαφως κ μπορεις να το επαναφερεις στην προηγουμενη κατασταση το κινητο με το γνωστο σε ολους μας φλασαρισμα...! :lol:

στην υπογραφη μου εχω λινκ με οδηγο που μπορεις να ακολουθησεις κ σε οποιο κολλημα η προβλημα εχεις εδω ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

πρωτα απολα καλοριζικος κ καλο μηνα..!!!

σαφως κ μπορεις να το επαναφερεις στην προηγουμενη κατασταση το κινητο με το γνωστο σε ολους μας φλασαρισμα...! :lol:

στην υπογραφη μου εχω λινκ με οδηγο που μπορεις να ακολουθησεις κ σε οποιο κολλημα η προβλημα εχεις εδω ειμαστε...[/QUO

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΟΥ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΧΤΕΣ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΣΟΥ ΣΧΟΛΙΟ ΚΑΤΕΒΑΣΑ ΤΑ ΑΡΧΕΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟΛΜΗΣΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΕΦ΄ΟΣΟΝ ΕΧΕΙΣ ΧΡ ΕΓΩ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΕΧΩ ΣΒΙΣΤΑ

Link to comment
Share on other sites

στην προηγουμενη σελιδα ακριβως ο φιλος puzzle21 αναφερει οτι πλεον γινεται κ σε vista μιας κ βγηκε καινουριο flash usb στο mylgmobile.com οποτε κανε μια δοκιμη κ κατεβασε το απο εκει να μας πεις τι γινεται...
Link to comment
Share on other sites

ναμαι κι εγω φλασαρισμενος...

ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΝΣΜΙΤΕΡ ΜΟΥ ΠΙΣΩ..!!!! :D :D :D

λοιπον το τηλεφωνο λειτουργει πιο γρηγορα (νομιζω) μετα το φλασαρισμα...

επιδη δεν εβρισκα τον τροπο το πηγα στην wind και τους εδωσα μια φωτ/πια με τον τροπο μου το εκαναν αυτοι και ολα μελι-γαλα..(τα καλα της επαρχιας):rolleyes:

βεβαια το κερασμα δεν το γλυτωνω.. ;)...τον αυγουστο...!!

τωρα θα δοκιμασω και τις ρυθμισεις για το g-mail..

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω γενικα με τους λογους για τους οποιους αγανακτεις, αλλα μια ενσταση για τη μπαταρια! Σαφως και το κινητο φτιαχνεται με κυριο σκοπο τη χρηση του σαν τηλεφωνο, ομως εφοσον του βαζουν πανω οθονη υψηλης αναλυσης, ειδικο επεξεργαστη γραφικων, dolby surround και..μηχανη του γκαζον:pπρεπει να εχει και την αντιστοιχη μπαταρια για να τα "σηκωνει" ολα αυτα! Εδω βγαινουν κινεζικα κινητα(απομιμησεις του i-phone κλπ.)που κοστιζουν τα μισα χρηματα απο το αρενα, κανουν παπαδες και εχουν μπαταριες οι οποιες βγαζουν μεχρι 5 μερες! Τι να λεμε τωρα...

 

 

αυτες οι μπαταριες μπαινουν στο αρενα.?????:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Θα θελαμε φιλε μου να μπαινουν!:p Αν δεν αμφεβαλλα για την ποιοτητα των κινητων-μαϊμουδων σιγα μην ασχολιομουνα με την LG. Αλλα θελω να πιστευω οτι και οι μεγαλες εταιριες θα βαλουν καμια μπαταρια της προκοπης στα κινητα τους. Σε τετοιες πολυσυσκευες πλεον 1500mAh ειναι απαραιτητα. Γιατι μπορει να ειναι πανω απ'ολα τηλεφωνο αλλα οπως βλεπεις κι εδω μονο για να μιλανε δεν το χρησιμοποιουν!:p Αλλος ψαχνει την Ανω Ραχουλα στο gps, αλλος ακουει μουσικη και χορευει στο δρομο, αλλος το εχει κανει home cinema(το κινητο παντα)κλπ.:lol:

Παει, εχουμε ξεφυγει...:D

Link to comment
Share on other sites

ναμαι κι εγω φλασαρισμενος...

ΜΕ ΤΟ ΤΡΑΝΣΜΙΤΕΡ ΜΟΥ ΠΙΣΩ..!!!! :D :D :D

λοιπον το τηλεφωνο λειτουργει πιο γρηγορα (νομιζω) μετα το φλασαρισμα...

επιδη δεν εβρισκα τον τροπο το πηγα στην wind και τους εδωσα μια φωτ/πια με τον τροπο μου το εκαναν αυτοι και ολα μελι-γαλα..(τα καλα της επαρχιας):rolleyes:

βεβαια το κερασμα δεν το γλυτωνω.. ;)...τον αυγουστο...!!

τωρα θα δοκιμασω και τις ρυθμισεις για το g-mail..

 

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε σενα κ στα παιδια στη wind...!!! καλοριζικο κ παλι το fm transmitter σου κ μακρια απο τις επισημες αναβαθμισεις πλεον..!:lol:

οταν ξερω ημερομηνια σιγουρη θα σε ενημερωσω για το κερασμα...χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Για οσους ασχολουνται με το ευγενες αθλημα του φλασαρισματος, καλο ειναι να ξερετε οτι γινεται με δικη σας ευθυνη.Το φλασαρισμα με τον τροπο αυτον ακυρωνει την εγγυηση.Οσο ευκολη κ αν ειναι η διαδικασια παντα εγκυμονουν κινδυνοι-brickarei το κινητο κ παει σερβις.Το λεω αυτο γιατι ειχαμε παρομοια προβληματα με το Renoir.

Ο νεος driver για vista δουλευει, για πρωτη φορα μεσα απο το lg pc suite μου δινεται η επιλογη tool-upgrade phone.

Περι email

Στο δικο μου vl, υπαρχουν προεγκατεστημενες ρυθμισεις για yahoo.gr, gmail, mail.gr, freemail.gr κ φυσικα vodafone mail.

Δηλαδη για το gmail, το μονο που εκανα ηταν να βαλω username k password.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

ναι εννοειται οτι αμα brick-αρει κατα τη διαρκεια κ δε μπορεις να το σωσεις εισαι εκτος εγγυησης...γιαυτο παντα προσεκτικα αυτες οι διαδικασιες...

αλλα αν εχει αλλο προβλημα περα του λογισμικου το κινητο κ το γυρισεις στην αρχικη του εκδοση δε θα εχεις κανενα θεμα κ θα εισαι καλυμμενος κ χωρις καποιο φοβο..

αναμενουμε κ spidey να φλασαρει...ησουν ο πρωτος που ασχοληθηκε πολυ με το κινητο κ ο τελευταιος που θα φλασαρει...!!! ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ...!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

ναι εννοειται οτι αμα brick-αρει κατα τη διαρκεια κ δε μπορεις να το σωσεις εισαι εκτος εγγυησης...γιαυτο παντα προσεκτικα αυτες οι διαδικασιες...

αλλα αν εχει αλλο προβλημα περα του λογισμικου το κινητο κ το γυρισεις στην αρχικη του εκδοση δε θα εχεις κανενα θεμα κ θα εισαι καλυμμενος κ χωρις καποιο φοβο..

αναμενουμε κ spidey να φλασαρει...ησουν ο πρωτος που ασχοληθηκε πολυ με το κινητο κ ο τελευταιος που θα φλασαρει...!!! ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛΕ...!! :lol:

 

χεχε..δε ξερω αν μπορω να φλασαρω γιατι το bc2setup δεν λειτουργει, οπως ειχα πει μια ωραια πρωια.. το εχω κατεβασει ξανα αλλα τζιφος.οπως και να εχει σας νιωθω ολους απολυτα, θυμηθηκα οταν πρωτοφλασαρα το ρενουαρ απο myview cosmote σε μια open europe κ απο τοτε του εχω αλλαξει τα φωτα..:)

μπραβο για τη δουλεια που κανεις κ τη βοηθεια που προσφερεις κ για την επιμονη σου :)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

δε κανω τπτ εγω...ολοι μαζι παλευουμε ολοι μαζι επιμενουμε..με τη βοηθεια πολλων εφτιαξα τον οδηγο που με τη σειρα του θα βοηθησει αλλους...

σε βλεπω να φορμαρεις το pc για να του βαλεις ΧΡ στο τελος...! για ολα φταινε τα Vista πια...κ εγω χτες για 2 ωρες ειχα μπλεξει σε ενα σπιτι φιλου με τα δικαιωματα του admin...για διαδικασια 5 λεπτων...τι να λεμε τωρα...

Link to comment
Share on other sites

οσο για gprs δε γνωριζω κατι...αλλα οσο μπορεις αποφυγε το μη σου ερθει κανενα εμφραγμα με το λογαριασμο...! :lol:

 

Έχω Vodafone Surf&Email με 500ΜΒ το μήνα (βλ. πρώην χρήστης ΒΒ και iPhone :p)

 

Οπότε κανείς δεν ξέρει τπτ;;

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να τελειώσει η μπαταρία. Από την Παρασκευή ανοιχτό για αυστηρά τηλεφωνική χρήση και λήψη κάποιων email. Το θεωρώ ικανοποιητικό. Φυσικά αν κράταγε μιά εβδομάδα θα ήταν ακόμη καλύτερα. Μη ξεχνάμε όμως πως ακόμα και στις ακριβές βιντεοκάμερες η μπαταρία κρατάει μία - μιάμισυ ώρα τράβηγμα. Στα GPS δύο - τρείς ώρες. Αρα ας είμαστε ρεαλιστές στο θέμα της διάρκειας της μπαταρίας. Αλλωστε ποιός από μας πήρε το κινητό γιά να κοιτάει χάρτες και διαδρομές σε μόνιμη βάση? Κάθε μέρα χάνει το δρόμο του? Από την άλλη μεριά αφού όλοι έχουμε PC γιατί πρέπει να σερφάρουμε και να ανταλλάσουμε emails στο δρόμο με το κινητό? Αντε το πολύ-πολύ να λάβεις ένα επείγον email που περιμένεις. Γιατί μη μου πείτε πως θα προτιμήσετε να στείλετε email αντί γιά sms? Χαζό δεν είναι? Θέλω να πω πως ωραία τα καλούδια των σύγχρονων τηλεφώνων αλλά είναι καθαρά γιά απολύτως έκτακτες περιπτώσεις και όχι γιά κύρια χρήση. Καμμία μπαταρία σε τέτοιο μέγεθος δεν θα μπορούσε να τα βγάλει πέρα. Εδώ ένα laptop με πολύ μεγάλες μπαταρίες κρατάει με το ζόρι 2 ώρες. Οσο γιά τα διάφορα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κάθε χρήστης στο συγκεκριμένο τηλέφωνο εγώ είμαι της θεωρίας που λέει πως όταν αγοράζω κάτι που άλλα υπόσχεται και άλλα κάνει, πάω εκεί που το πήρα και ζητάω τα λεφτά μου πίσω. Είναι υποχρεωμένοι να με εξυπηρετήσουν γιατί τους πλήρωσα!!! Η το φτιάχνουν ή τους παίρνει ο διάολος.

Στεναχωριέμαι όταν διαβάζω πως κάποιοι χάλασαν τα τηλέφωνά τους στην προσπάθεια να τους βάλουν "χέρι". Κρίμα δεν είναι?

www.kyris.gr
Link to comment
Share on other sites

ολοι οσοι ειχαν προβλημα το εφτιαξαν με τη βοηθεια ολων μας τουλαχιστον για αυτο το κινητο...

να το παω πισω στη vodafone η στην LG για να μου κανει αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που κανω εγω μονος μου σε 10 λεπτα????

κριμα δεν ειναι???:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, εγώ παντός το φλασαρισα με τα vista black edition και το έκανε μέχρι τέλος…

Τα αλλά προβλήματα τα έφερα όπως μου είπε ο φίλος ο finaldestiny86 κάνοντας

Factory reset :)

Στέφανος
Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να τελειώσει η μπαταρία. Από την Παρασκευή ανοιχτό για αυστηρά τηλεφωνική χρήση και λήψη κάποιων email. Το θεωρώ ικανοποιητικό. Φυσικά αν κράταγε μιά εβδομάδα θα ήταν ακόμη καλύτερα. Μη ξεχνάμε όμως πως ακόμα και στις ακριβές βιντεοκάμερες η μπαταρία κρατάει μία - μιάμισυ ώρα τράβηγμα. Στα GPS δύο - τρείς ώρες. Αρα ας είμαστε ρεαλιστές στο θέμα της διάρκειας της μπαταρίας. Αλλωστε ποιός από μας πήρε το κινητό γιά να κοιτάει χάρτες και διαδρομές σε μόνιμη βάση? Κάθε μέρα χάνει το δρόμο του? Από την άλλη μεριά αφού όλοι έχουμε PC γιατί πρέπει να σερφάρουμε και να ανταλλάσουμε emails στο δρόμο με το κινητό? Αντε το πολύ-πολύ να λάβεις ένα επείγον email που περιμένεις. Γιατί μη μου πείτε πως θα προτιμήσετε να στείλετε email αντί γιά sms? Χαζό δεν είναι? Θέλω να πω πως ωραία τα καλούδια των σύγχρονων τηλεφώνων αλλά είναι καθαρά γιά απολύτως έκτακτες περιπτώσεις και όχι γιά κύρια χρήση. Καμμία μπαταρία σε τέτοιο μέγεθος δεν θα μπορούσε να τα βγάλει πέρα. Εδώ ένα laptop με πολύ μεγάλες μπαταρίες κρατάει με το ζόρι 2 ώρες. Οσο γιά τα διάφορα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο κάθε χρήστης στο συγκεκριμένο τηλέφωνο εγώ είμαι της θεωρίας που λέει πως όταν αγοράζω κάτι που άλλα υπόσχεται και άλλα κάνει, πάω εκεί που το πήρα και ζητάω τα λεφτά μου πίσω. Είναι υποχρεωμένοι να με εξυπηρετήσουν γιατί τους πλήρωσα!!! Η το φτιάχνουν ή τους παίρνει ο διάολος.

Στεναχωριέμαι όταν διαβάζω πως κάποιοι χάλασαν τα τηλέφωνά τους στην προσπάθεια να τους βάλουν "χέρι". Κρίμα δεν είναι?

 

Δεν εχεις αδικο.Ειναι θεμα προσωπικης επιλογης κ ευθυνης.Ουσιαστικα δε σε εξαναγκαζει κανεις να του βαλεις χερι, απο τη στιγμη που λειτουργει κανονικα.

ολοι οσοι ειχαν προβλημα το εφτιαξαν με τη βοηθεια ολων μας τουλαχιστον για αυτο το κινητο...

να το παω πισω στη vodafone η στην LG για να μου κανει αυτο ΑΚΡΙΒΩΣ που κανω εγω μονος μου σε 10 λεπτα????

κριμα δεν ειναι???:lol:

 

Σημερα στη βονταφον μου ειπαν οτι θα παει αθηνα για αναβαθμιση(για να μου βαλουν ποια;αφου δεν εχει βγει αλλη της βονταφον).Εγω λεω να τεσταρω αυριο το fm transmitter μιας κ πλεον φοραω τη v10m ......

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

φλασαρες κ δε μας ειπες τπτ βρε θηριο???????

(δε το καταλαβα το αλλο σκελος οτι παει στη βονταφον αυριο για αναβαθμιση..)

Link to comment
Share on other sites

φλασαρες κ δε μας ειπες τπτ βρε θηριο???????

(δε το καταλαβα το αλλο σκελος οτι παει στη βονταφον αυριο για αναβαθμιση..)

 

:D:p:p:)

Aυτο με τη βονταφον το ρωτησα για καθαρα πληροφοριακους λογους, τι γινεται εδω στη Λάρισα δλδ, αν κατι παει στραβα.Ειναι το ιδιο που κανει κ ο Γερμανος για τα comsote-τα στελνουν αθηνα κ κανουν 10 εργασιμες.

Η διαδικασια δε με αγχωσε ιδιαιτερα, ισως επειδη εχω φλασαρει αρκετες φορες.Θα του κανω ενα fact. reset , οπως κ να εχει.:)

Το φλασαρισμα ειναι ευεργετικο για τους κατοχους branded συσκευων, εκτος των αλλων, για ενα σημαντικοτατο λογο.Την ωρα που open europe αναβαθμισεις βγαινουν συνεχεια, οι εταιριες κινητης ειτε δε βγαζουν τις δικες τους ή αργουν παρα πολυ.Τρανταχτο παραδειγμα το ρενουαρ, που ενω ειχαν βγει 5-6 αναβαθμισεις, η cosmote ειχε μεινει στη δικη της την αρχικη.

Θα τεσταρω το κινητο να δω καμια βελτιωση και θα πω κ τη δικη μου γνωμη.

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε ολοι...χαιρομαι που πηγαν κ για σενα ολα καλα...

οσο για τη διαδικασια...10 λεπτα ειναι..αμα ξεκινησει σωστα δε σταματαει κ πανε ολα καλα μεχρι το τελος...

καλο βραδυ απο μενα τα λεμε αυριο...

Link to comment
Share on other sites

αναμενουμε ολοι...χαιρομαι που πηγαν κ για σενα ολα καλα...

οσο για τη διαδικασια...10 λεπτα ειναι..αμα ξεκινησει σωστα δε σταματαει κ πανε ολα καλα μεχρι το τελος...

καλο βραδυ απο μενα τα λεμε αυριο...

 

Καλό μας βράδυ :)

Ace of Hearts..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καμια σοβαρή εφαρμογή ή κάποιο αξιόλογο touch screen game υπάρχει για το κινητό ? έχει πολλές δυνατότητες αλλά όσο και αν έψαξα δε βρήκα κανενα παιχνίδι ή εφαρμογή της προκοπής

THE BEST MOBILE PHONE FORUM !!!!

 

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphone_transparent.gif

Link to comment
Share on other sites

μια ακομα ερωτησουλα...

εγω εβαλα την V10M_02...

διαπιστωνω οτι καμια φορα χανει εντελως το σημα του

και 2 φορες εκει που μιλαγα σταματησα να ακουω κι εχω κι ο συνομιλητης (δεν επεσε η γραμμή) εκλεισα και ξαναπηρα και ηταν οκ!!!

 

αυτη η open europe ειναι άλλη?? ειναι καλυτερη??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...