Jump to content

[Επίσημο] Nokia 6700 Classic


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω παρατηρήσει ότι έχει χαλάσει η ποιότητα των φωτογραφιών ενώ δεν έχει γρατζουνιστεί ο φακός και την τελευταία έκδοση λογισμικού έχω. Τι μπορεί να συμβαίνει?

Τελικά ανακάλυψα ότι είχα κάνει γκάφα Αφου είχα βάλει στις ρυθμίσεις την ποιότητα εικόνας στο 0,3 mp αντι για το 5,0 mp, φυσιολογικό ήταν.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • Απαντήσεις 507
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το εχει κανεις σε πολυ καλη κατασταση και να το πουλαει ;

ή αν ξερετε να πωλειται σε καποιο καταστημα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω το εχω αλλα δε το πουλαω φιλε μου μπορεις να βρεις εδω αν περιμενεις λιγο διαστημα

 

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/222095-nokia-6700-classic-black/

 

και εδω

 

http://www.aggeliopolis.gr/ellada/Nokia_6700_11610836.htm?ca=3_s&w=3

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

πηρα ενα 6700 απο Γερμανια, με το πιο νεο λογισμικο που δεν υπαρχει (ουτε και θα ερθει) στην Ελλαδα.

Τι προβλημα ειναι οτι δεν μπαινει η ελληνικη γλωσσα (αφου δεν υπαρχει εδω αυτη η αναβαθμιση).

 

Ξερει κανεις πώς μπορει να γινει υποβαθμιση, ωστε να μπουν τα ελληνικα;..

Link to comment
Share on other sites

τι κωδικο εχει η αναβαθμιση σου φιλε μου?? ειναι μετα τη 13.10 που εχει το δικο μου??

 

πες μου και λιγες λεπτομεριες τι χρωμα το πηρες? η μπαταρια του κραταει καθολου???

Link to comment
Share on other sites

φοραει την V 13.21 (τοσο γραμμενους μας εχουν και τοσο τριτοκοσμικους μας θεωρουν, που αυτη ποτε δεν ηρθε ελλαδα... Κι εμεις στα φορουμ σκοτωνομαστε για τη νοκια και την καθε νοκια...)

 

Σε μαυρο το πηρα. Προχτες. Και δεν το δουλεψα καθολου ωστε να ξερω για την μπαταρια του. (απ' οσο ξερω απο το προηγουμενο που ειχα, κραταει παρα πολυ).

 

Ξερεις ή ξερει καποιος αλλος, πως θα κανω την υποβαθμιση για να παρει τα ελληνικα;;... (τα τριτοκοσμικα...)

Link to comment
Share on other sites

και εγω νομιζω οτι η 13. 21 δεν ειχε βγει για ελλαδα σιγουρα σε καποιο καταστημα θα ξερουν καλυτερα γιατι ειναι η δουλεια τους και λογο παλαιοτητας και αποκλεισμου των σμαρτ φοουν δεν εχει ασχοληθει κανεις.... μπορει να βρεις ομως κατι σε ξενα φορουμ αν θυμαμαι εψαχνα και εγω μια φορα που ειχα ξεχασει τον κωδικο ασφαλειας .... παντος καλα εκανες που το ξαναπηρες ειναι ενα το καλυτερο s 40 που εχει βγαλει η νοκια απο τα τελευταια, και γι αυτο κανεις που λες και εσυ δε σκοτωνετε γι αυτη με αυτα που κανει τωρα πια

 

παντος δεν εχω ιδεα πως μπορεις να αλλαξεις το μενου του αλλα αν βρεις πες και σε μενα για να πειραματιστω και εγω λιγακι ..

Edited by grigoriso
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Επειδη εχω 3 συσκευες απο το συγκεκριμενο κινητο γνωριζει κανεις που μπορω να βρω κανενα που να μην ειναι λειτουργικα ενταξει και να το παρω για ανταλλακτικα?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...