Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλυτερα να το αγορασεις απο το Vickmall

Μαλλον εχεις πολύ καιρο να κανεις εντατικες αγορες από Κινα ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ναι απο 1-10/10 εχουν γιορτες εκει, οποτε θελει λιγο υπομονη
Μέχρι τις 6/10 ξέρω εγώ.

 

Unleashed by ONEPLUS 3T rooted

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται να μαθαινει ολα τα νεα κινεζοκουπονα καθε μερα ας ακολουθησει την σελιδα μου στο fb........

 

Coupon King GR στην αναζητηση του fb!!!;);)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ενδιαφερεται να μαθαινει ολα τα νεα κινεζοκουπονα καθε μερα ας ακολουθησει την σελιδα μου στο fb........

 

Coupon King GR στην αναζητηση του fb!!!;);)

 

Νασαι καλα,ευχαριστουμε.......

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος άποψη για το https://thesolutionshop.global/ ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος άποψη για το https://thesolutionshop.global/ ?

 

Εδρα την Αγγλια, με διακομοιστες στην Δανια.

Καλο μου φαινετε, εκ πρωτης οψεως

Link to comment
Share on other sites

έχει κάποιος άποψη για το https://thesolutionshop.global/ ?

Οι αποθήκες τους βέβαια είναι στην Κίνα. Προσφέρουν όμως δύο τρόπους αποστολής με "Customs Duties, Import Tax & VAT Pre-Paid by The Solution Shop in Advance" όπως λένε.

 

Το κακό είναι οτι, σε μια εικονική αγορά που κάνω τώρα, δεν με αφήνει να επιλέξω τρόπο αποστολής. Βάζει μόνο του την (φαντάζομαι) ακριβότερη EU Express για παράδοση με Courier και κόστος €17 για ένα κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Οι αποθήκες τους βέβαια είναι στην Κίνα. Προσφέρουν όμως δύο τρόπους αποστολής με "Customs Duties, Import Tax & VAT Pre-Paid by The Solution Shop in Advance" όπως λένε.

 

Το κακό είναι οτι, σε μια εικονική αγορά που κάνω τώρα, δεν με αφήνει να επιλέξω τρόπο αποστολής. Βάζει μόνο του την (φαντάζομαι) ακριβότερη EU Express για παράδοση με Courier και κόστος €17 για ένα κινητό.

 

ναι σωστό, αλλά είναι έστω με αυτό το ποσό ο τρόπος αποφυγής δυσάρεστων καταστάσεων ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

ναι σωστό, αλλά είναι έστω με αυτό το ποσό ο τρόπος αποφυγής δυσάρεστων καταστάσεων ?

 

Έτσι λένε αλλα, μέχρι να δοκιμάσει κάποιος τολμηρός, δεν μπορούμε να είμαστε σίγουροι.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Έκανα πρόσφατα μια παραγγελία από Gearbest EU warehouse και εδώ και 3 μέρες μου λέει ότι έχει φτάσει Ελλάδα και αναμένεται να παραδοθεί. Η μεταφορά έγινε με one world express, χωρις priority ή κάτι άλλο καθώς θεώρησα ότι δε θα περάσω τελωνείο. Ωστόσο δεν εχει έρθει σπιτι κάτι. Ξέρει κανείς με ποια εταιρεία συνεργάζονται και ποιος θα το φέρει σπίτι μου; Σε τι φάση βρίσκομαι;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα! Έκανα πρόσφατα μια παραγγελία από Gearbest EU warehouse και εδώ και 3 μέρες μου λέει ότι έχει φτάσει Ελλάδα και αναμένεται να παραδοθεί. Η μεταφορά έγινε με one world express, χωρις priority ή κάτι άλλο καθώς θεώρησα ότι δε θα περάσω τελωνείο. Ωστόσο δεν εχει έρθει σπιτι κάτι. Ξέρει κανείς με ποια εταιρεία συνεργάζονται και ποιος θα το φέρει σπίτι μου; Σε τι φάση βρίσκομαι;

Σε αυτη........

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7353746#post7353746

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, με banggood η επιλογη Priority Direct Mail ειναι αυτη που "δεν τον πινεις"??...;);) Edited by guideman

ΓΙΩΡΓΟΣ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Από κινέζικα πολυκαταστήματα, έχω δοκιμάσει τα dx, banggood και gearbest. Το banggood το απέρριψα νωρίς, γιατί μου έκανε μια λαδιά και τώρα είναι η σειρά του gearbest - και θα το σκεφτώ πολύ να ξαναπαραγγείλω.

Σειρά έχουν το fasttech και το lightinthebox. Τι παίζει με αυτά τελευταία, είναι αξιόπιστα και συνεπή; Εννοείται ότι πληρώνω με paypal, αλλά κανείς δε θέλει να πληρώνει και να ανοίγει τίκετ, για να πάρει πίσω τα λεφτά του μετά από 1-2 μήνες, αντί για την παραγγελία...

Αν έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία, θα με βοηθούσε.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κι εγω απο gear best βρηκα να παρω ενα ταμπλετ ,η ασφαλης επιλογη για αποφυγη προβληματων ποια ειναι στην μεταφορα ? :)

 

Teclast Master T10

Edited by aitos
Link to comment
Share on other sites

παιδια κι εγω απο gear best βρηκα να παρω ενα ταμπλετ ,η ασφαλης επιλογη για αποφυγη προβληματων ποια ειναι στην μεταφορα ? :)

Ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=375316&page=2134#

γιατί τα δεδομένα αλλάζουν.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πεσαμε στην αναγκη του banggood επειδη στελνει με φτηνο Priority η εξυπηρετηση τους ειναι χαλιο (πιο) χαλια απο τους αλλους 'η μου φαινεται?
Link to comment
Share on other sites

επειδη πεσαμε στην αναγκη του banggood επειδη στελνει με φτηνο Priority η εξυπηρετηση τους ειναι χαλιο (πιο) χαλια απο τους αλλους 'η μου φαινεται?

 

Σου φαίνεται από που ακριβώς; Πες μας τι πρόβλημα είχες και τι έκαναν.

Μια χαρά είναι η εξυπηρέτηση τους ακόμα κατά την προσωπική μου άποψή.

Link to comment
Share on other sites

επειδη πεσαμε στην αναγκη του banggood επειδη στελνει με φτηνο Priority η εξυπηρετηση τους ειναι χαλιο (πιο) χαλια απο τους αλλους 'η μου φαινεται?

 

τι λες ρε φιλε μακραν το καλυτερο μαγαζι μου εκατσαν μεσα σε ενα μηνα δυο ελαττωματικα ενα tv box ΚΑΙ τηλέφωνο φθηνα και τα δυο 26ε και 50ε και χωρις πολλα πολλα μου τα αλλαξαν κρατώντας και τα παλια

 

ποιος αλλος το κανει αυτο ??

Link to comment
Share on other sites

τι λες ρε φιλε μακραν το καλυτερο μαγαζι μου εκατσαν μεσα σε ενα μηνα δυο ελαττωματικα ενα tv box ΚΑΙ τηλέφωνο φθηνα και τα δυο 26ε και 50ε και χωρις πολλα πολλα μου τα αλλαξαν κρατώντας και τα παλια

 

ποιος αλλος το κανει αυτο ??

 

Καλα δεν ζητησαν να στειλεις πισω το ελλατωματικο??:blink:

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...