Jump to content

Αξιόπιστα/φτηνά sites με κινέζικα κινητά


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδες θα χτυπησω τηλ απο το vickmall λεω.

ευχαριστημενοι ειστε? μακαρι να ειχε εκπροσωπηση εδω!!!

 

ειμαι μεταξυ αυτου και του minideal.

 

Απο vickmall περιμενω καποια κομματια,γρηγοροι ειναι,καλα λογια λενε εδω,απο minideal παρα πολλες αγορες ολα καλα.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 13,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδες θα χτυπησω τηλ απο το vickmall λεω.

ευχαριστημενοι ειστε? μακαρι να ειχε εκπροσωπηση εδω!!!

 

ειμαι μεταξυ αυτου και του minideal.

και τα δύο θεωρούνται από τα πιο αξιόπιστα.

Εγώ περιμένω αυτήν την στιγμή ένα κινητό από το Vickmall. Μέχρι στιγμής ήταν γρήγοροι.

Αν θες όμως κάτι να διευκρινήσεις καλό θα είναι να πετύχεις κάποιον στο τσατ που έχουν Online, γιατί σε εμένα δεν πρόλαβαν να διαβάσουν το email που τους έστειλα με αποτέλεσμα να στείλουν την παραγγελία με μαύρη θήκη αντί για λευκή που ζητούσα στο email...

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα χτυπησω τηλ απο το vickmall λεω.

ευχαριστημενοι ειστε? μακαρι να ειχε εκπροσωπηση εδω!!!

 

ειμαι μεταξυ αυτου και του minideal.

 

εχω παρει 5 κινητα απο το vickmall.μέχρι στιγμής εχω παραλάβει τα 3. σε ολα τους τελειοι.αναμενω και τα επομενα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα χτυπησω τηλ απο το vickmall λεω.

ευχαριστημενοι ειστε? μακαρι να ειχε εκπροσωπηση εδω!!!

 

ειμαι μεταξυ αυτου και του minideal.

 

Και σε εμένα σήμερα ήρθε ειδοποίηση άφιξης για το 7ο κινητό από Vickmall.

Τα προηγούμενα 6 ήταν εντάξει και με έξτρα δωράκια!

Link to comment
Share on other sites

παιδες θα χτυπησω τηλ απο το vickmall λεω.

ευχαριστημενοι ειστε? μακαρι να ειχε εκπροσωπηση εδω!!!

 

ειμαι μεταξυ αυτου και του minideal.

 

Και από εμένα θετική άποψη για το Vick, με την Selina μια χαρά τα είπαμε στο chat, και περιμένω και εγώ ένα κινητό από αυτούς, το οποίο είναι σε φάση Despatched (Dispatched) to Overseas μέσα σε 5 μέρες (με ΣΚ και 2 ημέρες αργία μέσα). Είδωμεν.

ΖΤΕ BLADE - Samsung Galaxy 3 (i5800) - Google Nexus One - Asus Eee Pad Transformer 10.1" - Lg G Pad 7.0 (V400) - Coolpad F1 - Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Παρατηρω οτι το Pandawill δεν ειναι πλεον στις εταιρειες οι οι οποιες προτεινονται ή έχουν θέση στο forum. Γιατι? Αν δεν κανω λάθος, μεχρι πριν λιγο καιρο, υπηρχε. Επαψε να ειναι αξιόπιστη? Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Παρατηρω οτι το Pandawill δεν ειναι πλεον στις εταιρειες οι οι οποιες προτεινονται ή έχουν θέση στο forum. Γιατι? Αν δεν κανω λάθος, μεχρι πριν λιγο καιρο, υπηρχε. Επαψε να ειναι αξιόπιστη? Ευχαριστώ

 

και το vickmall ηταν και εφυγε,δεν σημαινει οτι ειναι αναξιοπιστο,,οπως καθε καταστημα ετσι και το πανταγουιλ εχει τα συν και τα πλην του.

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σταματάνε κάποια καταστήματα την υποστήριξη στο forum δεν έχει να κάνει με το αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα ή όχι. Τώρα συγκεκριμένα για το pandawill δεν έπαψε να είναι αξιόπιστο, από την αρχή ήταν μη αξιόπιστο τουλάχιστον για εμένα. Αυτό φαίνεται άλλωστε και από τις αξιολογήσεις που πήρε.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα παρήγγειλα από το vickmall αυτό:

http://www.vickmall.com/xi...s-miui-v5.html

Πραγματικά έπαθα πλάκα με το customer service τους. Άψογοι από κάθε άποψη. Καμία σχέση με άλλα Κινέζικα μαγαζιά που βλέπεις ότι οι απαντήσεις τους είναι τυποποιημένες.Μου υποσχέθηκαν ότι αύριο κιόλας θα το στείλουν και θα μου δώσουν το tracking number. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα το μαγαζί.

Ω ξειν, αγγέλλειν πατράσι ότι τήδε κοιμόμεθα τοις κείνων χρήμασι τρεφόμενοι

Mi Mix 2S, Le Max2, Meizu Pro 6 Plus

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αυτό το Newman K2, να μου δώσει κάποιες συμβουλές, αν γνωρίζετε παρακαλώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=348784 διαβασε το νημα του

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος.....αν όχι ας μεταφερθει.......

εχω παραγγείλει απο την minideal τηλ. , μου δωσανε order & trucking numbers και μου είπανε να το παρακολουθω την μεταφορα απο εδω http://www.17track.net .

Βάζοντας το νουμερο μου βγαζει εδω. http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RF232096045SG

τι σημαινει αυτο ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Το ότι σταματάνε κάποια καταστήματα την υποστήριξη στο forum δεν έχει να κάνει με το αν είναι αξιόπιστο το κατάστημα ή όχι. Τώρα συγκεκριμένα για το pandawill δεν έπαψε να είναι αξιόπιστο, από την αρχή ήταν μη αξιόπιστο τουλάχιστον για εμένα. Αυτό φαίνεται άλλωστε και από τις αξιολογήσεις που πήρε.

 

Για το pandawill διαφωνώ εν μέρει. Έχω κάνει δύο αγορές και μου τις στείλανε μια χαρά. Η πρώτη άργησε λίγο να μου αποσταλεί (περίπου 10 μέρες) αλλά η δεύτερη έφυγε σχεδόν αμέσως και είχα το αντικείμενο στα χέρια μου σε εύλογο για την Κίνα χρονικό διάστημα.

Έχω ψωνίσει κινητό στο Happy Hour (το οποίο είναι σούπερ περίπτωση) και όλα μια χαρά.

Έχω κάνει review σε κινητό που πήρα και μου στείλανε και δωροεπιταγή $10.

Δεν το έχω δοκιμάσει (και ελπίζω να μην χρειαστεί) σε περίπτωση προβλήματος, γι'αυτό και δεν μπορώ να πω τίποτα για εκείνο το κομμάτι της εξυπηρέτησης.

Ως προς τι μπορείς να το πεις μη αξιόπιστο;

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά δεν ξέρω αν γράφω στο σωστό μέρος.....αν όχι ας μεταφερθει.......

εχω παραγγείλει απο την minideal τηλ. , μου δωσανε order & trucking numbers και μου είπανε να το παρακολουθω την μεταφορα απο εδω http://www.17track.net .

Βάζοντας το νουμερο μου βγαζει εδω. http://www.17track.net/en/result/post.shtml?nums=RF232096045SG

τι σημαινει αυτο ξερει κανεις?

 

οτι το παρελαβαν απο τον πωλητη,σε μια,δυο μερες θα φυγει απο εκει

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αυτό το Newman K2, να μου δώσει κάποιες συμβουλές, αν γνωρίζετε παρακαλώ

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=348784 διαβασε το νημα του

Δεν είναι το ίδιο τηλέφωνο , το πρώτο είναι Κ2 το δεύτερο Ν2.

Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 3.5 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link https://minepi.com/hoannis and use my username (hoannis) as your invitation code.
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα αυτό το Newman K2, να μου δώσει κάποιες συμβουλές, αν γνωρίζετε παρακαλώ

 

Προσεξε το σαιτ.Ειναι απατεωνες.Μην αγορασεις απο εκει.

Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπαρχουν καθυστερισεις αυτον το καιρό???

εχω παραγγείλει ενα κινητό με sg-post και ακομα τιποτα....

 

Status Date Status Description

22-05-2014 Received from Customer

24-05-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπαρχουν καθυστερισεις αυτον το καιρό???

εχω παραγγείλει ενα κινητό με sg-post και ακομα τιποτα....

 

Status Date Status Description

22-05-2014 Received from Customer

24-05-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Ακριβώς τις 'ιδιες ημερομηνίες received και despatced έχω και εγώ με SG POST για μια παραγγελία από Vickmall και περιμένω..

 

Αραγε δουλευει στο αεροδρόμιο Σαββατοκύριακο η διαλογή των ΕΛΤΑ??

Edited by mlojim
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τις 'ιδιες ημερομηνίες received και despatced έχω και εγώ με SG POST για μια παραγγελία από Vickmall και περιμένω..

 

Αραγε δουλευει στο αεροδρόμιο Σαββατοκύριακο η διαλογή των ΕΛΤΑ??

Σιγα μην δουλευει!!!! δεν ειναι σαν του εξωτερικου που δουλευουν και νυχτες.

Σημερα πηρα κινητο με ημερομηνια αποστολης 21-5. Οποτε μεσα στην αλλη βδομαδα θα το εχεις. Δεν ειναι καθυστερηση, ειναι λογικο για τα ελληνικα ταχυδρομεια.

Link to comment
Share on other sites

Την Δευτερα ειναι αργια.......:D

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν υπαρχουν καθυστερισεις αυτον το καιρό???

εχω παραγγείλει ενα κινητό με sg-post και ακομα τιποτα....

 

Status Date Status Description

22-05-2014 Received from Customer

24-05-2014 Despatched to overseas (Country code: GR)

 

Ακριβώς τις 'ιδιες ημερομηνίες received και despatced έχω και εγώ με SG POST για μια παραγγελία από Vickmall και περιμένω..

 

Αραγε δουλευει στο αεροδρόμιο Σαββατοκύριακο η διαλογή των ΕΛΤΑ??

 

Σιγα μην δουλευει!!!! δεν ειναι σαν του εξωτερικου που δουλευουν και νυχτες.

Σημερα πηρα κινητο με ημερομηνια αποστολης 21-5. Οποτε μεσα στην αλλη βδομαδα θα το εχεις. Δεν ειναι καθυστερηση, ειναι λογικο για τα ελληνικα ταχυδρομεια.

Είπαμε 1000 φορές ότι το φυσιολογικό είναι παραπάνω από από 20 ημέρες, και συνεχίζεται να μιλάτε γιά "καθυστερήσεις" από τις 12 ...

Επίσης, σταματήστε να κατηγορείτε τα ΕΛΤΑ γιά τις καθυστερήσεις των Κινέζων, γιά άλλη μία φορά, το αντικείμενο "μπαίνει" στην Ελλάδα όταν ξεφορτωθεί από το αεροπλάνο και ΟΧΙ όταν ανοίξουν οι σάκκοι. !!!!!!!

Καλύτερα να πεθάνεις όρθιος παρά να ζήσεις γονατιστός !!!.
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς τις 'ιδιες ημερομηνίες received και despatced έχω και εγώ με SG POST για μια παραγγελία από Vickmall και περιμένω..

 

Αραγε δουλευει στο αεροδρόμιο Σαββατοκύριακο η διαλογή των ΕΛΤΑ??

Δουλέυει και το Σαββατοκύριακο, πολλά δέματα έχουν ανιχνευθεί Σαββατοκύριακο στο αεροδρόμιο.

Link to comment
Share on other sites

Απο προσωπικη εμπειρια λεω ΟΧΙ !!!!

Phone 15 Pro Max Titanium Blue 256GB iOS 17.1.1

iPhone 13 Black 128GB iOS 17.1.1

iPad mini 8,3" 6th gen Gold 256GB iOS 17.1.1

iPad Pro 11" 4th gen Grey 256GB iOS 17.1.1

Apple watch 7 Black 45mm watchOS 10.1.1

Honor magic 4 Lite Blue 6/128GB Magic UI 4.2 (Android 11)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...