Jump to content

[Επίσημο] Nokia 2323 Classic & 2330 Classic


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

νομίζω είναι υποδοχή για εξοπλισμό service και όχι για μεταφορά δεδομένων απο τον χρήστη,για σύνδεση σε υπολογιστή μάλλον μόνο με bluetooth..
Link to comment
Share on other sites

Άλλο browser έχει βρεί κανείς και να παίζει;; επειδή κατεβάζω το mobile opera και δεν ανοίγει. το 0.faceboook.com δεν δουλεύει με το προεγκατεστημένο browser που έχει.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλημέρα παιδιά , είμαι νέος στο forum . Έχω ένα πρόβλημα επειδή φότρωσα το

 

κινητό με μηνύματα και τώρα μου βγάζει αυτό το μήνυμα όταν μπαίνω στο μενού

 

των μηνυμάτων

 

message storage memory not ready

 

 

εν το μεταξύ δεν μου δείχνει πόσα εισερχόμενα έχω και πόσα εξερχόμενα . Έχετε

 

καμία ιδέα τι μπορώ να κάνω , έχω ήδη κάνει επαναφορά εργοστασιακών

 

ρυθμίσεων αλλά δεν έγινε τίποτα . Ευχαριστώ πολή για την όποια βοήθεια . :(

Link to comment
Share on other sites

Ο συγχρονισμός με MS Outlook τελικά λειτουργεί κανονικά? Το έχει δοκιμάσει κανείς απ'όσους το πήραν ή περάσαν όλοι τις επαφές μεσω SIM?

Είναι όντως σε πολύ καλή τιμή και έχει και το Bluetooth, αν συγχρονίζει και απροβληματιστα το τσίμπησα κιόλας!:)

λειτουργει κανονικά μέσω του nokia pc suite το οποίο εγκαθιστάς και ακολουθείς τις οδηγίες. απλά θα πρέπει να έχεις κλειστό το outlook

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Καλησπέρα παιδιά!

Σκέφτομαι να πάρω το 2323 για τον στρατό.

Κυρίως επειδή δεν έχει κάμερα και έχει gprs για να μπαίνω ίντερνετ.

Σας έχει βολέψει μέχρι τώρα? Βολεύει να διαβάζεις καμία σελίδα?

Link to comment
Share on other sites

και εγώ για τον ίδιο λόγο το πήρα και ναι βολεύει για σελίδες ;). Η αναμονή του δεν είναι οτι καλύτερο και ο φορτιστής που έχει είναι ο αργός. Αν έχεις τον άλλο το μακρόστενο της Νόκια τότε πάρε εκείνο μαζί σου γιατί δεν θα βρείς πρίζες πολλές στο στρατό.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
και εγώ για τον ίδιο λόγο το πήρα και ναι βολεύει για σελίδες ;). Η αναμονή του δεν είναι οτι καλύτερο και ο φορτιστής που έχει είναι ο αργός. Αν έχεις τον άλλο το μακρόστενο της Νόκια τότε πάρε εκείνο μαζί σου γιατί δεν θα βρείς πρίζες πολλές στο στρατό.

 

Που μπορω να βρω τέτοιο φορτιστει που λες?

Ξερει κανει αν μπορώ να βγάλω τη τεραστια ώρα και την ημερομηνια που δείχνει μπροστα στην κεντρική οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Πήρα ένα 2323 για την μάνα μου το προηγούμενο Σάββατο. Ενώ στην αρχή δούλευε κανονικά μετά από 3-4 μέρες δεν αναγνώριζε την SIM. Κατόπιν τεχνικού ελέγχου μου δόθηκε άλλο (αντικατάσταση). Το δεύτερο λοιπόν όταν άνοιγε έδειχνε μια ωραία λευκή φωτεινή οθόνη χωρίς τίποτε άλλο (κείμενο). Το κινητό φαινόταν να δούλευε κανονικά (δεχόταν κλήσεις και απαντούσε όταν το καλούσα), αλλά η οθόνη δεν έδειχνε τίποτα.

Πάλι τεχνικός ελεγχος, πρόταση για εκ νέου αντικατάσταση. Δεν δέχτηκα τρίτο ίδιο, πήρα τελικά ένα LG.

Nokia 5110, Nokia 8210, Nokia 7250, E-Ten Glofiish X500, Samsung SGH-ZV60, Acer Neotouch F1, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Duos 1182, LG Nexus 5, Microsoft Lumia 640 DS, Doogee X5 Pro, Honor 5X, OnePlus 5, Honor 20 Lite, Samsung S21+
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΑΠΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ??

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ.

Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλησπέρα,

 

Έχω θέμα με τα MMS στο Nokia 2330 που έχω, όταν πάω να λάβω τις ρυθμίσεις (έχοντας στείλει κενό μήνυμα στο 1392 γιατί έχω Vodafone), μου γράφει "ΜΟΝΟ 20 ΣΕΤ ΕΠΙΤΡΕΠΟΝΤΑΙ, ΟΙ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΑΝ". Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό, μήπως γνωρίζει κάποιος;;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα σε ολη την κοινότητα.

Έχω ενα nokia 2323c και πρόσφατα χάλασε η οθόνη μετά από πτώση.

Εχω αποθηκευμένα στη μνήμη της συσκευής κάποια τηλέφωνα και θέλω να τα ανακτήσω με το Nokia PC Suite.

Αν καποιος έχει την ιδια συσκευή θα ήθελα οδηγίες για να μπορέσω να ενεργοποιησω (στα τυφλά) το Bluetooth γιατι έχω χάσει το καλώδιο συνδεσης με το PC.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Γεια σας .

Εχω το NOKIA 2330 και εχω το εξης προβλημα.

Πριν μια ωρα περιπου η οθονη εγινε λευκη στα καλα καθουμενα.

Το τηλεφωνο λειτουργει κανονικα και μπορω να μιλησω αλλα η οθονη ειναι λευκη και δεν βλεπω τιποτα.

Το ειχε παθει πριν ενα μηνα για πρωτη φορα αλλα κρατησε για 5 λεπτα και επανηλθε.

Μηπως ξερετε τι μπορω να κανω;

Εβγαλα την μπαταρια για καμποση ωρα, το αφησα να φορτισει αλλα τιποτα.

Tο προβλημα ειναι οτι εχω καποια τηλεφωνα που ειναι αποθηκαυμενα στην συσκευη και οχι στην καρτα sim και δεν μπορω να τα δω :(

Edited by zoug100
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

καλημερα στο φορουμ,

παιδια θελω μια βοηθεια, εχω το 2330 και κλεινει 6 χρονια τωρα.

Τα προβληματα που εβγαλε τον τελευταιο χρονο ειναι οτι οταν απενεργοποιηθει δεν ανοιγει ευκολα, ενεργοποιειται δλδ κανονικα αλλα μενει κολλημενο, δεν ανοιγει το μενου, δεν μπορω να πληκτρολογησω αριθμους για να καλεσω, με λιγα λογια ειναι σα νεκρο. Πρεπει να προσπαθησω πανω απο 10 φορες ανοιξε κλεισε για να μπει σε κανονικη λειτουργια

Το ιδιο ακριβως παθαινει και οταν παω να διαγραψω μαζικα μηνυματα. με λιγα λογια εφτασε στα τελευταια του και πρεπει να το αλλαξω.

Η ερωτηση ειναι με ποιο νοκια να το αντικαταστησω? το συγκεκριμενο δε βγαινει πια.

τα χαρακτηριστικα που με κερδισαν σε αυτο το κινητο ειναι η καλη αποδοση του, το γεγονος οτι χωραει παρα πολλα μηνυματα (μεχρι στιγμης εχω 2.500 μηνυματα μεσα και χωραει κ αλλα), και το ικανοποιητικο μεγεθος της οθονης.

Καποια προταση σε καινουριο νοκια με αυτα τα συν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...