Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oχι δεν νομίζω εχω διευθυνση στην Γερμανια.

Εσύ που έχεις τα Airpods έχεις χρησιμοποιήσει ασύρματη φόρτιση και εάν ναι με ποιόν ασύρματο φορτιστή;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εσύ που έχεις τα Airpods έχεις χρησιμοποιήσει ασύρματη φόρτιση και εάν ναι με ποιόν ασύρματο φορτιστή;

 

 

 

Ακόμα δεν μου έχουν έρθει(Υπάρχει αναμονή για την Wireless charge case) αλλα αν φορτίσω ασύρματα στον Belkin boost up.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Έχει κανεις ασύρματα beats για να μας πει εντυπώσεις;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

 

Κάποιος θα υπάρχει με ένα νεφρό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ξέρει κανεις που μπορώ να βρω την καλύτερη τιμή για την ΓΝΗΣΙΑ θήκη σιλικόνης του xs?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανεις που μπορώ να βρω την καλύτερη τιμή για την ΓΝΗΣΙΑ θήκη σιλικόνης του xs?

 

 

 

Amazon & ebay παίζουν απο 24, ευρω κυρίως γερμανοί πωλητές το μόνο που πρεπει να δεις αν στέλνουν Ελλάδα.Φίλος αγόρασε γνησια απο το Γερμανικό ebay 28 ευρώ μαζί με τα έξοδα.Κάνε μια αναζήτηση θα βρείς πολύ πράμα

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Amazon & ebay παίζουν απο 24, ευρω κυρίως γερμανοί πωλητές το μόνο που πρεπει να δεις αν στέλνουν Ελλάδα.Φίλος αγόρασε γνησια απο το Γερμανικό ebay 28 ευρώ μαζί με τα έξοδα.Κάνε μια αναζήτηση θα βρείς πολύ πράμα

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Θα το κοιτάξω!Εχω και μια θεία Γερμανία που μπορεί να την πάρει αν είναι και να την στείλει !

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Θα το κοιτάξω!Εχω και μια θεία Γερμανία που μπορεί να την πάρει αν είναι και να την στείλει !

 

 

 

Mailboxde.com εχεις την πρσωπική σου διευθυνση στην Γερμανία και το πακέτο σου ερχεται στην Ελλαδα! Και φτηνη υπηρεσια τσεκαρέτην !!!! Ετσι παραγγέλνουμε αν κάνουν αποστολές μόνο Γερμανία!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Mailboxde.com εχεις την πρσωπική σου διευθυνση στην Γερμανία και το πακέτο σου ερχεται στην Ελλαδα! Και φτηνη υπηρεσια τσεκαρέτην !!!! Ετσι παραγγέλνουμε αν κάνουν αποστολές μόνο Γερμανία!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Ώπα τι είναι αυτό;Φτιάχνω δλδ εικονική διεύθυνση στην Γερμανία ;

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Mailboxde.com εχεις την πρσωπική σου διευθυνση στην Γερμανία και το πακέτο σου ερχεται στην Ελλαδα! Και φτηνη υπηρεσια τσεκαρέτην !!!! Ετσι παραγγέλνουμε αν κάνουν αποστολές μόνο Γερμανία!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Αυτό είναι το ΚΑΛΥΤΕΡΟ TIP που έχω διαβάσει σήμερα. Μας άνοιξες τα μάτια. Ευχαριστούμε!

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ώπα τι είναι αυτό;Φτιάχνω δλδ εικονική διεύθυνση στην Γερμανία ;

 

 

 

Ναι ακριβώς! Αποκτάς διευθυνση στην Γερμανία! Εικονική διότι πάει εκεί και το δεμα σου προωθειται με το ανάλογο αντιτιμο πχ 2,90 αν θυμαμαι καλά για μέχρι 2 κιλα στην ΕΕ! Ευκολα απλά και γρήγορα.

Απίστευτη η ιδέα του τύπου μπορώ να πω.

Διαβαστε μόνο τους όρους χρήσης για μερικά αυτονοητα οπως απαγορευμένες ουσιες και διευκρινήσεις.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παρήγγειλα το iPhone xs και τον ταχυφορτιστη της apple.Υπαρχει κάποιος αξιόπιστος ασύρματος φορτιστής σε χαμηλή τιμή;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παρήγγειλα το iPhone xs και τον ταχυφορτιστη της apple.Υπαρχει κάποιος αξιόπιστος ασύρματος φορτιστής σε χαμηλή τιμή;

Για εμένα αυτός

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα αυτός

 

Αυτούς που είδα στο Skroutz γύρω στα 20€ δηλαδή να μην τους κοιτάξω καν;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.Παρήγγειλα το iPhone xs και τον ταχυφορτιστη της apple.Υπαρχει κάποιος αξιόπιστος ασύρματος φορτιστής σε χαμηλή τιμή;

 

 

 

0297702b608ce21b05a94c989ae6bdbe.jpg

 

Anker powerport 5 QI απο τα καλύτερα της αγοράς θεωρούνται και τιμές καμιά σχεση με την Belkin

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

0297702b608ce21b05a94c989ae6bdbe.jpg

 

Anker powerport 5 QI απο τα καλύτερα της αγοράς θεωρούνται και τιμές καμιά σχεση με την Belkin

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Τέλεια αυτό θα πάρω αν είναι κυρίως λόγω τιμής.Αυτο πρέπει να κουμπώσω τον Quick charger για να φορτίσει γρήγορα;Φορτίζει και με την θήκη;

Link to comment
Share on other sites

Αυτούς που είδα στο Skroutz γύρω στα 20€ δηλαδή να μην τους κοιτάξω καν;

 

Να κοιταξεις κατα προτιμηση επισημους επωνυμους φορτιστες εταιρειων(δεν ξερω σε ποιους αναφερεσαι)και φυσικα ασυρματους φορτιστες που να υποστηριζουν την ασυρματη φορτιση συγκεκριμενα του Iphone XS που εχεις.

 

Οι Belkin οντως ειναι παρα πολυ ακριβοι χωρις λογο γενικα σε ολα τα περιφερειακα τους.

 

Η Anker ειναι τιμια λυση σε αυτα και με παρα πολυ καλο support σε περιπτωση βλαβης,αλλα χαμηλη διαθεσιμοτητα στην Ελλαδα(λιγα μαγαζια φερνουν προιοντα της κοινως).

 

Επισης ναι φορτιζουν και με την θηκη οι φορτιστες αυτοι.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Να κοιταξεις κατα προτιμηση επισημους επωνυμους φορτιστες εταιρειων(δεν ξερω σε ποιους αναφερεσαι)και φυσικα ασυρματους φορτιστες που να υποστηριζουν την ασυρματη φορτιση συγκεκριμενα του Iphone XS που εχεις.

 

Δεν έχει κάποια συγκεκριμένη ασύρματη φόρτιση το iPhone, Qi πρωτόκολλο χρησιμοποιεί όπως η πλειοψηφία των συσκευών της αγοράς και όλοι οι επώνυμοι κάνουν μια χαρά τη δουλειά με ασφάλεια και αξιοπιστία. Από Samsung, μέχρι Anker και blitzwolf.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια αυτό θα πάρω αν είναι κυρίως λόγω τιμής.Αυτο πρέπει να κουμπώσω τον Quick charger για να φορτίσει γρήγορα;Φορτίζει και με την θήκη;

 

 

 

Οχι αυτος φορτίζει λίγο γρηγορότερα οπως είναι.Η θήκη δεν θα σου κάνει θέμα με την φόρτιση.Ο fast charger φορτίζει με το lightning σε USB-C εγω τον εχω και αυτόν αλλα τον χρησιμοποιώ μόνο οταν βιάζομαι και εχω ξεμείνει απο μπαταρία.Εχω τον ασύρματο στο κομοδίνο στη κρεβατοκάμαρα και τον απλο με το καλώδιο στο καναπέ στο σαλόνι.(Το μόνο αρνητικό με τον ασυρματο όμως είναι οτι όσο φορτίζει το κινητό δεν το χρησιμοποιείς λογω της θέσης του.)

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος γνώμη για αυτό αν θα φορτίζει γρήγορα; https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/power-bank/147009-f%26u-usb-12000mamh

Αν όχι αυτό,υπάρχει κάτι μέχρι 20€ το πολύ που να βγάζει το λιγότερο 2 φορτίσεις στο XS γρήγορα;

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάποιος γνώμη για αυτό αν θα φορτίζει γρήγορα; https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/power-bank/147009-f%26u-usb-12000mamh

Αν όχι αυτό,υπάρχει κάτι μέχρι 20€ το πολύ που να βγάζει το λιγότερο 2 φορτίσεις στο XS γρήγορα;

 

 

 

Όχι και όχι!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτός ο ασύρματος φορτιστής είναι καλός Xiaomi WPC01ZM Qi Wireless Charger για iPhone 8 ;

 

 

 

Νομίζω οτι εκτός απο Belkin & Anker τιποτα άλλο δεν θα προτείναμε οι περισσότεροι εδώ.Η ΑΝΚΕΡ είναι και οικονομικοι και εγγυημένοι!!!

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καποια προταση για glass back protector για iphone xs space gray;αν γινεται απο ελλαδα πρωτη επιλογη,αλλιως καλοδεχουμενη η καθε αλλη προταση
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...