Jump to content

[iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πανακριβα τα νεα ακουστικα.

 

250ευρω στην Ελλαδα οι γνωστες αλυσιδες https://www.skroutz.gr/s/17896293/Apple-AirPods-with-Wireless-Charging-Case-%CE%9B%CE%B5%CF%85%CE%BA%CF%8C.html

 

Μου φαινεται θα γινουν αναρπαστα τα απλα ακουστικα που ειναι 100ευρω φθηνοτερα.

 

Μαρεσει που ηλπιζα τα νεωτερα airpods να ειναι στην ιδια τιμη με τα παλια,πολλα ηθελα....

 

Α ρε Apple με τις τραγικες τιμες σου...

Στις μεγάλες αλυσίδες έχουν την ίδια τιμή. Αφορά την έκδοση με τη θήκη χωρίς τη δυνατότητα ασύρματης φόρτισης.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στις μεγάλες αλυσίδες έχουν την ίδια τιμή. Αφορά την έκδοση με τη θήκη χωρίς τη δυνατότητα ασύρματης φόρτισης.

 

To link λεει ξεκαθαρα ''APPLE AirPods 2 with Wireless Charging Case'',αρα μαλλον κατι μπερδεψες.

 

Τα απλα Airpods 2 χωρις την ασυρματη φορτιση εχουν 199ευρω

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_apple-airpods-2-with-charging-case-mv7n2zm-a-1222415.html

Link to comment
Share on other sites

To link λεει ξεκαθαρα ''APPLE AirPods 2 with Wireless Charging Case'',αρα μαλλον κατι μπερδεψες.

 

Τα απλα Airpods 2 χωρις την ασυρματη φορτιση εχουν 199ευρω

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_apple-airpods-2-with-charging-case-mv7n2zm-a-1222415.html

Αυτό λέω και εγώ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω και εγώ

 

Αν εννοουσες για τα απλα airpods,λαθος μου μιας και καταλαβα αλλο.

 

Παντως και παλι ειναι απαραδεκτη τιμη τα 250ευρω για τα ακουστικα,δηλαδη αυτη την εταιρεια ικανη την εχω αν θελει να χρεωνει και το κουτι σκετο ξεχωριστα κανενα 50ευρω....

Link to comment
Share on other sites

Χρεώνει αυτή την τιμή γιατί απλά η εμπειρία χρήσης και η απόλυτη συμβατότητα δεν βρίσκεται άλλου.

 

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η εταιρεία έχει ξεφύγει

Εγώ πάντως τα δικά μου τα είχα πάρει μεταχειρισμένα 80€

Όπου και να καθίσω αν με ρωτήσουν ντρέπομαι να πω ότι κοστίζουν 150€

Επίσης το iPhone X ντρέπομαι να πω ότι το είχα πάρει 700€

 

Δεν δικαιολογείται η τιμή για τα ακουστικά

Είναι μονόδρομος αλλά δεν μπορεί να τα πληρώσει κάποιος τα 150-200-250€ για Bluetooth ακουστικά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η εταιρεία έχει ξεφύγει

 

Εγώ πάντως τα δικά μου τα είχα πάρει μεταχειρισμένα 80€

 

Όπου και να καθίσω αν με ρωτήσουν ντρέπομαι να πω ότι κοστίζουν 150€

 

Επίσης το iPhone X ντρέπομαι να πω ότι το είχα πάρει 700€

 

 

 

Δεν δικαιολογείται η τιμή για τα ακουστικά

 

Είναι μονόδρομος αλλά δεν μπορεί να τα πληρώσει κάποιος τα 150-200-250€ για Bluetooth ακουστικά

 

 

Και γιατί να πάρει Apple αφού δεν μπορεί καποιος; Ας πάρει κατι αλλο τοσα και τοσα ακουστικά κυκλοφορουν στην αγορά.

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να πάρει Apple αφού δεν μπορεί καποιος; Ας πάρει κατι αλλο τοσα και τοσα ακουστικά κυκλοφορουν στην αγορά.

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Όποιος δεν μπορεί δεν παίρνει

Αυτοί που μπορούν όμως αλλά τα θεωρούν πάρα πολύ ακριβά τι γίνεται;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να πάρει Apple αφού δεν μπορεί καποιος; Ας πάρει κατι αλλο τοσα και τοσα ακουστικά κυκλοφορουν στην αγορά.

 

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Μα πολυ απλα δεν παιρνουν ολοι τα εν λογω ακουστικα.

Και σιγα και την φοβερη εμπειρια χρησης,για bluetooth ακουστικα μιλαμε.

 

Το ολο κριμα ειναι γιατι βλεπω να ανεβαινει και η ζητηση στα παλιοτερα airpods και να μην ξαναβλεπουμε τις παλιες τιμες των 120-125ευρω που ηταν και οι πιο λογικες.

 

Γενικα τα εχω ξαναγραψει και πιο παλια για την συγκεκριμενη εταιρεια και γιατι δυστηχως δεν με βλεπω ποτε να γυριζω και να καθομαι στο Ios οσο σκεφτεται ετσι.

 

Η Samsung δινει δωρο με τα νεα galaxy τα δικα της buds,η Apple δεν δινει τιποτα και ανεβαζει και τις τιμες.

 

Απο κει και περα vote with your wallet κοσμε,απλα αν στηριζεις τετοιες τακτικες,μετα μην βγαινεις να κλαιγεσαι για τις τιμες των νεων Iphone.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η εταιρεία έχει ξεφύγει

Εγώ πάντως τα δικά μου τα είχα πάρει μεταχειρισμένα 80€

Όπου και να καθίσω αν με ρωτήσουν ντρέπομαι να πω ότι κοστίζουν 150€

Επίσης το iPhone X ντρέπομαι να πω ότι το είχα πάρει 700€

 

Στην μονη περιπτωση που θα ψιλο ντρεπομουν θα ηταν αν ειχα στην παρεα ατομα που ειχαν πχ παρει δωρεαν τα δικα τους ακουστικα με το κινητο τους(promotion απο Sony,samsung).

Ειναι κατι που το λεγανε αρκετοι και πιο παλια οτι για την αρχικη τιμη των νεων Iphone,επρεπε να δινανε καποιο ακριβο δωρο μαζι με τα pre orders,εστω τα νεα airpods.

 

Αλλα να μου πεις τι δωρο να σου δωσουν,εδω μεχρι και το dongle εβγαλαν απο το κουτι.

 

Και για τις τιμες που λες ενταξυ εδω τα Oneplus ασυρματα ακουστικα που ειναι με καλωδια και σου ζηταει η εταιρεια 70ευρω(χωρις μεταφορικα)

https://www.oneplus.com/gr/bullets-wireless

Και τα galaxy buds 150ευρω σου ζηταει η Samsung αλλα και υποστηριζουν ασυρματη φορτιση με λαμπακι(σχεδον 70% φθηνοτερα απο τα αντιστοιχα airpods)και σου δινει και χρωματικες επιλογες να διαλεξεις(και σιγουρα θα πεσουν και σε τιμη και αλλο κατω).

 

Αντε περιμενω τελος του χρονου να ανακοινωσει η Apple την δικη της ασυρματη βαση φορτισης τους που θα ζηταει παλι ενα σκασμο λεφτα.

Link to comment
Share on other sites

Μα πολυ απλα δεν παιρνουν ολοι τα εν λογω ακουστικα.

Και σιγα και την φοβερη εμπειρια χρησης,για bluetooth ακουστικα μιλαμε.

 

Το ολο κριμα ειναι γιατι βλεπω να ανεβαινει και η ζητηση στα παλιοτερα airpods και να μην ξαναβλεπουμε τις παλιες τιμες των 120-125ευρω που ηταν και οι πιο λογικες.

 

Γενικα τα εχω ξαναγραψει και πιο παλια για την συγκεκριμενη εταιρεια και γιατι δυστηχως δεν με βλεπω ποτε να γυριζω και να καθομαι στο Ios οσο σκεφτεται ετσι.

 

Η Samsung δινει δωρο με τα νεα galaxy τα δικα της buds,η Apple δεν δινει τιποτα και ανεβαζει και τις τιμες.

 

Απο κει και περα vote with your wallet κοσμε,απλα αν στηριζεις τετοιες τακτικες,μετα μην βγαινεις να κλαιγεσαι για τις τιμες των νεων Iphone.

 

----- προσθήκη μηνύματος 13 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Άλλη μια φορά επιβεβαιώνεται ότι η εταιρεία έχει ξεφύγει

Εγώ πάντως τα δικά μου τα είχα πάρει μεταχειρισμένα 80€

Όπου και να καθίσω αν με ρωτήσουν ντρέπομαι να πω ότι κοστίζουν 150€

Επίσης το iPhone X ντρέπομαι να πω ότι το είχα πάρει 700€

 

Στην μονη περιπτωση που θα ψιλο ντρεπομουν θα ηταν αν ειχα στην παρεα ατομα που ειχαν πχ παρει δωρεαν τα δικα τους ακουστικα με το κινητο τους(promotion απο Sony,samsung).

Ειναι κατι που το λεγανε αρκετοι και πιο παλια οτι για την αρχικη τιμη των νεων Iphone,επρεπε να δινανε καποιο ακριβο δωρο μαζι με τα pre orders,εστω τα νεα airpods.

 

Αλλα να μου πεις τι δωρο να σου δωσουν,εδω μεχρι και το dongle εβγαλαν απο το κουτι.

 

Και για τις τιμες που λες ενταξυ εδω τα Oneplus ασυρματα ακουστικα που ειναι με καλωδια και σου ζηταει η εταιρεια 70ευρω(χωρις μεταφορικα)

https://www.oneplus.com/gr/bullets-wireless

Και τα galaxy buds 150ευρω σου ζηταει η Samsung αλλα και υποστηριζουν ασυρματη φορτιση με λαμπακι(σχεδον 70% φθηνοτερα απο τα αντιστοιχα airpods)και σου δινει και χρωματικες επιλογες να διαλεξεις(και σιγουρα θα πεσουν και σε τιμη και αλλο κατω).

 

Αντε περιμενω τελος του χρονου να ανακοινωσει η Apple την δικη της ασυρματη βαση φορτισης τους που θα ζηταει παλι ενα σκασμο λεφτα.

 

Αν η apple πουλούσε πιο φθηνά τότε όλοι θα έπεφταν αντίστοιχα σε τιμές. Από εκεί ξεκινάει το κακό.

Όλες οι εταιρείες από κει έχουν το παράδειγμα και αυτήν προσπαθούν να μοιάζουν για τα έσοδα της κυρίως

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πεταμένα λεφτά μιλάμε για ακουστικά... Ακόμη και να κοιμάστε κάποιος με αυτά τι διάολο δεν υπάρχουν στην αγορά με 30-40€ bt;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πεταμένα λεφτά μιλάμε για ακουστικά... Ακόμη και να κοιμάστε κάποιος με αυτά τι διάολο δεν υπάρχουν στην αγορά με 30-40€ bt;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Είναι ιδιαίτερα ακουστικά που μόνο αυτά βολεύουν στο iPhone.

Η τιμή όμως δεν κολλάει όσο μοναδικά και να είναι

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είναι ιδιαίτερα ακουστικά που μόνο αυτά βολεύουν στο iPhone.

 

Η τιμή όμως δεν κολλάει όσο μοναδικά και να είναι

 

 

Τι εννοείς βολεύουν; Δεν συνεργάζεται το iphone με κανένα άλλο; Γιατί αν μιλάς για εργονομία αστα να πάνε. Φαντάσου είχα δοκιμάσει τα πρώτα ενός φίλου μου έφευγαν με τη μια.. Άντε να έσκαγα τόσα λεφτά στα τυφλά..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Επειδή πραγματικά πριν τα πάρω τα έβριζα, πρέπει να πω πως είναι ότι καλύτερο έχω αγοράσει σε επίπεδο περιφερειακού του κινητού...

Ακούς και σε ακούνε άμεσα χωρίς θορύβους κτλ, δεν πέφτει η σύνδεση ποτέ, συνδέεται άμεσα, συντονίζεται σε όλες τις Apple συσκευές (πχ Ipad) και γενικά είναι τρομερά. Φυσικά κάνεις την δουλειά σου και με 30-40 ευρώ αλλά υπάρχουν πράγματα που τα καθιστούν καλύτερα και δεν μπορώ να τα περιγράψω αν δεν τα δοκιμάσεις 1 ημέρα

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς βολεύουν; Δεν συνεργάζεται το iphone με κανένα άλλο; Γιατί αν μιλάς για εργονομία αστα να πάνε. Φαντάσου είχα δοκιμάσει τα πρώτα ενός φίλου μου έφευγαν με τη μια.. Άντε να έσκαγα τόσα λεφτά στα τυφλά..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Μάλλον δεν χρησιμοποιείς ακουστικά αυτό καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σου

Είναι τα μόνα που αυτόματα αλλάζουν την δρομολόγηση του ήχου σε ηχείο και ακουστικά

Στα συγκεκριμένα εάν δεν τα έχεις στα αυτιά τότε όλοι οι ήχοι πηγαίνουν στο iPhone

Σε οτιδήποτε άλλο ακουστικό συνδεθεί τότε όλοι οι ήχοι πηγαίνουν στα ακουστικά με αποτέλεσμα εσύ να έχεις στην τσέπη το τηλέφωνο να χτυπάνε μηνύματα, ειδοποιήσεις, email και λοιπά αλλά να μην ακούγεται παρά μόνο στα ακουστικά που πιθανότατα τα έχεις κρεμάμενα στο λαιμό η στο πέτο η στην τσέπη και όχι στο αυτί

 

Η ρύθμιση αυτή ναι μεν αλλάζει αλλά πρέπει να την αλλάζεις χειροκίνητα κάθε φορά που συνδέονται τα ακουστικά σου. Δηλαδή πολλές φορές μέσα στην μέρα οπότε άκρως σπαστικό

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν είναι τα καλύτερα ακουστικά που υπάρχουν, συμφωνώ

 

Είναι όμως τα καλύτερα ακουστικά που υπάρχουν για iOS

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Όποιος δεν μπορεί δεν παίρνει

 

Αυτοί που μπορούν όμως αλλά τα θεωρούν πάρα πολύ ακριβά τι γίνεται;

 

 

 

Διαλέγουν αν αξίζει να τα πάρουν η οχι.

Αυτή είναι η Apple και οχι μονο η Apple οπως γενικά και αλλα πχ αυτοκίνητα οικ.συσκευες ρουχα τζιν παπουτσια κτλ.Υπαρχουν ακριβα ισως να μην το αξίζουν πραγματικά αλλα τα ακουμπάμε.Ελευθερη οικονομία παιδια.Με το ζορι δεν το παίρνεις οπως και αυτοι δεν ειναι υποχρεωμενοι να πουλανε το κινητο τους για 700 ευρώ.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Η Apple ακύρωσε το AirPower για ασύρματη φόρτιση.

Ο αντιπρόεδρος της εταιρείας Νταν Ρίτσιο δήλωσε ότι «μετά από μεγάλη προσπάθεια καταλήξαμε ότι το AirPower δεν θα ικανοποιούσε τις υψηλές προδιαγραφές που έχουμε και έτσι ακυρώσαμε αυτό το σχέδιο. Ζητάμε συγνώμη από τους καταναλωτές που περίμεναν την κυκλοφορία του. Συνεχίζουμε να πιστεύουμε ότι το μέλλον είναι ασύρματο και δεσμευόμαστε ότι θα προωθήσουμε την ασύρματη εμπειρία ακόμη περισσότερο».

Η εταιρεία δεν έδωσε λεπτομέρειες γιατί αναγκάσθηκε να ακυρώσει το AirPower, αλλά σύμφωνα με πληροφορίες του BBC και του πρακτορείου Reuters, η συσκευή υπερθερμαινόταν.

Edited by eleco
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Apple ακύρωσε το AirPower για ασύρματη φόρτιση.

Ο αντιπρόεδρος της εταιρείας Νταν Ρίτσιο δήλωσε ότι «μετά από μεγάλη προσπάθεια καταλήξαμε ότι το AirPower δεν θα ικανοποιούσε τις υψηλές προδιαγραφές που έχουμε και έτσι ακυρώσαμε αυτό το σχέδιο. Ζητάμε συγνώμη από τους καταναλωτές που περίμεναν την κυκλοφορία του. Συνεχίζουμε να πιστεύουμε ότι το μέλλον είναι ασύρματο και δεσμευόμαστε ότι θα προωθήσουμε την ασύρματη εμπειρία ακόμη περισσότερο».

Η εταιρεία δεν έδωσε λεπτομέρειες γιατί αναγκάσθηκε να ακυρώσει το AirPower, αλλά σύμφωνα με πληροφορίες του BBC και του πρακτορείου Reuters, η συσκευή υπερθερμαινόταν.

 

Από την αρχή αυτό ήταν το πρόβλημα ότι είχαν υπερθέρμανση

Δεν πειράζει τουλάχιστον αυτό δείχνει ότι δεν έβγαλαν κάτι στην αγορά το οποίο δεν θα ήταν ποιοτικό για τους καταναλωτές που θα το πλήρωναν και ακριβά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

100ευρω τελικα η τιμη της ασυρματης βασης φορτισης :lol::lol::lol:

https://www.plaisio.gr/tilefona/iphone-accessories/accessories-all/Apple-Wireless-Charging-Case-For-Airpods-MR8U2ZM-A.htm

Link to comment
Share on other sites

100ευρω τελικα η τιμη της ασυρματης βασης φορτισης :lol::lol::lol:

https://www.plaisio.gr/tilefona/iphone-accessories/accessories-all/Apple-Wireless-Charging-Case-For-Airpods-MR8U2ZM-A.htm

 

Τζάμπα πράμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Από την αρχή αυτό ήταν το πρόβλημα ότι είχαν υπερθέρμανση

 

Δεν πειράζει τουλάχιστον αυτό δείχνει ότι δεν έβγαλαν κάτι στην αγορά το οποίο δεν θα ήταν ποιοτικό για τους καταναλωτές που θα το πλήρωναν και ακριβά

 

 

 

Το θέμα ειναι οτι ο Τιμ κουκ πρεπει να παρει πόδι.Ολοκληρη Apple και παρουσιαζει συσκευες με ενθουσιασμό στο event του Σεπτεμβρη και τελικά τις ακυρωνει λογω υπερθερμανσης οταν ο ανταγωνισμος σου έχει βγαλει ηδη τετοιες συσκευές.Εγώ το βρίσκω για γέλια οπως και ολα αυτά που κάνει ο κουκ απο την μέρα που ανέλαβε.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα ειναι οτι ο Τιμ κουκ πρεπει να παρει πόδι.Ολοκληρη Apple και παρουσιαζει συσκευες με ενθουσιασμό στο event του Σεπτεμβρη και τελικά τις ακυρωνει λογω υπερθερμανσης οταν ο ανταγωνισμος σου έχει βγαλει ηδη τετοιες συσκευές.Εγώ το βρίσκω για γέλια οπως και ολα αυτά που κάνει ο κουκ απο την μέρα που ανέλαβε.

 

 

Sent from my iPhone Xs using Tapatalk Pro

 

Κι εμένα δεν με αρέσει η γραμμή της apple τα τελευταία χρόνια αλλά δεν είναι αυτός που φταίει για αυτό που λες

Έχει μερίδιο ευθύνης ναι αλλά όλες οι τεχνολογίες δεν είναι για να τις πληρώνουμε και να γινόμαστε beta testers

Κάποιες τεχνολογίες αποτυγχάνουν. Αυτή, ήταν μια από τις αποτυχημένες προσπάθειες αλλά εν καιρώ σίγουρα κάτι θα παρουσιάσουν αφού το δούλευαν τόσο καιρό

 

Γενικότερα είναι κουραστικό να φορτίζεις τις συσκευές σου σχεδόν κάθε μέρα.

Όλη την ώρα σκέφτεσαι αν έχει μπαταρία το κινητό το ρολόι τα ακουστικά και όλα αυτά

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι το AirPower ήταν μια αποτυχημένη προσπάθεια να πάνε σταδιακά σε ένα δικό τους πρότυπο ασύρματης φόρτισης, δλδ όχι QI.

 

Έτσι και αλλιώς έχει κυκλοφορήσει πολλές φορές ότι ο στόχος είναι να πάνε κάποια στιγμή σε portless συσκευές με μοναδική επιλογή την ασύρματη φόρτιση. Επομένως ένας ασύρματος φορτιστής με δικό του λειτουργικό όπως θα ήταν το AirPower θα έδινε στην Apple τον απόλυτο έλεγχο που θα ήθελε να έχει στα αξεσουαρ φόρτισης. Είτε μέσω του δικού της προϊόντος είτε με 3rd party λύσεις κατόπιν σχετικής άδειας.

 

Όσον αφορά τα νέα AirPods, ήταν απλά ένα refresh για να συμβαδίζουν με τα Galaxy Buds

 

Θεωρώ δεδομένο ότι τα επόμενα iPhone θα παρέχουν reverse charge δυνατότητα όπως το S10

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

-iPhone 6s

-iPad Air 2

Link to comment
Share on other sites

Κάτι μου λέει ότι το AirPower ήταν μια αποτυχημένη προσπάθεια να πάνε σταδιακά σε ένα δικό τους πρότυπο ασύρματης φόρτισης, δλδ όχι QI.

 

Έτσι και αλλιώς έχει κυκλοφορήσει πολλές φορές ότι ο στόχος είναι να πάνε κάποια στιγμή σε portless συσκευές με μοναδική επιλογή την ασύρματη φόρτιση. Επομένως ένας ασύρματος φορτιστής με δικό του λειτουργικό όπως θα ήταν το AirPower θα έδινε στην Apple τον απόλυτο έλεγχο που θα ήθελε να έχει στα αξεσουαρ φόρτισης. Είτε μέσω του δικού της προϊόντος είτε με 3rd party λύσεις κατόπιν σχετικής άδειας.

 

Όσον αφορά τα νέα AirPods, ήταν απλά ένα refresh για να συμβαδίζουν με τα Galaxy Buds

 

Θεωρώ δεδομένο ότι τα επόμενα iPhone θα παρέχουν reverse charge δυνατότητα όπως το S10

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Η apple τα τελευταία χρόνια κάνει αναβαθμίσεις επί της ουσίας και όχι για τα μάτια του κόσμου

Τα airpods ήδη ήταν άψογα

Τα βελτίωσε ακόμα με το νέο chip και την καλύτερη αυτονομία

 

Ναι όλες οι εταιρείες θα πάνε σε πλήρως ασύρματη και μόνο φόρτιση, ασύρματα και μόνο ακουστικά, esim και μόνο

 

Έτσι κι αλλιώς η apple επενδύει στο κλειστό οικοσυστήματα και ελέγχοντας ακόμα και την αγορά των αξεσουάρ βγάζει ακόμα περισσότερα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [iPhone Αξεσουάρ] Θήκες / Ακουστικά / BT / Καλώδια / Φορτιστές κτλ
  • The topic was unpinned
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...