Jump to content

iPhone 3G / 3GS


pperiklis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά σος! Πριν απο λίγο στα καλά καθουμενα σωπασε το κινητό μου! Δεν ακούγεται κανένας ήχος, τπτ! Τι να κάνω ;;;; Το εχω jailbreak :(
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δε το έχω ακούσει να έχει συμβεί σε κάποιον.. Δοκιμασες ένα ρεστορε;

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και ένα χρόνο είμαι με android αλλά πάντα ήθελα να πάω σε apple και δεν πήγαινα λόγω χρημάτων.

 

Μπορείτε να μου πείτε αν συμφέρει να αγοράσω το 3gs από e-bay και τι είναι αυτό που θα πρέπει να προσέξω; Για μεταχειρισμένο σίγουρα μιας και δεν μπορώ να δώσω πάνω από 300€. (εδώ που τα λέμε και τα 300€ πολλά μου φαίνονται)

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και ένα χρόνο είμαι με android αλλά πάντα ήθελα να πάω σε apple και δεν πήγαινα λόγω χρημάτων.

 

Μπορείτε να μου πείτε αν συμφέρει να αγοράσω το 3gs από e-bay και τι είναι αυτό που θα πρέπει να προσέξω; Για μεταχειρισμένο σίγουρα μιας και δεν μπορώ να δώσω πάνω από 300€. (εδώ που τα λέμε και τα 300€ πολλά μου φαίνονται)

 

Λογικά :

1)να ειναι unlocked συσκευή και όχι να θελει κάποιο τρικ για να γίνει unlocked

2)σε καλη κατάσταση

3)να εχει όλα τα αξεσουάρ που το συνοδεύουν (ακουστικά,USB cable ,πρίζα φόρτισης δεν θα σου κάνει λογικά)

χμμμ τι άλλο ;;;;

 

 

Sent from my iPhone4 using Tapatalk

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

ψάξε στις αγγελίες του σαιτ!!!!

έχει τουλάχιστον ένα 3gs να πωλείται αυτή την στιγμή

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ και τους δύο. Λογικά με βλέπω προς τα χριστούγεννα με iphone :):)
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες..αντιμετωπιζω ενα προβλημα και θα ηθελα να μου πειτε κατι...το iphone μου(3gs) εχει χαλασει το κουμπι Power,δεν δουλευει..το ειχα ομως κανονικα και το δουλευα και το ξεκλειδωνα με το κουμπι home button..το θεμα ειναι το εξης..εκανα ena factory reset (ηταν jailbreak) και το κινητο εκανε επανεκινηση και μετα apple logo με loading...δυστυχως μετα απο 5 ωρες συνεχομενα να περιμενω το κινητο εκει..στο ιδιο μοτιβο...μια το Logo σκετο,μια μαζι με Loading..να το βαλω σε dfu mode,χλωμο γιατι δεν δουλευει το Power button οποτε πακετο..!!μπορω να κανω κατι αλλο?καπως να το κανω να επανεκινησει?το Pc δεν το αναγνωριζει συνεπως ουτε το itunes...σκεφτομουν να παω να παρω μια καλωδιοταινια Καινουργια και να την περασω αλλα καποιος μου ειπε οτι μπορει να μην φταει αυτο και απλα να χαλασε το κουμπι και να μην παταει..ειχε κανεις κανενα παρομοιο περιστατικο..?για να το παω σε μαγαζι σκεφτομαι πως θα ζητησουν σεβαστο ποσο για να το διορθωσουν και δεν αξιζει κατα τη γνωμη μου..
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σος! Πριν απο λίγο στα καλά καθουμενα σωπασε το κινητό μου! Δεν ακούγεται κανένας ήχος, τπτ! Τι να κάνω ;;;; Το εχω jailbreak :(

 

Ανοιξε και κλειστο ξανα το εχω παθει και γω σε 3,1,2 jailbroken εχασε τον ηχο και τον αποκτησε παλι.αλλα δεν θυμαμαι αν ξαναετρεξα jailbreak για να ξεκολησει. με καθε επιφυλαξη φιλε γιατι το καθενα κινητο μπορει να εχει παθει κατι διαφορετικο...

galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

Ανοιξε και κλειστο ξανα το εχω παθει και γω σε 3,1,2 jailbroken εχασε τον ηχο και τον αποκτησε παλι.αλλα δεν θυμαμαι αν ξαναετρεξα jailbreak για να ξεκολησει. με καθε επιφυλαξη φιλε γιατι το καθενα κινητο μπορει να εχει παθει κατι διαφορετικο...

Το έκανα και αυτό αλλά τπτ. Ποπο πραγματικά ώρες ώρες Εκνευριζομαι! Δεν γίνεται να δίνεις τόσα λεφτά για ενα κινητό να το προσεχείς σαν τα ματιά σου και να σου βγάζει προβλήματα!

only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

στις αγγελιες του myphone αλλα δεν εχεις δικαιωμα ακομη να τις δεις.

γενικα ψαξε σε site αγγελιων

Link to comment
Share on other sites

Ή σε γειτονικα fora αμιγως για μηλα... :rolleyes:

 

Στα 350€ δε νομιζω οτι θα βρεις κι ο,τι καλυτερο αλλα αν ανεβει το κασε 30-50€ τοτε οι επιλογες ειναι πολλες. ;)

 

 

απο κάποιο απο τα μήλα μου, αλλά πάντα με Tapatalk...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κυριοι!αγορασα προσφατα ενα iphone 3g 32gb.μπαινω στ app να κατεβασω εφαρμογες κ μου ζηταει να φτιαξω apple id.μπαινω να το φτιαξω και μου ζηταει να δωσω κωδικο visa.δεν μπορω να το αποφυγω..γιατι?

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Δεν αγόρασες το 3G, αλλά το 3GS στα 32GB!

Για να κάνεις apple id χωρίς πιστωτική κάρτα ακολούθησε αυτές τις οδηγίες: http://support.apple.com/kb/ht2534

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Εχετε ιδεα πως μπορω να μεταφερω τις επαφες απο το 5800 στο iphone?

Κάνε μέσα από το 5800 ένα αντίγραφο των επαφών σου στην κάρτα μνήμης, βάλε την κάρτα στο pc σου και "πέταξε" τις μέσα στο outlook. Στην συνέχεια συγχρόνισε με iTunes.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολα θα βρεις 4αρι με κάτω απο 380 απ´οτι έχω παρατηρήσει αυτές τις μέρες

Εγώ πάντως -άω/ώ, και ας λέτε εσείς ό,τι θέλετε!!! Δε ζητώ, απλά νιώθω...και πολύ γουστάρω....;)

Link to comment
Share on other sites

Κρατα πατημενο το home button και το on/off button ταυτοχρονα μεχρι να δεις το λογοτυπο της apple.

 

Αν αυτο δεν βοηθησει, κλεισε τη συσκευη (αν αυτο φυσικα γινεται), κρατα πατημενο το home button βαζοντας ταυτοχρονα το USB cable (εννοηται οτι η αλλη ακρη του καλωδιου πρεπει να ειναι ηδη συνδεδεμενη στο υπολογιστη, ο οποιος πρεπει να ειναι και ανοιχτος). Απο εκει και περα μπορεις να κανεις restore η set up as new απο το iTunes. Προσεξε ομως να ειναι φορτισμενη η μπαταρια τουλαχιστον με 10% αλλιως πιθανον να μη μπαινει καν σε restore mode.

 

Περιμενω νεα σου!

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες..εγω που ψαχνω για 3gs 16gb ή 32gb για σπασιμο και τεστ εφαρμωγων...!!!στα ποσα ευρω μπορω να τα βρω τωρα???
Link to comment
Share on other sites

200-250 αναλογα κατασταση και χωρητικοτητα...

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 3G / 3GS

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...